Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Залучення фахівців- підкажіть!
На страницу 1, 2  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
P_sveta
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Дек 2011, 17:43 Ответить с цитатой

Проводимо досить складну процедуру по будівництві. Підкажіть, як правильно залучити сторонній фахівців ( юри. чи фіз. осіб) по наданні послуг:
- консультативні послуги щодо проведення самої процедури?
- щодо залучення до оцінки технічної частини документації , оскільки в штаті відсутній працівників з тех. освітою відповідною?

Особливо питання є щодо визначення калькуляції вартості отриманих послуг?
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
panda
Админ

Сообщение 01 Дек 2011, 20:22 Ответить с цитатой

Учитывая то, что вы находитесь на форуме одной из таких организаций, вопрос немного некорректен. Или вы хотите, чтобы в рамках этого форума рекламировались услуги других организаций?!)

Если вдруг (что вряд ли) услуги спецов юа-тендерс вас не устроят, то можете смело гуглить Wink

А можете вообще поступить в духе госзакупок: провести неформальный запрос ценовых, учитывая квалификацию. Спецы юа-тендерс если вдруг не будут первыми,- то точно вторыми Wink)))) (да простит меня админ Very Happy )

p.s. я не являюсь сотрудником юа-тендерс, поэтому это не самореклама, а просто профкорректность Wink

P_sveta
Что такое тендер ?

Сообщение 02 Дек 2011, 17:21 Ответить с цитатой

напевно трошки не зрозумілось питання- малось на увазі укладення договорів відповідно та подальша ОФІЦІЙНА проплата через держказначейство!

P.S. і не ставилось за мету віднести дане прохання в категорію "профкорректность " Wink
panda
Админ

Сообщение 02 Дек 2011, 23:42 Ответить с цитатой

P_sveta писал(а):
напевно трошки не зрозумілось питання- малось на увазі укладення договорів відповідно та подальша ОФІЦІЙНА проплата через держказначейство!
P.S. і не ставилось за мету віднести дане прохання в категорію "профкорректность " Wink
А в чем, собственно говоря, ПРОБЛЕМА?
Извините, опять наверное вас недопонял.

arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Янв 2012, 16:05 Ответить с цитатой

Доброго дня шановні фахівці!!!! В мене виникла проблема з визначенням оцінки пропозицій по закупівлі послуг з постачання готової їжі!Методикою оцінки закладені 2 критерії, "Ціна",80 балів "Умови оплати - 20 балів! Підкажвть як краще визначити ціну, ціна за один сніданок чи загальна ціна, мається на увазі що на що ділити ? Дуже дякую
tendurion
Модер
Модер

Сообщение 30 Янв 2012, 16:09 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
Доброго дня шановні фахівці!!!! В мене виникла проблема з визначенням оцінки пропозицій по закупівлі послуг з постачання готової їжі!Методикою оцінки закладені 2 критерії, "Ціна",80 балів "Умови оплати - 20 балів! Підкажвть як краще визначити ціну, ціна за один сніданок чи загальна ціна, мається на увазі що на що ділити ? Дуже дякую

А что у Вас в документации написано? Методика для этого и дается.

arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Янв 2012, 16:11 Ответить с цитатой

в документації так і написано, два критерії, але в мене проблема в тому що є ціна за один сніданок і загальна ціна пропозиції, що брати до уваги???
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 30 Янв 2012, 16:12 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
в документації так і написано, два критерії, але в мене проблема в тому що є ціна за один сніданок і загальна ціна пропозиції, що брати до уваги???

на колличество баллов не должно повлиять, процентное сообтношение останется тем же. Но я бы брала цену предложения, а не единицу
arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Янв 2012, 16:15 Ответить с цитатой

в тім то річ що бали будуть відрізнятися на 1 бал.якщо взяти загальну кількість балів а не за одиницю. Як правильніше мені поступити? чим мені доказати потім що я був правий?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 30 Янв 2012, 16:31 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
в тім то річ що бали будуть відрізнятися на 1 бал.якщо взяти загальну кількість балів а не за одиницю. Як правильніше мені поступити? чим мені доказати потім що я був правий?
Вважаю, що необхідно брати до уваги загальну цінову пропозицію... (Ст.1 34) ) Вам же критерій "Умови оплати" важливий, раз ви його в ДКТ включили...
arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Янв 2012, 16:41 Ответить с цитатой

Умови оплати відіграв важливу роль у визначенні переможця торгів, якщо взяти ціну за один день, а якщо загальну ціну то зовсім другий переможець. Хто може щось порекомендувати в цій ситуації з посиланням на нормативні документи, може є якесь розяснення! дуже дякую!
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 30 Янв 2012, 16:50 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
Умови оплати відіграв важливу роль у визначенні переможця торгів, якщо взяти ціну за один день, а якщо загальну ціну то зовсім другий переможець. Хто може щось порекомендувати в цій ситуації з посиланням на нормативні документи, може є якесь розяснення! дуже дякую!

единственный документ, который сможет Вам помочь, это Ваша документацыя конкурсных торгов. Дайте цитату из нее и Вам смогут помочь. Иначе - никак))
arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Янв 2012, 16:52 Ответить с цитатой

документація

торгів 2012 .doc
 Описание:

Скачать
 Имя файла:   торгів 2012 .doc
 Размер файла:  311.5 KB
 Скачано:  123 раз(а)

arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Янв 2012, 16:53 Ответить с цитатой

будь ласка підкажіть????
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 30 Янв 2012, 17:00 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
будь ласка підкажіть????

для оценки я бы брала общую сумму, на которую впоследствии будет заключен договор. Разное меню - +/- разная цена за завтрак. На будущее, я бы не спрашивала цену за один завтрак
arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 31 Янв 2012, 11:53 Ответить с цитатой

А якщо взяти до оцінки ціну за один сніданок і ціну загальну і вивести середню кількість балів, це буде порушення законодавства? і ще одне питання : загальна сума пропозиції не відповідаї загвальному значенню тобто 6.00 грн. помножити на кількість дітей і на кількість днів виходить одна сума, а пропозиція на меншу суму?
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 31 Янв 2012, 12:22 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
А якщо взяти до оцінки ціну за один сніданок і ціну загальну і вивести середню кількість балів, це буде порушення законодавства? і ще одне питання : загальна сума пропозиції не відповідаї загвальному значенню тобто 6.00 грн. помножити на кількість дітей і на кількість днів виходить одна сума, а пропозиція на меншу суму?

У вас составлено примерное меню завтраков на несколько дней. Скорей всего участники вывели среднюю цену одногозавтрака, но по факту цена одного завтрака будеть колебаться в пределах 6,00 грн.
Если при оценке Вы будете брать цену одного завтрака, то сумма баллов будет не объективна. Берите сумму предложения участников и просчитывайте баллы.
arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 31 Янв 2012, 12:35 Ответить с цитатой

Дуже дякую за консультацію! так і буду робити як Ви порадили! щоб потім не мати проблем з КРУ! а одна пропозиція більша від іншої на 100000 тис.
arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 31 Янв 2012, 12:36 Ответить с цитатой

Ще одне питання фо факту, кількість балів заокруглювати чи писати так як є тобто 92,6 чи 93?
Jyrcom
Модер
Модер

Сообщение 31 Янв 2012, 12:43 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
Дуже дякую за консультацію! так і буду робити як Ви порадили! щоб потім не мати проблем з КРУ! а одна пропозиція більша від іншої на 100000 тис.
теоретически это может быть всего навсего не больше процента Cool

arsen5051987 писал(а):
Ще одне питання фо факту, кількість балів заокруглювати чи писати так як є тобто 92,6 чи 93?
можна и до сотых... главное обьективная оценка. в округленных суммах есть вероятность попасть на одинаковое количество баллов...

Последний раз редактировалось: Jyrcom (31 Янв 2012, 12:44), всего редактировалось 1 раз
teona
Эксперт
Эксперт

Сообщение 31 Янв 2012, 12:43 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):

я пишу с двумя знаками после запятой.
округлять так, как Вы предложили, не стоит
poster
Специалист
Специалист

Сообщение 31 Янв 2012, 16:45 Ответить с цитатой

Як казав Міша Добкін: "Что-то тєкст у вас тут как то по д..му напісан" - з вимоги, що прописана у документації за формою пропозиції випливає, що
Цитата:
Ціна пропозиції це:
- ціна за один сніданок, грн.__;
- загальна вартість пропозиції, грн.__.

Оцінка відбувається за критерієм "Ціна" наступним чином:
Цитата:
1. Кількість балів за критерієм "Ціна" визначається наступним чином. Пропозиції, значення критерію "Ціна" у якої є найвигіднішим (найменшим), присвоюється максимально можлива кількість балів. Кількість балів для решти пропозицій визначається за формулою:
Бобчисл = Цmin / Цобчисл * 80, де
Бобчисл = обчислювана кількість балів;
Цmin - найнижче значення за критерієм "Ціна";
Цобчисл - значення поточного критерію пропозиції, кількість балів для якого обчислюється;
80 - максимально можлива кількість балів за критерієм "Ціна".

отже до уваги повинні бути взяті обидві складові ЦІНИ (як за один сніданок, так і загальна).
Я би на місці учасника поскражився б якби при моєму хитрому підрахунку в мене б вийшло 80 балів навіть за умови найбільшої загальної ціни при найменшій за сніданок, і як мені здається я буду правий Wink

arsen5051987
Что такое тендер ?

Сообщение 01 Фев 2012, 11:36 Ответить с цитатой

poster
Специалист

и як би ви мені порадили вийт з цієї ситуації, як провести оцінку правильно, щоб потім не мати проблем?
tendurion
Модер
Модер

Сообщение 01 Фев 2012, 12:07 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
poster
Специалист

и як би ви мені порадили вийт з цієї ситуації, як провести оцінку правильно, щоб потім не мати проблем?

Вопрос был не ко мне, но свои 5 копеек я все же вставлю. Правильно провести оценку Вы сможете только соблюдая условия Вашей ДКТ.

1. проверяете предложения на предмет арифметических ошибок. Вы писали, что в одном предложении явственно она видна. Обращаетесь к Участнику за ее исправлением, на условиях установленных в ДКТ, и новую исправленную сумму оцениваете.

2. Если у Вас два предложения по цене находятся близко, делаете оценку в сотых.

Вроде бы все понятно.

poster
Специалист
Специалист

Сообщение 01 Фев 2012, 12:09 Ответить с цитатой

arsen5051987 писал(а):
poster
Специалист

А чому ви думаєте, що з усіх положень є гарний законний вихід? Wink

Логічніше брати загальну вартість пропозиції.

У Вашому випадку, як на мене, факт незручного положення так би мовити "наліцо" - скоріш за все доведеться віддатися випадку та сподіватися, що ніхто не зрозуміє та не вчепиться... пронесе Wink у більшості випадків так і проносить Wink якщо процедура закупівлі незначна та неполітизована.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2  След.
Страница 1 из 2

Перейти: