Зміна ціни згідно п.7 ч.5 ст.40
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора

#1: Зміна ціни згідно п.7 ч.5 ст.40 Автор: Dmitry_81 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 12:20
    —
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

#2: Re: Зміна ціни згідно п.7 ч.5 ст.40 Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 15:28
    —
Dmitry_81 писал(а):
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

Що означає "прийнято збільшення послуг"? У Вас обсяг зросте?

#3: Re: Зміна ціни згідно п.7 ч.5 ст.40 Автор: Dmitry_81 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 15:47
    —
Sekret_ar писал(а):
Dmitry_81 писал(а):
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

Що означає "прийнято збільшення послуг"? У Вас обсяг зросте?

Ні зросте за одиницю, сума договору незмінна.

#4: Re: Зміна ціни згідно п.7 ч.5 ст.40 Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 16:13
    —
Dmitry_81 писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Dmitry_81 писал(а):
Добрий день, підкажіть у нас договір на послуги їдалень, рішенням виконавчого комітету прийнято збільшення послуги з 01.04.2015 ми плануємо використати п.7 ч.5 ст.40, а саме зміна встановленого згідно із законодавством органами статистики індексу інфляції, але за березень індекс буде лише десь 10-11 квітня. Можливо використати в такому випадку ст.631 Цивільного кодексу, а саме укласти 10.04 та прописати, що діє з 01.04.
Або підкажіть можна трактувати рішення виконавчого комітету як норматив, щоб не чекати індексу інфляції?

Що означає "прийнято збільшення послуг"? У Вас обсяг зросте?

Ні зросте за одиницю, сума договору незмінна.

Рішення міськради насправді є нормативним документом і ним може, наприклад, встановлюватись тариф, який буде регульованим і таким чином можна буде вносити зміни на підставі п. 7 ч. 5. А от що стосується індексу інфляції... мені здається, це не в комперенції міськради - є ж спеціальні органи, на які покладено функції відповідні. Ну а так як головною вимогою при змінах істотних умов договору є обов"язкове документальне підтвердження, то Вам краще зачекати офіційних документів компетентних органів по індексу інфляції.
НМД

#5:  Автор: Dmitry_81 СообщениеДобавлено: 31 Мар 2015, 16:21
    —
Також з юристами вирішили, що рішення виконкому, є норматив. Дочекаємось індексу інфляції за березень та підкладемо до додаткових угод і протокол комітету.
Дякую за відповідь.

#6:  Автор: gtnhjdf СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 14:40
    —
Подскажите!!!! Заключен договор на сумму 150 000 грн., количество услуг 125 Гкал, цена 1200 грн....проплачено по цене 1200 грн. - 16 Гкал (19200 грн).... Изменилась цена на 1600 грн....нужно подписывать Доп.соглашение: Сумму договора оставляем 150 000 грн., цена 1600 грн, количество нужно указывать 150 000-19200=130800/1600=81,75 Гкал или 81,75+16=97,75 Гкал??????

#7:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 15:02
    —
gtnhjdf писал(а):
Подскажите!!!! Заключен договор на сумму 150 000 грн., количество услуг 125 Гкал, цена 1200 грн....проплачено по цене 1200 грн. - 16 Гкал (19200 грн).... Изменилась цена на 1600 грн....нужно подписывать Доп.соглашение: Сумму договора оставляем 150 000 грн., цена 1600 грн, количество нужно указывать 150 000-19200=130800/1600=81,75 Гкал или 81,75+16=97,75 Гкал??????

97,75

#8:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 15:04
    —
gtnhjdf писал(а):
Подскажите!!!! Заключен договор на сумму 150 000 грн., количество услуг 125 Гкал, цена 1200 грн....проплачено по цене 1200 грн. - 16 Гкал (19200 грн).... Изменилась цена на 1600 грн....нужно подписывать Доп.соглашение: Сумму договора оставляем 150 000 грн., цена 1600 грн, количество нужно указывать 150 000-19200=130800/1600=81,75 Гкал или 81,75+16=97,75 Гкал??????

Якщо кошторис дозволяє, сума договору у Вас має бути:
16 Гкал * 1200 грн = 19200 грн.
(125 Гкал - 16 Гкал) * 1600 грн. = 174400 грн.
19200 грн. + 174400 грн. = 193600 грн. - нова сума Вашого договору
Якщо ж кошторисне призначення у Вас чітко обмежене 150000 грн., тоді алгоритм такий:
16 Гкал * 1200 грн = 19200 грн.
(150000 грн. - 19200 грн.) / 1600 грн. = 81,75 Гкал
16 Гкал + 81,75 Гкал = 97,75 Гкал - новий обсяг по Вашому договору

#9:  Автор: gtnhjdf СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 15:37
    —
Огромное спасибо за помощь!

#10:  Автор: smile СообщениеДобавлено: 16 Май 2015, 08:29
    —
Подскажите пожалуйста, нужно ли оформлять "повідомлення про внесення змін до договору", если при изменении регулируемого тарифа (тепло) меняем сумму договора в сторону уменьшения?

#11:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 16 Май 2015, 10:20
    —
smile писал(а):
Подскажите пожалуйста, нужно ли оформлять "повідомлення про внесення змін до договору", если при изменении регулируемого тарифа (тепло) меняем сумму договора в сторону уменьшения?


Не надо.


Цитата:
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про здійснення державних закупівель

...
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
...

повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40 цього Закону, - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін;


#12:  Автор: smile СообщениеДобавлено: 16 Май 2015, 11:16
    —
tendurion писал(а):
smile писал(а):
Подскажите пожалуйста, нужно ли оформлять "повідомлення про внесення змін до договору", если при изменении регулируемого тарифа (тепло) меняем сумму договора в сторону уменьшения?


Не надо.


Цитата:
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про здійснення державних закупівель

...
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
...

повідомлення про внесення змін до договору у випадках, передбачених пунктами 1, 2, 4, 5 та 8 частини п’ятої статті 40 цього Закону, - протягом трьох робочих днів з дня внесення змін;


Спасибо, засомневалась из-за изменения суммы договора. Относительно смены регулируемого тарифа - это понятно п.7 ч.5 ст.40. А вот то, что при этом изменяется сумма договора - не приклепаются проверяющие, что не было "повідомлення про внесення змін..."

#13:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 17 Май 2015, 10:41
    —
smile писал(а):

Спасибо, засомневалась из-за изменения суммы договора. Относительно смены регулируемого тарифа - это понятно п.7 ч.5 ст.40. А вот то, что при этом изменяется сумма договора - не приклепаются проверяющие, что не было "повідомлення про внесення змін..."


Цитата:
Лист-роз’яснення щодо зміни істотних умов договору про закупівлю № 3302-05/ 11398-07 від 07.04.2015
...

Щодо зміни індексу інфляції, курсу іноземної валюти, біржових котирувань, регульованих цін (тарифів) і нормативів

Відповідно до пункту 7 частини п’ятої статті 40 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами у повному обсязі, крім випадків зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу інфляції, зміни курсу іноземної валюти у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни залежно від зміни такого курсу, зміни біржових котирувань, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю.

...

У зв’язку з тим, що зміни у вищезазначених випадках можуть відбуватися як в бік збільшення, так і в бік зменшення, ціна договору про закупівлю може змінюватися в залежності від таких змін без зміни обсягу закупівлі. Разом з тим внесення змін до договору про закупівлю повинно бути обґрунтованим та документально підтвердженим.



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group