Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Відміна закупівлі в одного учасника
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 20 Мар 2015, 12:39 Ответить с цитатой

0milla0 писал(а):
Sekret_ar писал(а):

2) Кожного місяця, коли зростають тарифи, готувати додаткову угоду про збільшення суми договору. Єдине, що спочатку мають надійти субвенції, а вже тоді укладати додаткову угоду. Такий варіант може не сподобатись Вашому обленерго (вони такого не практикують - просто прописують механізм зміни ціни в договорі), але для Вас це більш прийнятніший варіант.
Ну десь так...
НМД

Можно было бы , но нам через сессию утвердят сумму субвенции до конца года помесячно и эта сумма 299000 грн.

В такому випадку, Вам потрібно відразу після сесії оголошувати торги на суму 2990000 грн....
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
0milla0
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Мар 2015, 12:48 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
0milla0 писал(а):
Sekret_ar писал(а):

2) Кожного місяця, коли зростають тарифи, готувати додаткову угоду про збільшення суми договору. Єдине, що спочатку мають надійти субвенції, а вже тоді укладати додаткову угоду. Такий варіант може не сподобатись Вашому обленерго (вони такого не практикують - просто прописують механізм зміни ціни в договорі), але для Вас це більш прийнятніший варіант.
Ну десь так...
НМД

Можно было бы , но нам через сессию утвердят сумму субвенции до конца года помесячно и эта сумма 299000 грн.

В такому випадку, Вам потрібно відразу після сесії оголошувати торги на суму 2990000 грн....

Да я тоже так думаю, но как быть с действующим договором? Ведь у нас до конца года заключен он на ел.енергию для исполкома и уличного освещения, расторгать его и объявлять торги на сумму субвенции и остатка Question Или ждать когда действующий договор исчерпается где-то среди года , при этом оплачивать за потребленную електроенергию садов с него. Будет ли это правильным?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 20 Мар 2015, 12:58 Ответить с цитатой

0milla0 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
0milla0 писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Ну десь так...
НМД

Да я тоже так думаю, но как быть с действующим договором? Ведь у нас до конца года заключен он на ел.енергию для исполкома и уличного освещения, расторгать его и объявлять торги на сумму субвенции и остатка Question Или ждать когда действующий договор исчерпается где-то среди года , при этом оплачивать за потребленную електроенергию садов с него. Будет ли это правильным?

А розділити - окремо 1)виконком і вуличне освітлення та 2) дитячі садочки? На скільки я розумію, це різні джерела фінансуванн, різні рахунки....
0milla0
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Мар 2015, 13:32 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
0milla0 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
0milla0 писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Ну десь так...
НМД

А розділити - окремо 1)виконком і вуличне освітлення та 2) дитячі садочки? На скільки я розумію, це різні джерела фінансуванн, різні рахунки....

Спасибо за ответ, пообщаюсь еще с РЕСом , захотят ли они с нами заключать 2 договора.
Но у меня еще одна ситуация не простая только теперь по отоплению. Объявили ПП по теплоснабжению для садов в конце года и акцептировали в конце 2014. Но ввиду вышеописанных изменений к подписанию договора дело не дошло (в этом небыло необходимости т.к. нет садов с 01.01.2015 ) Как закончить эту процедуру , отменить торги нет основания которое нам подходит сог-но ст.39. Но с 01.04.2015 нужно заключить договор на отопление для вернувшихся садов, а сумма такая что нужно проводить ПП. Confused
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 20 Мар 2015, 14:14 Ответить с цитатой

0milla0 писал(а):
Но у меня еще одна ситуация не простая только теперь по отоплению. Объявили ПП по теплоснабжению для садов в конце года и акцептировали в конце 2014. Но ввиду вышеописанных изменений к подписанию договора дело не дошло (в этом небыло необходимости т.к. нет садов с 01.01.2015 ) Как закончить эту процедуру , отменить торги нет основания которое нам подходит сог-но ст.39. Но с 01.04.2015 нужно заключить договор на отопление для вернувшихся садов, а сумма такая что нужно проводить ПП. Confused

А чому так пізно повернулись до цього питання!?
Вам потрібно вибрати якийсь варіантів визнання торгів такими, що не відбулись. Найбільш підходящим в даному випадку вважаю цей:
Цитата:
2. Замовник має право визнати торги такими, що не відбулися, у разі якщо:
...
скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг.

Вам же ж фактично просто не виділили коштів на тепло з 01.01.2015 - чим не скорочення видатків!?
0milla0
Что такое тендер ?

Сообщение 20 Мар 2015, 14:58 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
0milla0 писал(а):

А чому так пізно повернулись до цього питання!?
Вам потрібно вибрати якийсь варіантів визнання торгів такими, що не відбулись. Найбільш підходящим в даному випадку вважаю цей:
Цитата:
...

