Річний план на 2013
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план

#26:  Автор: svetynshuk СообщениеДобавлено: 28 Фев 2013, 15:36
    —
а які можуть бути підстави для укладання договору до 100 тис. на час проведення закупівлі крім 20%?

#27:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 28 Фев 2013, 15:43
    —
svetynshuk писал(а):
а які можуть бути підстави для укладання договору до 100 тис. на час проведення закупівлі крім 20%?


никаких Smile

#28:  Автор: StydentkaОткуда: Симферополь СообщениеДобавлено: 28 Фев 2013, 15:45
    —
cfiflheu писал(а):
cfiflheu писал(а):
yulyasha писал(а):
cfiflheu писал(а):

нет. Вы должны провести тендер. Покупать без тендера нельзя
Но до 100 тыс .можно ?

если в ГП стоит у Вас закупка, т.е. Вы о ней знаете уже сейчас, то нет
..... А где это написано !



Это написанно в п.2 ст.4 нашего закона http://www.ua-tenders.com/legislation/laws/law1870/

#29:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 10:29
    —
Доброго дня. Може вже і обговорювалася така ситуація, то будь ласка, дайте посилання на неї.

Відмінили відкриті торги на закупівлю певних послуг (відхилення всіх пропозицій). Стоїть гостра потреба у закупівлі хоча б їх частини до 100 тисяч.

Тобто необхідно внести відповідні зміни до додатку до плану закупівлі. При цьому чи необхідно виключати із плану послуги, торги по яким не відбулися? І, взагалі, чи не є порушенням такі дії, що після відміни торгів закуповуються послуги до 100 тисяч без проведення процедури? Чомусь дуже сумніваюся у правильності таких дій Shocked

#30:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 10:42
    —
Если эти услуги вначале года не приобретались то можно прямой договор на 99999 гривен.

#31:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 10:49
    —
Bagram писал(а):
Доброго дня. Може вже і обговорювалася така ситуація, то будь ласка, дайте посилання на неї.

Відмінили відкриті торги на закупівлю певних послуг (відхилення всіх пропозицій). Стоїть гостра потреба у закупівлі хоча б їх частини до 100 тисяч.

Тобто необхідно внести відповідні зміни до додатку до плану закупівлі. При цьому чи необхідно виключати із плану послуги, торги по яким не відбулися? І, взагалі, чи не є порушенням такі дії, що після відміни торгів закуповуються послуги до 100 тисяч без проведення процедури? Чомусь дуже сумніваюся у правильності таких дій Shocked


имхо, я бы в рп внесла изменения "изложила позицию в новой редакции (в примечании написала, что торги отменены)", параллельно уменьшила стоимость на основании обоснования такого уменьшения и новых расчетов (потребность до конца года), включила новую позицию (до 100 тыс.) в додаток к рп. (но я не бюджетник, поэтому мне для уменьшения достаточно данных тех.отделов и экономистов)

#32:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 10:58
    —
Ні, не закуповувалися. Але дуже бентежить ст. 2 Цей Закон застосовується до всіх замовників та закупівель товарів, робіт та послуг, які повністю або частково здійснюються за рахунок державних коштів, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень (у будівництві - 300 тисяч гривень). Очікувана вартість предмету закупівлі згідно річного плану на сьогодні більше 100 тисяч. Чи можна її знизити у РП після проведення торгів? Адже процедура торгів розпочата і завершена (відмінена) і логічно у плані повинна бути відображена? Як можна зменшити суму по процедурі, яка проводилася? Можливо я "дую на холодну воду", але щось неспокійно і маячить посилання із закону "Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону".

#33:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 10:59
    —
Absurdlana писал(а):
Bagram писал(а):
Доброго дня. Може вже і обговорювалася така ситуація, то будь ласка, дайте посилання на неї.

Відмінили відкриті торги на закупівлю певних послуг (відхилення всіх пропозицій). Стоїть гостра потреба у закупівлі хоча б їх частини до 100 тисяч.

Тобто необхідно внести відповідні зміни до додатку до плану закупівлі. При цьому чи необхідно виключати із плану послуги, торги по яким не відбулися? І, взагалі, чи не є порушенням такі дії, що після відміни торгів закуповуються послуги до 100 тисяч без проведення процедури? Чомусь дуже сумніваюся у правильності таких дій Shocked


имхо, я бы в рп внесла изменения "изложила позицию в новой редакции (в примечании написала, что торги отменены)", параллельно уменьшила стоимость на основании обоснования такого уменьшения и новых расчетов (потребность до конца года), включила новую позицию (до 100 тыс.) в додаток к рп. (но я не бюджетник, поэтому мне для уменьшения достаточно данных тех.отделов и экономистов)


Дякую!!! Ми також не бюджетна організація. Але, все ж таки, і на мою думку, попередня сума по відміненим торгам повинна залишитись.

#34:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 11:14
    —
Bagram писал(а):

Дякую!!! Ми також не бюджетна організація. Але, все ж таки, і на мою думку, попередня сума по відміненим торгам повинна залишитись.


"попередня сума по відміненим торгам" - так она у вас и останется, только с примечанием, что торги отменены.
а потом вы уменьшаете стоимость закупки в соответствии с новым расчетом потребности (а не делите) и включаете новый предмет закупки в додаток, а разницу перебрасываете на другие потребности (или прочие варианты, в зависимости от того, как у вас ведется планирование на предприятии)

#35:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 11:16
    —
Absurdlana писал(а):
Bagram писал(а):

Дякую!!! Ми також не бюджетна організація. Але, все ж таки, і на мою думку, попередня сума по відміненим торгам повинна залишитись.


"попередня сума по відміненим торгам" - так она у вас и останется, только с примечанием, что торги отменены.
а потом вы уменьшаете стоимость закупки в соответствии с новым расчетом потребности (а не делите) и включаете новый предмет закупки в додаток, а разницу перебрасываете на другие потребности (или прочие варианты, в зависимости от того, как у вас ведется планирование на предприятии)


ДУЖЕ-ДУЖЕ ДЯКУЮ!!!

#36:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 11:17
    —
Bagram, пожалуйста-пожалуйста Embarassed



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Годовой план


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2  :| |:
Страница 2 из 2

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group