Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Лист 09.07.2012 №3305-07/25866-06 (опубликование монолистов)
На страницу 1, 2  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Absurdlana
Репутация: 161 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 21.10.2009
Сообщения: 1074
Откуда: Киев
Сообщение 12 Июл 2012, 08:02 Ответить с цитатой

Лист щодо оприлюднення інформації про закупівлі від 09.07.2012 № 3305-07/25866-06
Міністерства, інші центральні органи
виконавчої влади, Рада міністрів АР
Крим, обласні державні адміністрації,
державні адміністрації у містах Києві та
Севастополі, органи місцевого
самоврядування, установи, організації,
підприємства


Щодо оприлюднення інформації про закупівлі

У зв’язку з набранням чинності 17.06.2012 Закону України “Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності” (далі – Закон) на численні звернення суб’єктів сфери державних закупівель щодо застосування вимог Закону Мінекономрозвитку повідомляє.

Дія Закону поширюється на суб’єктів, які є замовниками відповідно до статті 1 Закону та провадять діяльність у сферах, визначених статтею 5 Закону України “Про природні монополії”, та/або у таких сферах:

забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії;
забезпечення виробництва, передачі та постачання електричної енергії;
забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води;
забезпечення функціонування централізованого водовідведення;
надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування;
забезпечення функціонування міського електричного транспорту та експлуатація його об’єктів для надання послуг з перевезення;
надання послуг автостанцій, портів, аеропортів;
надання послуг з аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден;
надання послуг поштового зв’язку;
геологічне вивчення (у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ) нафтогазоносних надр, родовищ вугілля та інших видів твердого палива;
забезпечення функціонування та експлуатація телекомунікаційних мереж фіксованого зв’язку загального користування або надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг;
забезпечення транспортування, зберігання, переробки нафти та нафтопродуктів сирих.

Відповідно до статті 2 Закону його дія поширюється на закупівлі замовниками товарів, робіт і послуг для здійснення ними діяльності у сферах, визначених статтею 5 Закону України “Про природні монополії” або статтею 2 Закону, які:
повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень (в будівництві - дорівнює або перевищує 300 тисяч гривень), робіт - дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень;
здійснюються за рахунок власних коштів за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 5 мільйонів гривень, а робіт - 10 мільйонів гривень.

Статтею 3 Закону передбачено, що річний план та зміни до нього (у разі наявності) обов’язково безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу (загальнодержавному веб-порталі “Державні закупівлі” за адресою в мережі Internet www.tender.me.gov.ua) протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану або змін до нього. Замовники не зобов’язані надсилати річний план та зміни до нього до Уповноваженого органу, Державної казначейської служби України. Виходячи з статті 3 Закону, замовники не зобов`язані також оприлюднювати річний план та зміни до нього на власному веб-сайті, або на сайті головного розпорядника бюджетних коштів, як це передбачено статтею 4 Закону України “Про здійснення державних закупівель”.

Водночас Законом встановлено, що інформація про закупівлі, які відповідно до статті 4 Закону здійснюються без застосування процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель” та Законом, відображається замовником у річному плані.

Форма річного плану та Інструкція щодо його заповнення затверджена наказом Мінекономіки від 26.07.2010 № 922 “Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель”.

Крім того, за результатами здійснення закупівель без застосування процедур, передбачених Законом України “Про здійснення державних закупівель” та Законом, згідно частини третьої статті 4 Закону замовники зобов’язані оприлюднити звіт про результати здійснення такої закупівлі в порядку і строки, визначені Законом України “Про здійснення державних закупівель”. Форма такого звіту затверджується Уповноваженим органом.

На даний час Мінекономрозвитку розробляє проект наказу, яким будуть внесені зміни до наказу Мінекономіки від 26.07.2010 № 922 “Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель” в частині внесення змін до Інструкції щодо заповнення річного плану закупівель та форми звіту про результати здійснення закупівлі без застосування процедур закупівлі.

До набрання чинності зазначеним наказом рекомендуємо замовникам використовувати дві окремих форми річного плану, а саме:

для закупівель що здійснюватимуться за процедурами, передбаченими Законом України “Про здійснення державних закупівель” з урахуванням особливостей, передбачених Законом - форму річного плану, затвердженою наказу Мінекономіки від 26.07.2010 № 922;

для закупівель (укладення договорів) відповідно до пунктів 1-4, 7, 8 частини першої статті 4 Закону – форму, наведену в Додатку 1.

У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині третій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану (річний план за формою, затвердженою наказу Мінекономіки від 26.07.2010 № 922), який підписується уповноваженою особою замовника та підлягає оприлюдненню не рідше ніж раз на квартал.

При заповненні форми, зазначеної в Додатку 1, слід враховувати наступне: у разі планування закупівель, які відповідно до пунктів 1-4, 7, 8 частини першої статті 4 Закону здійснюються без застосування процедур закупівель, у колонці “Примітка” зазначається відповідний пункт частини першої статті 4 Закону, що є підставою для укладання договору без застосування процедур закупівель.

Ураховуючи те, що стаття 3 Закону не має зворотної дії, при першій подачі змін до річного плану, який затверджений до набрання чинності Законом, замовник оприлюднює змінений річний план в новій редакції.

Звіт відповідно до частини третьої статті 4 Закону затверджується замовником раз на квартал не пізніше 15 числа місяця наступного за звітним періодом за формою, наведеною в Додатку 2. При цьому, у колонці «Примітка» зазначити відповідний пункт частини першої статті 4 Закону, що є підставою для укладання договору без застосування процедур закупівель.

Поряд з цим, з метою забезпечення реалізації вимог Закону тимчасово, до врегулювання нормативних та технічних питань, подання замовником зазначених документів для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу здійснювати шляхом надсилання на такі електронні адреси:
- річний план та зміни до нього – [email protected]
- звіти - [email protected]

Файл вкладення в електронне повідомлення надавати у виді сканованої кольорової копії оригіналу документу у форматі «pdf».

Ім’я файлу вкладення складати з двох частин, які розділяти знаком «_» (нижнє підкреслювання), а саме:

- перша частина імені файлу – код ЄДРПОУ замовника.
- друга частина імені файлу – тип документу великими латинськими літерами (PLAN, ZMINY, ZVIT).


Заступник директора департаменту
державних закупівель та державного замовлення О. С. Власов


Додатки 1 та 2 дивиться тут http://me.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=185766&cat_id=117183
(оскільки таблична форма не відображаеться коректо при копіюванні

_________________
Любопытство убило кошку, но она была так довольна, что воскресла.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
re1224
Репутация: 48 [ ? ]
Практик
Практик


Зарегистрирован: 04.05.2012
Сообщения: 348
Сообщение 12 Июл 2012, 08:40 Ответить с цитатой

попробовал скинуть, получил ответ:

Failed to deliver to '[email protected]'
SMTP module(domain vdz.org.ua) reports:
host mail.vdz.org.ua says:
550 5.1.1 Mailbox <[email protected]> does not exist

т.е. письмо они написали, а ящик сделать забыли?))))
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 12 Июл 2012, 08:53 Ответить с цитатой

Щось мені взагалі не зрозуміло це
Цитата:
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині третій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану (річний план за формою, затвердженою наказу Мінекономіки від 26.07.2010 № 922), який підписується уповноваженою особою замовника та підлягає оприлюдненню не рідше ніж раз на квартал.
Це виходить у мене повинен бути РП для закупівель по яких потрібно проводити торги по затвердженій формі та РП для закупівель на які не потрібно проводити торги також по затвердженій формі??? Чи це всеж таки мається на увазі додаток до РП передбачений інструкцією?
_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 12 Июл 2012, 08:54 Ответить с цитатой

Доречі, чи можно тепер працювати по рахункам, чи потрібно укладати тільки договори?
_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 12 Июл 2012, 09:04 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Доречі, чи можно тепер працювати по рахункам, чи потрібно укладати тільки договори?
так звіти по договорам необхідно ж публікувати... А згідно форми там і дата і номер і сума договору.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 12 Июл 2012, 09:18 Ответить с цитатой

Jyrcom писал(а):
irka писал(а):
Доречі, чи можно тепер працювати по рахункам, чи потрібно укладати тільки договори?
так звіти по договорам необхідно ж публікувати... А згідно форми там і дата і номер і сума договору.

Не можу знайти, але було якось роз?яснення ДКУ з приводу того, що рахунки також є договорами, а наше законодавство передбачає навіть усні договори. А у разі якщо замовник подав заявку і йому виставили рахунок, то це вже письмовий договір, то чому не можна писати номери і дати рахунків?

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendurion
Репутация: 327 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.07.2007
Сообщения: 4060
Откуда: Харьков
Сообщение 12 Июл 2012, 09:44 Ответить с цитатой

irka писал(а):

Не можу знайти, але було якось роз?яснення ДКУ з приводу того, що рахунки також є договорами, а наше законодавство передбачає навіть усні договори. А у разі якщо замовник подав заявку і йому виставили рахунок, то це вже письмовий договір, то чому не можна писати номери і дати рахунків?


Цитата:
Наказ Міністерства фінансів України
02.03.2012 N 309


Порядок
реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів в органах Державної казначейської служби України


зобов'язання - будь-яке розміщення замовлення, укладення договору чи виконання інших аналогічних операцій, здійснене розпорядником або одержувачем бюджетних коштів без відповідних бюджетних асигнувань або з порушенням норм, установлених Бюджетним кодексом України, законом України про Державний бюджет України та рішенням про місцевий бюджет, в частині перевищення повноважень;


Цитата:
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державного казначейства України
від 6 липня 2009 р. N 269


Порядок
ведення і використання картки обліку зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів

http://document.ua/porjadok-vedennja-i-vikoristannja-kartki-obliku-zobovjazan-r-doc1370.html

И в графе 5 и в графе 8 проставляется как номер договора, так и номер счета. Специально в бухгалтерии узнавал Cool


http://document.ua/porjadok-vedennja-i-vikoristannja-kartki-obliku-zobovjazan-r-doc1370.html

_________________
За несоблюдение законодательства о гос. закупках получаешь штрафы, а за соблюдение – гемор.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Marks21
Репутация: 1 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 04.03.2010
Сообщения: 73
Сообщение 12 Июл 2012, 09:44 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Щось мені взагалі не зрозуміло це
Цитата:
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині третій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану (річний план за формою, затвердженою наказу Мінекономіки від 26.07.2010 № 922), який підписується уповноваженою особою замовника та підлягає оприлюдненню не рідше ніж раз на квартал.
Це виходить у мене повинен бути РП для закупівель по яких потрібно проводити торги по затвердженій формі та РП для закупівель на які не потрібно проводити торги також по затвердженій формі??? Чи це всеж таки мається на увазі додаток до РП передбачений інструкцією?


Меня здесь смущает фраза "та підлягає оприлюдненню не рідше ніж раз на квартал", о каком РП идет речь? Как я понял вторая форма РП єто закупка так назывемых комунальных услуг ( и иже с ними), а договора где сума меньше 5/10 млн. включаются в основной РП (в додаток до РП) который и оприлюднюється раз на квартал, а как же пять рабочих дней по Закону 4851 Question
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 12 Июл 2012, 12:11 Ответить с цитатой

Marks21 писал(а):
irka писал(а):
Щось мені взагалі не зрозуміло це
Цитата:
У разі якщо очікувана вартість предмета закупівлі є нижчою від сум, зазначених у частині третій статті 2 Закону, такий предмет закупівлі відображається в додатку до річного плану (річний план за формою, затвердженою наказу Мінекономіки від 26.07.2010 № 922), який підписується уповноваженою особою замовника та підлягає оприлюдненню не рідше ніж раз на квартал.
Це виходить у мене повинен бути РП для закупівель по яких потрібно проводити торги по затвердженій формі та РП для закупівель на які не потрібно проводити торги також по затвердженій формі??? Чи це всеж таки мається на увазі додаток до РП передбачений інструкцією?


Меня здесь смущает фраза "та підлягає оприлюдненню не рідше ніж раз на квартал", о каком РП идет речь? Как я понял вторая форма РП єто закупка так назывемых комунальных услуг ( и иже с ними), а договора где сума меньше 5/10 млн. включаются в основной РП (в додаток до РП) который и оприлюднюється раз на квартал, а как же пять рабочих дней по Закону 4851 Question

Найцікавіше те, що це просто лист, навіть не роз?яснення. А Закон чітко регламентує, інформація заноситься в РП, а не в які там додатки.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Grin1n
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 23.03.2010
Сообщения: 41
Откуда: Крым
Сообщение 12 Июл 2012, 12:34 Ответить с цитатой

Не понятно из выше написанного следует, что необходимо отправлять Звіт на любые закупки и до 100 т. грн. т.е. если мы заключили договор на 10т. грн. необходимо кидать Звіт на указанный адрес?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tatyana79
Репутация: 73 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 09.07.2010
Сообщения: 929
Сообщение 12 Июл 2012, 12:50 Ответить с цитатой

У меня вопрос - давайте вначале разберемся.
1) Это разъяснение касается только монополистов?
2) Читаю Закон с изменениями - там по-другому: мы должны направлять РП в Министерство и Казначейство.

Я правильно понимаю? Кто звонил в министерство, спрашивал?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 12 Июл 2012, 12:53 Ответить с цитатой

Grin1n писал(а):
Не понятно из выше написанного следует, что необходимо отправлять Звіт на любые закупки и до 100 т. грн. т.е. если мы заключили договор на 10т. грн. необходимо кидать Звіт на указанный адрес?

Я так розумію, що цей звіт затверджується раз на квартал і оприлюднюється протягом 3 робочих днів з дати затвердження, але не пізніше ніж до 15 числа місяця, наступного за звітнім. Тобто виходить, що ми протягом кварталу сумарно заносимо в звіт всі закупівлі, які ідуть без процедур, а затверджуємо і оприлюднюємо його раз в квартал.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 12 Июл 2012, 14:14 Ответить с цитатой

Тут до цього листа ще б роз'яснення здалося...
Враховуючи той факт, що вступна частина Листа розпочинається із витягу з ЗУ "Про природні монополії" то логічно було б припустити, щзо і весь Лист стосується тільки тих замовників, які відносяться до природних монополій. Так виходить?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Svetulya
Репутация: 65 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 24.09.2010
Сообщения: 658
Откуда: центр Украины
Сообщение 12 Июл 2012, 14:24 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Тут до цього листа ще б роз'яснення здалося...
Враховуючи той факт, що вступна частина Листа розпочинається із витягу з ЗУ "Про природні монополії" то логічно було б припустити, щзо і весь Лист стосується тільки тих замовників, які відносяться до природних монополій. Так виходить?

Так.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 12 Июл 2012, 14:35 Ответить с цитатой

re1224 писал(а):
попробовал скинуть, получил ответ:

Failed to deliver to '[email protected]'
SMTP module(domain vdz.org.ua) reports:
host mail.vdz.org.ua says:
550 5.1.1 Mailbox <[email protected]> does not exist

т.е. письмо они написали, а ящик сделать забыли?))))

А у мене нічого. Цікаво, повинно приходоти якесь підтвердження?

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 12 Июл 2012, 15:25 Ответить с цитатой

Svetulay писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Тут до цього листа ще б роз'яснення здалося...
Враховуючи той факт, що вступна частина Листа розпочинається із витягу з ЗУ "Про природні монополії" то логічно було б припустити, щзо і весь Лист стосується тільки тих замовників, які відносяться до природних монополій. Так виходить?

Так.

Тоді не розумію чому тут такий резонанс на сторінці - невже так багато представників монополістів тут є?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 12 Июл 2012, 15:39 Ответить с цитатой

4 точно. 3 під питанням Smile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
[email protected]
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 19.11.2010
Сообщения: 28
Сообщение 13 Июл 2012, 08:16 Ответить с цитатой

irka писал(а):
Grin1n писал(а):
Не понятно из выше написанного следует, что необходимо отправлять Звіт на любые закупки и до 100 т. грн. т.е. если мы заключили договор на 10т. грн. необходимо кидать Звіт на указанный адрес?

Я так розумію, що цей звіт затверджується раз на квартал і оприлюднюється протягом 3 робочих днів з дати затвердження, але не пізніше ніж до 15 числа місяця, наступного за звітнім. Тобто виходить, що ми протягом кварталу сумарно заносимо в звіт всі закупівлі, які ідуть без процедур, а затверджуємо і оприлюднюємо його раз в квартал.

Закон вступил в силу с 17июня, письмо МЭРТ опубликовано 12июля. Возникает вопрос: нужно ли сейчас, до 15июля, отправлять для размещения на сайте годовой план закупок и отчет по закупкам? Если да, то за какой период: за I-е полугодие, за II-й квартал, за период с 17 июня по 1 июля? У кого какое мнение?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 13 Июл 2012, 08:28 Ответить с цитатой

[email protected] писал(а):
irka писал(а):
Grin1n писал(а):
Не понятно из выше написанного следует, что необходимо отправлять Звіт на любые закупки и до 100 т. грн. т.е. если мы заключили договор на 10т. грн. необходимо кидать Звіт на указанный адрес?

Я так розумію, що цей звіт затверджується раз на квартал і оприлюднюється протягом 3 робочих днів з дати затвердження, але не пізніше ніж до 15 числа місяця, наступного за звітнім. Тобто виходить, що ми протягом кварталу сумарно заносимо в звіт всі закупівлі, які ідуть без процедур, а затверджуємо і оприлюднюємо його раз в квартал.

Закон вступил в силу с 17июня, письмо МЭРТ опубликовано 12июля. Возникает вопрос: нужно ли сейчас, до 15июля, отправлять для размещения на сайте годовой план закупок и отчет по закупкам? Если да, то за какой период: за I-е полугодие, за II-й квартал, за период с 17 июня по 1 июля? У кого какое мнение?

Я вважаю, що необхідно відштовхуватись від змін в РП. Тобто, якщо ви після набрання чинності законом вносили зміни в РП на підставі цього закону і це було у 2 кварталі (що не реально, оскільки ми не могли публікувати РП на сайті ВДЗ), то тоді потрібно робити звіти. Якщо ви затвердили зміни у РП уже в 3 кварталі, то відповідно і звіт будете робити до 15 числа 4 кварталу ну і відповідно направляти на публікацію РП. Якщо ви не вносили ніякі зміни у РП, то і публікувати відповідно вам нічого і звіт складати немає з чого, адже складання звіту напряму залежить від РП. Немає закупівлі в РП, немає і звіту.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Protey
Репутация: 12 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 07.03.2011
Сообщения: 62
Сообщение 13 Июл 2012, 08:52 Ответить с цитатой

Это разъяснение, конечно, вещь интересная, но как бы там ни было, что-то делать с отчетами, на мой взгляд, нужно только после того, как в самом Законе (как и гласит ч. 3 ст. 4 Закона №4851) пропишут порядок и сроки опубликования отчета. А кроме того, МЭРТУ утвердит саму форму плана официально. А так - это всего лишь пожелания МЭРТУ и не более того.
Так что мне кажется, что план по Додатку №1 сделать и отправить можно (и возможно даже нужно), а вот отчеты слать поквартально еще рано.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Zidan
Репутация: 1 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 04.08.2010
Сообщения: 58
Сообщение 18 Июл 2012, 14:44 Ответить с цитатой

Хотелось бы присоедениться к вопросу
"Sekret_ar" от 12 Июл 2012 13:25 -

Svetulay писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Тут до цього листа ще б роз'яснення здалося...
Враховуючи той факт, що вступна частина Листа розпочинається із витягу з ЗУ "Про природні монополії" то логічно було б припустити, щзо і весь Лист стосується тільки тих замовників, які відносяться до природних монополій. Так виходить?

Так.

Тоді не розумію чому тут такий резонанс на сторінці - невже так багато представників монополістів тут є?

Чегой то мы запереживали - правда ведь, все это относится только к монополистам ?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Zidan
Репутация: 1 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 04.08.2010
Сообщения: 58
Сообщение 18 Июл 2012, 14:45 Ответить с цитатой

УПС... пресоедениться - присоединиться
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 18 Июл 2012, 14:45 Ответить с цитатой

Zidan писал(а):
Хотелось бы присоедениться к вопросу
"Sekret_ar" от 12 Июл 2012 13:25 -

Svetulay писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Тут до цього листа ще б роз'яснення здалося...
Враховуючи той факт, що вступна частина Листа розпочинається із витягу з ЗУ "Про природні монополії" то логічно було б припустити, щзо і весь Лист стосується тільки тих замовників, які відносяться до природних монополій. Так виходить?

Так.

Тоді не розумію чому тут такий резонанс на сторінці - невже так багато представників монополістів тут є?

Чегой то мы запереживали - правда ведь, все это относится только к монополистам ?

Правда.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
LELKA
Репутация: 0 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 16.02.2011
Сообщения: 79
Сообщение 19 Июл 2012, 07:40 Ответить с цитатой

Мы предприятие-монополист. Скажите, а годовой план и изменения к нему, вне зависимости от формы, по которой он составляется, то ли согласно приказу №922 , то ли согласно нового Додатка 1, отправляются для оприлюднення на один и тот же адрес?
И второй вопрос: правильно ли я поняла, что годовой план согласно Додатка 1 и отчет включают в себя только те закупки, которые проводятся без процедур согласно п.1-4, 7, 8 ст. 4 Закона "Об особенностях..." и части 3 ст.2 ЗУ "Об осуществлении государственных закупок"?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
irka
Репутация: 112 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.02.2008
Сообщения: 1804
Откуда: из провинции
Сообщение 19 Июл 2012, 08:19 Ответить с цитатой

LELKA писал(а):
Мы предприятие-монополист. Скажите, а годовой план и изменения к нему, вне зависимости от формы, по которой он составляется, то ли согласно приказу №922 , то ли согласно нового Додатка 1, отправляются для оприлюднення на один и тот же адрес?
И второй вопрос: правильно ли я поняла, что годовой план согласно Додатка 1 и отчет включают в себя только те закупки, которые проводятся без процедур согласно п.1-4, 7, 8 ст. 4 Закона "Об особенностях..." и части 3 ст.2 ЗУ "Об осуществлении государственных закупок"?

Оскільки іншої адреси нам не надали, то я вважаю, що так, РП і додаток відправляються на одну і ту саму адресу. Так, згідно роз?яснення в додаток, який зазначено в роз?ясненні, заносяться тільки процедури по п.1-4, 7,8, а от якщо проходить закупівля відповдно до п. 5-6, то така закупівля зазначається у ще одному додатку, який також складається за затвердженою формою РП відповідно до наказу 922. Це по роз?ясненню, але по Закону, ми (монополісти) все повинні відображати у РП, який, як ми знаємо, тільки один. Тому це розр?яснення взагалі якесь кривеньке. Та і не роз?яснення це, а просто лист. Нам, наприклад, довелося закуповувати товар, вже після виходу Закону, оскільки двічі було відмінено ВТ, а до того, як встигли розпочати ЗОУ прийняли Закон. Я не резикнула виокремити зазначену процедуру з загального РП, як це рекомендовано листом, просто в нього ж внесла зміни, зазначила, що закупівля здійснюється без застосування процедури і зробила посилання на відповідний пункт Закону. Відсканувала РП (форму для оприлюдення) та направила на зазначену електрону адресу. Лист відправлено, але досі "не привета, не ответа". Взагалі не зрозуміло, чи дивиться їх там хто-небудь чи ні.

_________________
Я владею звездами, потому что до меня никто не догадался ими завладеть. (с)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA