Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Наказ МЕРТУ від 18.03.2016 № 477 (Порядок розміщ інформації)

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Репутация: 425 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 05.04.2008
Сообщения: 6335
Откуда: Україна
Сообщение 31 Мар 2016, 08:48 Ответить с цитатой

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ
НАКАЗ
18.03.2016 м. Київ N 477

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 березня 2016 р. за N 447/28577

Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі


Відповідно до пункту 6 і пункту 11 частини першої статті 8 та статті 14 Закону України "Про публічні закупівлі"
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі, що додається.
2. Департаменту регулювання державних закупівель забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
3. Визнати такими, що втратили чинність, з 01 серпня 2016 року:
наказ Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року N 916 "Про затвердження Типового положення про комітет з конкурсних торгів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06 серпня 2010 року за N 622/17917 (зі змінами);
наказ Міністерства економіки України від 26 липня 2010 року N 919 "Про затвердження стандартної документації конкурсних торгів", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 10 серпня 2010 року за N 653/17948 (зі змінами);
наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 25 червня 2014 року N 743 "Про затвердження Порядку розміщення інформації для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань державних закупівель", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 липня 2014 року за N 825/25602.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр економічного
розвитку і торгівлі України А. Абромавичус
ПОГОДЖЕНО:
Голова Державної
регуляторної служби України К. М. Ляпіна

Скрытый текст: 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
18 березня 2016 року N 477
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
25 березня 2016 р. за N 447/28577
ПОРЯДОК
розміщення інформації про публічні закупівлі
1. Цей Порядок визначає процедуру розміщення інформації про публічні закупівлі (далі - Порядок), яка оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель (далі - веб-портал), подання інформації, документів, звернень та скарг і одержання повідомлень через електронну систему закупівель.
2. У цьому Порядку нижченаведені терміни вживаються в таких значеннях:
автоматизоване робоче місце замовника/учасника - електронний сервіс на авторизованих електронних майданчиках, який забезпечує створення, подання, обробку та оприлюднення інформації про публічні закупівлі на веб-порталі, створення, подання і зміну інформації та документів для участі у процедурах закупівель, одержання інформації та повідомлень про закупівлі, подання скарг до органу оскарження в електронній системі закупівель через мережу Інтернет;
автоматизоване робоче місце органу оскарження - електронний сервіс на веб-порталі, який забезпечує одержання органом оскарження скарг, розміщення рішень про прийняття скарги до розгляду, припинення розгляду скарги та про результати розгляду скарги в електронній системі закупівель через мережу Інтернет;
адміністратор електронної системи закупівель (далі - адміністратор) - юридична особа, визначена Міністерством економічного розвитку і торгівлі України відповідальною за забезпечення функціонування та наповнення веб-порталу;
інформація про публічні закупівлі, яка формується в електронній системі закупівель (далі - інформація) - інформація про закупівлі, яка підлягає оприлюдненню на веб-порталі відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон), інформація та документи, що подаються для участі у процедурах закупівель, звернення та скарги, що подаються через електронну систему закупівель, рішення про прийняття скарги до розгляду, припинення розгляду скарги та про результати розгляду скарг, що розміщуються в електронній системі закупівель та повідомлення, які надсилаються учасникам в електронній системі закупівель.
Інші терміни в цьому Порядку вживаються в значеннях, визначених у Законі, у Законах України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронний цифровий підпис".
3. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснюється замовником / учасником / органом оскарження шляхом її внесення та заповнення в електронному вигляді через автоматизоване робоче місце замовника / учасника / органу оскарження.
Оприлюднення інформації на веб-порталі здійснюється електронною системою закупівель.
4. Замовник / учасник / орган оскарження для отримання доступу до автоматизованого робочого місця безоплатно проходить реєстрацію на авторизованому електронному майданчику або веб-порталі шляхом здійснення одного із способів ідентифікації/авторизації відповідно до порядку, установленого Кабінетом Міністрів України.
5. Інформація для замовника/органу оскарження розміщується/оприлюднюється безоплатно.
Розмір плати учасника за подання інформації та документів для участі у процедурах закупівлі визначається відповідно до порядку, установленого Кабінетом Міністрів України.
6. У випадку технічних збоїв під час унесення та/або заповнення інформації через автоматизовані робочі місця, які призводять до того, що інформація не розміщується або не оприлюднюється на веб-порталі чи в електронній системі закупівель, замовник/учасник отримує технічну підтримку на авторизованому електронному майданчику, на якому здійснюється внесення та заповнення інформації і документів, а орган оскарження на веб-порталі, у разі необхідності, здійснює свої дії повторно відповідно до вимог та в межах строків, установлених Законом.
7. Замовник/учасник може вносити зміни до інформації, яку вже оприлюднено на веб-порталі, у випадках, передбачених Законом.
8. У разі якщо інформація (оголошення про проведення процедури закупівлі) відповідно до вимог Закону повинна бути додатково оприлюднена англійською мовою, така інформація розміщується замовником одночасно з відповідною інформацією українською мовою.
9. Датою та часом оприлюднення/подання інформації в електронній системі закупівель є дата та час унесення та заповнення її через автоматизоване робоче місце замовника / учасника / органа оскарження.
10. Розміщенням/оприлюдненням інформації вважається її наявність в електронній системі закупівель в інтерактивному режимі реального часу.

Директор департаменту
регулювання державних закупівель О. Є. Стародубцев
_наказ_477_Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі.doc
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  _наказ_477_Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі.doc
 Размер файла:  44.5 KB
 Скачано:  212 раз(а)

Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> НПА МЭ Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA