Звіт про виконання договору
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам

#76:  Автор: wertati СообщениеДобавлено: 26 Мар 2015, 14:04
    —
Подскажите когда составлять отчет о выполнении договора: деньги все оплачены, товар поставлен, а срок действия договора до 31.03.2015г.

#77:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 26 Мар 2015, 14:29
    —
wertati писал(а):
Подскажите когда составлять отчет о выполнении договора: деньги все оплачены, товар поставлен, а срок действия договора до 31.03.2015г.
Взагалі відповідь на Ваше питання міститься в самій назві документа - а він називається "Звіт про виконання договору", а не "Звіт про закінчення строку договору"!
Але, у випадку, коли договір виконується раніше дати закінчення строку його дії, думаю, не буде порушенням якщо Звіт про виконання договору буде готуватись виходячи із кінцевої дати строку дії договору. А от коли строк дії договору закінчився, а кредиторка по ньому висить - тут вже потрібно чекати фактичного виконання (погашення кредиторки)...
НМД

#78:  Автор: wertati СообщениеДобавлено: 26 Мар 2015, 15:06
    —
Спасибо.

#79:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 26 Мар 2015, 23:37
    —
Sekret_ar писал(а):
wertati писал(а):
Взагалі відповідь на Ваше питання міститься в самій назві документа - а він називається "Звіт про виконання договору", а не "Звіт про закінчення строку договору"!
Але, у випадку, коли договір виконується раніше дати закінчення строку його дії, думаю, не буде порушенням якщо Звіт про виконання договору буде готуватись виходячи із кінцевої дати строку дії договору. А от коли строк дії договору закінчився, а кредиторка по ньому висить - тут вже потрібно чекати фактичного виконання (погашення кредиторки)...
НМД

нмд..
буквоедство, но все же...
звіт про виконання договору - протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

звит готовить 1.в случае окончания срока договора
2. в случае исполнения договора или его расторжения.
не считается ли, при таком прочтении, что отчет готовится два раза..
не права?

#80:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 27 Мар 2015, 14:18
    —
teona писал(а):
Sekret_ar писал(а):
wertati писал(а):
НМД

нмд..
звіт про виконання договору - протягом трьох робочих днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.

не права?

У нас така ситуація. На всякий випадок прийняли рішення оприлюднювати два звіти. Один про фактичне виконання, другий після закінчення строку дії договору. Перший вже оприлюднений, до другого ще є час. Цікаво чи прийме портал два звіти по одній процедурі.

#81:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 27 Мар 2015, 15:18
    —
Bagram писал(а):
teona писал(а):
Sekret_ar писал(а):
wertati писал(а):
НМД

нмд..

не права?

У нас така ситуація. На всякий випадок прийняли рішення оприлюднювати два звіти. Один про фактичне виконання, другий після закінчення строку дії договору. Перший вже оприлюднений, до другого ще є час. Цікаво чи прийме портал два звіти по одній процедурі.

Ну це Ваше право, звичайно ж, але не бачу сенсу оприлюднювати два звіти! Договір зі строком дії до31.12.2015 (зазвичай бюджетники у всіх договорах так пишуть!) виконано в квітні припустимо, спорони свої зобов"язання виконали, замовник відіслав звіт про виконання договору, а тут ще бери і через 8 місяців ще один звіт відсилай...
Добре, а якщо строк дії завершився, а залишилась кредиторка на наступний рік - у такому випадку Ви також будете 2 рази відсилати звіт про виконання!? Один раз після 31.12.2015 р., а другий - після погашення кредиторки?

#82:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 27 Мар 2015, 16:56
    —
Sekret_ar писал(а):

Добре, а якщо строк дії завершився, а залишилась кредиторка на наступний рік
а чи є в випадку наявності кредиторки договір завершеним?

#83:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 27 Мар 2015, 17:11
    —
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

А як він може бути завершеним (виконаним) якщо одна із сторін не виконала своїх зобов"язань згідно з цим договором - не оплатила за виконані роботи/надані послуги/поставлений товар!?

#84:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 27 Мар 2015, 19:02
    —
Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

А як він може бути завершеним (виконаним) якщо одна із сторін не виконала своїх зобов"язань згідно з цим договором - не оплатила за виконані роботи/надані послуги/поставлений товар!?

Так от і я ж до чого веду. чи я не правильно зрозумів твою фразу:
Цитата:
Добре, а якщо строк дії завершився, а залишилась кредиторка на наступний рік - у такому випадку Ви також будете 2 рази відсилати звіт про виконання!?
Question

#85:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 28 Мар 2015, 12:51
    —
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Цитата:
Добре, а якщо строк дії завершився, а залишилась кредиторка на наступний рік - у такому випадку Ви також будете 2 рази відсилати звіт про виконання!?
Question

НМД, два раза

#86:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 08:11
    —
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Цитата:
Question

Так, давай уточнимо - ти притримуєшся позиції "один звіт про виконання по факту самого виконання" чи позиції "два звіти про виконання - один по факту фактичного виконання, а інший після закінчення строку дії договору"!? Бо тут он пишуть люди, що по два звіти роблять... Як на мене, це... дивно виглядає (це я так - дуже м"ягко висловився!).

#87:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 08:12
    —
teona писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Цитата:
Question
НМД, два раза

Ну що я можу сказати - це Ваше право! Pardon

#88:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 10:22
    —
Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Jyrcom писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Цитата:
Question

Так, давай уточнимо - ти притримуєшся позиції "один звіт про виконання по факту самого виконання" чи позиції "два звіти про виконання - один по факту фактичного виконання, а інший після закінчення строку дії договору"!? Бо тут он пишуть люди, що по два звіти роблять... Як на мене, це... дивно виглядає (це я так - дуже м"ягко висловився!).

Згодна, що "дивно", але хочеться перестрахуватись. Позиції перевіряючих різні бувають, а у двох звітах порушення вже точно ніякого не буде. До 31.12.15 час ще є, можливо яке роз'яснення з'явиться. Embarassed

#89:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 11:47
    —
Jyrcom писал(а):

у нас сейчас кредиторки по некоторым договорам. в бухгалтерии и казначействе все акты прописаны 2014 годом и когда мы получим фактические деньги на ее погашение, они просто что-то там такое сделают (не сильна в их бухгалтерском слэнге) и все будет у нас поставлено и оплачено в 2014 году. поэтому и отчет делала один раз - 31.12.2015.

#90:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 12:32
    —
torgiosv1 писал(а):
они просто что-то там такое сделают (не сильна в их бухгалтерском слэнге) и все будет у нас поставлено и оплачено в 2014 году. поэтому и отчет делала один раз - 31.12.2015.
2 рази Confused
to Sekret_ar
пояснюю - ти написав:
Sekret_ar писал(а):

Добре, а якщо строк дії завершився, а залишилась кредиторка на наступний рік - у такому випадку Ви також будете 2 рази відсилати звіт про виконання!? Один раз після 31.12.2015 р., а другий - після погашення кредиторки
я цю фразу зрозумів, що ти вважаєш, що кредиторка вже не стосується завершення договору

Последний раз редактировалось: Jyrcom (30 Мар 2015, 12:42), всего редактировалось 1 раз

#91:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 12:34
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
они просто что-то там такое сделают (не сильна в их бухгалтерском слэнге) и все будет у нас поставлено и оплачено в 2014 году. поэтому и отчет делала один раз - 31.12.2015.
2 рази Confused

не, ошиблась - 31.12.2014

#92:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Мар 2015, 15:15
    —
Jyrcom писал(а):
пояснюю - ти написав:
Sekret_ar писал(а):

Добре, а якщо строк дії завершився, а залишилась кредиторка на наступний рік - у такому випадку Ви також будете 2 рази відсилати звіт про виконання!? Один раз після 31.12.2015 р., а другий - після погашення кредиторки
я цю фразу зрозумів, що ти вважаєш, що кредиторка вже не стосується завершення договору

Та ні - я вважаю, що звіт має бути один АДНАЗНАЧНА. Smile

#93:  Автор: gtnhjdf СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 09:06
    —
Здравствуйте!!! Скажите в отчете о выполнении договора в п.2.3. СУМА ВИЗНАЧЕНА В ДОГОВОРІ ПРО ЗАКУПІВЛЮ - указывать первоначальную сумму договора или сумму последних изминений + 20%???? Сумма в п.2.3. должна соответствовать сумме в п.7 СУМА ОПЛАТИ ЗА ДОГОВОРОМ???

#94:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 09:30
    —
gtnhjdf писал(а):
Здравствуйте!!! Скажите в отчете о выполнении договора в п.2.3. СУМА ВИЗНАЧЕНА В ДОГОВОРІ ПРО ЗАКУПІВЛЮ - указывать первоначальную сумму договора или сумму последних изминений + 20%???? Сумма в п.2.3. должна соответствовать сумме в п.7 СУМА ОПЛАТИ ЗА ДОГОВОРОМ???
Сума договору - сума в редакції останньої додаткової угоди.

#95:  Автор: gtnhjdf СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 10:06
    —
у нас последние Доп.соглашение на 20% - 10000 грн. и соответственно этой сумме количество, его и указывать..ничего не суммировать...Правильно??? А в п.7 Сумма к оплате за договором уже указывать полосностью все суммы которые были проплачены за данным договором в течении года????? или опять только сумму по последнему доп соглашению, т.е только последние 20%????

#96:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 10:18
    —
gtnhjdf писал(а):
у нас последние Доп.соглашение на 20% - 10000 грн. и соответственно этой сумме количество, его и указывать..ничего не суммировать...Правильно??? А в п.7 Сумма к оплате за договором уже указывать полосностью все суммы которые были проплачены за данным договором в течении года????? или опять только сумму по последнему доп соглашению, т.е только последние 20%????

Я написав "Сума договору - сума в редакції останньої додаткової угоди" - це не означає,, що потрібно брати суму 10000 грн. із додаткової угоди, якщо у Вас там пункт звучить "збільшити суму договору на 10000 грн."! Потрібно брати фактичну суму за 2014 рік + суму фактично сплачену по додатковій угоді (по ідеї, вона може відрізнятись від тих 10000 грн.). Сума договору і сума оплачена по договору в кінцевому результаті має співпадати - для того це і є звіт про виконання договору.

#97:  Автор: gtnhjdf СообщениеДобавлено: 01 Апр 2015, 10:23
    —
Спасибо огромное!!!

#98:  Автор: DmitrivkaR СообщениеДобавлено: 13 Июл 2015, 13:09
    —
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, "Горгаз" надсилає 08.07.2015 р. листа, що їхню ліцензію анульовано з 1 липня і додаткову угоду що "припинення дії договору відбулося 01 липня 2015р". На додатковій угоді дати немає, кажуть: ставте дату, яку Вам треба, щоб не порушити строки. Я, наприклад, ставлю 10 липня і 13 липня подаю Звіт про виконання договору, в якому я зазначаю, що Договір припинив дію 01 липня 2015 р. З останнього виходить, що я порушила строки, хоча ДУ про припинення договору датована 10 липня 2015. Що робити?

#99:  Автор: alpguru СообщениеДобавлено: 25 Дек 2015, 12:02
    —
подскажите,пожалуйста, куда кроме как ВДЗ нужно отправлять отчет о выполнении договора??

#100:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 25 Дек 2015, 12:11
    —
alpguru писал(а):
подскажите,пожалуйста, куда кроме как ВДЗ нужно отправлять отчет о выполнении договора??

больше никуда.

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.  :| |:
Страница 4 из 5