Терміново потрібна допомога!
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу 1, 2  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1: Терміново потрібна допомога! Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 29 Апр 2014, 14:33
    —
Добрий день! Допоможіть, будь-ласка. По одному лоту переможець підписав угоду, а по іншому лоту переможець інший і відмовляється підписувати угоди в зв"язку з коливанням цін. То зараз необхідно подавати оголошення про результати по одному лоту, а потім визначати наступного переможця по іншому лоту і знову подавати оголошення? Так я зрозуміла? Дякую за відповіді.

#2: Re: Терміново потрібна допомога! Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 29 Апр 2014, 16:19
    —
Esmanoor писал(а):
Добрий день! Допоможіть, будь-ласка. По одному лоту переможець підписав угоду, а по іншому лоту переможець інший і відмовляється підписувати угоди в зв"язку з коливанням цін. То зараз необхідно подавати оголошення про результати по одному лоту, а потім визначати наступного переможця по іншому лоту і знову подавати оголошення? Так я зрозуміла? Дякую за відповіді.
так. повторний акцепт по лоту + через 14 днів після публікації акцепту але не пізніше 30 днів - договір.

#3:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 06 Май 2014, 11:45
    —
Ще раз запитаю. А звіт робити один після після оголошення по другому лоту і підписання угоди чи зараз зробити один по першому лоту, а потім другий - після визначення переможця по другому лоту? Дякую за відповідь

#4:  Автор: anytavirgia СообщениеДобавлено: 06 Май 2014, 11:54
    —
Esmanoor писал(а):
Ще раз запитаю. А звіт робити один після після оголошення по другому лоту і підписання угоди чи зараз зробити один по першому лоту, а потім другий - після визначення переможця по другому лоту? Дякую за відповідь


"Звіт" должен быть один.
У нас в прошлом году была похожая ситуация. Казначейство отказалось принимать 2 "звіта".

#5:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 06 Май 2014, 12:10
    —
anytavirgia писал(а):
Esmanoor писал(а):
Ще раз запитаю. А звіт робити один після після оголошення по другому лоту і підписання угоди чи зараз зробити один по першому лоту, а потім другий - після визначення переможця по другому лоту? Дякую за відповідь


"Звіт" должен быть один.
У нас в прошлом году была похожая ситуация. Казначейство отказалось принимать 2 "звіта".


на рахунок казни - нічого говорити не буду, а щодо вимог закону до звіту - у зв'язку з тим, що в ст. 19 - це звіт про результати проведення процедури закупівлі, процедура у вас одна (але багатолотова), тому доцільно - робити 1 звіт, крім того вимоги до оприлюднення звіту - 3 дні після його затвердження (тобто інших термінів щодо складання звіту у вас немає - ні прив'язки до укладення договору, ні оголошення про результати).

#6:  Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 07 Май 2014, 08:17
    —
У меня тоже вопросик, помогите.
Срочно нужно перенести дату торгов, по инициативе заказчика, без змин в самой ТД. Просто внести змыни в ТД? Не позже какого строка? Заявок на участие не поступало.

#7: Відміна торгів та нова процедура в 1 день Автор: julia7p СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 08:44
    —
Допоможіть будь ласка! У нас зірвались торги на закупівлю піутівок до дитячого табору. Оголошення про відміну подаємо сьогодні (протокол від 11.06.14). Чи можемо ми в той же день (протоколом від 11.06.14) прийняти рішення про нові торги??? Оголошення вийдуть в одному віснику.

#8:  Автор: alvikos СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 08:48
    —
Конечно можете. только раз это разные процедуры закупки то и протоколы должны быть отдельными - каждый по своей процедуре

#9:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 09:14
    —
Подскажите, на закупку яиц можно открытые торги по сокращенной процедуре. Яйца - это продукция харчовой промисловости? И чем вызначено, что относится к продукции харчовой промисловости? Очень надо, а торги не состоялись.

#10:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 09:36
    —
tenderlog писал(а):
Подскажите, на закупку яиц можно открытые торги по сокращенной процедуре. Яйца - это продукция харчовой промисловости? И чем вызначено, что относится к продукции харчовой промисловости? Очень надо, а торги не состоялись.


Не по темі, просто згадала історичні довідки, промови екскурсоводів і тп: раніше (да і в наш час трапляються випадки) яйця використовувалися як складова частина будівельних сумішей.

#11:  Автор: alvikos СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 10:22
    —
По поводу яиц - "ДСТУ 5028:2008 Яйця курячі харчові. Технічні умови". Какие сомнения?

#12:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 10:43
    —
То есть - яйця - продукція харчової промисловості. А вот на овочі и фрукти уже нельзя по сокращенной процедуре?

#13:  Автор: ravilmamedovОткуда: Харків СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 10:55
    —
tenderlog писал(а):
То есть - яйця - продукція харчової промисловості. А вот на овочі и фрукти уже нельзя по сокращенной процедуре?

с чего такие выводы? по вашему яйца производят на яйцедельном комбинате, на яйцеделках? Very Happy

#14:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 11:28
    —
ravilmamedov писал(а):
с чего такие выводы? по вашему яйца производят на яйцедельном комбинате, на яйцеделках? Very Happy

Здоровий глузд тут ні до чого. Smile Усьо за чинним законодавством. Беремо ДК 016. Секція С. ПРОДУКЦІЯ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ. Розділ 10 - Продукти харчові. Група 10.8 - Продукти харчові, інші. Клас 10.89 -Продукти харчові, інші, н. в. і. у. Категорія 10.89.1 - Супи, яйця, дріжджі та інші харчові продукти; екстракти та соки з м'яса, риби й водяних безхребетних.

ПС. Це же - для роздумів alvikos та tenderolg щодо правомірності застосування скороченої процедури по необроблених яйцях. Embarassed

#15:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 12:20
    —
А если на яйца берем код ДК 01.47.2 ???

#16:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 12:30
    —
tenderlog писал(а):
А если на яйца берем код ДК 01.47.2 ???

Отож. Smile

#17:  Автор: ravilmamedovОткуда: Харків СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 12:35
    —
Flegmat писал(а):
Супи, яйця, дріжджі та інші харчові продукти; екстракти та соки з м'яса, риби й водяних безхребетних.

курица - водное бесхребетное? я просто не силен в орнитологии Smile
Цитата:
А если на яйца берем код ДК 01.47.2 ???

видите, и здравый смысл иногда помогает найти верное решение. даже в ГЗ Smile

#18:  Автор: ravilmamedovОткуда: Харків СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 12:59
    —
ну так, к слову, икра рыб - это тоже яйца.

#19:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 13:02
    —
Так что, значит на яйца нельзя торги по скороченой процедуре???

#20:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 13:10
    —
ravilmamedov писал(а):
курица - водное бесхребетное? я просто не силен в орнитологии Smile

Краще вважатимемо яйця за дріжжі, культивовані на супі з м'ясного екстракту. Embarassed
tenderlog писал(а):
Так что, значит на яйца нельзя торги по скороченой процедуре???

Ну що Вам ще сказати. На практиці й овочі закуповують за скороченою. А потім дехто розгрібає акти та доводить, що куриця - не птиця, а картоплю перероблюють на заводі. Embarassed

#21:  Автор: ravilmamedovОткуда: Харків СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 16:00
    —
Flegmat писал(а):
Ну що Вам ще сказати. На практиці й овочі закуповують за скороченою.

в ЗУ №2289 говорилось и о продуктах питания, и о продукции пищевой промышленности. в ЗУ №1197 - только о продукции пищевой промышленности.
Цитата:
А потім дехто розгрібає акти та доводить, що куриця - не птиця, а картоплю перероблюють на заводі. Embarassed

я вот не понимаю этих танцев с бубном. все ж просто! если предмет закупки выбран из секции А, значит это - продукция с/х, если из секции С - продукт пищевой промышленности. всего-то!

#22:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 11 Июн 2014, 16:10
    —
ravilmamedov писал(а):
Flegmat писал(а):
Ну що Вам ще сказати. На практиці й овочі закуповують за скороченою.

в ЗУ №2289 говорилось и о продуктах питания, и о продукции пищевой промышленности. в ЗУ №1197 - только о продукции пищевой промышленности.

У 2289 спочатку все було як в поточній редакції 1197. "продукти харчування" там з'явилися із набранням чинності 06.08.2012 р. ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель" № 5044-VI.

ravilmamedov писал(а):
я вот не понимаю этих танцев с бубном. все ж просто! если предмет закупки выбран из секции А, значит это - продукция с/х, если из секции С - продукт пищевой промышленности. всего-то!

Ну, в багатьох замовників своє бачення проблеми. Наприклад, дивляться на функціональне призначення товару. Або на назви НДТ на товар. Smile

#23:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 12 Июн 2014, 08:34
    —
Коллеги подскажите .Если по услугам заключить договор на услуги на 118800 грн. и купить материал на 40000 грн. согласно нового закона ведь будет правильно (тот кто будет оказывать услугу платильщик НДС20%)?

#24:  Автор: alena_zaicevaОткуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 12 Июн 2014, 08:42
    —
cfiflheu писал(а):
Коллеги подскажите .Если по услугам заключить договор на услуги на 118800 грн. и купить материал на 40000 грн. согласно нового закона ведь будет правильно (тот кто будет оказывать услугу платильщик НДС20%)?


А 118800 грн. это уже с НДС?

#25:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 12 Июн 2014, 08:45
    —
alena_zaiceva писал(а):
cfiflheu писал(а):
Коллеги подскажите .Если по услугам заключить договор на услуги на 118800 грн. и купить материал на 40000 грн. согласно нового закона ведь будет правильно (тот кто будет оказывать услугу платильщик НДС20%)?


А 118800 грн. это уже с НДС?
ДА!!



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу 1, 2  След.  :| |:
Страница 1 из 2

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group