Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
потрібна порада

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
hope2710
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 03.12.2014
Сообщения: 30
Сообщение 29 Окт 2015, 09:21 Ответить с цитатой

Доброго дня .На сайті ми не оприлюднили зміни до річного плану а переговорну процедуру посали .Дойшли до акцепту.які наші дальші дії!допоможіть
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 29 Окт 2015, 09:29 Ответить с цитатой

hope2710 писал(а):
Доброго дня .На сайті ми не оприлюднили зміни до річного плану а переговорну процедуру посали .Дойшли до акцепту.які наші дальші дії!допоможіть

Єдиний правильний вихід:
Цитата:
Стаття 39. Умови застосування переговорної процедури закупівлі
...
5. Переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі:
...
2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель;

Як варіант, можете зараз оприлюднити зміни до РПЗ і продовжувати процедуру. В такому випадку Вам залишається надіятися, що перевіряючі не звернуть уваги (що, звичайно, малоймовірно) і на всяк випадок готуватись "відбиватись" (мол закупляти треба було терміново, невчасне оприлюднення не вплинуло на об"єктивність визначення переможця ну і т. п.)
Вибирати Вам! Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Esmanoor
Репутация: 1 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 29.04.2014
Сообщения: 67
Сообщение 29 Окт 2015, 10:22 Ответить с цитатой

Доброго ранку! Шановні фахівці, допоможіть, будь-ласка! 30.06. закінчився термін дії тендерної угоди. В цей же день оприлюднили звіт про виконання договору. Але сума вся по угоді використана не була. Тепер, щоб зняти залишки зобов"язання, казначейство вимагає додаткову угоду про розірвання. Юрист каже, що тепер проблема з звітом про внесення змін до договору, бо через те, що його потрібно оприлюднювати, він не може зробити додаткову угоду про розірвання. Відповідно таке питання: чи потрібно оприлюднювати звіт про внесення змін до договору, після того як вже оприлюднено звіт про виконання договору? Дякую за відповіді.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 29 Окт 2015, 10:53 Ответить с цитатой

Esmanoor писал(а):
Доброго ранку! Шановні фахівці, допоможіть, будь-ласка! 30.06. закінчився термін дії тендерної угоди. В цей же день оприлюднили звіт про виконання договору. Але сума вся по угоді використана не була. Тепер, щоб зняти залишки зобов"язання, казначейство вимагає додаткову угоду про розірвання. Юрист каже, що тепер проблема з звітом про внесення змін до договору, бо через те, що його потрібно оприлюднювати, він не може зробити додаткову угоду про розірвання. Відповідно таке питання: чи потрібно оприлюднювати звіт про внесення змін до договору, після того як вже оприлюднено звіт про виконання договору? Дякую за відповіді.

Ваш порядок дій в цій ситуації мав би бути такий:
1) 30.06 - укладення додаткової угоди про зменшення суми договору "під факт"
2) Оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору
3) Оприлюднення звіту про виконання договору
п. 2 і 3 - із дотриманням строків, передбачених Законом.
Ви в звіті про виконання договору яку суму прописували - вже остаточну по факту чи ще якусь попередню?

Ну а тепер по суті питання.

Варіант 1 - Звіт про виконання договору опублікований із остаточною сумою договору "під факт":
1) Нехай юристи готують додаткову угоду про зменшення суми договору від 30.06
2) Ви готуйте повідомлення про внесення змін до договору і публікуйте його. Нехай і з порушенням строків, але краще так ніж взагалі не оприлюднити

Варіант 2 - Звіт про виконання договору опублікований із неостаточною сумою договору:
1) 1) Нехай юристи готують додаткову угоду про зменшення суми договору від 30.06
2) Ви готуйте повідомлення про внесення змін до договору і звіт про виконання договору - вже із остаточною сумою договору "під факт. Ці документи публікуйте. Знову ж таки - з порушенням строків, але і виходу іншого у Вас немає.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Esmanoor
Репутация: 1 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 29.04.2014
Сообщения: 67
Сообщение 29 Окт 2015, 11:59 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Esmanoor писал(а):
Доброго ранку! Шановні фахівці, допоможіть, будь-ласка! 30.06. закінчився термін дії тендерної угоди. В цей же день оприлюднили звіт про виконання договору. Але сума вся по угоді використана не була. Тепер, щоб зняти залишки зобов"язання, казначейство вимагає додаткову угоду про розірвання. Юрист каже, що тепер проблема з звітом про внесення змін до договору, бо через те, що його потрібно оприлюднювати, він не може зробити додаткову угоду про розірвання. Відповідно таке питання: чи потрібно оприлюднювати звіт про внесення змін до договору, після того як вже оприлюднено звіт про виконання договору? Дякую за відповіді.

Ваш порядок дій в цій ситуації мав би бути такий:
1) 30.06 - укладення додаткової угоди про зменшення суми договору "під факт"
2) Оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору
3) Оприлюднення звіту про виконання договору
п. 2 і 3 - із дотриманням строків, передбачених Законом.
Ви в звіті про виконання договору яку суму прописували - вже остаточну по факту чи ще якусь попередню?

Ну а тепер по суті питання.

Варіант 1 - Звіт про виконання договору опублікований із остаточною сумою договору "під факт":
1) Нехай юристи готують додаткову угоду про зменшення суми договору від 30.06
2) Ви готуйте повідомлення про внесення змін до договору і публікуйте його. Нехай і з порушенням строків, але краще так ніж взагалі не оприлюднити

Варіант 2 - Звіт про виконання договору опублікований із неостаточною сумою договору:
1) 1) Нехай юристи готують додаткову угоду про зменшення суми договору від 30.06
2) Ви готуйте повідомлення про внесення змін до договору і звіт про виконання договору - вже із остаточною сумою договору "під факт. Ці документи публікуйте. Знову ж таки - з порушенням строків, але і виходу іншого у Вас немає.


Зрозуміло, що юрист "зловив штангу". Але він в нас не дуже досвічений та ще й не дуже прагне вчитись, а тепер хоче "зробити" крайнім секретаря ККТ. Оприлюднили звіт з фактичними цифрами по договору. Сумніваюсь, що казначейство пропусте додаткову угоду від 30.06.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
regard
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 06.03.2016
Сообщения: 6
Сообщение 15 Апр 2016, 08:38 Ответить с цитатой

Подскажите пожалуйста
В прошлом году заключён договор (по допороговому коду) по которому в этом году осталась не выплачена задолженность.
В этом году данный код стал выше порога.
Можно ли оплатить задолженность по договору в этом году по вышепороговому коду?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 15 Апр 2016, 09:08 Ответить с цитатой

regard писал(а):
Подскажите пожалуйста
В прошлом году заключён договор (по допороговому коду) по которому в этом году осталась не выплачена задолженность.
В этом году данный код стал выше порога.
Можно ли оплатить задолженность по договору в этом году по вышепороговому коду?
а яке відношення має минулорічний договір і кредиторка по ньому до плану 2016?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA