Проект наказу МЕРТ про ТК або УО
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок

#1:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 16 Мар 2016, 21:47
    —
Примірне Положення про Тендерний Комітет тут
Не найшов про 2/3 голосів - рішення приймається простою більшістю Smile

#2:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 16 Мар 2016, 22:26
    —
Jyrcom писал(а):

Не подскажете мне, каким НПА регулируется у нас оплата труда Уполномоченного?
Цитата:
7. Оплата праці уповноваженої особи (осіб) здійснюється на підставі законів та інших нормативно-правових актів України, генеральної, галузевих, регіональних угод, колективних договорів. Розмір заробітної плати уповноваженої особи (осіб) визначається в трудовому договорі (контракті) відповідно до вимог трудового законодавства.

Я не совсем понимаю связку "КЗоТ" - "Уполномоченное лицо" Cool

#3:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 16 Мар 2016, 22:53
    —
tendurion писал(а):
Jyrcom писал(а):

Не подскажете мне, каким НПА регулируется у нас оплата труда Уполномоченного?
Цитата:
7. Оплата праці уповноваженої особи (осіб) здійснюється на підставі законів та інших нормативно-правових актів України, генеральної, галузевих, регіональних угод, колективних договорів. Розмір заробітної плати уповноваженої особи (осіб) визначається в трудовому договорі (контракті) відповідно до вимог трудового законодавства.

Я не совсем понимаю связку "КЗоТ" - "Уполномоченное лицо" Cool

Можливо через професію 2419.2 Фахівець з державних закупівель ?

#4:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 17 Мар 2016, 00:36
    —

Цитата:
Кодекс законів про працю України

Стаття 21. Трудовий договір

...

Особливою формою трудового договору є контракт, в якому строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін (в тому числі матеріальна), умови матеріального забезпечення і організації праці працівника, умови розірвання договору, в тому числі дострокового, можуть встановлюватися угодою сторін. Сфера застосування контракту визначається законами України.

#5:  Автор: larochka1955 СообщениеДобавлено: 17 Мар 2016, 15:29
    —
Прочитала примірне Положення про ТК. Объясните, кто поумней, что там делает Уповноважена особа (далее-УО)? Это что, Закакзчик по своему усмотрению для проведения закупок может: или назначить УО или создать ТК? Функции УО и ТК одинаковые. Или я что-то пропустила?

#6:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 17 Мар 2016, 15:55
    —
Так и есть или - или!
Торги будут проводится в электронном формате, система практически сама будет выбирать победителя.
Я бы не спешил расформировывать ККТ...

#7:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 17 Мар 2016, 16:20
    —
larochka1955 писал(а):
Прочитала примірне Положення про ТК. Объясните, кто поумней, что там делает Уповноважена особа (далее-УО)? Это что, Закакзчик по своему усмотрению для проведения закупок может: или назначить УО или создать ТК? Функции УО и ТК одинаковые. Или я что-то пропустила?

почитайте коментарі

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1