Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ДКТ-2014
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 02 Июн 2015, 14:56 Ответить с цитатой

hospital57 писал(а):
www.me.gov.ua/Documents/Download?id=da8c3037-f407-45f6-ae88-2bc15f0a4063
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0543-15
Может это?

Схоже на те...
А можна поцікавитись в якому розділі розміщені накази на сайті МЕРТУ? Embarassed
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 02 Июн 2015, 15:03 Ответить с цитатой

hospital57 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Цитата:
В Україні скасували обов'язкову сертифікацію бензину і дизпалива
Наказ розміщено на сайті Мінекономрозвитку.
Згідно з документом, сертифікації будуть підлягати лише ті види палива, на які не поширюється дія технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, корабельному та котельного палива, адаптованого до законодавства Євросоюзу.
Як повідомляв УНІАН, Мінекономрозвитку на початку грудня 2014 року опублікувало проект наказу про скасування обов'язкової сертифікації автомобільних бензинів, дизельного, корабельного та котельного палива.
Згідно з пояснювальною запискою до документа, така ініціатива відомства обумовлена введенням в дію з 10 липня 2014 року технічного регламенту, який відповідає стандартам Європейського Союзу і не вимагає додаткового підтвердження якості палива на території України.
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/energetics/1084439-v-ukrajini-skasuvali-obovyazkovu-sertifikatsiyu-benzinu-i-dizpaliva.html

Я щось, правда, не знайшов цього наказу на сайті Міністерства (після його оновленя там важко щось знайти взагалі! чи то просто ще не звиклось...)

Может это?

Народ, хто вже закупляв бензин - відповідність якому ДСТУ ви прописували в технічному завданні?
Бо я от відкрив для себе сьогодні цей "Перелік продукції, що підлягає обов"язковій сертифікації в Україні" і там в якості "нормативних документів, на відповідність яким проводиться сертифікація" зазначено ДСТУ 4345:2004 "Нафтопродукти. Палива рідкі". А я минулого року прописував ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості Технічні умови» і ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості Технічні умови». Щоправда, в тому ж таки стовпчику поряд із ДСТУ 4345:2004 прописано "нормативний документ на конкретний вид продукції" - чи підпадають оті два ДСТУ, що я прописував цю категорію?
Що думаєте?
hospital57
Активист
Активист

Сообщение 02 Июн 2015, 15:15 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
hospital57 писал(а):
Может это?

Схоже на те...
А можна поцікавитись в якому розділі розміщені накази на сайті МЕРТУ? Embarassed

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=17315e6e-4ec9-428c-9f34-ae98ea7a0b8b&title=NakazMinekonomrozvitkuVid06-05-2015-452-proVnesenniaZminDoPerelikuProduktsii-SchoPidliagaObov-iazkoviiSertifikatsiiVUkraini-
Розділ Технічне регулювання, я так розумію Smile
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 02 Июн 2015, 15:15 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Народ, хто вже закупляв бензин - відповідність якому ДСТУ ви прописували в технічному завданні?
Бо я от відкрив для себе сьогодні цей "Перелік продукції, що підлягає обов"язковій сертифікації в Україні" і там в якості "нормативних документів, на відповідність яким проводиться сертифікація" зазначено ДСТУ 4345:2004 "Нафтопродукти. Палива рідкі". А я минулого року прописував ДСТУ 4839:2007 «Бензини автомобільні підвищеної якості Технічні умови» і ДСТУ 4840:2007 «Паливо дизельне підвищеної якості Технічні умови». Щоправда, в тому ж таки стовпчику поряд із ДСТУ 4345:2004 прописано "нормативний документ на конкретний вид продукції" - чи підпадають оті два ДСТУ, що я прописував цю категорію?
Що думаєте?

Прописували завжди такі ДСТУ:
Аи-95 - Відповідність ДСТУ 4063-2001 або ДСТУ 4839:2007
Д/п - Відповідність ДСТУ 3868-99 або ДСТУ 4840:2007
Відповідно і сертифікати надавали потрібні.
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 02 Июн 2015, 15:32 Ответить с цитатой

Я теж прописував ДСТУ 4839:2007
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Июл 2015, 14:42 Ответить с цитатой

а обязательно ли в дкт требовать "лист-згоду на обробку персональних даних"?
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 30 Июл 2015, 15:57 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):

Нет. По этому вопросу, по-моему, было даже разяснение мэрит
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Июл 2015, 16:01 Ответить с цитатой

teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

спасибо, сейчас попробую поискать.
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 30 Июл 2015, 16:06 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

спасибо, сейчас попробую поискать.

спасибо не мне))

2013.07.19_ДСУЗПД_Про персональні дані в ДКТ і ПКТ.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  2013.07.19_ДСУЗПД_Про персональні дані в ДКТ і ПКТ.pdf
 Размер файла:  1.35 MB
 Скачано:  156 раз(а)

tendurion
Модер
Модер

Сообщение 30 Июл 2015, 16:12 Ответить с цитатой

В "Раднинке" (№ 8 (35) Серпень 2014) стр. 11

Была статья о таких требованиях.

Цитата:
Щодо деяких процедур закупівель замовник має право правомірно вимагати: копії трудових книжок або трудових договорів, свідоцтв про відповідну кваліфі-кацію працівників, копію штатного розпису, медичних книжок працівників, у разі якщо виконання договору про закупівлю, укладеного за результатами здійснення процедури торгів, не може бути виконано без наявності відповідної кількості працівників з відповідними ква-ліфікаційними характеристиками. Для прикладу: за-купівля послуги з організації гарячого харчування або послуги з охорони.Проте зловживати таким правом та вимагати необґрунтований перелік документів від учасників не варто, оскільки рішення АМК України із цього питання є різносторонніми, а саме: у разі якщо замовник вимагає перелік копій документів працівників, які містять персональні дані, проте серед вимог до учасників не вказує необхідності на-дання згоди на обробку персональних даних від кожного з таких працівників, то АМК України у своїх рішеннях гово-рить про неправомірність таких вимог та зобов’язує замов-ника внести відповідні зміни до документації конкурсних торгів.

Проте в разі якщо разом з вимогою про надання переліку копій документів працівників замовник вимагає надання згоди на обробку персональних даних кожного з таких працівників, то учасник може успішно оскаржити таку вимогу до АМК України як дискримінаційну, посилаючись на те, що один з його працівників відмовився підписати таку згоду на обробку його персональних даних, тож учасник не може в повній мірі виконати умови доку-ментації конкурсних торгів замовника.

torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Июл 2015, 16:30 Ответить с цитатой

ясно, вообщем ничего требовать не буду. а то прям че-то засомневалась, смотрю многие эту бамажку указывают в дкт - вот меня и накрыло Smile
tenderlog
Специалист
Специалист

Сообщение 21 Авг 2015, 09:34 Ответить с цитатой

Подскажите, какие последствия, если в ДКТ в тех.задании на ремонт есть марки материалов, но не указано "или эквивалент"
dorvin
Советчик
Советчик

Сообщение 21 Авг 2015, 11:12 Ответить с цитатой

Если при проверке ДФИ это обнаружит, напишет в акте, а что будет дальше не известно
Если есть возможность внесите изменения, возьмите за правило в ТЗ для страховки писать фразу:
* До всіх посилань на конкретні торгівельні марки чи фірми, патенти, конструкції або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника – застосовується вираз
« або еквівалент».
Или что то в таком духе!
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
sljudmilka
Новичок

Сообщение 02 Сен 2015, 10:16 Ответить с цитатой

[quote="tendurion"]В "Раднинке" (№ 8 (35) Серпень 2014) стр. 11

Была статья о таких требованиях.

Цитата:
Щодо деяких процедур закупівель замовник має право правомірно вимагати: копії трудових книжок або трудових договорів, свідоцтв про відповідну кваліфі-кацію працівників, копію штатного розпису, медичних книжок працівників, у разі якщо виконання договору про закупівлю, укладеного за результатами здійснення процедури торгів, не може бути виконано без наявності відповідної кількості працівників з відповідними ква-ліфікаційними характеристиками. Для прикладу: за-купівля послуги з організації гарячого харчування або послуги з охорони.Проте зловживати таким правом та вимагати необґрунтований перелік документів від учасників не варто, оскільки рішення АМК України із цього питання є різносторонніми, а саме: у разі якщо замовник вимагає перелік копій документів працівників, які містять персональні дані, проте серед вимог до учасників не вказує необхідності на-дання згоди на обробку персональних даних від кожного з таких працівників, то АМК України у своїх рішеннях гово-рить про неправомірність таких вимог та зобов’язує замов-ника внести відповідні зміни до документації конкурсних торгів.

Проте в разі якщо разом з вимогою про надання переліку копій документів працівників замовник вимагає надання згоди на обробку персональних даних кожного з таких працівників, то учасник може успішно оскаржити таку вимогу до АМК України як дискримінаційну, посилаючись на те, що один з його працівників відмовився підписати таку згоду на обробку його персональних даних, тож учасник не може в повній мірі виконати умови доку-ментації конкурсних торгів замовника.

Так як же тоді учасник надає такі відомості без згоди особи? І в чому дискримінація? Умови однакові для всіх учас ників. А Закон про захист персональних даних ніхто не відміняв....

tenderlog
Специалист
Специалист

Сообщение 02 Сен 2015, 12:25 Ответить с цитатой

Чи не буде дискрімінаційною вимога замовника надати пропозиції на закупівлю соків в тетрапаках
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 02 Сен 2015, 15:26 Ответить с цитатой

tenderlog писал(а):
Чи не буде дискрімінаційною вимога замовника надати пропозиції на закупівлю соків в тетрапаках

Будет. Если укажите общие технические характеристики упаковки: например - гидрофобный фольгированный картон, то, думаю это будет куда лучше. Тетрапак - это коммерческое название, название компании. Их продукция и технологии, очевидно, защищены кучей патентов. Поэтому, употребляя термин "тетрапак", нужно быть предельно осторожным и обязательно добавить "или эквивалент".
С другой стороны, я ничего не знаю о наличии конкуренции у тетрапака с кем-то в сегменте упаковки для соков. Поэтому, если так, то никакого ограничения конкуренции здесь нет. К тому же, сейчас такие времена, что пока младореформаторы развивают электронные закупки, можно всё.
tenderlog
Специалист
Специалист

Сообщение 03 Сен 2015, 07:54 Ответить с цитатой

Дякуємо. Питання в тому, що є соки в скляних банках начебто дешевше, але в тетрапаках більш поширено. Але, як що процедура, можуть виникнути питання у учасників?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 03 Сен 2015, 08:22 Ответить с цитатой

tenderlog писал(а):
Дякуємо. Питання в тому, що є соки в скляних банках начебто дешевше, але в тетрапаках більш поширено. Але, як що процедура, можуть виникнути питання у учасників?

Думаю, питання будуть виникати.
Якщо для Вас не важливо в якій саме упаковці має бути сік то так і напишіть:
- сік фруктовий на розлив - 111111 л у тарі відповідно до ДСТУ (мені не доводилось закупляти соки, але я так підозрюю, що тара може бути не тільки 3 л - це може бути і 5 л, і 6 л, і 10 л і навіть 100 л - якщо є відповідне місце зберігання то чим більша тара тим дешевша літра соку виходить!).
Якщо ж все-таки необхідно в певній тарі то десь приблизно так мало б звучати технічне завдання:
- сік фруктовий у тарі по 0,2 л (0,5 л, 1 л. і т. п.) - 222222 л. Тара має відповідати вимогам ДСТУ.... (такому-то)
Ще раз повторюся, це суто теоретичні міркування, оскільки не доводилось закупляти сік.
polaroid
Советчик
Советчик

Сообщение 03 Сен 2015, 08:33 Ответить с цитатой

tenderlog писал(а):

Можно не заморачиваться на упаковке. Покупаете вы содержимое, а не упаковку. Преимущество будет, естественно, у того, кто предложит продукцию в СКО. Не будет предложения в банке - купите в пакетах. И наоборот. Не создавайте проблем на ровном месте.
pologicrl
Практик
Практик

Сообщение 17 Сен 2015, 15:15 Ответить с цитатой

Доброго всім дня, допоможіть будь ласка порахувати коли буде дата розкриття пропозицій відкритих торгів якщо оголошення вийде 23.09.2015 року? Буду щиро вдячна за допомогу.
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 17 Сен 2015, 15:30 Ответить с цитатой

pologicrl писал(а):
Доброго всім дня, допоможіть будь ласка порахувати коли буде дата розкриття пропозицій відкритих торгів якщо оголошення вийде 23.09.2015 року? Буду щиро вдячна за допомогу.
22.10.15
pologicrl
Практик
Практик

Сообщение 17 Сен 2015, 15:33 Ответить с цитатой

Дякую за допомогу. А чому 22.10.2015 а не 20.10.2015, треба рахувати з 23.09.2015 - 20 робочих днів?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 17 Сен 2015, 16:28 Ответить с цитатой

pologicrl писал(а):
Дякую за допомогу. А чому 22.10.2015 а не 20.10.2015, треба рахувати з 23.09.2015 - 20 робочих днів?
теорія Smile
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 25 Мар 2016, 16:05 Ответить с цитатой

Подскажите, правильно ли я рассуждаю...
подаю объявление об ОТ. дата его выхода в свет должна быть ранее, чем 20 раб дней до расскрытия. а вот ДКТ я могу ведь подать на портал в день выхода объявления? она опубликуются на портале за 19 рабочих дней до расскрытия. я ведь таким образом ничего не нарушу?
Nadiya.
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Мар 2016, 16:43 Ответить с цитатой

teona писал(а):
Подскажите, правильно ли я рассуждаю...
подаю объявление об ОТ. дата его выхода в свет должна быть ранее, чем 20 раб дней до расскрытия. а вот ДКТ я могу ведь подать на портал в день выхода объявления? она опубликуются на портале за 19 рабочих дней до расскрытия. я ведь таким образом ничего не нарушу?

По Закону про ДКТ написано,что бы она была на портале не позднее 20 раб.дней до расскрытия. То есть объявление нужно подать на день раньше (за 21 раб.день)
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  След.
Страница 12 из 14

Перейти: