Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Відміна закупівлі в одного учасника
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
0milla0
Что такое тендер ?

Сообщение 02 Апр 2015, 06:57 Ответить с цитатой

Lumila писал(а):
Код:
Та нумерацію робите довільну! Або наскрізну по всіх процедурах, або окремо по процедурах (ВТ, ЗЦП, ППЗ)[/spoil]

Большое Спасибо! То есть, можно нумеровать КАЖДУЮ из ППЗ отдельно? По отменённой "Звит № 1" и по начатой новой "Звит № 1"?

И ещё проблема: заполняю форму "ЗВИТА" и в конце нужно перечислить членов ККТ с их "посадами".
Что имеется ввиду под определением "ПОСАДА"? Это занимаемая должность на предприятии (к примеру Директор или Начальник отдела сбыта) или "ПОСАДА" относительно ККТ (например, Голова ККТ, Секретарь ККТ)?
Спасибо!

Посада мы заполняем через запятую с указанием занимаемой должности в ККТ и на предприятии ( например : Голова ККТ, Директор _________ Иванов И.И.)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 02 Апр 2015, 08:14 Ответить с цитатой

Lumila писал(а):
Код:
Та нумерацію робите довільну! Або наскрізну по всіх процедурах, або окремо по процедурах (ВТ, ЗЦП, ППЗ)[/spoil]

1) Большое Спасибо! То есть, можно нумеровать КАЖДУЮ из ППЗ отдельно? По отменённой "Звит № 1" и по начатой новой "Звит № 1"?

2) И ещё проблема: заполняю форму "ЗВИТА" и в конце нужно перечислить членов ККТ с их "посадами".
Что имеется ввиду под определением "ПОСАДА"? Это занимаемая должность на предприятии (к примеру Директор или Начальник отдела сбыта) или "ПОСАДА" относительно ККТ (например, Голова ККТ, Секретарь ККТ)?
Спасибо!

1) Ні, я мав на увазі інше. Припустимо у Вас в РПЗ є такі процедури: ППЗ1, ВТ1, ВТ2, ППЗ2, ЗЦП1, ППЗ3, ЗЦП2... Таким чином, у Вас може бути як мінімум 2 варіанти нумерації звітів про результати: а) Звіт1, Звіт2, Звіт3, Звіт4, Звіт5, Звіт6, Звіт7... (це те, що я називав "наскрізна нумерація"); б) Звіт1 ППЗ1, Звіт1 ВТ1, Звіт2 ВТ2, Звіт2 ППЗ2, Звіт1 ЗЦП1, Звіт3 ППЗ3, Звіт2 ЗЦП2...(це буде нумерація по процедурах - тобто по видах процедур).
2) Голова ККТ, член ККТ і секретар ККТ - це не посади. Ми, наприклад пишемо так: "Директор установи, голова ККТ ____________ Іванов І. І."
vitzan
Теоретик
Теоретик

Сообщение 06 Апр 2015, 12:04 Ответить с цитатой

Добрий день!
Сьогодні вийшло оголошення про застосування переговорної процедури закупівлі. Однак у ВДЗ до цих пір не приліпили до нього обгрунтування, хоча зазначено статус обробки "оброблено" а статус документу "в черзі". Фінінспекція сьогодні ж пише нам листа про виявлене порушення в порядку опублікування, що оголошення вийшло без обгрунтування. Звоню у ВДЗ, вони кажуть що буде завтра обгрунтування, за те щоб було сьогодні потрібно 720 гривень. Як нам краще поступити: відмінити торги, але ж такого в переліку дій на сайті навіть немає, чи писати інформацію про результат і там зазначити про відміну. але ж по ст. 39 Переговорна процедура закупівлі відміняється в разі, якщо замовником допущено порушення порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, визначеного цим Законом. Тобто виходить що ми самі визнаємо своє порушення, хоча це через те, що ВДЗ вчасно не розмістив це кляте обгрунтування. Відміняти по ст. 30? але ж це нібито для відкритих торгів.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 06 Апр 2015, 13:40 Ответить с цитатой

vitzan писал(а):
Добрий день!
Сьогодні вийшло оголошення про застосування переговорної процедури закупівлі. Однак у ВДЗ до цих пір не приліпили до нього обгрунтування, хоча зазначено статус обробки "оброблено" а статус документу "в черзі". Фінінспекція сьогодні ж пише нам листа про виявлене порушення в порядку опублікування, що оголошення вийшло без обгрунтування. Звоню у ВДЗ, вони кажуть що буде завтра обгрунтування, за те щоб було сьогодні потрібно 720 гривень. Як нам краще поступити: відмінити торги, але ж такого в переліку дій на сайті навіть немає, чи писати інформацію про результат і там зазначити про відміну. але ж по ст. 39 Переговорна процедура закупівлі відміняється в разі, якщо замовником допущено порушення порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, визначеного цим Законом. Тобто виходить що ми самі визнаємо своє порушення, хоча це через те, що ВДЗ вчасно не розмістив це кляте обгрунтування. Відміняти по ст. 30? але ж це нібито для відкритих торгів.
Якщо Ви обгрунтування надіслали для оприлюднення відразу як тільки-но було оброблено інформацію про застосування то ніяк порушення немає! Це специфіка роботи Порталу - допоміжні файли прикріпляються до основних на наступний день і тим самим числом, що основний документ - у Вашому випадку тим самим числом що і інформація про застосування.

З.І. Це що за предмет закупівлі у Вас такий, що ДФІ так оперативно реагує!? )
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Апр 2015, 14:43 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
vitzan писал(а):
Добрий день!
Якщо Ви обгрунтування надіслали для оприлюднення відразу як тільки-но було оброблено інформацію про застосування то ніяк порушення немає! Це специфіка роботи Порталу - допоміжні файли прикріпляються до основних на наступний день і тим самим числом, що основний документ - у Вашому випадку тим самим числом що і інформація про застосування.

вот меня теперь тоже стали терзать смутные сомненья: подала информацию, на следующий день (когда ее приняли) прикрепила обгрунтування. на моей странице на портале значится - информация (дата подачи 02.04.2015), обгрунтування (дата подачи 03.04.2015). выйдут-то они одновременно 07.04.2015, но вот дата подачи смущает, ведь в законе написано - одновременно.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 06 Апр 2015, 15:31 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
вот меня теперь тоже стали терзать смутные сомненья: подала информацию, на следующий день (когда ее приняли) прикрепила обгрунтування. на моей странице на портале значится - информация (дата подачи 02.04.2015), обгрунтування (дата подачи 03.04.2015). выйдут-то они одновременно 07.04.2015, но вот дата подачи смущает, ведь в законе написано - одновременно.

По-перше, МЕРТУ в своъх роз'ясненнях вже писало, що терміну "одночасно" в нормативці немає, а отже замовник має оприлюднити відповідний документ "як тільки-но з'явиться можливість" (здається так там написано!). Ну от коли інформація про застосування оброблена і стане зрозуміло, що помилок немає - можна і обгрунтування прикріпляти.
По-друге, конкретно у випадку із обгрунтуванням можливість оприлюднення його одночасно із інформацією про застосування в принципі є. Відразу після створення інформації до моменту її оброблення тільки обгрунтування і можна створити на базі відповідної інформації - всі решта документи (ну там повідомлення про акцепт, інформація про результати тощо) з'являються вже коли інформація про застосування подана на оприлюднення. Але, в такому випадку, у разі якщо інформація з помилкою буде завернута то і обгрунтування буде з помилкою.
Так що варіанти дій є - кожен вибирає собі той, який більше йому підходить.
Але, як на мене, це не той випадок, коли потрібно морочити собі голову - це ж не конкурентна процедура, яку будуть моніторити потенційні учасники і кожна затримка на день може бути приводом для оскарження!
НМД
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 08:29 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

По-перше, МЕРТУ в своъх роз'ясненнях вже писало, що терміну "одночасно" в нормативці немає,

а что это за разъяснение?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Апр 2015, 11:15 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
Sekret_ar писал(а):

По-перше, МЕРТУ в своъх роз'ясненнях вже писало, що терміну "одночасно" в нормативці немає,

а что это за разъяснение?

