Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Закуповуємо газ, тепло та воду
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
proFFeSSor
Что такое тендер ?

Сообщение 05 Окт 2011, 15:23 Ответить с цитатой

Згідно змін до ЗУ з 02.10.2011р. відповідно до ст. 4. Окремими законами визначаються особливості здійснення закупівлі:
2) таких товарів, робіт і послуг:
неопромінені паливні елементи (твели) для ядерних реакторів;
нафта або нафтопродукти сирі;
електрична енергія, послуги з її постачання, передачі та розподілу;
централізоване постачання теплової енергії;
природний і нафтовий газ та послуги з його транспортування, розподілу і постачання;
послуги поштового зв'язку, поштові марки та марковані конверти;
Таким чином ми прийшли до того, щоб здійснити закупівлю вищезгаданих товарів та послуг, маємо запроваджувати закупівлю в одного учасника?
Яким чином підтверджувати монопольність постачальників?
Шановні колеги прошу поділитися думками та порадами.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sagittarius
Специалист
Специалист

Сообщение 05 Окт 2011, 16:03 Ответить с цитатой

proFFeSSor писал(а):
Згідно змін до ЗУ з 02.10.2011р. відповідно до ст. 4. Окремими законами визначаються особливості здійснення закупівлі:
2) таких товарів, робіт і послуг:
неопромінені паливні елементи (твели) для ядерних реакторів;
нафта або нафтопродукти сирі;
електрична енергія, послуги з її постачання, передачі та розподілу;
централізоване постачання теплової енергії;
природний і нафтовий газ та послуги з його транспортування, розподілу і постачання;
послуги поштового зв'язку, поштові марки та марковані конверти;
Таким чином ми прийшли до того, щоб здійснити закупівлю вищезгаданих товарів та послуг, маємо запроваджувати закупівлю в одного учасника?
Была создана специально ветка, касающейся комуналки (читайте с начала)
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=2630&start=0
irka
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Окт 2011, 06:12 Ответить с цитатой

proFFeSSor писал(а):

Ми відправляли запит на АМК обласний, нам давали відповідь, що така-то компанія є монополістом у такомуто регіоні. Але в переліку їх організацій є не всі. Совітую зайти на сайт АМК та подивитись спочатку перелік підприємств по вашому регіону.

proFFeSSor
Что такое тендер ?

Сообщение 06 Окт 2011, 10:30 Ответить с цитатой

Я її вже переглянув, але ж цими змінами до Закону відмінено процедуру погодження з УО. І разом з цим Законодавець видав нам "реальний шедевр" -
Стаття 39. Умови застосування процедури закупівлі в одного учасника

1. Закупівля в одного учасника - це процедура, відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками та акцепту пропозиції переможця процедури закупівлі в одного учасника. { Абзац перший частини першої статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3681-VI від 08.07.2011 }
Де ж брать кількох учасників, коли він тільки один?
maks7
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Окт 2011, 10:37 Ответить с цитатой

proFFeSSor писал(а):

Я її вже переглянув, але ж цими змінами до Закону відмінено процедуру погодження з УО. І разом з цим Законодавець видав нам "реальний шедевр" -

1. Закупівля в одного учасника - це процедура, відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками та акцепту пропозиції переможця процедури закупівлі в одного учасника. { Абзац перший частини першої статті 39 із змінами, внесеними згідно із Законом N 3681-VI від 08.07.2011 }

это когда нет альтернативы - тогда переговоры с одним учасником. А вот например, когда ЗОУ будет проводится по причине отмены торгов два и больше раз в связи с тем, что не было учасников, тогда переговоры могут быть проведены с несколькими учасниками. И их реквизиты указываются в Информации. А после этого акцептируется кто то один... Smile

irka
Специалист
Специалист

Сообщение 06 Окт 2011, 11:36 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
proFFeSSor писал(а):

это когда нет альтернативы - тогда переговоры с одним учасником. А вот например, когда ЗОУ будет проводится по причине отмены торгов два и больше раз в связи с тем, что не было учасников, тогда переговоры могут быть проведены с несколькими учасниками. И их реквизиты указываются в Информации. А после этого акцептируется кто то один... Smile

А у нас, наприклад, по одному і тому коду (теплопостачання) два учасника і обидва по ЗОУ. Поясню. Інженерні мережі нашого міста прокладено так, що тепло на половину міста постачає один учасник, а на іншу половину другий і ніяк інакше, ми в свою чергу цю теплову енергію у них закуповуємо і постачаємо споживачам. Найцікавіше те, що обидва учасника не є монополістами і обгрунтування базується лише на технічних паспортах теплопостачання. От вам і кілька учасників.

proFFeSSor
Что такое тендер ?

Сообщение 06 Окт 2011, 12:09 Ответить с цитатой

Таким чином якщо не брати до уваги де-які дрібниці то ЗОУ на сьогоднішній день має проводитись наступним чином:
1. Річний План (або зміни до нього)
2. Отримання в експертних установах документів, що підтверджують наявність підстав для застосування ЗОУ.
3. Лист до постачальника з проектом договору. В листі пишуться пропозиції щодо погодження суми договору та надання документів для підтвердженння кваліфікації відповідно до ст.16
4. Лист-відповідь від учасника з погодженням ціни та документами.
п.2 та п.3 я і вважаю як проведення переговорів. Може не вірно, може ще й треба окремо протокол переговорів, думаю буде не зайве.
5. Протокол ККТ про застосування ЗОУ.
6. В 3-денний термін з дня прийняття рішення (скадання і затвердження протоколу ККТ) інформація (за формою)- в ВДЗ (для друку та розміщ. на веб-порталі).
7. Обгрунтування (за формою) - електронною поштою (для розміщ. на веб-порталі).
8. Отримання від ВДЗ дати та номера реєстрації інформації та обгрунтування.
9. Протягом 5 роб. днів з дня розміщення інформації про здійснення ЗОУ в ВДЗ акцепт пропозиції учасника.
10. Повідомлення про акцепт публікується в ВДЗ.
11. Укладання договору - не раніше 14 днів з дня публікації повідомлення про акцепт в ВДЗ.
12. Інформація про результати (за формою) не пізніше 7 днів з дня укл. договору - в ВДЗ (для друку та розміщ. на веб-порталі).
13. Звіт (за формою) протягом 3 роб. днів з дня затвердження - електронною поштою (для розміщ. на веб-порталі).
btsmnvk
Что такое тендер ?

Сообщение 16 Ноя 2011, 17:11 Ответить с цитатой

Если месяц назад был поставлен счетчик на тепло, в каких показателях (Гкал или м2) нужно оформлять документы по закупке. Логично предположить, что нужно в Гкал, но Теплосеть требует в письме-обращении указывать м2. Не придется ли по новому оформлять тендер, если с нового года счета будут приходить только в Гкал?
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 30 Ноя 2011, 15:32 Ответить с цитатой

proFFeSSor писал(а):

ну, в моєму випадку по воді, наприклад , буде декілька учасників.
нам в різні школи в різних селах району воду подають різні постачальники.
а процедура то одна має бути. і саме ЗОУ.
бо ж до кожної школи підведена лише одна труба з водою.
шо цікаво - суми в "роздріб" не досягають 100 тисяч,, а разом , звичайно перевищують.
ой, боюсь будуть в мене проблеми з цьою водою.
в мене учасники є прості ФОПи. як доказати шо вони монополісти в свому селі? Crazy
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
proFFeSSor
Что такое тендер ?

Сообщение 30 Ноя 2011, 16:08 Ответить с цитатой

Написали запит стосовно відсутності конкуренції на певні послуги (газ, ел/енергія, водопостачання) в регіоні розташування головного підприємства і наших відокремлених підрозділів. Поки чекаємо на відповідь від регіонального відділення АМК в АР Крим...
hpl31
Что такое тендер ?

Сообщение 13 Дек 2011, 11:58 Ответить с цитатой

Подскажите где взять образцы документов для закупки у одного учасника
Svetulya
Специалист
Специалист

Сообщение 13 Дек 2011, 12:54 Ответить с цитатой

hpl31 писал(а):
Подскажите где взять образцы документов для закупки у одного учасника

www.ua-tenders.com/legislation/forms/
airportcv
Что такое тендер ?

