Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Звіт про рух грошових коштів

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
midu
Репутация: 9 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 13.06.2007
Сообщения: 577
Откуда: Киев
Сообщение 21 Окт 2010, 11:11 Ответить с цитатой

З введенням в дію нового Закона замовники масово почали вимагати Звіт про рухгрошових коштів.

У відповідності до п.3 Статті 11 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» вiд 16.07.1999 №996-XIV, для суб'єктів малого підприємництва національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.

Згідно Статті 1 Закону України «Про державну підтримку малого підприємництва» вiд 19.10.2000 № 2063-III, суб'єктами малого підприємництва є юридичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, в яких середньооблікова чисельність працюючих за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та обсяг річного валового доходу не перевищує 70 млн гривень.


Цікавить думка форумчан, що робити малим підприємствам, які не подають такі звіти Smile


Последний раз редактировалось: midu (21 Окт 2010, 11:42), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 21 Окт 2010, 11:36 Ответить с цитатой

midu писал(а):
З введенням в дію нового Закона замовники масово почали вимагати Звіт про рухгрошових коштів.
...
Цікавить думка форумчан, що робити малим підприємствам, які не подають такі звіти Smile

Подавати у довільній формі (якщо таке передбачено ДКТ). Якщо не передбачено - подавати у складі ПКТ наведений Вами текст із посиланням на п.4ст.16 ЗУ 2289-4
Smile

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
midu
Репутация: 9 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 13.06.2007
Сообщения: 577
Откуда: Киев
Сообщение 21 Окт 2010, 11:48 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
midu писал(а):
З введенням в дію нового Закона замовники масово почали вимагати Звіт про рухгрошових коштів.
...
Цікавить думка форумчан, що робити малим підприємствам, які не подають такі звіти Smile

Подавати у довільній формі (якщо таке передбачено ДКТ). Якщо не передбачено - подавати у складі ПКТ наведений Вами текст із посиланням на п.4ст.16 ЗУ 2289-4
Smile


Вони пишуть конкретно - "Форма №3"
Листа подаємо, але -

"Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів, у разі якщо:
1) учасник:
- не відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим статтею 16 Закону;
...
3) пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів."
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
midu
Репутация: 9 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 13.06.2007
Сообщения: 577
Откуда: Киев
Сообщение 21 Окт 2010, 11:55 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
midu писал(а):
З введенням в дію нового Закона замовники масово почали вимагати Звіт про рухгрошових коштів.
...
Цікавить думка форумчан, що робити малим підприємствам, які не подають такі звіти Smile

Подавати у довільній формі (якщо таке передбачено ДКТ). Якщо не передбачено - подавати у складі ПКТ наведений Вами текст із посиланням на п.4ст.16 ЗУ 2289-4
Smile


П.4ст.16 ЗУ 2289-4:

"Документи, що не передбачені законодавством для учасників або учасників попередньої кваліфікації - фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі пропозиції конкурсних торгів або кваліфікаційної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування процедури закупівлі в одного учасника). "

Про малі підприємства нічого не сказано.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Flegmat
Репутация: 340 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 14.07.2009
Сообщения: 2710
Сообщение 21 Окт 2010, 12:35 Ответить с цитатой

midu писал(а):

Про малі підприємства нічого не сказано.

Я, було, клав оригінал довідки зі статуправління про те, що Учасник - мале підприємство не звітує за формою 3.
Питань в Замовника не було. Хоча, може закинути їм за формою 3? Хай аналізують.... Smile

_________________
Тяжела и неказиста
Жизнь простого тендериста

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
konkurs
Репутация: 3 [ ? ]
Новичок


Зарегистрирован: 16.08.2010
Сообщения: 49
Сообщение 21 Окт 2010, 13:01 Ответить с цитатой

Мы пишем письмо с посыланиями, вопросов пока не было.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
tendersalgir
Репутация: 3 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 21.04.2011
Сообщения: 131
Сообщение 07 Сен 2011, 12:29 Ответить с цитатой

А если процедура ЗЦП, и в инструкции Участникам (по вопросам подготовки и подачи ЦП) не оговорен момент предоставления вместо звита про рух грошовых коштив письма с указанием причин. Есть ли основание отклонять ценовую пропозицию, которая не содержит ни отчета о движении денежных средств, ни письма с указанием причин( посыланням на то, что субъект малого предпринимательства... бла,бла,бла)? Отклонять или писать им письмо с запросом на разъяснение?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
game1234
Репутация: 19 [ ? ]
Специалист
Специалист


Зарегистрирован: 07.04.2008
Сообщения: 507
Сообщение 07 Сен 2011, 12:43 Ответить с цитатой

див тут : http://www.me.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=168531&cat_id=116822
Щодо надання суб’єктами малого підприємництва і представниками іноземних суб’єктів господарської діяльності на підтвердження кваліфікаційних критеріїв, визначених статтею 16 Закону, фінансової звітності у складі пропозицій конкурсних торгів

Відповідно до частини першої статті 16 Закону замовник вимагає від учасників або учасників попередньої кваліфікації подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Згідно з частиною другою статті 16 Закону для участі у процедурах закупівель учасники повинні мати кваліфікаційні дані, які відповідають критеріям, зокрема наявність фінансової спроможності (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів тощо).
При цьому перелік кваліфікаційних критеріїв, визначених статтею 16 Закону, є обов’язковим, а перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям, визначається замовником самостійно з урахуванням принципів, установлених статтею 5 Закону.
Відповідно до частини четвертої статті 16 Закону документи, що не передбачені законодавством для учасників або учасників попередньої кваліфікації – фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі пропозиції конкурсних торгів або кваліфікаційної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування процедури закупівлі в одного учасника).
Слід зазначити, що відповідно до частини третьої статті 11 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” для суб’єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати.
З огляду на зазначене та у зв’язку з тим, що іншим законодавчим актом України визначено, що для суб’єктів малого підприємництва і представників іноземних суб’єктів господарської діяльності національними положеннями (стандартами) встановлюється скорочена за показниками фінансова звітність у складі балансу та звіту про фінансові результати, замовник не відхиляє пропозицію конкурсних торгів, у разі якщо учасник процедури закупівлі надав замовнику підтвердження з посиланням на норми відповідних законодавчих актів України про те, що їх фінансова звітність не містить звіту про рух грошових коштів. При цьому це повинно бути передбачено умовами документації конкурсних торгів.

_________________
Si cum simulacris pugnas. oblivisceris se ferram manu tenere.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
tendersalgir
Репутация: 3 [ ? ]
Теоретик
Теоретик


Зарегистрирован: 21.04.2011
Сообщения: 131
Сообщение 07 Сен 2011, 13:21 Ответить с цитатой

Большое спасибо!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

File Attachment © by Meik Sievertsen