Якесь із Радника, здається... Вже точно не пам"ятаю, якщо чесно.
vitzan
Теоретик
Теоретик

Сообщение 07 Апр 2015, 12:57 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
vitzan писал(а):
Добрий день!

Марки і конверти. Прийшлося відмінити, з фінінспекцією зв'язуватися лячно, тим більше що вони пригрозили штрафом, кажуть порушення ст. 10 Закону. Розмістив інформацію про результати, зазначив що закупівля відмінена. ось думаю, звіт теж потрібно розміщати? І розпочати нову закупівлю після того як вийде інфа про результати чи вже зараз можна.
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Апр 2015, 13:18 Ответить с цитатой

vitzan писал(а):
Марки і конверти. Прийшлося відмінити, з фінінспекцією зв'язуватися лячно, тим більше що вони пригрозили штрафом, кажуть порушення ст. 10 Закону. Розмістив інформацію про результати, зазначив що закупівля відмінена. ось думаю, звіт теж потрібно розміщати? І розпочати нову закупівлю після того як вийде інфа про результати чи вже зараз можна.
Звіт має бути обов"язково!
Ну а щодо початку нової процедури... Логічно було б тим самим протоколом засідання, на якому відміняли торги, окремим питанням винести і початок нової процедури - для економії часу. Особисто я не бачу резону чекати публікації інформації про результати...
НМД
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 13:38 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Особисто я не бачу резону чекати публікації інформації про результати...
НМД

все, посоглашалась я с вами и на сегодня хватит Very Happy разъяснение мэрту от 19.05.2014 № 3302-05/15995-07 говорит об обратном Wink
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Апр 2015, 14:38 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
НМД

все, посоглашалась я с вами и на сегодня хватит Very Happy разъяснение мэрту от 19.05.2014 № 3302-05/15995-07 говорит об обратном Wink

А можете поділитись цим роз"ясненням? Щось у мене немає такого роз"яснення... Unknown
Lumila
Что такое тендер ?

Сообщение 07 Апр 2015, 14:51 Ответить с цитатой

Помогите, пожалуйста, правильно заполнить форму "Інформація про результати проведення ППЗ".
Вопрос в следующем:
публикация "Інформації про застосування ППЗ" и "Обгрунтування" на Веб-портале (через безкоштовний веб-сервіс замовника) имеют один и тот же номер и дату оприлюднення. А в форме "Інформації..." нужно указывать их отдельно. В гугле я нашла несколько реальных публікаций "Інформаціі про результати проведення ППЗ" и там везде к номеру оприлюднення ОБГРУНТУВАННЯ была приставлена "единица" через "косую" - ........./1.
Мне тоже в информации указывать так:
4.2. Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: 20.03.2015, №091972, "ВДЗ" №216(20.03.2015) від 20.03.2015.
4.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: 20.03.2015, №091972/1, "ВДЗ" №216(20.03.2015) від 20.03.2015
Хотя на веб-портале в документе "Обгрунтування" номера с "/1" нету?
Спасибо!
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 14:51 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
torgiosv1 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
НМД

А можете поділитись цим роз"ясненням? Щось у мене немає такого роз"яснення... Unknown

сейчас отсканирую, это разъяснение было в раднике.
0milla0
Что такое тендер ?

Сообщение 07 Апр 2015, 14:58 Ответить с цитатой

Lumila писал(а):
4.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: 20.03.2015, №091972/1, "ВДЗ" №216(20.03.2015) від 20.03.2015[/b]
Спасибо!

