ДОПОМОЖІТЬ!!!
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#1: ДОПОМОЖІТЬ!!! Автор: !konsalttender СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:45
    —
Колись бачив розяснення МЕРТУ по п.8 ч.5 ст. 40 .....що при незмінній кількості обсягу можна збільшувати або зменшувати суму договору...
Прикріпіть, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad

#2: Re: ДОПОМОЖІТЬ!!! Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 12:02
    —
konsalttender писал(а):
Колись бачив розяснення МЕРТУ по п.8 ч.5 ст. 40 .....що при незмінній кількості обсягу можна збільшувати або зменшувати суму договору...
Прикріпіть, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad

Оце?



2012.10.16_МЕРТ_Роз_Зміна_ціни.TIF
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  2012.10.16_МЕРТ_Роз_Зміна_ціни.TIF
 Размер файла:  2.09 MB
 Скачано:  231 раз(а)


#3: Re: ДОПОМОЖІТЬ!!! Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 12:05
    —
konsalttender писал(а):
Колись бачив розяснення МЕРТУ по п.8 ч.5 ст. 40 .....що при незмінній кількості обсягу можна збільшувати або зменшувати суму договору...
Прикріпіть, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad
Sad Разве что методологическая помощь по вопросам проведения ЗОУ
Цитата:
Довідково.
...Відповідно до листа Мінекономрозвитку від 29.02.2012 N 3302-04/7500-06 (розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку за адресою: www.me.gov.ua у рубриці “Державні закупівлі”, підрубриці “Роз’яснення стосовно застосування законодавства у сфері державних закупівель”), по-перше, у разі, якщо до визначення переможця відбулася зміна цін (тарифів), то кінцева ціна погоджується при проведенні остаточних переговорів з урахуванням затверджених (уведених у дію) цін (тарифів) та зазначається у відповідному протоколі та повідомленні про акцепт, по-друге, якщо після визначення переможця процедури закупівлі в одного учасника тарифи змінилися вбік збільшення, Замовник може укласти договір про закупівлю за обсягом, указаним у повідомленні про акцепт, зазначивши у такому договорі відповідний тариф та після укладання зазначеного договору вчинити дії, передбачені пунктом 1 частини п’ятої статті 40 Закону.

#4: Re: ДОПОМОЖІТЬ!!! Автор: !konsalttender СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 12:11
    —
Sekret_ar писал(а):
konsalttender писал(а):
Колись бачив розяснення МЕРТУ по п.8 ч.5 ст. 40 .....що при незмінній кількості обсягу можна збільшувати або зменшувати суму договору...
Прикріпіть, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad

Оце?


ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#5: Re: ДОПОМОЖІТЬ!!! Автор: !konsalttender СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 12:14
    —
konsalttender писал(а):
Sekret_ar писал(а):
konsalttender писал(а):
Колись бачив розяснення МЕРТУ по п.8 ч.5 ст. 40 .....що при незмінній кількості обсягу можна збільшувати або зменшувати суму договору...
Прикріпіть, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!! Sad

Оце?


ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Від останнього абзацу розяснення я просто кайфую! Very Happy



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group