Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#1: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: YariTenderen СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 13:12
    —
Оператор не приймає файл з протоколом розкриття, причина відмови не вказується... Можливо вся справа у назві файла? Підкажіть як саме його треба назівати? Можлива причина в чомусь іншому ?

#2: Re: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 13:17
    —
YariTenderen писал(а):
Оператор не приймає файл з протоколом розкриття, причина відмови не вказується... Можливо вся справа у назві файла? Підкажіть як саме його треба назівати? Можлива причина в чомусь іншому ?

Файл повинен називатись вх.№ оголошення про проведення (той, який довгий та з літерами). Перевірте дату протоколу, його потрібно оприлюднювати в день розкриття. Протокол повинен бути затвердженої форми. Якщо все правильно, зверніться до оператора, щоб вказав причину відмови.

#3: Re: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 13:54
    —
irka писал(а):
YariTenderen писал(а):

Файл повинен називатись вх.№ оголошення про проведення (той, який довгий та з літерами). Перевірте дату протоколу, його потрібно оприлюднювати в день розкриття. Протокол повинен бути затвердженої форми. Якщо все правильно, зверніться до оператора, щоб вказав причину відмови.

Назва файлу особливого значення немає. В мене наприклад "Протокол розкриття.doc", оприлюднювати можна протягом 3х робочих днів (за бажанням можна і в день розкриття). Я зазвичай оприлюднюю на слідуючий день після розкриття.

#4:  Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 14:03
    —
Колись була інструкція Вісника, що відсилати документи лише у форматі Word 2003 з розширенням ".doc", можливо у Вас Word 2010 з розширенням ".docx", якщо так то спробуйте переформатувати у ".doc" чи ".rtf"

#5: Re: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 14:24
    —
YariTenderen писал(а):
Протокол уже не надо опубликовывать ! В инструкци на портале написано !

#6: Re: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 14:27
    —
cfiflheu писал(а):
YariTenderen писал(а):
Протокол уже не надо опубликовывать !
Shocked откуда весть такая?
Вы перепутали протокол раскрытия с уведомлением для участников No

А в законе весит другое.
Цитата:
Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю
...
протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій, кваліфікаційних пропозицій - протягом трьох робочих днів з дня розкриття пропозицій конкурсних торгів, цінових пропозицій, кваліфікаційних пропозицій!

Последний раз редактировалось: Sagittarius (25 Янв 2013, 14:30), всего редактировалось 1 раз

#7: Re: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 14:29
    —
cfiflheu писал(а):
Протокол уже не надо опубликовывать ! В инструкци на портале написано !

Інструкція інструкцією (я правда не дивився зараз її і не знаю чи справді там так написано!), а ст. 10 Закону ніхто не відміняв! Не хочуть приймати через Кабінет замовника то для страховки можна і електронкою відіслати!

#8:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 14:32
    —
yaroslav081108 писал(а):
Колись була інструкція Вісника, що відсилати документи лише у форматі Word 2003 з розширенням ".doc", можливо у Вас Word 2010 з розширенням ".docx", якщо так то спробуйте переформатувати у ".doc" чи ".rtf"
Зараз принімають в обох форматах Word

#9: Re: Подача протоколу розкриття через Кабінет замовника Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 15:07
    —
yaroslav081108 писал(а):
irka писал(а):
YariTenderen писал(а):

Назва файлу особливого значення немає. В мене наприклад "Протокол розкриття.doc", оприлюднювати можна протягом 3х робочих днів (за бажанням можна і в день розкриття). Я зазвичай оприлюднюю на слідуючий день після розкриття.

А я завжди дуже переживаю, щоб мені не відмовили в прийомі, коли вже строк подачі вийде. Тому ніколи не ризикнула би відправити на наступний день Embarassed

#10:  Автор: Tenderik СообщениеДобавлено: 25 Янв 2013, 15:41
    —
YariTenderen писал(а):

Наведите курсором на надпись : Відмовлено в прийомі" и нажмите на надпись. Должна открыться информация о приёме. и там указана причина отказа

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1