Сообщение 14 Дек 2011, 17:24 Ответить с цитатой

Кабмин готовит изменения в закон о госзакупках. Об этом на пресс-конференции сообщил первый вице-премьер-министр, министр экономического развития и торговли Андрей Клюев, передает корреспондент РБК-Украина.
"Как известно, тендерной палаты у нас не существует, благодаря тому, что мы внесли изменения в закон о госзакупках, и больше полномочий теперь у нас у отдельных министерств и ведомств по государственным закупкам, а Минэкономразвития только мониторит, как они осуществляются и что закупается", - сказал он.
Первый вице-премьер также добавил, что Кабмин подготовил другие изменения в законопроект по государственным закупкам:
"Там мы объединили все проекты в один общий закон. Там все, что касается, в первую очередь, государственных монополий по госзакупкам: газ, электроэнергия, работа предприятий с госсобственностью, чтобы уравнять госпредприятия с собственными оборотными средствами - тогда это один режим, а если предприятия работают за госбюджетные средства, то там будет совершенно другой режим. Мы выровняли благодаря эакону эти позиции", - пояснил министр.
Клюев выразил надежду, что Верховная Рада примет этот закон:
"На следующей неделе мы внесем его в повестку дня, чтобы в январе месяце, я надеюсь, закон был принят. Тогда мы в равные условия поставим государственные, коммерческие и частные предприятия, чтобы были одинаковые условия для конкуренции", - сообщил он.

А что именно хотят изменить? Может кто в курсе?
pologicrl
Практик
Практик

Сообщение 01 Фев 2012, 15:24 Ответить с цитатой

Помогите, кто заключал договор на водопостачання та водовидведення скиньте плиз договор [email protected]
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 01 Фев 2012, 15:26 Ответить с цитатой

pologicrl писал(а):
Помогите, кто заключал договор на водопостачання та водовидведення скиньте плиз договор [email protected]

Ви до свого Водоканалу зверніться з таким проханням! Навряд чи вони захочуть по чиємусь зразку працювати - там в основному керівники "горді"! Smile
pologicrl
Практик
Практик

Сообщение 01 Фев 2012, 15:29 Ответить с цитатой

Дело в том что мы и водоканал нашего города впервые проводим тендер на воду
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 01 Фев 2012, 15:32 Ответить с цитатой

pologicrl писал(а):
Дело в том что мы и водоканал нашего города впервые проводим тендер на воду

Я підійшов до юристів нашого водоканалу, пояснив що мені потрібно щоб було в договорі і вони все зробили як потрібно (правда там юристка - член їхнього ККТ і сама прекрасно знала що і як має бути!).
pologicrl
Практик
Практик

Сообщение 01 Фев 2012, 15:34 Ответить с цитатой

Я только за м я уже обращалась но мне сказали что тендерний договор они не знают "Мол, вы сделайте, а мы подпишим"
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 01 Фев 2012, 15:40 Ответить с цитатой

pologicrl писал(а):
Я только за м я уже обращалась но мне сказали что тендерний договор они не знают "Мол, вы сделайте, а мы подпишим"

Ну тоді які проблеми? Берете Типовий договір по торгах, прописуєте все що стосується конкретних торгів і все.
Тільки коли будете іти до них підписувати той договір то обовязково візьміть наказ МЕ 925, яким затверджено ТД - навипадок якщо треба буде відстоювати щось.
pologicrl
Практик
Практик

Сообщение 01 Фев 2012, 15:52 Ответить с цитатой

Спасибки
mkushenko
Что такое тендер ?

Сообщение 07 Фев 2012, 10:25 Ответить с цитатой

airportcv писал(а):
Кабмин готовит изменения в закон о госзакупках. Об этом на пресс-конференции сообщил первый вице-премьер-министр, министр экономического развития и торговли Андрей Клюев, передает корреспондент РБК-Украина.
"Как известно, тендерной палаты у нас не существует, благодаря тому, что мы внесли изменения в закон о госзакупках, и больше полномочий теперь у нас у отдельных министерств и ведомств по государственным закупкам, а Минэкономразвития только мониторит, как они осуществляются и что закупается", - сказал он.
Первый вице-премьер также добавил, что Кабмин подготовил другие изменения в законопроект по государственным закупкам:
"Там мы объединили все проекты в один общий закон. Там все, что касается, в первую очередь, государственных монополий по госзакупкам: газ, электроэнергия, работа предприятий с госсобственностью, чтобы уравнять госпредприятия с собственными оборотными средствами - тогда это один режим, а если предприятия работают за госбюджетные средства, то там будет совершенно другой режим. Мы выровняли благодаря эакону эти позиции", - пояснил министр.
Клюев выразил надежду, что Верховная Рада примет этот закон:
"На следующей неделе мы внесем его в повестку дня, чтобы в январе месяце, я надеюсь, закон был принят. Тогда мы в равные условия поставим государственные, коммерческие и частные предприятия, чтобы были одинаковые условия для конкуренции", - сообщил он.

А что именно хотят изменить? Может кто в курсе?

Люди, уже приняли что-то по этому поводу?? У нас коммунальное предприятие, закупки света, тепла и воды не произведены и не хочется!!! Есть какой-либо законодательный акт?
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Фев 2012, 17:31 Ответить с цитатой

проблема в мене накальвується з водопостачанням.
не дуже хотять заморачуватися з доками учасники, в яких сума пару тисяч гривень на рік Sad
не просто доказати, що ФОП , який постачає воду на школу є монополістом. чи просто? (може я все "усложняю") ???

розіслала листи з проханням прийняти участь в ЗОУ.
в мене 6 учасників.

з них
водоканал, який на другий же день надав усі документи.
ше є комунгосп. тут пока глухо.
ше є 1 сільська рада. (тут ніби можна "провернути" відшкодування )
ще 2 колгоспи , які не дуже горять бажанням "світити" свої фінансові результати, тай взагалі ....
і ще один ФОП. тут взагалі полний аут.

і от що мені робити??? ці "дрібні" учасники, в яких на рік суми по кілька тисяч гривень тормозять мені всю процедуру. і через них з Водоканалом, який дуже гарно справився і надав мені всі доки, в мене будуть проблеми, бо... вода то льється, а платити за неї я не зможу.

ну, поки діять договора по тимчасовому кошторисі, ще нічо, а грошики там скоро вичерпаються...
Sad Crying or Very sad
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 09 Фев 2012, 18:14 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
проблема в мене накальвується з водопостачанням.
не дуже хотять заморачуватися з доками учасники, в яких сума пару тисяч гривень на рік Sad
не просто доказати, що ФОП , який постачає воду на школу є монополістом. чи просто? (може я все "усложняю") ???

розіслала листи з проханням прийняти участь в ЗОУ.
в мене 6 учасників.

з них
водоканал, який на другий же день надав усі документи.
ше є комунгосп. тут пока глухо.
ше є 1 сільська рада. (тут ніби можна "провернути" відшкодування )
ще 2 колгоспи , які не дуже горять бажанням "світити" свої фінансові результати, тай взагалі ....
і ще один ФОП. тут взагалі полний аут.

і от що мені робити??? ці "дрібні" учасники, в яких на рік суми по кілька тисяч гривень тормозять мені всю процедуру. і через них з Водоканалом, який дуже гарно справився і надав мені всі доки, в мене будуть проблеми, бо... вода то льється, а платити за неї я не зможу.

ну, поки діять договора по тимчасовому кошторисі, ще нічо, а грошики там скоро вичерпаються...
Sad Crying or Very sad

Чтобы доказать, Вам надо в своем сельском (городском Совете) взять заключение о том, что только эти поставщики могут предоставлять Вам услугу.
А дальше - душите поставщиков.
STANISLAVOVNA
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Фев 2012, 08:51 Ответить с цитатой

yulyasha писал(а):
Чтобы доказать, Вам надо в своем сельском (городском Совете) взять заключение о том, что только эти поставщики могут предоставлять Вам услугу.

вот, у колгоспа , например есть все документы , кроме лицензии на надання послуг. а можна ее чем то заменить??? ну, дозволом каким-то или еще чем??
yulyasha
Специалист
Специалист

Сообщение 10 Фев 2012, 09:30 Ответить с цитатой

STANISLAVOVNA писал(а):
yulyasha писал(а):

вот, у колгоспа , например есть все документы , кроме лицензии на надання послуг. а можна ее чем то заменить??? ну, дозволом каким-то или еще чем??

Ст.40
Цитата:
Учасник-переможець процедури закупівлі при укладенні договору повинен надати дозвіл або ліцензії на провадження певного виду господаврської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством

Водоопостачання предусматривает наличие лицензии, по-этому, думаю, заменить ее разрешением нельзя, потому что Законодательством предусмотрена именно лицензия
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки Часовой пояс: GMT + 2
На страницу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  След.
Страница 1 из 7

Перейти: