Зміни до річного плану
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки

#1: Зміни до річного плану Автор: uilmdfs СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2015, 10:44
    —
Всім доброго дня! Допоможіть, будь ласка, новачку.
Звільнився секретар ККТ, вибрали мене, а я в цьому покі що не дуже сильна.
На початку року провели ППЗ на світло, 5 лотів. На даний час по 1 лоту не вистачає грошей, а по 2-х - забагато. Бухгалтерія змінила угоди, зменшення сум. Тепер треба провести ППЗ на 200 тис для 1 лота.
Питання: Як це відобразити при зміні плану закупівель? Чи показувати зміни (зменшення сум) по першій 5-ти лотовій ППЗ, щоб сума в останньому плані збігалася з кошторисною?? Що в примітках вказати?
Ніби питання правильно задане. Дууууууже прошу допомоги, час піджимає. Всім вдячна заздалегідь!!!

#2: Re: Зміни до річного плану Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2015, 11:04
    —
uilmdfs писал(а):
Всім доброго дня! Допоможіть, будь ласка, новачку.
Звільнився секретар ККТ, вибрали мене, а я в цьому покі що не дуже сильна.
На початку року провели ППЗ на світло, 5 лотів. На даний час по 1 лоту не вистачає грошей, а по 2-х - забагато. Бухгалтерія змінила угоди, зменшення сум. Тепер треба провести ППЗ на 200 тис для 1 лота.
Питання: Як це відобразити при зміні плану закупівель? Чи показувати зміни (зменшення сум) по першій 5-ти лотовій ППЗ, щоб сума в останньому плані збігалася з кошторисною?? Що в примітках вказати?
Ніби питання правильно задане. Дууууууже прошу допомоги, час піджимає. Всім вдячна заздалегідь!!!

Якщо зменшували суму, а тепер є 200 тис. грн. то укладайте прямий договір на 199,9 тис. грн. - оформляйте як додаткові кошти.
Почитайте тут:
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=94047#94047
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=93996#93996

#3:  Автор: uilmdfs СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2015, 11:16
    —
Дякую за швидку відповідь!
Але це не є додатково виділені кошті. Це "перекидка" грошей з одного лоту (де забагато грошей) на інший (де не вистачає).

#4:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2015, 11:27
    —
uilmdfs писал(а):
Дякую за швидку відповідь!
Але це не є додатково виділені кошті. Це "перекидка" грошей з одного лоту (де забагато грошей) на інший (де не вистачає).


не трогайте предыдущие процедуры. просто внесите в гп новую процедуру и начинайте ее проводить

#5:  Автор: uilmdfs СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2015, 11:29
    —
teona писал(а):
uilmdfs писал(а):
Дякую за швидку відповідь!
Але це не є додатково виділені кошті. Це "перекидка" грошей з одного лоту (де забагато грошей) на інший (де не вистачає).


не трогайте предыдущие процедуры. просто внесите в гп новую процедуру и начинайте ее проводить


Спасибо!
А с суммами что делать? По прошлой ППЗ, уменьшать или тоже не трогать?

#6:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2015, 14:59
    —
uilmdfs писал(а):
Дякую за швидку відповідь!
Але це не є додатково виділені кошті. Це "перекидка" грошей з одного лоту (де забагато грошей) на інший (де не вистачає).

Невже нічого з нижче переліченого не можете "притягти" під свій випадок!? Ну але Вам видніше...
Цитата:
Таким чином, ураховуючи, що Законом встановлено порядок придбання товарів, робіт і послуг, здійснення закупівель замовником у разі:
1) виникнення додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити;
2) виділення додаткових коштів;
3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель коштів;
4) зекономлених у разі зміни ціни договору в бік зменшення у випадках, визначених у частині п’ятій статті 40 Закону;
5) розірвання договору про закупівлю та необхідності здійснення нової закупівлі;
6) інших подібних випадках, можливе після вчинення замовником дій, передбачених частиною першою статті 4 Закону, зокрема внесення змін до річного плану закупівель, керуючись вартісними межами, встановленими у частині першій статті 2 Закону, оскільки, виходячи зі змісту пункту 21 частини першої статті 1 Закону та з урахуванням Бюджетного кодексу України (у разі, якщо замовником є розпорядник бюджетних коштів або одержувач бюджетних коштів), такий предмет закупівлі у вищевказаних випадках вважатиметься новим предметом договору.



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group