Формальні помилки та описки
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1:  Автор: MaltaОткуда: Місцева СообщениеДобавлено: 23 Окт 2015, 13:15
    —
Доброго дня, шановні колеги!
Підкажіть, може хто вже розбирався з частиною 3 статті 22? Який це опис та приклади формальних помилок? У кого які є думки? Мені щось нічого в голову не приходить Shocked

#2:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 23 Окт 2015, 13:25
    —
Malta писал(а):
Доброго дня, шановні колеги!
Підкажіть, може хто вже розбирався з частиною 3 статті 22? Який це опис та приклади формальних помилок? У кого які є думки? Мені щось нічого в голову не приходить Shocked

Опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх пропозицій.
Формальними (несуттєвими) вважаються помилки, що пов’язані з оформленням пропозиції конкурсних торгів та не впливають на зміст пропозиції, а саме - відсутність нумерації сторінок, підписів, печаток на окремих документах, технічні помилки та описки.
Пропозиції конкурсних торгів не відхиляються у таких випадках, наприклад:
- невідповідність нумерації сторінок переліку наданих документів;
- відмітку про засвідчення копії документа не складено відповідно до умов документації конкурсних торгів;
- невідповідність наданих документів у складі пропозиції конкурсних торгів ДСТУ 4163-2003 Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів;
- не всі сторінки пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі пронумеровані та містять підпис уповноваженої особи учасника процедури закупівлі (із зазначенням посади, прізвища та ініціалів).

#3:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 23 Окт 2015, 14:26
    —
З Радника

. помилк.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  . помилк.pdf
 Размер файла:  1.38 MB
 Скачано:  408 раз(а)

#4:  Автор: MaltaОткуда: Місцева СообщениеДобавлено: 23 Окт 2015, 15:22
    —
Jyrcom! Щиро Вам дякую! Ви мене просто врятували!

Взагалі велика подяка всім форумчанам!

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1