Я пользовалась "Особливости заповнення форм" на веб портале, дата оприлюднення и номер обгрунтування заполняли так: № 091972/1 від 20.03.2015
Lumila
Что такое тендер ?

Сообщение 07 Апр 2015, 15:06 Ответить с цитатой

Я пользовалась "Особливости заповнення форм" на веб портале, дата оприлюднення и номер обгрунтування заполняли так: № 091972/1 від 20.03.2015[/quote]
Большое СПАСИБО!!! А где можно найти "Особливости заповнення форм"? Инструкция есть, а "Особливости заповнення форм" я не вижу.
maks7
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 15:14 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
torgiosv1 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
НМД

http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=87184&sid=5c62f2be818f4518e602a3c913d29418 Smile

torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 15:20 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
torgiosv1 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
НМД

http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=87184&sid=5c62f2be818f4518e602a3c913d29418 Smile

да, это оно Smile
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Апр 2015, 15:20 Ответить с цитатой

0milla0 писал(а):
Lumila писал(а):
4.3. Дата оприлюднення і номер обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель: 20.03.2015, №091972/1, "ВДЗ" №216(20.03.2015) від 20.03.2015[/b]
Спасибо!

Я пользовалась "Особливости заповнення форм" на веб портале, дата оприлюднення и номер обгрунтування заполняли так: № 091972/1 від 20.03.2015
А де Ви знайшли "особливості заповнення" обгрунтування? Там є Оголошення про початок, повідомлення про акцепт, Повідомлення про відміну і Оголошення про результати - більше нічого я не знайшов...
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Апр 2015, 15:27 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
maks7 писал(а):

да, это оно Smile
Ну тут і сперечатись немає змісту - беру свої слова назад.
Хоча це не означає, що я поділяю таку думку МЕРТУ! Smile
ВВажаю, що логічно раціональніше відштовхуватись не від дати публікаці оголошення про результати, а від дати прийняття рішення про відміну! А це, як не як, може бути до тижня часу, що не так вже й мало!
Ну але це так - ліричний відступ! Smile
maks7
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 15:34 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

ВВажаю, що логічно раціональніше відштовхуватись не від дати публікаці оголошення про результати, а від дати прийняття рішення про відміну...
+1 Smile
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 15:44 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

ВВажаю, що логічно раціональніше відштовхуватись не від дати публікаці оголошення про результати, а від дати прийняття рішення про відміну!

мы раньше так и делали, но с появлением данного разъяснения - не рискуем Cool

Последний раз редактировалось: torgiosv1 (07 Апр 2015, 16:06), всего редактировалось 1 раз
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 16:06 Ответить с цитатой

а вот, что мне подумалось: ведь многие из нас - форумчан выписывают радник (я, к сожалению, к их числу не отношусь). в раднике часто бывают разъяснения мэрту, которые могут пригодиться всем в работе. так может попросить кого-нибудь, кто будет обладать лишней минуткой, выставлять данные разъяснения здесь, на форуме, для всеобщего ознакомления Friends
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 07 Апр 2015, 16:11 Ответить с цитатой

torgiosv1 писал(а):
а вот, что мне подумалось: ведь многие из нас - форумчан выписывают радник (я, к сожалению, к их числу не отношусь). в раднике часто бывают разъяснения мэрту, которые могут пригодиться всем в работе. так может попросить кого-нибудь, кто будет обладать лишней минуткой, выставлять данные разъяснения здесь, на форуме, для всеобщего ознакомления Friends

Тільки б ще адміни дали дозвіл чи Флегмат розклав по поличках чи таким чином не будуть порушуватись авторські права Радника...
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 07 Апр 2015, 16:14 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Тільки б ще адміни дали дозвіл чи Флегмат розклав по поличках чи таким чином не будуть порушуватись авторські права Радника...

было бы конечно неплохо, если бы получилось.
а по поводу авторских прав, это же в принципе то же самое, что просто снять копию с какого-нибудь документа - это же не запрещено. ну может я и ошибаюсь Embarassed .
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 5 из 6

Перейти: