Участь у торгах ФОП платника єдиного податку (20% група2)
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1: Участь у торгах ФОП платника єдиного податку (20% група2) Автор: valentina15 СообщениеДобавлено: 09 Фев 2015, 15:42
    —
Може хто знає, чи має право платник єдиного податку 2 групи , у якого в свідоцтві вказан код господарською діяльностю 47.78 продавати вугілля бюджетним установам?

#2:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 03 Апр 2015, 12:00
    —
мене теж цікавить подібне питання
чи має право учасник , не платник ПДВ , той що на єдиній системі торгувати вугіллям?

#3:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 06 Апр 2015, 12:09
    —
STANISLAVOVNA писал(а):

чи має право учасник , не платник ПДВ , той що на єдиній системі торгувати вугіллям?
Sad ніхто не знає ?

#4:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 06 Апр 2015, 12:25
    —
Ви можете віднайти в Законі підставу відмови Учаснику залежно від його системи сплати податків? Я - ні. Вугілля - не підакцизка, так що цей момент не працює.
Єдине - якщо в свідоцтві не вказано вид діяльності, що відповідає предмету закупівлі - теоретично, ці операцій підуть по загальній системі оподаткування. НМД, має сенс письмово звернутися до такого учасника за роз'ясненням змісту його пропозиції - як буде йти оплата, чи не вилізе в ході виконання договору "раптове" нарахування ПДВ тощо.

#5:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 14 Апр 2015, 13:44
    —
Flegmat писал(а):
Ви можете віднайти в Законі підставу відмови Учаснику залежно від його системи сплати податків? Я - ні. Вугілля - не підакцизка, так що цей момент не працює.
Єдине - якщо в свідоцтві не вказано вид діяльності, що відповідає предмету закупівлі - теоретично, ці операцій підуть по загальній системі оподаткування. НМД, має сенс письмово звернутися до такого учасника за роз'ясненням змісту його пропозиції - як буде йти оплата, чи не вилізе в ході виконання договору "раптове" нарахування ПДВ тощо.

ну, ціна в цього учасника - найвища, тож ж він в "прольоті" в будь-якому випадку.
просто інший учасник в протоколі розкриття (в зауваженнях) просить відхилити конкурента.
нам на погоду це не вплине, так як учасників достатньо і з нижчими цінами. тож думаю - чи варто мені робити якісь зайві "тєлодвіженія" , оскільки в Законі підстав з цього приводу я також не бачу..

#6:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 14 Апр 2015, 19:39
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
просто інший учасник в протоколі розкриття (в зауваженнях) просить відхилити конкурента.

Так, це вагома підстава обговорювати незаконне відхилення. Laughing

#7:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 15 Апр 2015, 07:22
    —
Flegmat писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):

Так, це вагома підстава обговорювати незаконне відхилення. Laughing

ну, це ж не означає, що я дійсно збираюся когось відхиляти Razz
вагома-невагома, та мені ж треба якось відреагувати на це зауваження?
ну, наприклад в протоколі прописати якось, що мовляв зауваження розглянули - та підстав відхиляти учасників немає законних підстав. чи то не обов'язково?

Вам може й смішно, (хоча, мені часом також) - та учасник , який це написав - минулого року просив відхилити його самого (щоб зірвати нам торги), коли програв по ціні. і не просто просив, а вимагав в АМКУ у скарзі. правда, цим розсмішив і АМКУ Cool і так "смішить" уже третій рік поспіль.

#8:  Автор: pantera038 СообщениеДобавлено: 15 Апр 2015, 08:57
    —
Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на чотири групи платників єдиного податку.

друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1 000 000 гривень.

Згідно з ст. 291.5. ПКУ встановлено, що не можуть

бути платниками єдиного податку:

суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

1) діяльність з організації, проведення азартних ігор;

2) обмін іноземної валюти;

3) виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива та столових вин);

4) видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення;

5) видобуток, реалізацію корисних копалин;

6) діяльність у сфері фінансового посередництва, крім діяльності у сфері страхування, яка здійснюється страховими агентами, визначеними Законом України «Про страхування», сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами, визначеними розділом ІІІ цього Кодексу;

7) діяльність з управління підприємствами;

Cool діяльність з надання послуг пошти та зв’язку;

9) діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;

10) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів.
Нашла такую норму

#9:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 15 Апр 2015, 09:36
    —
Цитата:
Згідно з ст. 291.5. ПКУ встановлено, що не можуть

бути платниками єдиного податку:

суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

1) діяльність з організації, проведення азартних ігор;

2) обмін іноземної валюти;

3) виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива та столових вин);

4) видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення;

5) видобуток, реалізацію корисних копалин;

6) діяльність у сфері фінансового посередництва, крім діяльності у сфері страхування, яка здійснюється страховими агентами, визначеними Законом України «Про страхування», сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами, визначеними розділом ІІІ цього Кодексу;

7) діяльність з управління підприємствами;

8 ) діяльність з надання послуг пошти та зв’язку;

9) діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;

10) діяльність з організації, проведення гастрольних заходів.
Нашла такую норму

так, саме на це й наголошує наш учасник, який написав зауваження.
та все ж - в Законі про закупівлі і в ДКТ немає нічого такого, що мало б заборонити йому приймати участь в торгах... тому й відхилити ми його не маємо підстав.

виходить - це вже відповідальність учасника-єдинщика - те, на якій системі він оподатковується. може він завтра ж переоформиться і стане на загальну систему? хз ... (цікаво, як діяти замовнику, в котрого він, припустимо , переміг?

#10:  Автор: pantera038 СообщениеДобавлено: 15 Апр 2015, 12:19
    —
К нам пришла прокуратура с данным вопросом. И сразу как только увидели сказали, что мы как организация не можем их допускать к оценке.

#11:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 15 Апр 2015, 13:49
    —
pantera038 писал(а):
К нам пришла прокуратура с данным вопросом. И сразу как только увидели сказали, что мы как организация не можем их допускать к оценке.

чим аргументують? в Законі про ДЗ немає такої заборони Pardon

#12:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 15 Апр 2015, 13:58
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
pantera038 писал(а):

чим аргументують? в Законі про ДЗ немає такої заборони Pardon

Прокурорські - вони такі. Ніззя. На питання чому ніззя - умовний рефлекс, закріплений багаторічною селекцією видає лише "8,20". Laughing
А взагалі, на їх "сказалі" особливо не звертайте уваги. Документи прокурорського реагування описані у відповідному Законі. "Сказанія" прокурорських там відсутні.

АПД.

Стандартна реакція прокурорських на прохання обґрунтувати законність своїх забаганок із зазначенням конкретних правових норм:

Скрытый текст: 

#13:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 09:34
    —
знайшла рішення АМКУ по цьому ж питанню
не виходить скопіювати і вставити потрібний текст, тож дам посилання - може кому буде цікаво

№ 705 від 30.04.2013.p

http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=96508&schema=main

#14:  Автор: ravilmamedovОткуда: Харків СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 09:55
    —
STANISLAVOVNA писал(а):

(с)
Smile

#15:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 10:18
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
знайшла рішення АМКУ по цьому ж питанню
не виходить скопіювати і вставити потрібний текст, тож дам посилання - може кому буде цікаво

№ 705 від 30.04.2013.p

http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=96508&schema=main

Хм. Якщо йти шляхом обмеження допуску спрощенців 1-3 групи через обмеження на право реалізації копалин загальнодержавного значення згідно абз.5 пп.291.5.1 п. 291.5 ст. 291 ПКУ - це треба прямо прописувати в ДКТ. На що дуже прозоро й натякнула колегія АМКУ.

ravilmamedov, Smile

#16:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 10:43
    —
ravilmamedov писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):

(с)
Smile

і? щось я сьогодні трохи гальмую ( Embarassed ) того не зрозуміла - що Ви маєте на увазі? Smile

#17:  Автор: ravilmamedovОткуда: Харків СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 13:24
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
ravilmamedov писал(а):
STANISLAVOVNA писал(а):

(с)
Smile

і? щось я сьогодні трохи гальмую ( Embarassed ) того не зрозуміла - що Ви маєте на увазі? Smile

ничего. просто понравилось. очень понравилось! Smile

#18:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 13:43
    —
ravilmamedov писал(а):
ничего. просто понравилось. очень понравилось! Smile

Что понравилось? Very Happy я просто озвучила ситуацию, которая сложилась. Pardon
вот сам текст замечания
Цитата:
прошу комітет відхилити учасників ****** і ****** , через те, що вони на єдиній системі оподаткування, а згідно податкового кодексу статті 291 підпункту 291.5.1 не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання – (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), які здійснюють видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення. Відповідно до переліку корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення до переліку твердих корисних копалин загальнодержавного значення віднесені антрацит, буре вугілля та кам’яне вугілля – це є затверджено постановою Кабінету міністрів від 12 грудня 1994 р. №827.

мне что, просто проигнорировать это замечание? я же должна на него как-то отреагировать или нет?
хотя бы в протоколе "розгляду пропозицій " написать что-о типа, ккт замечание рассмотрел, но решил , что отклонять тех участников нет законных оснований потому-то...

Последний раз редактировалось: STANISLAVOVNA (17 Апр 2015, 13:50), всего редактировалось 1 раз

#19:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 13:46
    —
STANISLAVOVNA писал(а):

вот сам текст замечания
Цитата:
прошу комітет відхилити учасників ****** і ****** , через те, що вони на єдиній системі оподаткування, а згідно податкового кодексу статті 291 підпункту 291.5.1 не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання – (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), які здійснюють видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення. Відповідно до переліку корисних копалин загальнодержавного та місцевого значення до переліку твердих корисних копалин загальнодержавного значення віднесені антрацит, буре вугілля та кам’яне вугілля – це є затверджено постановою Кабінету міністрів від 12 грудня 1994 р. №827.

мне что, просто проигнорировать это замечание? я же должна на него как-то отреагировать или нет?

А як ви звичайно на таке реагуєте? Embarassed

#20:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 13:55
    —
Цитата:
А як ви звичайно на таке реагуєте?

в нас раніше ніколи не було зауважень в протоколі розкриття. тому я взагалі не знаю - як правильно на це реагувати.
учасник зразу скаргами в АМКУ валив Very Happy пошепки * а учасник - цей самий, ті ж самі кадри, лиш в новій кАнторі.
тому я не хочу з ним жартувати. от і думаю як правильно розрулити ситуацію.

#21:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 14:05
    —
STANISLAVOVNA, 2 шляхи.
1. ст. 17, ч.1, п. 7. Але якось воно не того, мало б бути описано в ДКТ...
2. ст. 40, ч.3, ст. 31 ч.3.
тим паче, що Ви писали - спрощенці так на так пролітають по ціні. Smile

#22:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 14:17
    —
Flegmat писал(а):
1. ст. 17, ч.1, п. 7.

ось це?
7) учасник або учасник попередньої кваліфікації визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього відкрита ліквідаційна процедура.
щось не те...

Flegmat писал(а):
2. ст. 40, ч.3, ст. 31 ч.3.

ну да, до договору з ними, мабуть, не дійде, ціни в них не найнижчі.
з одним точно - в нього це не єдиний "недолік" в пропозиції... а в іншого пропозиція гарно підготована , а от ціна найвища.

#23:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 17 Апр 2015, 14:33
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
Flegmat писал(а):
1. ст. 17, ч.1, п. 7.

ось це?
7) учасник або учасник попередньої кваліфікації визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та відносно нього відкрита ліквідаційна процедура.
щось не те...

Перепрошую. Це з минулої редакції Закону.
Цитата:
учасником або учасником попередньої кваліфікації не надано документів, що підтверджують правомочність на укладення договору про закупівлю;
П'ятниця... Embarassed
Теоретично, ще може підійти
Цитата:
учасник або учасник попередньої кваліфікації не провадить господарську діяльність відповідно до положень його статуту;
- але це також дуже натягнуто.
Все ж, на майбутнє можна цей податковий момент враховувати в ДКТ.

#24:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 20 Апр 2015, 07:58
    —
Цитата:
також дуже натягнуто.

та да. а якщо взяти до уваги те, що один із учасників-єдинщиків - також *любітєль поскаржитися в АМКУ, то ситуація виходить - палка в двох кінцях Very Happy
і дивно з його сторони ось так "лажати". складається враження, що це провокація Confused

Цитата:
Все ж, на майбутнє можна цей податковий момент враховувати в ДКТ.

угу. Smile мабуть, не те що можна, а потрібно Pardon

#25: Re: Участь у торгах ФОП платника єдиного податку (20% група Автор: Karp13 СообщениеДобавлено: 07 Май 2015, 16:54
    —
valentina15 писал(а):
Може хто знає, чи має право платник єдиного податку 2 групи , у якого в свідоцтві вказан код господарською діяльностю 47.78 продавати вугілля бюджетним установам?

Мені здається необхідно звернути увагу на СТАТУТ, а не на Свідоцтво!!!!

А відхиляти немає за що!!!! Пропозиція подана з врахуванням 50 на 50! (ВИГРАЄ ЧИ ПРОГРА)! Якщо виграє - змінить оподаткування! Ні - ну той що, залишиться на своєму!
А тепер ситуація зворотня: Пропозиція з ПДВ, а по документам ЄДИНИЙ ПОДАТОК! Тоді надання недостовірної інформації, і як наслідок відхилення! Я думаю прокурорські неправі! А за ДКТ можна надати учаснику і ПДВ і Єдиний податок!
Тому просто не звертайте увагу!
Але також потрібно перевірити аналогічні договора (накладні тощо), що там (ПДВ, ЄП)?????

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1