Портібна допомога
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Электронные закупки

#1: Портібна допомога Автор: irunakoputkiv СообщениеДобавлено: 30 Окт 2017, 20:59
    —
Доброго дня, шановні фахівці. Потрібна допомога. У листопаді 2016 року розпочинали переговорну процедуру закупівлі з постачання теплоенергії. Під час роботи на електронному майданчику сталася технічна помилка. Тоді вирішили, що закупівля зникла з майданчика і розпочали повторно електронну закупівлю. А сьогодні виявили, що дана закупівля також розміщена на прозоро і є активною. Що робити? Чи можна відмінити її?

#2:  Автор: Den_MОткуда: м. ЗаПАРІЖЖЯ СообщениеДобавлено: 31 Окт 2017, 13:47
    —
Была похожая ситуация. "Закупивли-онлайн", услугами которых мы пользуемся, сказали, что "Ничего страшного, рабочий кабинет это - ваш рабочий инструмент. Ошиблись и пусть так остаётся. Так проверяющим и объясните". Ну, а с точки зрения законодательства, п. 4 ст. 35 ЗУ "О публичных закупках" даёт несколько оснований для отмены торгов. В вашем случае, в принципе, подходят абз. 3 и 5. Составьте протокол и отмените.

#3:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 04 Янв 2018, 12:55
    —
Добрый день! 28.12.2017 я начала ппз по электроэнергии и отоплению на ожидаемую стоимость, дата заключения договора 04.01.2018г, в прозоро я выставлю договор. бюджет на 2018 год утвердят 10 января и ожидается что нам столько денег и объемов не выделят. Я планировала по ст.36 п.4 подпункт 1 сделать доп. соглашение, просто уменьшим объемы и сумму. Но ст.35 п.4 переговорная процедура отменяется в случае сокращения расходов. Как быть? такая же ситуация у меня 2 раза провела торги на ожидаемую стоимость отменились и в конце декабря начала ппз и тоже нужно уменьшить объемы и сумму

#4:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 04 Янв 2018, 13:47
    —
tenderlog писал(а):
Добрый день! 28.12.2017 я начала ппз по электроэнергии и отоплению на ожидаемую стоимость, дата заключения договора 04.01.2018г, в прозоро я выставлю договор. бюджет на 2018 год утвердят 10 января и ожидается что нам столько денег и объемов не выделят. Я планировала по ст.36 п.4 подпункт 1 сделать доп. соглашение, просто уменьшим объемы и сумму. Но ст.35 п.4 переговорная процедура отменяется в случае сокращения расходов. Как быть? такая же ситуация у меня 2 раза провела торги на ожидаемую стоимость отменились и в конце декабря начала ппз и тоже нужно уменьшить объемы и сумму


как планировали, так и делайте Smile

#5:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 04 Янв 2018, 16:37
    —
фууух, так, а к чему єта статья в законе?

#6:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 05 Янв 2018, 10:15
    —
tenderlog писал(а):
фууух, так, а к чему єта статья в законе?

ну, мало ли, на сколько расходы могут сократиться)) может до 200 тысяч? ))

#7:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 10 Янв 2018, 16:59
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
tenderlog писал(а):
фууух, так, а к чему єта статья в законе?

ну, мало ли, на сколько расходы могут сократиться)) может до 200 тысяч? ))
Sad а нам другое говорили, и категорично не советовали проводить переговорку на ожидаемій бюджет

#8:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 16 Янв 2018, 12:35
    —
Чи потрібно в річному плані відображати витрати на відшкодування аптекам за безкоштовні ліки виданих по рецептам лікарів?

#9:  Автор: Komitet02 СообщениеДобавлено: 22 Янв 2018, 12:23
    —
Залежить від того, чи вважаєте Ви це закупівлею товарів/послуг.
Ст. 1 Закона:
20) публічна закупівля (далі - закупівля) - придбання замовником товарів, робіт і послуг у порядку, встановленому цим Законом;
Ст. 4 Закона:
Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.

Ваша організація щось придбаває по договору відшкодування?

#10:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 13 Фев 2018, 09:11
    —
Чи можуть накласти стягнення на секретаря чи голову ТК за відсутність протоколів засідання тендерного комітету щодо деяких питань закупівлі (затвердження річного плану, тендерної документації, тощо).Яка існує відповідальність за не написання протоколів. У ст. 164/14 відсутня така підстава.?

#11:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 11 Апр 2018, 11:54
    —
Відбулись торги на ліки. Укладено договір, постачається товар. Через деякий час постачальник вже не може поставити той лікарський засіб, який був у тендерній пропозиції та у специфікації в договорі у зв'зку з проблемами у виробника. Пропонує нам аналог по тій самій ціні за одиницю і та сама діюча речовина, форма випуска, дозування. Чи маємо право ми погодитись на таку заміну? Як що ні, то лікарня залишається без важливого лікарського засобу.

#12:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 19 Апр 2018, 20:34
    —
bilmed писал(а):
Відбулись торги на ліки. Укладено договір, постачається товар. Через деякий час постачальник вже не може поставити той лікарський засіб, який був у тендерній пропозиції та у специфікації в договорі у зв'зку з проблемами у виробника. Пропонує нам аналог по тій самій ціні за одиницю і та сама діюча речовина, форма випуска, дозування. Чи маємо право ми погодитись на таку заміну? Як що ні, то лікарня залишається без важливого лікарського засобу.
Доброго..
Якшо в документації вказана конкретна назва ліків, то, на жаль, ні.
е можливість зменшить суму договору за рахунок зменшення кількості товару, якого постачальник не зможе надати, та на визволнені кошти докупити необхідні ліки (до 200,0 тис.грн)

#13:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 05 Июн 2018, 12:46
    —
У разі якщо засновниками юридичної особи є виключно фізичні особи, які є бенефіціарними власниками (контролерами) юридичної особи, яку інформацію повинен надати учасник (по ст 17); інформація про кінінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи в наявності чи відсутня?

#14:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 18 Июн 2018, 14:45
    —
Скажить будь ласка, чи можливо продовжити строк поставки товарів у тендерній закупівлі. В тендерній документації і в оголошенні про закупівлю і у звіті Строк поставки товару до 30.06.2018, а строк дії договору до 31.12.2018. Чи можливо отримувати товар після 30.06.2018 ( гроши на договорі є, обсяг товару не вибран). Як законодчо це оформити.

#15:  Автор: vitzan СообщениеДобавлено: 19 Ноя 2018, 10:54
    —
Колеги, потрібна термінова допомога.
За результатами відкритих торгів на закупівлю автомобілів було укладено договір поставки. В Сервісному центрі МВС відмовляються реєструвати автомобілі на тій підставі, що в їх програмі не передбачено договора поставки а лише договір купівлі-продажу. Хоча п. 8 Порядку державної реєстрації..., затв. Постановою КМУ від 7 вересня 1998 р. N 1388 немає чіткої вказівки на договір купівлі-продажу. Ми планували вносити зміни до договору, просто змінивши його назву. Площадка Прозорро надає відповідь, що зараз такої технічної можливості немає. Відміняти закупівлю, коли товар отримано та гроші заплачено лише через назву договору - нераціонально. Як краще поступити? Дякую.

#16:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 17 Фев 2020, 10:59
    —
Доброго дня! Шановні колеги, терміново потрібна ваша порада. Може в когось була подібна ситуація. На початку 2019 р. ми уклали угоду до 200 тис. і оголосили відкриті торги на 300 тис., які завершилися в травні підписанням угоди. Тепер перевіряючі питають чому ми не оголошували торги на 500 тис. відразу? Як їм довести, що ми не уникали процедури, а так як це продукти харчування, то доки йшли торги треба було якось їх закуповувати?



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Электронные закупки


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group