Документи, засвідчені в установленому порядку - нотариалки?
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам

#1: Документи, засвідчені в установленому порядку - нотариалки? Автор: dovgal.lena СообщениеДобавлено: 14 Ноя 2013, 10:54
    —
Добрый день! Готовимся к тендеру и в ДКТ прописано "Копія Статуту або іншого установчого документу, засвідчену в установленому порядку". Что значит "установленный порядок"? Статут должен быть нотариально-заверен? Или заверен нашей печатью и подписью?
Спасибо

#2: Re: Документи, засвідчені в установленому порядку - нотариал Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 14 Ноя 2013, 11:50
    —
dovgal.lena писал(а):
Добрый день! Готовимся к тендеру и в ДКТ прописано "Копія Статуту або іншого установчого документу, засвідчену в установленому порядку". Что значит "установленный порядок"? Статут должен быть нотариально-заверен? Или заверен нашей печатью и подписью?
Спасибо


В переважній більшості ДКТ мається на увазі документ завірений підписом та печаткою Учасника. Хоча знаю Замовників які трактують "установлений порядок" як нотаріальне засвідчення документів.
Краще звернутися за роз’ясненнями до Замовника (якщо звичайно ще є час)

#3:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 14 Ноя 2013, 11:54
    —
ДСТУ 4163-2003 п.5.27 - якщо інше не встановлено ДКТ. Вже неодноразово обговорювалося.

ПОШУК ПО ФОРУМУ



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group