Звіт про виконання договору
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам

#51: Re: Звіт про виконання договорів Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 05 Янв 2015, 17:12
    —
ugran7 писал(а):
Доброго дня шановні колеги. Я так розумію, що звіт про виконання договору необхідно затверджувати протоколом комітету. Якщо так, може у когось є приклад такого протоколу? Поділіться будь ласка)

Я щось пропустила? хіба він комітетом затверджується?

#52: Re: Звіт про виконання договорів Автор: ugran7 СообщениеДобавлено: 05 Янв 2015, 17:25
    —
Bagram писал(а):
ugran7 писал(а):
Доброго дня шановні колеги. Я так розумію, що звіт про виконання договору необхідно затверджувати протоколом комітету. Якщо так, може у когось є приклад такого протоколу? Поділіться будь ласка)

Я щось пропустила? хіба він комітетом затверджується?

Отож і у мене сумніви...

#53:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 12 Янв 2015, 08:23
    —
[quote="torgiosv1"]
cdtnfc писал(а):
Verona1 писал(а):
Всім доброго дня! Підкажіть, будь ласка: у звіті про виконання договору у пункті "5.2. Кількість товару або обсяг виконання робіт чи надання послуг за договором" необхідно вказувати кількість фактично поставленого за договором товару чи кількість товару, вказану в основному договорі, чи, можливо, кількість товару з останньої додаткової угоди???

указываются данные окончательные, т.е. с учетом всем изменений, доп.соглашений.

Згодна, але ми не підганяли додатковими угодами договір під фактичну поставку, оскільки наше казначейство не вимагало знімати тих декілька копійок. Тобто кількість товару, вказана в останній додатковій угоді, і фактична кількість поставки - неоднакові. А в інструкції до звіту по п. 5.2 пояснень нема. Думаю, краще поставити фактичну кількість поставленого товару, тоді цей обсяг буде відповідати п. 7 (сумі оплати), але не впевнена.

#54:  Автор: cdtnfc СообщениеДобавлено: 13 Янв 2015, 15:36
    —
А що робити з пролонгованими на 20 % договорами? Яке виконання умов договору в цьому випадку?

#55:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 11:36
    —
Подскажите пожалуйста. В Звите про виконання договору в сумме оплаты указали сумму, но она на самом деле является зарегистрированной кредиторской задолженностью в 2015 году за 2014. Это правильно. Или надо делать Звит после полного расчета. Но ведь срок действия договора не продлевается.

#56:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 12:20
    —
Кто как заполнял пункт 5.2. Звита? У нас по електро количество товара по договору не совпадает с количеством товара фактически приобретенным и теперь не знаю как поставить по факту или по договору?

#57:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 12:53
    —
alena_zaiceva писал(а):
Кто как заполнял пункт 5.2. Звита? У нас по електро количество товара по договору не совпадает с количеством товара фактически приобретенным и теперь не знаю как поставить по факту или по договору?

1.pdf
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  1.pdf
 Размер файла:  685.78 KB
 Скачано:  299 раз(а)

#58:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 13:45
    —
Простите конечно, но там говориться о п.5.2 уведомления об изменении в договоре, а поповоду Звита ничего по количеству.

#59:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 13:56
    —
Если может возникнуть такая ситуация: кредиторская задолженность, участник требует оплатить или вернуть товар. Договор 2014г. Можно ли разорвать договор в 2015? И другой вопрос: можно ли публиковать второй звит про виконання договору?

#60:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 14:05
    —
alena_zaiceva писал(а):
Простите конечно, но там говориться о п.5.2 уведомления об изменении в договоре, а поповоду Звита ничего по количеству.

А Ви почитайте виділений текст. Ключові слова: "...всі зміни до договору є його невід"ємною частиною, тому сума останньої додаткової угоди і є сумою, визначеною в договорі". У Вашому випадку все те саме, тільки замість суми - обсяг.

#61:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 14:10
    —
tenderlog писал(а):
Если может возникнуть такая ситуация: кредиторская задолженность, участник требует оплатить или вернуть товар. Договор 2014г. Можно ли разорвать договор в 2015? И другой вопрос: можно ли публиковать второй звит про виконання договору?

1) Як Ви розірвете договір, строк дії якого і так вже закінчився!?
2) Де у Вас взявся звіт про виконання договору ("перший"), якщо сам договір ще фактично не виконаний!?
Ви стали заручниками ситуації і варіантів у Вас не так вже й багато. Або платити, або віддавати товар, або... готуватись до суду.

#62:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 03 Мар 2015, 14:33
    —
Sekret_ar писал(а):
alena_zaiceva писал(а):

А Ви почитайте виділений текст. Ключові слова: "...всі зміни до договору є його невід"ємною частиною, тому сума останньої додаткової угоди і є сумою, визначеною в договорі". У Вашому випадку все те саме, тільки замість суми - обсяг.

Спасибо! Я тоже считаю, что ставить нужно по договору, но есть у нас и другие мнения.

#63:  Автор: tender_kom СообщениеДобавлено: 19 Мар 2015, 17:54
    —
доброго дня порадьте_ як заповнити звіт про виконання договору п.6 строк дії договору - ситуація основна угода - дія протягом 2015 року , додаткова угода 18.03.2015 зменшили суму, яку дату ставити?

#64:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Мар 2015, 09:31
    —
tender_kom писал(а):
доброго дня порадьте_ як заповнити звіт про виконання договору п.6 строк дії договору - ситуація основна угода - дія протягом 2015 року , додаткова угода 18.03.2015 зменшили суму, яку дату ставити?

Як вже писалось вище, додаткова угода - це невід"ємна частина договору. А отже прописуєте у відповідних пунктах інформацію, враховуючи останні зміни.

#65:  Автор: malinka_alinka СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 10:07
    —
Добрый день! а подскажите, у меня не пришли не одного участника на торги, и я хочу выложить "повідомлення про відміну....." і оголошення, но в форме по процедуре ВТ не появляется строка повідомлення? может уже не надо подавать повідомлення а сразу оголошення?

#66:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 10:13
    —
malinka_alinka писал(а):
Добрый день! а подскажите, у меня не пришли не одного участника на торги, и я хочу выложить "повідомлення про відміну....." і оголошення, но в форме по процедуре ВТ не появляется строка повідомлення? может уже не надо подавать повідомлення а сразу оголошення?

Ну так а Ви почитайте статтю 10 Закону! Smile
Повідомлення про відміну не оприлюднююється вже - тільки надсилається всім учасникам протягом трьох робочих днів.

#67:  Автор: malinka_alinka СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 10:20
    —
Sekret_ar писал(а):
malinka_alinka писал(а):

Ну так а Ви почитайте статтю 10 Закону! Smile
Повідомлення про відміну не оприлюднююється вже - тільки надсилається всім учасникам протягом трьох робочих днів.

Дякую!

#68:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 12:45
    —
Добрый день!
Уважаемые форумчане! Чуть больше двух лет была вне закупок, и вот я снова с вами! Embarassed Очень нужна ваша помощь так как за неделю я еще не вошла в курс дела.

В конце 2014 года заключили доп. соглашение на 20 %, но сообщение о внесении изменений в договор на портале не разместили. Доп. соглашение до 31.03.2015. Сегодня сделали еще одно доп. соглашение на досрочное расторжение договора. Согласно Закону я должна обнародовать отчет о выполнении договора в течении 3 р.д. со дня заключения договора.
Вопрос. Как обнародовать отчет , если не было информации о продлении договора? Срок уже и так нарушен, ведь о выполнении основного договора тоже ничего не было опубликовано.

#69:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 13:07
    —
Svetulay писал(а):
Добрый день!
Уважаемые форумчане! Чуть больше двух лет была вне закупок, и вот я снова с вами! Embarassed
З виходом Rose Rose Rose

Svetulay писал(а):
Вопрос. Как обнародовать отчет , если не было информации о продлении договора? Срок уже и так нарушен, ведь о выполнении основного договора тоже ничего не было опубликовано.
звіт про виконання договору (ЗпВД) прикріпляється як і інші документи (ДКТ, ПР наприклад) і не прив"язані до інших файлів. тому Портал ЗпВД прийме без проблем. а от чи замітят перевіряючі відсутність ПЗД (повідомлення про змін до договору) - питання.

#70:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 15:45
    —
Спасибо! Волновал вопрос такого плана: "А не выставит ли портал счет за просроченную подачу документов"

#71:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 15:47
    —
Svetulay писал(а):
Спасибо! Волновал вопрос такого плана: "А не выставит ли портал счет за просроченную подачу документов"
так Ви і ПЗД збираєтесь оприлюднювати? тоді сигнал буде скоріш за все. я вважав, що Ви хочете оприлюднити тільки звіт про виконання договору (ЗпВД)

#72:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 16:56
    —
Svetulay писал(а):
Добрый день!
Уважаемые форумчане! Чуть больше двух лет была вне закупок, и вот я снова с вами! Embarassed Очень нужна ваша помощь так как за неделю я еще не вошла в курс дела.

В конце 2014 года заключили доп. соглашение на 20 %, но сообщение о внесении изменений в договор на портале не разместили. Доп. соглашение до 31.03.2015. Сегодня сделали еще одно доп. соглашение на досрочное расторжение договора. Согласно Закону я должна обнародовать отчет о выполнении договора в течении 3 р.д. со дня заключения договора.

А договір укладено за результатами процедури за старим Законом? Є інформаційний лист МЕУ, що повідомлення про виконання стосується договорів, укладених за новим Законом "Ураховуючи викладене, звіт про виконання договору, укладеного за результатами процедури закупівлі, розпочатої з дня набрання чинності Закону (20.04.2014) подається для оприлюднення протягом трьох робочих днів з дня настання відповідної підстави, тобто виконання зобов’язань сторонами за договором про закупівлю в повному обсязі та закінчення строку дії такого договору або його розірвання".

#73:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 18:41
    —
Jyrcom писал(а):
Svetulay писал(а):
так Ви і ПЗД збираєтесь оприлюднювати? тоді сигнал буде скоріш за все. я вважав, що Ви хочете оприлюднити тільки звіт про виконання договору (ЗпВД)

Так папєрєдник цього не зробив. Що порадите робити? Гроші по договору власні не бюджетні.

#74:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 25 Мар 2015, 18:43
    —
Bagram писал(а):

А договір укладено за результатами процедури за старим Законом? [/u]

Процедура розпочиналася за новим Законом.

#75:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 26 Мар 2015, 00:01
    —
портал сейчас не отслеживает даты документов (во всяком случае платные сервисы). принимаю все в автомате. мне кажется, что таки лучше повывешивать все документы на сайт. главное что будут висеть. портал примет. а проверяющие должны будут попросить распечатку с сайта, чтоб увидеть даты опубликования документов. не думаю, что все проверяющие до этого дойдут

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Отчетность по государственным закупкам

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  След.  :| |:
Страница 3 из 5