Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Закупівля матеріалів+послуги з монтажу: чи можна розділити?

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Dark_Anngel
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 18.01.2012
Сообщения: 59
Сообщение 21 Ноя 2014, 12:24 Ответить с цитатой

Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Підприємство планує здійснити монтаж магнітних пускачів для обігріву приміщень. Чи я правильно розумію, що, враховуючи пункт 2,5 Порядку визначення предмету закупівлі, це буде закупівля товару, адже вартість самих пускачів, кабелів, атоматів і іншого обладнання, необхідного для установки, вище вартості самих послуг з установки. Чи буде вважатися поділом предмета закупівлі, якщо закупити обладнання (у різних організацій під різними кодами класифікатора), а послуги з монтажу замовити у іншої організації (у якої в тому числі здійснювалася закупівля частини матеріалів)? Дуже вже не хочеться наприкінці року проводити тендер, а вартість трохи більше 120 тис.
_________________
Про людей треба судити по тому, у чому вони досягли успіхів, а не по тому, у чому вони застали поразки. Боєць з недоліками – все ж боєць, а муха без недоліків – всього лише бездоганна муха.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 21 Ноя 2014, 12:28 Ответить с цитатой

Dark_Anngel писал(а):
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Підприємство планує здійснити монтаж магнітних пускачів для обігріву приміщень. Чи я правильно розумію, що, враховуючи пункт 2,5 Порядку визначення предмету закупівлі, це буде закупівля товару, адже вартість самих пускачів, кабелів, атоматів і іншого обладнання, необхідного для установки, вище вартості самих послуг з установки. Чи буде вважатися поділом предмета закупівлі, якщо закупити обладнання (у різних організацій під різними кодами класифікатора), а послуги з монтажу замовити у іншої організації (у якої в тому числі здійснювалася закупівля частини матеріалів)? Дуже вже не хочеться наприкінці року проводити тендер, а вартість трохи більше 120 тис.

Думаю, спокійно можна укласти два окремі договори з інтервалом в кілька днів! Не кожен постачальник може надавати послуги по монтажу того чи іншого обладнання...
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dark_Anngel
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 18.01.2012
Сообщения: 59
Сообщение 21 Ноя 2014, 12:55 Ответить с цитатой

Так справа в тому, що ці пускачі теж можна тільки у цієї організації закупити, і монтаж лише вони роблять. Хіба що домовитись, що вони дадуть прайс на установку, а інша організація дасть такий самий прайс з дешевшою ціною (міні торги такі Very Happy провести). Лякає ще те, що до цього вже був укладений договір купівлі аналогічного обладнання (тільки в менших обємах), по якому передбачався і його монтаж (одним договором)
_________________
Про людей треба судити по тому, у чому вони досягли успіхів, а не по тому, у чому вони застали поразки. Боєць з недоліками – все ж боєць, а муха без недоліків – всього лише бездоганна муха.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
torgiosv1
Репутация: 120 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 22.04.2008
Сообщения: 1796
Сообщение 21 Ноя 2014, 13:52 Ответить с цитатой

Dark_Anngel писал(а):
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. Підприємство планує здійснити монтаж магнітних пускачів для обігріву приміщень. Чи я правильно розумію, що, враховуючи пункт 2,5 Порядку визначення предмету закупівлі, це буде закупівля товару, адже вартість самих пускачів, кабелів, атоматів і іншого обладнання, необхідного для установки, вище вартості самих послуг з установки. Чи буде вважатися поділом предмета закупівлі, якщо закупити обладнання (у різних організацій під різними кодами класифікатора), а послуги з монтажу замовити у іншої організації (у якої в тому числі здійснювалася закупівля частини матеріалів)? Дуже вже не хочеться наприкінці року проводити тендер, а вартість трохи більше 120 тис.

я думаю, что разбивать нельзя. в п. 2.5 Порядка это условие точно прописано. вот если бы ваши услуги по монтажу превышали стоимость самих материалов, тогда нема питань - два отдельных договора. тем более, что вы уже делали эту закупку и не разбивали договора. как вы потом объясните проверяющим, что один раз сделали так, а другой - так.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Dark_Anngel
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 18.01.2012
Сообщения: 59
Сообщение 21 Ноя 2014, 14:32 Ответить с цитатой

Вот и я так тоже думаю, что проблем потом не оберемся. Поточным ремонтом обозвать это нельзя, "технычне переоснащення" исходя из определения касается только производственных предприятий, а мы просто хотим модернизировать услуги и отказаться от отопления газом за счет установки таких вот обогревателей.
_________________
Про людей треба судити по тому, у чому вони досягли успіхів, а не по тому, у чому вони застали поразки. Боєць з недоліками – все ж боєць, а муха без недоліків – всього лише бездоганна муха.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
maks7
Репутация: 59 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 27.11.2009
Сообщения: 962
Откуда: Киев
Сообщение 20 Янв 2015, 14:14 Ответить с цитатой

щоб не починати нової теми - запитаю тут....
задачка наступна (ситуація змодельована):
Балансоутримувач ("А") будівлі розробив проектно-кошторисну документацію на капремонт половини поверху. За цією ПКД були закуплені і проведені роботи з капремонту.
Іншу половину поверху в даного балансоутримувача орендує юрособа державного сектору економіки ("Б").
Тепер "Б" також хоче провести в своїй половині поверху капремонт...
питання № раз - чи має право "Б" розробляти і проходити експертизу проектно-кошторисної документації на обєкт (половину поверху, яку вони орендують), який йому НЕ належить?
питання № два - чи будуть плюсуватись суми капремонту ОДНОГО поверху, який проводив "А" і буде проводити "Б"? Здоровий глузд підсказує мені, що нічого плюсувати НЕ потрібно, тому що різна ПКД, різні Замовники і різні бюджети/розпорядники коштів.. поверх лише спільний!Smile

_________________
Aliis inserviendo consumor
(служа другим, сгораю сам)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 20 Янв 2015, 14:50 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
щоб не починати нової теми - запитаю тут....
задачка наступна (ситуація змодельована):
Балансоутримувач ("А") будівлі розробив проектно-кошторисну документацію на капремонт половини поверху. За цією ПКД були закуплені і проведені роботи з капремонту.
Іншу половину поверху в даного балансоутримувача орендує юрособа державного сектору економіки ("Б").
Тепер "Б" також хоче провести в своїй половині поверху капремонт...
питання № раз - чи має право "Б" розробляти і проходити експертизу проектно-кошторисної документації на обєкт (половину поверху, яку вони орендують), який йому НЕ належить?
питання № два - чи будуть плюсуватись суми капремонту ОДНОГО поверху, який проводив "А" і буде проводити "Б"? Здоровий глузд підсказує мені, що нічого плюсувати НЕ потрібно, тому що різна ПКД, різні Замовники і різні бюджети/розпорядники коштів.. поверх лише спільний!Smile

Відповідь раз: потрібно дивитись чи прописана в договорі оренди можливість проведення капремонту орендарем. Здебільшого в договорах зазначається "за погодженням із орендодавцем". Якщо така умова прописана в договорі оренди і є погодження балансоутримувача - не бачу ніяких перешкод для проведення робіт. НМД
Відповідь два: як можуть плюсуватись суми різних замовників! Так, часто-густо в наших нпа логіка якщо й присутня то дуже слабо проглядається, ну але ж не настільки вже! Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
maks7
Репутация: 59 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 27.11.2009
Сообщения: 962
Откуда: Киев
Сообщение 20 Янв 2015, 15:57 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Відповідь раз: потрібно дивитись чи прописана в договорі оренди можливість проведення капремонту орендарем. Здебільшого в договорах зазначається "за погодженням із орендодавцем". Якщо така умова прописана в договорі оренди і є погодження балансоутримувача - не бачу ніяких перешкод для проведення робіт. НМД
Відповідь два: як можуть плюсуватись суми різних замовників! Так, часто-густо в наших нпа логіка якщо й присутня то дуже слабо проглядається, ну але ж не настільки вже! Smile


раз: припустимо, в договорі це прописано, орендодавець дав згоду, ЗУ Про оренду держ і комун майна це дозволяє... АЛЕ чи пройде експертизу ПКД і чи потім дадуть ДЕКЛАРАЦІЮ на початок робіт замовнику, який НЕ Є балансоутримувачем цего обєкту?

два: замовники то різні, але ОБЄКТ один (поверх) Very Happy

_________________
Aliis inserviendo consumor
(служа другим, сгораю сам)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
cfiflheu
Репутация: 25 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 14.11.2007
Сообщения: 1060
Откуда: Бердянск
Сообщение 21 Янв 2015, 09:00 Ответить с цитатой

Если это текущий ремонт ,то можно отдельно купить материалы и отдельно заключить договор на установку (99900 матералы +99900 услуги ) .Если это капитальный ремонт то ЗАПРЕЩЕНО !
_________________
Научись слушать и ты сможешь извлечь пользу даже из тех кто говорит плохо. Плутарх
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen