Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Запрос ценовых предложений
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  След.

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Запрос ценовых предложений
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Ноя 2014, 12:05 Ответить с цитатой

да пожалуйста делайте инструкцию, делайте еще какие-нибудь разьяснительные документы, делайте хоть и дкт, но помните, что типовая дкт по 919 приказу содержит багацько норм, коротые не применимы для зцп:
- п.1, 2 раздела ІІ;
- п.2, 3, 4, 6 раздела ІІІ;
и т.д. - много перечислять.
так что брать за основу дкт - сомнительно, вдруг упустится какой-то момент.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
maks7
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Ноя 2014, 12:09 Ответить с цитатой

Я, здається і не говорив про типову ДКТ? Wink
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Ноя 2014, 12:16 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
Я, здається і не говорив про типову ДКТ? Wink

хорошо, давайте так - что в вашем понимании дкт на зцп?
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 12:31 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
А яке має значення учасник я чи замовник? Smile

А різниця в тому, що ця процедура покликана в першу чергу полегшити життя замовникам! При чому головним чином "дрібних" замовників! І зрозуміло, що Вам як учаснику (якщо мені не зраджує пам'ять!), якому не було надіслано Інструкції з підготовки цінової пропозиції, дуже хотілося б щоб було інакше.
maks7 писал(а):
Питання і ситуація від цього не зміниться. Маємо нормо Закону, яка зобовязує робити замовника одне, хоча ці його дії можуть презвести до "обмеження конкуренції"...Smile

Можете уточнити, що Ви маєте на увазі в даному випадку під словом "зобо'вязує"!? Як на мене, ніде немає прямого обовязку замовника готувати якусь інструкцію по ЗЦП! Але, якщо вже така інструкція готується то вона мала б оприлюднюватись на Порталі, а не тільки відсилатись кільком учасникам разом із запрошенням (про це я вже писав). Власне, якраз за цей момент Ви можете зачепитись щоб спробувати повернути ситуацію на свою користь.
maks7 писал(а):
По другому питанню...
Колись, в Положені про закупівлю, у визначені "тендерної документації" було сказано, що вона для того, щоб учасники подавали саме ТЕНДЕРНІ пропозиції.
1. Тепер, визначення ДКТ говорить про те, що вона подається Замовником під час проведення торгів. Як ми памятаємо, ЗЦП - це теж торги.
2. Наказ №916 - це Наказ, яким затверджено положення про ККТ. Але навіть, якщо ви мали на увазі Наказ №919 Про затвердження стандарної ДКТ , то в ньому не має заборони щодо підготовки ДКТ в процдурі ЗЦП!!!
3. щодо п.1 ст. 36.... Відкриті торги в нас також не починаються з відправки Учасникам ДКТ. ст. 21 говорить про те, що розміщується ОГОЛОШЕННЯ про проведення процедури закупівлі. ст.1 в визначені "оголошення про проведення процедури закупівлі..." дає зрозуміти, що ОГОЛОШЕННЯМ в ЗЦП це і є ЗАПИТ. Так що не бачу тут заборони з приводу ДКТ.
4. п.1 ст.10 говорить про те, що "... якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк..". Можна провести паралель з ОГОЛОШЕННЯМ про проведення процедури закупівлі, яке також має бути оприлюднене не пезніше ніж за 20 р.д., хоча в процедурі ЗЦП ви його оприлюднюєте за 7 р.д. Тому тут теж не бачу проблем з оприлюдненням ДКТ... Smile

Якщо припустити, що замовник таки зобовязаний готувати "ДКТ" по ЗЦП, то тоді виникає логічне питання: для чого взагалі законотворці виділяють таку процедуру як ЗЦП? чим вона у такому разі буде відрізнятись він ВТ!?
ЗЦП в ідеалі (НМД) - це вивчити ринок (в першу чергу місцевий, постійно діючий, тобто "масових" товарів і послуг!), надіслати кільком учасникам запрошення із переліком товару і отримати від них цінову пропозицію - ціну кожного із переліку товару. Все!
maks7 писал(а):
п.с. я нівякому разу не хочу сказати, що хтось щось не правильно робить, просто от є така ситуація - Запит оприлюднено, технічного завдання ніде немає і дістати його не можливо, тому що строки не прописані в Законі, Інструкцію можна розміщувати, а можна не розміщувати...

Я б не був такий категоричний! Як я вже вище писав - якщо інструкція є то вона має бути оприлюднена, інакше дискримінація чистої води!
maks7 писал(а):
Держзакупівлі знаю вже не перший день...., а тут от така ситуація.... і як з неї вийти правильно. Почав вивчати і задав собі питання- "А ЩО ВЛАСНЕ ЗАБОРОНЯЄ ЗАМОВНИКУ ГТОВИТИ І ОПРИЛЮДНЮВАТИ ДКТ в процедурі ЗЦП??"

Відсутність такого зобов'язання в Законі!
А щодо виходу - як на мене, їх два! Перший - змиритись із поразкою! Другий - подавати скаргу!
maks7
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Ноя 2014, 14:05 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):

Можете уточнити, що Ви маєте на увазі в даному випадку під словом "зобо'вязує"!? Як на мене, ніде немає прямого обовязку замовника готувати якусь інструкцію по ЗЦП! Але, якщо вже така інструкція готується то вона мала б оприлюднюватись на Порталі, а не тільки відсилатись кільком учасникам разом із запрошенням (про це я вже писав). Власне, якраз за цей момент Ви можете зачепитись щоб спробувати повернути ситуацію на свою користь.

Я мав на увазі, що закон ЗОБОВЯЗУЄ замовника розмістити Запит по встановленій формі і більше нічого. І якщо Замовник зробить тільки це, то відповідно буде обмежена конкуренція, як на мне.

Sekret_ar писал(а):

Якщо припустити, що замовник таки зобовязаний готувати "ДКТ" по ЗЦП, то тоді виникає логічне питання: для чого взагалі законотворці виділяють таку процедуру як ЗЦП? чим вона у такому разі буде відрізнятись він ВТ....

Smile

Sekret_ar писал(а):

Я б не був такий категоричний! Як я вже вище писав - якщо інструкція є то вона має бути оприлюднена, інакше дискримінація чистої води!

А як мені, як учаснику, наприклад доказати ЩО ІНСТРУКЦІЯ Є??? Якщо вона не вимагається Законом??

Sekret_ar писал(а):

Відсутність такого зобов'язання в Законі!

Так і зобовязання по підготовці Інструкції в Законі також немає Embarassed

Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 14:14 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
Я мав на увазі, що закон ЗОБОВЯЗУЄ замовника розмістити Запит по встановленій формі і більше нічого. І якщо Замовник зробить тільки це, то відповідно буде обмежена конкуренція, як на мне.

За умови якщо ТІЛЬКИ для запрошених учасників є Інструкція - буде обмеження конкуренції. А якщо Інструкції як такої немає взагалі - ніякого обмеження не буде! Всі будуть в рівних умовах.
maks7 писал(а):
А як мені, як учаснику, наприклад доказати ЩО ІНСТРУКЦІЯ Є??? Якщо вона не вимагається Законом??

Якщо в самому запиті немає жодних посилань на "Інструкцію" чи якісь "Додатки" то дійсно важко буде доказати щось. Але якщо такі посилання є то вже зовсім інша мова!
maks7 писал(а):
Так і зобовязання по підготовці Інструкції в Законі також немає Embarassed

Так і заборони немає! )
Flegmat
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 14:17 Ответить с цитатой

Немає на Вас Равіля. Embarassed

Цитата:
Для отримання цінових пропозицій замовник надсилає запит не менше ніж трьом учасникам та в день надсилання запиту оприлюднює його на веб-порталі Уповноваженого органу.

Запит цінових пропозицій безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.

НМД, все абсолютно ясно й чітко. Що відправили улюбленцям, то й оприлюднили для доступу небажанцями.
Пам'ятаю, шибко вумні замовники на ВТ - ДКТ видавали на запит одні, а оприлюднювали інші. Був шкандаль... Smile

Товарищ, знай, пройдет она
Свобода слова и приватность
И вот тогда госбезопасность
Припомнит наши имена
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 15:02 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
Цитата:
Для отримання цінових пропозицій замовник надсилає запит не менше ніж трьом учасникам та в день надсилання запиту оприлюднює його на веб-порталі Уповноваженого органу.
Запит цінових пропозицій безоплатно оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до статті 10 цього Закону.
НМД, все абсолютно ясно й чітко.

Згідний! Не хочу починати заново обговорення на цю тему, але як я вже писав, деколи є потреба детально розписати, що саме потрібно купити. І де це буде розписано - чи в "Додатковій інформації" в формі запиту, чи окремим додатком до запиту - абсолютно немає значення! НМД
Flegmat писал(а):
Що відправили улюбленцям, то й оприлюднили для доступу небажанцями.

А отут абсолютно погоджуюсь!
Питання якраз і в цьому було! "Улюбленцям" відісланий запит із Інструкцією (додатками), а на Порталі оприлюднено без цієї Інструкції. В такому випадку особисто я бачу дискримінацію!
Flegmat
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 15:18 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Питання якраз і в цьому було! "Улюбленцям" відісланий запит із Інструкцією (додатками), а на Порталі оприлюднено без цієї Інструкції. В такому випадку особисто я бачу дискримінацію!

"Дискримінація", нмд, надто невизначений термін. За улюбленим галузевим законодавством скоріш йдеться за
Цитата:
неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти відповідно до вимог законодавства
із 164-14 КУпАП. Embarassed

Припомнит наши имена
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 15:22 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
"Дискримінація", нмд, надто невизначений термін. За улюбленим галузевим законодавством скоріш йдеться за
Цитата:
неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації щодо закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти відповідно до вимог законодавства

Та нехай навіть так - Вам видніше! Але ж порушення є?
Flegmat
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 15:26 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Flegmat писал(а):
Цитата:

Та нехай навіть так - Вам видніше! Але ж порушення є?

Ну, Ви ж вище дивилися - дехто вважає це фічею. Тіпа, "інструкція" - то не запит, відсилаємо своїм "інструкцію" із запитом, оприлюднбємо запит без "інструкції", й сміливо доводимо, що повідхиляли тих, хто не виконав "умови інструкції" на підставі ... (залишаю місце для версії від апологетів такого підходу) Smile

Припомнит наши имена
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 15:48 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
Ну, Ви ж вище дивилися - дехто вважає це фічею. Тіпа, "інструкція" - то не запит, відсилаємо своїм "інструкцію" із запитом, оприлюднбємо запит без "інструкції", й сміливо доводимо, що повідхиляли тих, хто не виконав "умови інструкції" на підставі ... (залишаю місце для версії від апологетів такого підходу) Smile

Та да...
maks7
Специалист
Специалист

Сообщение 25 Ноя 2014, 16:30 Ответить с цитатой

Sekret_ar писал(а):
Flegmat писал(а):

Та да...

А хто це так вважає ? Surprised

Flegmat
Модер
Модер

Сообщение 25 Ноя 2014, 17:08 Ответить с цитатой

maks7 писал(а):
А хто це так вважає ? Surprised

Є такі. Smile Це ж 53я сторінка теми... Smile

Припомнит наши имена
alena_zaiceva
Практик
Практик

Сообщение 26 Ноя 2014, 09:22 Ответить с цитатой

Алгоритм в виде блочной схемы:

.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  .pdf
 Размер файла:  54.39 KB
 Скачано:  192 раз(а)

ravilmamedov
Специалист
Специалист

Сообщение 27 Ноя 2014, 10:08 Ответить с цитатой

Flegmat писал(а):
Немає на Вас Равіля.

І не кажіть Smile читаю тему з нелюдяним захопленням.

skrypka.elena
Что такое тендер ?

Сообщение 04 Фев 2015, 16:32 Ответить с цитатой

Подскажите. Проводим процедуру запроса ценовых предложений и возник вопрос можем ли мы "вимагати" от учасников документы подтверждающие финансовую стабильность предприятия и справку о исполнении аналогичных договоров? Просто можем провести процедуру, а победитель окажется банкротом. И можем ли мы вообще просить какие либо документы от учасника? Заранее спасибо за ответ!
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Фев 2015, 16:52 Ответить с цитатой

skrypka.elena писал(а):
Подскажите. Проводим процедуру запроса ценовых предложений и возник вопрос можем ли мы "вимагати" от учасников документы подтверждающие финансовую стабильность предприятия и справку о исполнении аналогичных договоров? Просто можем провести процедуру, а победитель окажется банкротом. И можем ли мы вообще просить какие либо документы от учасника? Заранее спасибо за ответ!

имеете право требовать документы по 17 статье.
Dur
Новичок

Сообщение 04 Фев 2015, 16:52 Ответить с цитатой

[quote="skrypka.elena"]Подскажите. Проводим процедуру запроса ценовых предложений и возник вопрос можем ли мы "вимагати" от учасников документы подтверждающие финансовую стабильность предприятия и справку о исполнении аналогичных договоров? Просто можем провести процедуру, а победитель окажется банкротом. И можем ли мы вообще просить какие либо документы от учасника? Заранее спасибо за ответ
Звичайно, що можете. Більше того ви зобов"язані це робити. Перелік необхідних документів виписуєте у Інструкці щодо проведення ЗЦП, яку "підчіпаєте" на портал після оприлюднення запиту. У цій інструкції, які винадсилаєте трьом учасникам є і фінансові документи і довідки з управління юстиції і з податкової ....копії балансу за минулий рік
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Фев 2015, 16:59 Ответить с цитатой

Dur писал(а):

Звичайно, що можете. Більше того ви зобов"язані це робити. Перелік необхідних документів виписуєте у Інструкці щодо проведення ЗЦП, яку "підчіпаєте" на портал після оприлюднення запиту. У цій інструкції, які винадсилаєте трьом учасникам є і фінансові документи і довідки з управління юстиції і з податкової ....копії балансу за минулий рік

а вот тут не согласна. по зцп квалификационные документы не требуются (п.3 ст.16), а фин.документы и аналогичные договора, как раз и есть квалификация. определить, что не участник банкрот можно по документам ст.17.
Dur
Новичок

Сообщение 04 Фев 2015, 17:03 Ответить с цитатой

А як ви документально встановите саме ті підстави, зя якими застосовуватимете ст. 17. Зі слів учасника?
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Фев 2015, 17:16 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
А як ви документально встановите саме ті підстави, зя якими застосовуватимете ст. 17. Зі слів учасника?

почему это со слов? на каждый пункт заказчик требует документальное подтверждение, будут и справки МВД, и справки юстиции о банкротстве, и справка с налоговой и т.д.
Dur
Новичок

Сообщение 04 Фев 2015, 17:18 Ответить с цитатой

Я саме це й мав на увазі у своєму дописі. Без пакету документів ЗЦП не обійдеться. Smile Smile
torgiosv1
Специалист
Специалист

Сообщение 04 Фев 2015, 17:20 Ответить с цитатой

Dur писал(а):
Я саме це й мав на увазі у своєму дописі. Без пакету документів ЗЦП не обійдеться. Smile Smile

вопрос был про балансы, звиты и аналогичные договора. ответ - их требовать нельзя, потому что они не подходят ни под один из пунктов ст.17!
Dur
Новичок

Сообщение 04 Фев 2015, 17:22 Ответить с цитатой

Тут згоден! За "інерцією" написав з минулорічного ЗЦП.
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Запрос ценовых предложений Часовой пояс: GMT + 2
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55, 56  След.
Страница 53 из 56

Перейти: