Як розпочати нову процедуру на web-порталі?
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#1: Як розпочати нову процедуру на web-порталі? Автор: dk_tender СообщениеДобавлено: 16 Дек 2014, 10:44
    —
Доброго дня усім користувачам форуму! Підкажіть будь ласка новачку у тендерах, як перереєструватися на tender.me.gov.ua?
Справа в тому, що та людина, що займалася цими справами у нас в установі пішла у декретну відпустку. Назначили мене на її місце, а я не можу розібратися:
Наша установа вже була зареєстрована на порталі, увійти на портал мені вдалося, переглянути попередні процедури. Але мені кажуть, що треба перереєструватися, щоб працювати далі. Підкажіть, що треба мені робити, щоб розпочати роботу на порталі, та розпочати нову процедуру закупівлі?

#2: Re: Як розпочати нову процедуру на web-порталі? Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 16 Дек 2014, 14:07
    —
dk_tender писал(а):
Доброго дня усім користувачам форуму! Підкажіть будь ласка новачку у тендерах, як перереєструватися на tender.me.gov.ua?
Справа в тому, що та людина, що займалася цими справами у нас в установі пішла у декретну відпустку. Назначили мене на її місце, а я не можу розібратися:
Наша установа вже була зареєстрована на порталі, увійти на портал мені вдалося, переглянути попередні процедури. Але мені кажуть, що треба перереєструватися, щоб працювати далі. Підкажіть, що треба мені робити, щоб розпочати роботу на порталі, та розпочати нову процедуру закупівлі?

Ви можете не перереєстровуватись - зараз Ви користуєтесь одним із сервісів (безкоштовним!) Порталу, на яких автоматично перекинули всіх "старих" користувачів Порталу. Все, що потрібно Вам знати про безкоштовний сервіс порталу - Веб-сервіс замовника - Ви знайдете тут: http://www.garant.vdz.ua/2014-0723-zmini-v-poryadku.html
Є ще два платних сервіси (детальніше тут https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/menu/uk/ )

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1