Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Чи потрібна довідка з банку, який надав гарантію?

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
olesha
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 29.04.2015
Сообщения: 3
Сообщение 16 Июн 2015, 11:04 Ответить с цитатой

Доброго дня! Будь ласка допоможіть! У ДКТ вказано: "Оригінал або нотаріально завірену копію довідки (або довідок, у разі відкриття рахунків у декількох банках) з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами, дійсну на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів (для довідок з встановленим строком дійсності) але не більш місячної давнини з моменту її видання (для довідок без зазначення строку їх дійсності)". Учасник надав довідку з бану про відкриття рахунку и довідку з цього ж банку про відсутність заборгованості, але в ПКТ фігурує ще один банк з якого учасник надав банківську гарантію. Чи потрибна довідка про відсутність заборгованості за кредитами з цього банку? Учасник усно повідомив, що рахунок у банку, який видав гарантію, не відкривався. Чи може потрібна довідка про те, що рахунок не відкритий і чи не буде порушенням, якщо учасник надасть таку довідку після розкриття? Якщо не вимагати ці довідки, чи виникнуть запитаня у контролюючих органів з цього питання? Дякую.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Absurdlana
Репутация: 161 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 21.10.2009
Сообщения: 1074
Откуда: Киев
Сообщение 16 Июн 2015, 11:20 Ответить с цитатой

olesha писал(а):
Доброго дня! Будь ласка допоможіть! У ДКТ вказано: "Оригінал або нотаріально завірену копію довідки (або довідок, у разі відкриття рахунків у декількох банках) з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами, дійсну на дату розкриття пропозицій конкурсних торгів (для довідок з встановленим строком дійсності) але не більш місячної давнини з моменту її видання (для довідок без зазначення строку їх дійсності)". Учасник надав довідку з бану про відкриття рахунку и довідку з цього ж банку про відсутність заборгованості, але в ПКТ фігурує ще один банк з якого учасник надав банківську гарантію. Чи потрибна довідка про відсутність заборгованості за кредитами з цього банку? Учасник усно повідомив, що рахунок у банку, який видав гарантію, не відкривався. Чи може потрібна довідка про те, що рахунок не відкритий і чи не буде порушенням, якщо учасник надасть таку довідку після розкриття? Якщо не вимагати ці довідки, чи виникнуть запитаня у контролюючих органів з цього питання? Дякую.


можете звернутися до учасника офіційно листом (на підставі частини 1 статті 28 закону) та запросити в нього цю інформацію, він вам надасть письмову відповідь про відсутність відкритих рахунків в такому банку (буде що показувати перевіріяючим). в такому випадку - учасник не порушив цієї вимоги дкт
До речі, у вас вимога в дкт щодо надання учасником забезпечення пкт, часом, не звучала "як банківська гарантія, видана обслуговуючим банком"? в такому випадку можуть бути питання щодо відповдності наданого забезпечення вашим вимогам

_________________
Любопытство убило кошку, но она была так довольна, что воскресла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
olesha
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 29.04.2015
Сообщения: 3
Сообщение 16 Июн 2015, 13:20 Ответить с цитатой

Ні, у ДКТ просто банківська гарантія. Дякую за швидку відповідь.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
skubaval
Репутация: 5 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 28.03.2012
Сообщения: 212
Сообщение 17 Июн 2015, 07:48 Ответить с цитатой

А у мене питання стосовно забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії. Які ще документи має надати учасник-переможець після акцепту, до підписання угоди, крім самої банківської гарантії? Будь-ласка підскажіть та поясніть.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
badman2
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 28.03.2008
Сообщения: 1024
Сообщение 17 Июн 2015, 12:48 Ответить с цитатой

skubaval писал(а):
А у мене питання стосовно забезпечення виконання договору про закупівлю у вигляді банківської гарантії. Які ще документи має надати учасник-переможець після акцепту, до підписання угоди, крім самої банківської гарантії? Будь-ласка підскажіть та поясніть.

документи, які Ви передбачали у розділі "4. Забезпечення виконання договору про закупівлю " ДКТ

_________________
רק אלוהים יכול לשפוט אותי
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA