Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Платний витяг з реєстру процедур закупівель

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
do4e4ka
Репутация: 0 [ ? ]
Что такое тендер ?


Зарегистрирован: 17.02.2012
Сообщения: 10
Сообщение 23 Мар 2012, 14:15 Ответить с цитатой

Чи потрібно при реєстрації бюджетного фінансового зобов’язання надавати органам Державного казначейства примірники інформаційного бюлетеня «Вісник Державних закупівель», в яких були розміщені відповідні оголошення, чи достатньо підтвердження факту публікації таких оголошень в електронному вигляді, отриманого з офіційного держаного веб-порталу державних закупівель tender.me.gov.ua?
Крім примірників наша Казна вимагає обов'язково витяг ДГВПП "Зовнішторгвидав України" з реєстру процедур закупівель -масло масляне, посилаючись на наказ Держказначейства від 20.10.2010 №384, хоча це звичайна платна процедура сайту, тобто достатньо одного чогось :чи примірники інформаційного бюлетеня «Вісник Державних закупівель», в яких були розміщені відповідні оголошення чи платний витяг з реєстру? Казна наказ № 384 трактує так, як хоче, тобто під витягом має на увазі витяг Зовнішторгвидав. Однак згідно з п.6 ПОРЯДОКу
отримання інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель» та
міжнародного інформаційного бюлетеня «Announcer of the public purchasing» -Інформація, щодо оголошень опублікованих у ВДЗ та АРР в період що передує
даті звернення до Підприємства щодо отримання журналів з оголошеннями, надається у формі витягу з реєстру процедур закупівель,
на платній основі. Що робити з цим маслом масляним, допоможіть! Які вимоги у казначействах по Україні? Чим аргументують? Отримала консультацію з Зовнішторгвидав, вони не заперечують, що витяг це платна послуга, вона не обов'язкова, якщо є публікація у віснику, однак ми не в змозі зареєструватись, казна хоче, щоб був журнал та витяг. Поясняю, що це витрати бюджетних коштів на оплату послуг по отриманню витяга, ні і все.....
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA