Сроки международного объявления
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#1: Сроки международного объявления Автор: pantera038 СообщениеДобавлено: 25 Фев 2016, 09:54
    —
Добрый день!
Скажите у нас открытые торги на закупку бензину - при этом сумма превышает 133 тыс. евро.
Срок расскрытия 40 календарных дней - отчитываем от публикации украинского объявления или от публикации международного.
Спасибо.

#2:  Автор: badman2 СообщениеДобавлено: 25 Фев 2016, 10:42
    —
міжнародного - інакше буде порушення строків оприлюднення

#3:  Автор: pantera038 СообщениеДобавлено: 25 Фев 2016, 10:58
    —
badman2 писал(а):
міжнародного - інакше буде порушення строків оприлюднення

таким чином, у разі якщо у мене міжнародне оголошення оприлюднено 01.03.2016, а українське оприлюдненн 25.02.2016 то відраховувати повинна була дату розкриття від 01.03.2016 + 40 кал днів?

#4:  Автор: pantera038 СообщениеДобавлено: 26 Фев 2016, 14:10
    —
Шановні колеги!
ЧИ має хто лист щодо строків міжнародного оголошення

#5:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 26 Фев 2016, 14:36
    —
Я завжди рахував від дати виходу національного оголошення, вважав, що так правильно!
Тепер уважно перечитав ст21:
"У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону, строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 40 днів з дня його оприлюднення."

Переглянув свої останні оголошення, дата публікації національного та міжнародного оголошення однакова!

#6:  Автор: pantera038 СообщениеДобавлено: 26 Фев 2016, 18:49
    —
dorvin писал(а):
Я завжди рахував від дати виходу національного оголошення, вважав, що так правильно!
Тепер уважно перечитав ст21:
"У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону, строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 40 днів з дня його оприлюднення."

Переглянув свої останні оголошення, дата публікації національного та міжнародного оголошення однакова!


Питання, від якого відраховувати від українськогочи від міжнародного з урахуванням того, що існує різниця строків (оприлюднено не однією датою) між українським та міжнародним.

#7:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 29 Фев 2016, 08:16
    —
Я ж привів цитату з статті 21 Закону!
Як вам ще допомогти? Shocked



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group