Алгоритм проведення переговорної процедури
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу 1, 2, 3  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки

#1: Алгоритм проведення переговорної процедури Автор: zhytomyr СообщениеДобавлено: 24 Ноя 2014, 15:28
    —
Для зручності ділюсь алгоритмом проведення переговорної процедури

переговорної процедури закупівлі.doc
 Описание:

Скачать
 Имя файла:   переговорної процедури закупівлі.doc
 Размер файла:  55.5 KB
 Скачано:  3832 раз(а)

#2:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 26 Ноя 2014, 08:54
    —
Вот еще один алгоритм, выдали на курсах:

.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  .pdf
 Размер файла:  50.28 KB
 Скачано:  2038 раз(а)

#3:  Автор: BViktoriya СообщениеДобавлено: 24 Дек 2014, 15:17
    —
Большое спасибо за данный алгоритм, а то по объяснениям Минэкономики - сам черт ногу сломит. Smile

#4:  Автор: ElektraXXX СообщениеДобавлено: 25 Дек 2014, 21:04
    —
Скажите, пожалуйста, теперь что нужно обязательно в конце года опубликовывать результаты выполнения договора закупки?

#5:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 26 Дек 2014, 09:23
    —
ElektraXXX писал(а):
Скажите, пожалуйста, теперь что нужно обязательно в конце года опубликовывать результаты выполнения договора закупки?

Цитата:
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
...
звіт про виконання договору - протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

#6: звіт про виконання договору Автор: Metiola СообщениеДобавлено: 05 Янв 2015, 12:00
    —
Sekret_ar писал(а):
ElektraXXX писал(а):

Цитата:
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
...
звіт про виконання договору - протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

а якщо строк договору до 27.12.2014р.. але проплата по ньому ще не відбулась. це вважається виконаний договір? потрібно робити звіт? куди його виставляти?
дякую за відповіді

#7: Re: звіт про виконання договору Автор: 0milla0 СообщениеДобавлено: 08 Янв 2015, 08:52
    —
Metiola писал(а):
Sekret_ar писал(а):
ElektraXXX писал(а):

Цитата:
...

а якщо строк договору до 27.12.2014р.. але проплата по ньому ще не відбулась. це вважається виконаний договір? потрібно робити звіт? куди його виставляти?
дякую за відповіді

Как я понимаю , должны подписать доп.угоду на продление срока договора. У нас в договоре еще прописано помимо срока 31.12.14 - до полного погашения обязательств. Так что вы еще не можете сделать отчет об исполнении договора.

#8: Re: звіт про виконання договору Автор: vitanna СообщениеДобавлено: 09 Янв 2015, 01:52
    —
0milla0 писал(а):
Metiola писал(а):
Sekret_ar писал(а):
ElektraXXX писал(а):

Цитата:
...

дякую за відповіді

Как я понимаю , должны подписать доп.угоду на продление срока договора. У нас в договоре еще прописано помимо срока 31.12.14 - до полного погашения обязательств. Так что вы еще не можете сделать отчет об исполнении договора.

Здравствуйте, подскажите пожалуйста как быть если договор закончился 31.12.2014, а мы не оправили отчет о выполнении договора

#9: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&start=0 Автор: OlesiaOlesia СообщениеДобавлено: 13 Янв 2015, 12:42
    —
Підкажіть будь-ласка - я створюю нову переговорну процедуру на сайті - чи потрібно мені прикріпляти обгрунтування та інформацію окремими файлами у той же день? І ще - чи потрібно тепер надсилати в письмовому варіанті інформацію та обгрунтування у Вісник Держзакупівель?

#10: Re: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&sta Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 13 Янв 2015, 14:29
    —
OlesiaOlesia писал(а):
Підкажіть будь-ласка - я створюю нову переговорну процедуру на сайті - чи потрібно мені прикріпляти обгрунтування та інформацію окремими файлами у той же день? І ще - чи потрібно тепер надсилати в письмовому варіанті інформацію та обгрунтування у Вісник Держзакупівель?

Створення нової закупівлі - це саме створення інформації про застосування. Обгрунтування прикріплюється, як супровідний документ до вже створеної інформації про застосування в той же день. Оригінали оприлюднених документів відправляються поштою, якщо Ви не користуєтесь платним кабінетом з ЕЦП.

#11: Re: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&sta Автор: OlesiaOlesia СообщениеДобавлено: 13 Янв 2015, 14:55
    —
Nadiya. писал(а):
OlesiaOlesia писал(а):

Створення нової закупівлі - це саме створення інформації про застосування. Обгрунтування прикріплюється, як супровідний документ до вже створеної інформації про застосування в той же день. Оригінали оприлюднених документів відправляються поштою, якщо Ви не користуєтесь платним кабінетом з ЕЦП.

Дякую за відповідь!

#12: Re: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&sta Автор: luna2605Откуда: планета Тендер СообщениеДобавлено: 14 Янв 2015, 15:23
    —
Nadiya. писал(а):
OlesiaOlesia писал(а):

я бы все же дождалась когда информацию примут и только после этого прикрепляла обгрунтування

#13: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&start=0 Автор: OlesiaOlesia СообщениеДобавлено: 30 Янв 2015, 11:15
    —
Підкажіть - дата опублікування акцепту - 28.01. - яким числом треба заключати договір? Через 10 днів? Робочих чи календарних?

#14: Re: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&sta Автор: Gelena СообщениеДобавлено: 30 Янв 2015, 12:19
    —
luna2605 писал(а):
Nadiya. писал(а):
OlesiaOlesia писал(а):

я бы все же дождалась когда информацию примут и только после этого прикрепляла обгрунтування

Я дождалась, когда приняли инфу про застосування, прикрепляла Обгрунтування, портал завис с 12-ти до 14 ч. 26 числа. ОБГ прикрепила 27-го утром, теперь как?

#15: Re: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&sta Автор: ndymchuk СообщениеДобавлено: 30 Янв 2015, 12:48
    —
OlesiaOlesia писал(а):
Підкажіть - дата опублікування акцепту - 28.01. - яким числом треба заключати договір? Через 10 днів? Робочих чи календарних?

В статті 39п.3 пише не раніше ніж через 10 днів (значить календарних) немає уточнення на робочі

#16:  Автор: Olena_orendari СообщениеДобавлено: 30 Янв 2015, 15:55
    —
Доброго времени суток , подскажите что делать если вот месяц как забыл отправить звит про выконання договору ? понимаю что поздно после драки кулаками махать но что то можно сделать? Заранее спасбо

#17:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 02 Фев 2015, 09:20
    —
Olena_orendari писал(а):
Доброго времени суток , подскажите что делать если вот месяц как забыл отправить звит про выконання договору ? понимаю что поздно после драки кулаками махать но что то можно сделать? Заранее спасбо

Документи вже в казні?

#18: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&start=0 Автор: OlesiaOlesia СообщениеДобавлено: 11 Фев 2015, 10:09
    —
Підкажіть - дата опублікування інформаціх про результати проведення переговорної процедури - 13.02. Коли потрібно прикріпляти на сайт звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі?

#19: Re: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&sta Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 11 Фев 2015, 10:14
    —
OlesiaOlesia писал(а):
Підкажіть - дата опублікування інформаціх про результати проведення переговорної процедури - 13.02. Коли потрібно прикріпляти на сайт звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі?
Коли затвердите тоді й прикріпляйте, а конкретних строків затвердження звіту немає.

#20: http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?t=4173&start=0 Автор: OlesiaOlesia СообщениеДобавлено: 13 Фев 2015, 12:57
    —
Ще таке питання - які строки подання пакету документів по тендеру в казну, зокрема саме договору? Казна зауважує, щоб не перейти 7-денний термін подачі договору. Але ж поки уклався договір, поки подалась інфа про результати, поки подався звіт на сайт...
Які терміни з погляду закону для подання договору в казну? Чи ми можемо перейти 7-денний термін з погляду на те, що це не звичайний, а тендерний договір?

#21:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 13 Фев 2015, 13:06
    —
Наша казна всегда считатет 7 дней от даты Звіта.

#22:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 16 Фев 2015, 10:52
    —
Скажить будь ласка, зараз на порталі сказали що ОЦЗО (ціна за одиницю) прикриплювати тепер не треба і в переліку документів що треба прикриплювати ОЦЗО немає, а є тільки ЦзОД (ціна за одиницю договору). А в оголошенні про переговорну процедуру написано, що ціну за одиницю треба писати в "додатковій інфрмації!, а як наприклад вставити там 404 найменувань?

#23:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 16 Фев 2015, 10:59
    —
bilmed писал(а):
Скажить будь ласка, зараз на порталі сказали що ОЦЗО (ціна за одиницю) прикриплювати тепер не треба і в переліку документів що треба прикриплювати ОЦЗО немає, а є тільки ЦзОД (ціна за одиницю договору). А в оголошенні про переговорну процедуру написано, що ціну за одиницю треба писати в "додатковій інфрмації!, а як наприклад вставити там 404 найменувань?

Я прикріпляв всі три документи ці. В результаті на сайті при інформації про застосування є тільки АЦЗО і ЦЗОД - ОЦЗО немає, хоча й на Веб-сервісі цей документ зі статусом "Оприлюднено". Тому, Вам таки потрібно в самій інформації прописати всі ті найменування... НМД.

#24:  Автор: bypsix СообщениеДобавлено: 18 Фев 2015, 16:06
    —
чего я не могу вставлять текст в формы на сайте tender.me.gov.ua ? ВСЁ ПРИХОДИТСЯ ВВОДИТЬ ВРУЧНУЮ...
помогите исправить ошибки:
Цитата:
В поле "Очікувана вартість закупівлі" введено невірні дані "302626"
В поле "Інформація про предмет закупівлі -> ТРП" введено невірні дані "послуга"
В поле "Інформація про предмет закупівлі -> Класифікатор" введено невірні дані "ДК 016-2010"
В поле "Учасник переговорів -> Пропозиції -> Ціна пропозиції" введено невірні дані "274883"

#25:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 18 Фев 2015, 16:41
    —
bypsix писал(а):
чего я не могу вставлять текст в формы на сайте tender.me.gov.ua ? ВСЁ ПРИХОДИТСЯ ВВОДИТЬ ВРУЧНУЮ...
помогите исправить ошибки:
Цитата:
1. В поле "Очікувана вартість закупівлі" введено невірні дані "302626"
2. В поле "Інформація про предмет закупівлі -> ТРП" введено невірні дані "послуга"
3. В поле "Інформація про предмет закупівлі -> Класифікатор" введено невірні дані "ДК 016-2010"
4. В поле "Учасник переговорів -> Пропозиції -> Ціна пропозиції" введено невірні дані "274883"

1. Має бути "302626,00" (саме з "комою" - не з "крапкою")
2. Має бути "Послуга" (з великої букви)
3. Має бути "ДК 016:2010" ("дві крапки" а не "дефіс")
4. Має бути "274883,00" (див. п. 1)

З.І. Про це все написано в Інструкції - чому ж не читаєте!?

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу 1, 2, 3  След.  :| |:
Страница 1 из 3