Подскажите код ДК 016:2010
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 49, 50, 51  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки

#851:  Автор: pologicrl СообщениеДобавлено: 09 Ноя 2013, 14:13
    —
Спасибо за ссылочку. Так а какой же код ставить на свет 35.11.1 или 35.1?

#852:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 09 Ноя 2013, 20:35
    —
pologicrl писал(а):
Спасибо за ссылочку. Так а какой же код ставить на свет 35.11.1 или 35.1?
из Порядка определения предмета закупки:
Цитата:
2.1. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 23 і 30 частини першої статті 1 Закону України "Про здійснення державних закупівель" та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року N 457, за показником п'ятого знака (класифікаційне угруповання "категорія") із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.

http://www.ua-tenders.com/legislation/orders/213736/

#853:  Автор: tan СообщениеДобавлено: 18 Ноя 2013, 11:48
    —
Коллеги, подскажите код классификатора. По старому было "Послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (74.60.1)", в т.ч. :
Лот №1 -Технічне обслуговування охоронної сигналізації , Лот №2 -Технічне обслуговування пожежної сигналізації и Лот №3 - физохрана.

По новым кодам нашла только "Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки" (84.24.1) - это физохрана,
а обслуживание пожарной и охранной сигнализации ? Нашла "Послуги пожежних служб " (84.25.1) ...

Или можно так: "Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки" (84.24.1), в т.ч. :
Лот №1 -Технічне обслуговування охоронної сигналізації , Лот №2 -Технічне обслуговування пожежної сигналізації и Лот №3 - физохрана.
Question

#854:  Автор: STANISLAVOVNAОткуда: СТРАНА ЧУДЕС СообщениеДобавлено: 18 Ноя 2013, 12:09
    —
не можу придумати код до установки водоочистки (для гідротехнічного очищення води від накипу в системі опалення котельні)
якщо чесно сама не знаю шо воно таке Embarassed

#855:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 18 Ноя 2013, 13:50
    —
STANISLAVOVNA писал(а):
не можу придумати код до установки водоочистки (для гідротехнічного очищення води від накипу в системі опалення котельні)
якщо чесно сама не знаю шо воно таке Embarassed
Называется ХИМВОДООЧИСТКА. 42,21,1

#856:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2013, 16:18
    —
А пользование укртелекомовскими номерами по какому коду идёт?
Просто спор возник и выбираем из нескольких вариантов:
1. 61.10.3 Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку
2. 61.90.1 Послуги телекомунікаційні, інші
3. мне больше нравится этот:
61.10.1 Послуги щодо передавання даних і повідомлень
61.10.11 Послуги стаціонарного телефонного зв’язку - доступ і користування
И потом интернет проводной от Укртелекома по какому коду пустить?
61.10.3 Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку
или 61.10.2 Послуги щодо пропускання трафіку мережами проводового електрозв’язку
?

#857:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2013, 16:35
    —
Jyrcom писал(а):
А пользование укртелекомовскими номерами по какому коду идёт?
Просто спор возник и выбираем из нескольких вариантов:
1. 61.10.3 Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку
2. 61.90.1 Послуги телекомунікаційні, інші
3. мне больше нравится этот:
61.10.1 Послуги щодо передавання даних і повідомлень
61.10.11 Послуги стаціонарного телефонного зв’язку - доступ і користування
И потом интернет проводной от Укртелекома по какому коду пустить?
61.10.3 Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку
или 61.10.2 Послуги щодо пропускання трафіку мережами проводового електрозв’язку
?

Ну з телефонами - тут ніби очевидно.
61.10.2 Послуги щодо пропускання трафіку мережами проводового електрозв’язку. "трафік" - це якраз про інтернет. Тому, думаю, якраз цей код до інтернету ближче.

61.10.3 Послуги щодо передавання даних мережами проводового зв’язку. А цей код - кабельне телебачення.

ІМХО

#858:  Автор: tan СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2013, 13:03
    —
tan писал(а):
Коллеги, подскажите код классификатора. По старому было "Послуги з проведення розслідувань і забезпечення безпеки (74.60.1)", в т.ч. :

По новым кодам нашла только "Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки" (84.24.1) - это физохрана,
а обслуживание пожарной и охранной сигнализации ? Нашла "Послуги пожежних служб " (84.25.1) ...

Или можно так: "Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки" (84.24.1), в т.ч. :
Question

Кто закупает аналогичные услуги - отзовитесь!!!

#859:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2013, 13:08
    —
tan писал(а):
tan писал(а):

Question

Кто закупает аналогичные услуги - отзовитесь!!!

Як на мене, тут можна виходити із сум закупівель!
"Послуги у сфері громадського порядку та громадської безпеки" (84.24.1) - підходить для всіх Ваших послуг (всіх трьох лотів).
Так само Лот 2 можна по коду 84.25.1 - можливо тут буде сума до 100 тис. і не потрібно проводити торгів!?

#860:  Автор: tan СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2013, 13:22
    —
По всем трём лотам суммы превышают 100тыс.грн.
Т.е. можно так, как я предполагала, других вариантов нет?

#861:  Автор: tan СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2013, 13:49
    —
tan писал(а):
По всем трём лотам суммы превышают 100тыс.грн.
Т.е. можно так, как я предполагала, других вариантов нет?

Посмотрела в объявлениях ВДЗ - некоторые проводят фих.охрану по коду 80.10.1 "Послуги, пов'язані з особистою безпекою", а некоторые - 84.24.1 , и сигнализацию включают в 84.24.1.
Думаю теперь как поступить: физ.охрану по коду 80.10.1, а сигнализацию - 84.24.1, ИЛИ всё по 84.24.1 Question

#862:  Автор: 74123 СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2013, 14:58
    —
Подскажите пожалуйста код "Тормозные колодки", спасибо.

#863:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2013, 15:32
    —
Може хтось допоможе, закуповуємо блочну модульну котельню, взагалі нічого не можу знайти. Окремо елементи є (насоси, котли і т.і.), але ми купуємо це все разом, як систему. Може у кого є думки Sad

#864:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2013, 15:36
    —
irka писал(а):
Може хтось допоможе, закуповуємо блочну модульну котельню, взагалі нічого не можу знайти. Окремо елементи є (насоси, котли і т.і.), але ми купуємо це все разом, як систему. Може у кого є думки Sad
а чому 25.21.12 Котли центрального опалення для виробництва гарячої води чи пари низького тиску не підходить? Тому що центрального опалення? тоді може ось 25.30.11 Котли парові чи інші парогенерувальні котли; котли водяні з пароперегрівом

#865:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2013, 15:46
    —
Jyrcom писал(а):
irka писал(а):
а чому 25.21.12 Котли центрального опалення для виробництва гарячої води чи пари низького тиску не підходить? Тому що центрального опалення?

Тому що в цю установку входять котли, радіатори, насоси і ще система управління ними, тобто комплекс. Розбити окремо на коди не можемо, оскільки кошти виділено як на "Блочную модульную котельню".

#866:  Автор: Bagram СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2013, 15:54
    —
74123 писал(а):
Подскажите пожалуйста код "Тормозные колодки", спасибо.

Можливо підійде 23.99.1 - Вироби мінеральні неметалеві, інші, н. в. і. у. (23.99.11-00.00 - Волокно азбестове оброблене; суміші на основі азбесту чи карбонату магнію; вироби з цих сумішей чи азбесту; матеріали фрикційні для гальм, зчеплення та будь-яких пристроїв, немонтовані)

#867:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 25 Ноя 2013, 16:00
    —
irka писал(а):
Jyrcom писал(а):
irka писал(а):
а чому 25.21.12 Котли центрального опалення для виробництва гарячої води чи пари низького тиску не підходить? Тому що центрального опалення?

Тому що в цю установку входять котли, радіатори, насоси і ще система управління ними, тобто комплекс. Розбити окремо на коди не можемо, оскільки кошти виділено як на "Блочную модульную котельню".
ну так правильно. коли купуємо автомобіль там також багато якого обладнання додаткового є. Основна задача модульного котла - дати пар (нагріти воду). От і купуємо котел, який за допомогою отого всього додаткового обладнання виконує свою основну функцію. Та й сам котел напічканий автоматикою яку ж окремо ніхто не купує.

#868:  Автор: posmash СообщениеДобавлено: 26 Ноя 2013, 09:14
    —
Коллеги, кто проводит торги на продукты питания, к какому коду отнести зеленый лук, кабачки и свеклу?

#869:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 26 Ноя 2013, 09:25
    —
posmash писал(а):
Коллеги, кто проводит торги на продукты питания, к какому коду отнести зеленый лук, кабачки и свеклу?

01.13.3 - Культури овочеві плодоносні інші (кабачки)
01.13.4 - Овочі коренеплідні, цибулини та бульбоплідні (цибуля, буряк столовий)

#870:  Автор: posmash СообщениеДобавлено: 26 Ноя 2013, 11:10
    —
Sekret_ar писал(а):
posmash писал(а):

Спасибо!
И еще один вопрос - по какому коду берем рис?
10.61.3 - крупи, крупка, гранули та інші продукти з зерна зернових культур
10.61.1 - рис напівобрушений чи повностю обрушений, або лущений чи дроблений.

По классификатору 016-97 мы рис брали по одному коду, крупи по другому, у проверяющих вопросов не было. А как теперь по новому классификатору?

#871:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 26 Ноя 2013, 12:31
    —
posmash писал(а):
Sekret_ar писал(а):
posmash писал(а):

Спасибо!

По классификатору 016-97 мы рис брали по одному коду, крупи по другому, у проверяющих вопросов не было. А как теперь по новому классификатору?

Виходить, що зараз окремі коди - це ж деяким замовникам навіть на руку!

#872:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 26 Ноя 2013, 12:49
    —
posmash писал(а):

и сейчас берем по двум разным кодам

#873:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 28 Ноя 2013, 10:33
    —
Народ, програмне забезпечення по якому коду закупляєте? Бо щось я зранку з тим порталом не можу настроїтись на класифікатор... Embarassed

#874:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 28 Ноя 2013, 10:48
    —
Sekret_ar писал(а):
Народ, програмне забезпечення по якому коду закупляєте? Бо щось я зранку з тим порталом не можу настроїтись на класифікатор... Embarassed

коды 58.29.1; 58.29.3; 58.29.4

#875:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 28 Ноя 2013, 10:48
    —
Sekret_ar писал(а):

58.2 Послуги щодо видавання програмних засобів
58.29 Послуги щодо видавання інших програмних засобів
58.29.1 Програмне забезпечення системне на фізичних носіях
58.29.2 Програмне забезпечення прикладне на фізичних носіях
58.29.3 Програмне забезпечення як завантажні файли
58.29.4 Програмне забезпечення оперативнодоступне (у режимі on-line)
58.29.5 Послуги щодо видання ліцензії на право користування програмним забезпеченням

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 49, 50, 51  След.  :| |:
Страница 35 из 51