підприємство просить розяснення до документації
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1: підприємство просить розяснення до документації Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 27 Дек 2012, 09:53
    —
Теміново потрібна ваша допомога, колеги!
Відгукніться!!!
Чи зобовязані ми надати розяснення до тендерної документації, якщо заявку на участь у торгах це підприємство не надавало та тендерну док. у нас не отримувало?

#2: Re: підприємство просить розяснення до документації Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 27 Дек 2012, 09:59
    —
skubaval писал(а):
Теміново потрібна ваша допомога, колеги!
Відгукніться!!!
Чи зобовязані ми надати розяснення до тендерної документації, якщо заявку на участь у торгах це підприємство не надавало та тендерну док. у нас не отримувало?
Ні. Виходячи із п.1 ст. 23 тільки той учасник, який отримав від замовника ДКТ має право звернутися за розїясненнями і то не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання пропозиції.

#3:  Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 27 Дек 2012, 10:28
    —
Sagittarius, спасибо за опереативность и отзивчивость!
Подать свою пропозицию без заявки предприятие, получается может, взявши документацию по конкурсним торгам на сайте, а не у нас . Верно?

#4:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 27 Дек 2012, 10:40
    —
skubaval писал(а):
Sagittarius, спасибо за опереативность и отзивчивость!
Подать свою пропозицию без заявки предприятие, получается может, взявши документацию по конкурсним торгам на сайте, а не у нас . Верно?
Да. Smile



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group