Вам же ж фактично просто не виділили коштів на тепло з 01.01.2015 - чим не скорочення видатків!?

Поздно )) , потому что не могли найти ответ на этот вопрос , а потом работа ..... Нам не то чтобы не выделили средства , мы их и не планировали , потому как нет с 01.01.2015 такого КФК. И какая последовательность процедуры ?
1. информация об отмене торгов
2. звіт про резельтати
чи тільки звіт та рішення коміссії?
Хотя в п.5 ст.39 нет такого условия для отмены закупки
Цитата:
...
torgobsme
Что такое тендер ?

Сообщение 23 Мар 2015, 14:42 Ответить с цитатой

Добрый день!
Подскажите пожалуйста. Провели ПП, а казна не пропустила. Приходиться проводить ПП заново. Как отменить старую процедуру и начать новою по тому же предмету закупки?
И будет ли при этом штраф?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 23 Мар 2015, 15:13 Ответить с цитатой

torgobsme писал(а):
Добрый день!
Подскажите пожалуйста. Провели ПП, а казна не пропустила. Приходиться проводить ПП заново. Как отменить старую процедуру и начать новою по тому же предмету закупки?

Якщо Ви вже носили документи в казну, значить Вам потрібно не торги відміняти, а договір розривати! Ну а після розірвання договору все стандартно. Єдине, що в протоколі про початок ППЗ розписати причини повторного початку.

З.І. А можна поцікавитись з якої причини казна не пропустила документи (в принципі, інакше Вам ніхто і не зможа відповісти яка відповідальність Вас чекає! Smile )
torgobsme
Что такое тендер ?

Сообщение 24 Мар 2015, 09:27 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
torgobsme писал(а):
Добрый день!

Якщо Ви вже носили документи в казну, значить Вам потрібно не торги відміняти, а договір розривати! Ну а після розірвання договору все стандартно. Єдине, що в протоколі про початок ППЗ розписати причини повторного початку.

З.І. А можна поцікавитись з якої причини казна не пропустила документи (в принципі, інакше Вам ніхто і не зможа відповісти яка відповідальність Вас чекає! Smile )

На 1 день опоздал с акцептом и место услуги надо было написать товар.
torgobsme
Что такое тендер ?

Сообщение 27 Мар 2015, 10:59 Ответить с цитатой

Доброго дня!
Питання: треба відпровляти звіт про розірвання договору на сайт?
Чи який інший документ?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 27 Мар 2015, 11:18 Ответить с цитатой

torgobsme писал(а):
Доброго дня!
Питання: треба відпровляти звіт про розірвання договору на сайт?
Чи який інший документ?

Звіт про виконання договору. І в п. 6 зазначити дату розірвання договору.
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Мар 2015, 09:16 Ответить с цитатой

подскажите пожалуйста. согласно закону

- Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції

акцепт подала на сайт 11.03
а статус оприлюднення 16.03

могу ли я поставить дату договора отсчитывая 10 дней от 11.03?
В результатах я написала дату договора 23.03, вот теперь не знаю что делать
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 30 Мар 2015, 09:31 Ответить с цитатой

[email protected] писал(а):
подскажите пожалуйста. согласно закону

- Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про акцепт пропозиції

акцепт подала на сайт 11.03
а статус оприлюднення 16.03

могу ли я поставить дату договора отсчитывая 10 дней от 11.03?
В результатах я написала дату договора 23.03, вот теперь не знаю что делать

Відлік починається саме з дати оприлюднення, а не подання! Тому, у Вашому випадку першим днем, коли Ви можете укласти договір буде 27.03.
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Мар 2015, 09:34 Ответить с цитатой

спасибо.
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Мар 2015, 09:49 Ответить с цитатой

что надо подавать на сайт в случае отмены:
- ПОВІДОМЛЕННЯ про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися чи
- ПОВІДОМЛЕННЯ про відміну переговорної процедури закупівлі
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 30 Мар 2015, 09:56 Ответить с цитатой

что надо подавать на сайт в случае отмены:
- ПОВІДОМЛЕННЯ про відміну торгів або визнання їх такими, що не відбулися чи
- ПОВІДОМЛЕННЯ про відміну переговорної процедури закупівлі

Зараз немає вимоги щоб оприлюднювати повідомлення про відміну - відповідна інформація вказується в інформації про результати, а повідомлення про відміну (який з двох варіантів - залежить від процедури, яку Ви проводите) просто залишаєте в папочці по процедурі.

З.І. Я так розумію, Ви плануєте відміняти ту процедуру, по якій задавали попереднє питання? Тоді питання: в інформації про результати також невірна дата договору?
[email protected]
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Мар 2015, 10:01 Ответить с цитатой

да, именно в информации про результаты я и сделала ошибку по дате, в предыдущих документах дата нигде не указывалась
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 30 Мар 2015, 10:41 Ответить с цитатой

да, именно в информации про результаты я и сделала ошибку по дате, в предыдущих документах дата нигде не указывалась

Значить дивимось Закон:
Цитата:
Стаття 39. Умови застосування переговорної процедури закупівлі
...
5. Переговорна процедура закупівлі відміняється в разі, якщо замовником допущено порушення порядку оприлюднення інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, визначеного цим Законом, та/або порушення, які вплинули на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі.

Таким чином, згідно зі ст. 39 Закону у Вас немає підстав відміняти процедуру закупівлі. Тепер подивимось інші норми закону:
Цитата:
Стаття 30. Відміна замовником торгів чи визнання їх такими, що не відбулися
1. Замовник відміняє торги в разі:
...
неможливості усунення порушень, які виникли через виявлені порушення законодавства з питань державних закупівель;
...
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, акцепту, оголошення про результати процедури закупівлі, передбаченого цим Законом;

Цитата:
Стаття 1. Визначення основних термінів
...
28 ) торги (конкурсні торги) - здійснення конкурентного відбору учасників з метою визначення переможця торгів (конкурсних торгів) згідно з процедурами, встановленими цим Законом (крім переговорної процедури закупівлі);

Таким чином, і по ст. 30 Ви також не можете відмінити торги.
Тому, якщо ще не оприлюднено інформацію про результати то звертайтесь на Портал із проханням виправити помилку. Ну а якщо інформація вже оприлюднена, то Вам залишається змиритись із помилкою і підготувати на всяк випадок слізні аргументи чому була допущена помилка.

Але, якщо зважити на те, що законодавець не прописав по ППЗ такого широкого переліку випадків відміни як по ВТ то можна припустити, що не настільки суттєвими є порушення, які стосуються ВТ, при проведенні ППЗ (ну це і логічно - при ППЗ не може бути ніякого оскарження зі сторони незадоволених учасників). А тому, таке порушення як у Вашому випадку не є катастрофічним і не може нашкодити ніякиій із зацікавлених сторін.

З.І. Діло залишається за малим - довести свої аргументи казні! )
Lumila
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Апр 2015, 13:43 Ответить с цитатой

Код:
"Зараз немає вимоги щоб оприлюднювати повідомлення про відміну - відповідна інформація вказується в інформації про результати, а повідомлення про відміну (який з двох варіантів - залежить від процедури, яку Ви проводите) просто залишаєте в папочці по процедурі".

Підкажіть, будь-ласка, якщо я відміняю ППЗ через порушення вимог Закону про оприлюднення (разом з інформацією про застосування ППЗ не було подано на Веб-сайт "Обгрунтування"), мені, наскільки я розумію, необхідно подати на оприлюднення "Інформацію про результати" та після засідання ККТ (відповідний протокол) оприлюднити "Звіт про виконання договору"?

Також, будь-ласка, підкажіть як правильно оформити в формі Звіту наступні реквізити:
ЗВІТ
про результати проведення переговорної процедури закупівлі
№ ______ від ____________

1)який номер треба писати в формі "Звіту"?
2)"від ... " - це дата засідання ККТ про затвердження звіту?

Дякую!
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 01 Апр 2015, 13:54 Ответить с цитатой

Lumila писал(а):
Код:
"Зараз немає вимоги щоб оприлюднювати повідомлення про відміну - відповідна інформація вказується в інформації про результати, а повідомлення про відміну (який з двох варіантів - залежить від процедури, яку Ви проводите) просто залишаєте в папочці по процедурі".

Підкажіть, будь-ласка, якщо я відміняю ППЗ через порушення вимог Закону про оприлюднення (разом з інформацією про застосування ППЗ не було подано на Веб-сайт "Обгрунтування"), мені, наскільки я розумію, необхідно подати на оприлюднення "Інформацію про результати" та після засідання ККТ (відповідний протокол) оприлюднити "Звіт про виконання договору"?

Також, будь-ласка, підкажіть як правильно оформити в формі Звіту наступні реквізити:
ЗВІТ
про результати проведення переговорної процедури закупівлі
№ ______ від ____________

1)який номер треба писати в формі "Звіту"?
2)"від ... " - це дата засідання ККТ про затвердження звіту?

Дякую!

1. порядковый номер отчета
2. дата утверждения отчета, после того, как Вы подали инф про результаты
3. звит про виконання договору не составляется, у Вас ведь не залючен договор. или заключили?
Lumila
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Апр 2015, 14:49 Ответить с цитатой

Цитата:
3. звит про виконання договору не составляется, у Вас ведь не залючен договор. или заключили?

Большое спасибо за ответ. Можно уточнение по алгоритму действий:
1) я опубликовала на Веб-портале "Інформація про результати проведення ППЗ"
2) теперь мне нужно выбрать опцию на Веб-портале "Звит про результаты проведення процедуры закупивли" и заполнить соответствующую форму?
Процедуру сразу пришлось отменять из-за нарушения порядка опубликования (мы даже не дошли до АКЦЕПТА).
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 01 Апр 2015, 15:07 Ответить с цитатой

Lumila писал(а):
Цитата:

2) теперь мне нужно выбрать опцию на Веб-портале "Звит про результаты проведення процедуры закупивли" и заполнить соответствующую форму?
Процедуру сразу пришлось отменять из-за нарушения порядка опубликования (мы даже не дошли до АКЦЕПТА).

Саме так. Тільки так не заповнити відповідну форму, а прикріпити файл.
Ви забули ще про один документ - Повідомлення про відміну ППЗ. Його оприлюднювати тепер ніде не треба, але в папочці по процедурі нехай лежить (форма ж затверджена!)
Lumila
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Апр 2015, 15:55 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Lumila писал(а):
Цитата:

Саме так. Тільки так не заповнити відповідну форму, а прикріпити файл.
Ви забули ще про один документ - Повідомлення про відміну ППЗ. Його оприлюднювати тепер ніде не треба, але в папочці по процедурі нехай лежить (форма ж затверджена!)

Большое спасибо! Наши первые торги - столько дров наломали, а спросить в городе не у кого.

Подскажите, пожалуйста, в продолжении нашей проблемы: у нас теперь получилось две процедуры по закупке отопления в Теплосети: первую из-за ошибок, допущенных при оприлюднени, мы отменяем, а одну (теперь уже правильную) начали и продолжаем (уже дошли до заключения договора).
Таким образом, получилось две "Інформации про застосування ППЗ" и, как следствие, два "ЗВІТА про результати".

Теперь вопрос: как мне нумеровать второй "ЗВІТ"? Получается, что относительно всего процесса закупки отопления у Теплосети "Звит" ВТОРОЙ, но относительно текущей процедуры (начатой новой после отмены предыдущей) ПЕРВЫЙ?
Вопрос у меня возник в связи с тем, что протоколы заседаний ККТ и по отменённой процедуре, и по текущей составляются общие с последовательной нумерацией (по началу, отмене и началу новой процедуры закупки одного и того же отопления у одной и той же Теплосети вперемешку).
Спасибо!
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 01 Апр 2015, 16:02 Ответить с цитатой

Lumila писал(а):
Большое спасибо! Наши первые торги - столько дров наломали, а спросить в городе не у кого.

Подскажите, пожалуйста, в продолжении нашей проблемы: у нас теперь получилось две процедуры по закупке отопления в Теплосети: первую из-за ошибок, допущенных при оприлюднени, мы отменяем, а одну (теперь уже правильную) начали и продолжаем (уже дошли до заключения договора).
Таким образом, получилось две "Інформации про застосування ППЗ" и, как следствие, два "ЗВІТА про результати".

Теперь вопрос: как мне нумеровать второй "ЗВІТ"? Получается, что относительно всего процесса закупки отопления у Теплосети "Звит" ВТОРОЙ, но относительно текущей процедуры (начатой новой после отмены предыдущей) ПЕРВЫЙ?
Вопрос у меня возник в связи с тем, что протоколы заседаний ККТ и по отменённой процедуре, и по текущей составляются общие с последовательной нумерацией (по началу, отмене и началу новой процедуры закупки одного и того же отопления у одной и той же Теплосети вперемешку).
Спасибо!

Та нумерацію робите довільну! Або наскрізну по всіх процедурах, або окремо по процедурах (ВТ, ЗЦП, ППЗ)
Lumila
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Апр 2015, 16:08 Ответить с цитатой

Код:
Та нумерацію робите довільну! Або наскрізну по всіх процедурах, або окремо по процедурах (ВТ, ЗЦП, ППЗ)[/spoil]

Большое Спасибо! То есть, можно нумеровать КАЖДУЮ из ППЗ отдельно? По отменённой "Звит № 1" и по начатой новой "Звит № 1"?

И ещё проблема: заполняю форму "ЗВИТА" и в конце нужно перечислить членов ККТ с их "посадами".
Что имеется ввиду под определением "ПОСАДА"? Это занимаемая должность на предприятии (к примеру Директор или Начальник отдела сбыта) или "ПОСАДА" относительно ККТ (например, Голова ККТ, Секретарь ККТ)?
Спасибо!
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.
Страница 4 из 6

Перейти: