Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Зміна ціни згідно п.7 ч.5 ст.40

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Dmitry_81
Репутация: 4 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 06.09.2013
Сообщения: 259
Сообщение 30 Мар 2015, 12:20 Ответить с цитатой

Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 30 Мар 2015, 15:28 Ответить с цитатой

Dmitry_81 писал(а):
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

Що означає "прийнято збільшення послуг"? У Вас обсяг зросте?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dmitry_81
Репутация: 4 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 06.09.2013
Сообщения: 259
Сообщение 30 Мар 2015, 15:47 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Dmitry_81 писал(а):
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

Що означає "прийнято збільшення послуг"? У Вас обсяг зросте?

Ні зросте за одиницю, сума договору незмінна.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 30 Мар 2015, 16:13 Ответить с цитатой

Dmitry_81 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Dmitry_81 писал(а):
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

Що означає "прийнято збільшення послуг"? У Вас обсяг зросте?

Ні зросте за одиницю, сума договору незмінна.

Рішення міськради насправді є нормативним документом і ним може, наприклад, встановлюватись тариф, який буде регульованим і таким чином можна буде вносити зміни на підставі п. 7 ч. 5. А от що стосується індексу інфляції... мені здається, це не в комперенції міськради - є ж спеціальні органи, на які покладено функції відповідні. Ну а так як головною вимогою при змінах істотних умов договору є обов"язкове документальне підтвердження, то Вам краще зачекати офіційних документів компетентних органів по індексу інфляції.
НМД
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dmitry_81
Репутация: 4 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 06.09.2013
Сообщения: 259
Сообщение 31 Мар 2015, 16:21 Ответить с цитатой

Також з юристами вирішили, що рішення виконкому, є норматив. Дочекаємось індексу інфляції за березень та підкладемо до додаткових угод і протокол комітету.
Дякую за відповідь.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
gtnhjdf
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 10.11.2010
Сообщения: 84
Сообщение 01 Апр 2015, 14:40 Ответить с цитатой

Подскажите!!!! Заключен договор на сумму 150 000 грн., количество услуг 125 Гкал, цена 1200 грн....проплачено по цене 1200 грн. - 16 Гкал (19200 грн).... Изменилась цена на 1600 грн....нужно подписывать Доп.соглашение: Сумму договора оставляем 150 000 грн., цена 1600 грн, количество нужно указывать 150 000-19200=130800/1600=81,75 Гкал или 81,75+16=97,75 Гкал??????
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
torgiosv1
Репутация: 120 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 22.04.2008
Сообщения: 1797
Сообщение 01 Апр 2015, 15:02 Ответить с цитатой

gtnhjdf писал(а):
Подскажите!!!! Заключен договор на сумму 150 000 грн., количество услуг 125 Гкал, цена 1200 грн....проплачено по цене 1200 грн. - 16 Гкал (19200 грн).... Изменилась цена на 1600 грн....нужно подписывать Доп.соглашение: Сумму договора оставляем 150 000 грн., цена 1600 грн, количество нужно указывать 150 000-19200=130800/1600=81,75 Гкал или 81,75+16=97,75 Гкал??????

97,75
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 01 Апр 2015, 15:04 Ответить с цитатой

gtnhjdf писал(а):
Подскажите!!!! Заключен договор на сумму 150 000 грн., количество услуг 125 Гкал, цена 1200 грн....проплачено по цене 1200 грн. - 16 Гкал (19200 грн).... Изменилась цена на 1600 грн....нужно подписывать Доп.соглашение: Сумму договора оставляем 150 000 грн., цена 1600 грн, количество нужно указывать 150 000-19200=130800/1600=81,75 Гкал или 81,75+16=97,75 Гкал??????

Якщо кошторис дозволяє, сума договору у Вас має бути:
16 Гкал * 1200 грн = 19200 грн.
(125 Гкал - 16 Гкал) * 1600 грн. = 174400 грн.
19200 грн. + 174400 грн. = 193600 грн. - нова сума Вашого договору
Якщо ж кошторисне призначення у Вас чітко обмежене 150000 грн., тоді алгоритм такий:
16 Гкал * 1200 грн = 19200 грн.
(150000 грн. - 19200 грн.) / 1600 грн. = 81,75 Гкал
16 Гкал + 81,75 Гкал = 97,75 Гкал - новий обсяг по Вашому договору
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
gtnhjdf
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 10.11.2010
Сообщения: 84
Сообщение 01 Апр 2015, 15:37 Ответить с цитатой

Огромное спасибо за помощь!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smile
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.07.2007
Сообщения: 14
Сообщение 16 Май 2015, 08:29 Ответить с цитатой

Подскажите пожалуйста, нужно ли оформлять "повідомлення про внесення змін до договору", если при изменении регулируемого тарифа (тепло) меняем сумму договора в сторону уменьшения?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 16 Май 2015, 10:20 Ответить с цитатой

smile писал(а):
Подскажите пожалуйста, нужно ли оформлять "повідомлення про внесення змін до договору", если при изменении регулируемого тарифа (тепло) меняем сумму договора в сторону уменьшения?


Не надо.


Цитата:
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про здійснення державних закупівель

...
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
...

повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40 цього Закону, - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін;


_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
smile
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.07.2007
Сообщения: 14
Сообщение 16 Май 2015, 11:16 Ответить с цитатой

tendurion писал(а):
smile писал(а):
Подскажите пожалуйста, нужно ли оформлять "повідомлення про внесення змін до договору", если при изменении регулируемого тарифа (тепло) меняем сумму договора в сторону уменьшения?


Не надо.


Цитата:
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про здійснення державних закупівель

...
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
...

повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40 цього Закону, - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін;


Спасибо, засомневалась из-за изменения суммы договора. Относительно смены регулируемого тарифа - это понятно п.7 ч.5 ст.40. А вот то, что при этом изменяется сумма договора - не приклепаются проверяющие, что не было "повідомлення про внесення змін..."
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 17 Май 2015, 10:41 Ответить с цитатой

smile писал(а):

Спасибо, засомневалась из-за изменения суммы договора. Относительно смены регулируемого тарифа - это понятно п.7 ч.5 ст.40. А вот то, что при этом изменяется сумма договора - не приклепаются проверяющие, что не было "повідомлення про внесення змін..."


Цитата:
Лист-роз’яснення щодо зміни істотних умов договору про закупівлю № 3302-05/ 11398-07 від 07.04.2015
...

Щодо зміни індексу інфляції, курсу іноземної валюти, біржових котирувань, регульованих цін (тарифів) і нормативів

Відповідно до пункту 7 частини п’ятої статті 40 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі, крім випадків зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу інфляції, зміни курсу іноземної валюти у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни залежно від зміни такого курсу, зміни біржових котирувань, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю.

...

У зв’язку з тим, що зміни у вищезазначених випадках можуть відбуватися як в бік збільшення, так і в бік зменшення, ціна договору про закупівлю може змінюватися в залежності від таких змін без зміни обсягу закупівлі. Разом з тим внесення змін до договору про закупівлю повинно бути обґрунтованим та документально підтвердженим.

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA