Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Стаття 17 згідно Закону № 679-VIII від 15.09.15
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 18 Ноя 2015, 14:06 Ответить с цитатой

teona писал(а):
Jyrcom писал(а):
Ще оцінку не робив, але планую в день оцінки/акцепту пройтись по всім відкритим реєстрам і робити роздруківку, яку підкладу до протоколу оцінки. ну а від переможця і так зрозуміло - прошитий пакет документів.

А які документи Вам повинен буде надати переможець? мабуть я перебділа і переможець нам надає оригінали або копії всіх документів, які ми раніше брали з усіх учасників...

на розкриття:
один з чотирьох кв.вимог (працівники), статут, довіренність (в разі потреби) і довідка по ст.17 ч.7 ст.28 в довільній формі.
самостійно дивмось: банкрутство, бенефіціари, АМК, офшори
у переможця: з МВС, Мінюсту (корупціонери) і з ДПІ. поки так.
додадуть ДПІ у відкритий реєстр - перестанемо вимагати і цю довідку.

Последний раз редактировалось: Jyrcom (18 Ноя 2015, 14:09), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 18 Ноя 2015, 14:45 Ответить с цитатой

Ст. 28 в довільній формі??? А це що, вибачте?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Ноя 2015, 16:38 Ответить с цитатой

teona писал(а):

А які документи Вам повинен буде надати переможець? мабуть я перебділа і переможець нам надає оригінали або копії всіх документів, які ми раніше брали з усіх учасників...

мы требуем все согласно закона: 1-1, 2, 4, 5, 7 ч.1 и 1 ч.2, дополнительно бенефициара и статут. на веб-портале нет никаких открытых реестров, так что все по списку из закона.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 18 Ноя 2015, 17:33 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

мы требуем все согласно закона: 1-1, 2, 4, 5, 7 ч.1 и 1 ч.2, .
в довільній форміWink?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 18 Ноя 2015, 17:39 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в довільній форміWink?

нет.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 19 Ноя 2015, 08:08 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в довільній форміWink?

нет.
але чому:
Цитата:
ст.17 ч.3. Замовник у документації конкурсних торгів...зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.
Question
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 19 Ноя 2015, 09:56 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в довільній форміWink?

нет.
але чому:
Цитата:
ст.17 ч.3. Замовник у документації конкурсних торгів...зазначає, що інформація про відсутність підстав, визначених у частинах першій і другій цієї статті, надається в довільній формі. Спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 1-1, 2, 4, 5 і 7 частини першої та пунктом 1 частини другої цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі.
Question

вопрос изначально был какие документы должен давать победитель. вот мы как раз у победителя и требуем документальное подтверждение данных пунктов, а у участников, пришедших на раскрытие, все в свободной форме.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 10:01 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
torgiosv1 писал(а):

. вот мы как раз у победителя и требуем документальное подтверждение данных пунктов, а у участников, пришедших на раскрытие, все в свободной форме.

Якщо в ДКТ був вказаний перелік документів від переможця, запросити додатковий документ, передбачений Законом, Замовник має право?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Ноя 2015, 10:36 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
torgiosv1 писал(а):

. вот мы как раз у победителя и требуем документальное подтверждение данных пунктов, а у участников, пришедших на раскрытие, все в свободной форме.

Якщо в ДКТ був вказаний перелік документів від переможця, запросити додатковий документ, передбачений Законом, Замовник має право?

я думаю нет. ст.28 это не предусмотрено.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 10:41 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

ну перелік документів в ДКТ регламентує ст.22, а там про перелік документів від переможця нічого не сказано. Confused
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Ноя 2015, 10:46 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

ну перелік документів в ДКТ регламентує ст.22, а там про перелік документів від переможця нічого не сказано. Confused

я имею ввиду ст. 28 в части дозапрашивания документов, внесения изменений в предложение. а подача дополнительных документов как раз и будет изменением предложения.
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 30 Ноя 2015, 13:18 Ответить с цитатой

А мені цікаво де у ст.28 є частина про дозапрошування документів та внесення змін до пропозиції? Внесення змін до змісту або ціни поданої пропозиції заборонено (пункт 2 ст.2Cool. Деякі мої колеги (на роботі) мають думку, що любий документ можна дозапросити в процесі розгляду та оцінки пропозицій. Я рішуче проти. Що ж це за торги тоді? Для чого тоді прописувати умови в ДКТ?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Ноя 2015, 13:28 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
А мені цікаво де у ст.28 є частина про дозапрошування документів та внесення змін до пропозиції?

вот как раз этого там и нет, поэтому и пишу, что участники ничего нового добавлять не могут.
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 30 Ноя 2015, 13:30 Ответить с цитатой

Совершенно согласна!
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 14:22 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
А мені цікаво де у ст.28 є частина про дозапрошування документів та внесення змін до пропозиції? Внесення змін до змісту або ціни поданої пропозиції заборонено (пункт 2 ст.2Cool. Деякі мої колеги (на роботі) мають думку, що любий документ можна дозапросити в процесі розгляду та оцінки пропозицій. Я рішуче проти. Що ж це за торги тоді? Для чого тоді прописувати умови в ДКТ?

СТОП! З чого повинна складатись ПКТ? чи входять документи, що надає переможець, в склад ПКТ? Що означає слово "дозапрошує"? Адже Замовник вимагає документи згідно ст.17 Закону від переможця. Так, в ДКТ може бути перелік документів, які повинен надати переможець, але, що забороняє Замовнику вимагати додатково документ, який передбачений ст.17 Закону для переможця, але не був вказаний в ДКТ?
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 30 Ноя 2015, 14:39 Ответить с цитатой

В ДКТ ми прописуємо надання у довільній формі необхідних документів для всіх учасників і окремо прописуємо для переможця вимоги надання оригіналів відповідних документів. Але йде мова про можливість учасника/переможця додати відсутній документ після розкриття ПКТ.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 14:43 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
В ДКТ ми прописуємо надання у довільній формі необхідних документів для всіх учасників і окремо прописуємо для переможця вимоги надання оригіналів відповідних документів. Але йде мова про можливість учасника/переможця додати відсутній документ після розкриття ПКТ.
я веду мову про документ, який вимагаємо від переможця, але який не був вказаний в ДКТ. до акцепту звісно жодного документу додатково не вимагаємо від УЧАСНИКІВ. а від учасника-ПЕРЕМОЖЦЯ - чому б і ні?
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 30 Ноя 2015, 14:56 Ответить с цитатой

що забороняє Замовнику вимагати додатково документ, який передбачений ст.17 Закону для переможця, але не був вказаний в ДКТ?

На мою думку заборони не має, але ж навіщо шукати собі "головну біль". Все добре продумати в процесі підготовки ДКТ які ж документи витребувати у переможця і не затягувати процедуру закупівлі, бо переможець може відмовити в наданні цього документу опрадав себе тим, що в ДКТ вимоги не має та й часу на отримання певного документу теж не має, а замовник хай сам собі шукає інформацію в доступних реєстрах.
Ну якось так...
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 15:07 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
Все добре продумати в процесі підготовки ДКТ які ж документи витребувати у переможця
тобто аргументу "проти" не має?Smile тоді питання - у Вас завжди виходить добре продумати ДКТ, особливо на етапі змін в законодавстві?
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 30 Ноя 2015, 15:20 Ответить с цитатой

тоді питання - у Вас завжди виходить добре продумати ДКТ, особливо на етапі змін в законодавстві?

Ну як що ж не вийшло добре продумати ДКТ, то для цього можна внести зміни до ДКТ , а якщо це виникло на етапі змін в законодавстві, то закон зворотньої дії не має...
"екзамен" витримано? Smile
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 15:25 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):

Ну як що ж не вийшло добре продумати ДКТ, то для цього можна внести зміни до ДКТ , а якщо це виникло на етапі змін в законодавстві, то закон зворотньої дії не має...
от зараз дилема - вважати реєстр мінюсту відкритим чи ні? звідси питання - вимагати від переможця довідку про банкрутство чи ні? в ДКТ спочатку я не вимагав, бо розраховував на більш скоріше вирішення цього питання Smile
skubaval
Теоретик
Теоретик

Сообщение 30 Ноя 2015, 15:28 Ответить с цитатой

Форум, форум, добре що ти є і можна так поспілкуватися. Smile
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 17:09 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
skubaval писал(а):

от зараз дилема - вважати реєстр мінюсту відкритим чи ні? звідси питання - вимагати від переможця довідку про банкрутство чи ні? в ДКТ спочатку я не вимагав, бо розраховував на більш скоріше вирішення цього питання Smile

Так довідка про банкрутство ще до змін Закону бралась із інтернету!
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Ноя 2015, 17:12 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
от зараз дилема - вважати реєстр мінюсту відкритим чи ні?

мы вот так прописываем: "Інформація, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, не вимагається з моменту початку функціонування таких реєстрів. На теперішній час відсутня офіційна інформація Уповноваженого органу про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільними, та початок їх функціонування."
поэтому все требуем.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Ноя 2015, 18:34 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Так довідка про банкрутство ще до змін Закону бралась із інтернету!
питання чи має право Замовник вимагати цей документ від учасника.
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
от зараз дилема - вважати реєстр мінюсту відкритим чи ні?

мы вот так прописываем: "Інформація, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, не вимагається з моменту початку функціонування таких реєстрів. На теперішній час відсутня офіційна інформація Уповноваженого органу про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільними, та початок їх функціонування."
поэтому все требуем.
та я розумію, але як на мене то в ч.3 ст.17 є основне посилання Замовникам - не вимагати документів, якщо Замовник може сам їх побачити. і виражена ця вимога в ось цьому абзаці:
Цитата:
Замовник не вимагає від учасника документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 6 частини першої цієї статті, а також інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним

А наступний абзац:
Цитата:
Уповноважений орган щорічно до 20 січня оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним, на веб-порталі Уповноваженого органу

я читаю як повідомлення, яке треба буде вишукувати в новинах веб-порталу і йде паралельно, а не доповнює попередній абзац. Confused
От і виходить, що довідку з банкрутства я легко можу роздрукувати/зберегти, а чи маю право вимагати - беруть сумніви...
не написано ж:
Цитата:
Замовник не вимагає від учасника документи та інформацію, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 1 і 6 частини першої цієї статті, а також інформацію, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним та перелік яких оприлюднено на веб-порталі Уповноваженого органу.
Confused
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 3 из 7

Перейти: