Неопубликованный ЗВІТ
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#1: Неопубликованный ЗВІТ Автор: npo_seltaОткуда: Симферополь СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 10:14
    —
Из-за ряда проблем не получилось своевременно опубликовать отчет, чем это грозит и какие есть пути решения проблемы?

#2: Re: Неопубликованный ЗВІТ Автор: teona СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 10:25
    —
npo_selta писал(а):
Из-за ряда проблем не получилось своевременно опубликовать отчет, чем это грозит и какие есть пути решения проблемы?


1. на платной основе
2. менять дату отчета
3. штраф секретарю - очень дорого

#3: Re: Неопубликованный ЗВІТ Автор: npo_seltaОткуда: Симферополь СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 10:34
    —
teona писал(а):
npo_selta писал(а):
Из-за ряда проблем не получилось своевременно опубликовать отчет, чем это грозит и какие есть пути решения проблемы?


1. на платной основе
2. менять дату отчета
3. штраф секретарю - очень дорого


если дата отчета опубликованного не совпадет с датой отчета указанной в документации фактической?
это сверяют?

#4: Re: Неопубликованный ЗВІТ Автор: teona СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 10:36
    —
npo_selta писал(а):
teona писал(а):
npo_selta писал(а):
Из-за ряда проблем не получилось своевременно опубликовать отчет, чем это грозит и какие есть пути решения проблемы?


1. на платной основе
2. менять дату отчета
3. штраф секретарю - очень дорого


если дата отчета опубликованного не совпадет с датой отчета указанной в документации фактической?
это сверяют?



как повезёт. могут проверить только факт публикации, а могут всю проверку провести по опубликованным документам, тогда вообще все воши повылазять(((

#5: Re: Неопубликованный ЗВІТ Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 10:36
    —
teona писал(а):

2. менять дату отчета

+1

teona писал(а):
3. штраф секретарю - очень дорого

Действительно очень дорого
Цитата:
Стаття 164-14. Порушення законодавства про здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти

... неподання в установленому порядку звіту про результати здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг ... -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від семисот (11900 грн.) до тисячі (17000 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

#6: Re: Неопубликованный ЗВІТ Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 10:44
    —
npo_selta писал(а):

не совпадет с датой отчета указанной в документации фактической?


О чем это Вы это?
Дата отчета в принципе нигде не фигурирует. Понятно, что если договор зарегистрирован Казной, то как минимум дата отчета будет совпадать с датой такой регистрации, иначе быть не может, потому что договор просто бы не зарегистрировался.

#7:  Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 13:29
    —
Звіт все рівно потрібно оприлюднити, а потім будуть вже наслідки...
У нас було така сама сітуація.
Звіт не прийняли, бо порушені строки. Даєте лист-розписку, що відповідальність берете на себе, ми вказували і причину(тех помилка) на тел..281-42-75.
Довідки з цього приводу 281-42-70, або 71. Оприлюднили без проблем і БЕЗПЛАТНО. Друга сторона "медалі" це якщо конкретно буде провірка з цього приводу про порушення строків.....

#8:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 22 Ноя 2012, 13:44
    —
skubaval писал(а):
Звіт все рівно потрібно оприлюднити, а потім будуть вже наслідки...
У нас було така сама сітуація.
Звіт не прийняли, бо порушені строки. Даєте лист-розписку, що відповідальність берете на себе, ми вказували і причину(тех помилка) на тел..281-42-75.
Довідки з цього приводу 281-42-70, або 71. Оприлюднили без проблем і БЕЗПЛАТНО. Друга сторона "медалі" це якщо конкретно буде провірка з цього приводу про порушення строків.....



а Вы уверены, что можно разместить с нарушением сроков бесплатно? с недавнего времени - только платно.
сроки, были они нарушени или нет, достаточно сложно проверить. разве что прямой запрос в Вестник, то там будет все расписано до запятой

#9:  Автор: luna2605Откуда: планета Тендер СообщениеДобавлено: 28 Ноя 2012, 14:47
    —
отчет пока еще размещают БЕСПЛАТНО, главное написать письмо о том что ответственность берете на себя

#10:  Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 29 Ноя 2012, 09:20
    —
И я о том же.

#11:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 04 Дек 2014, 16:50
    —
В зв"язку з прийняттям нового Закону і появою нових форм, необхідних для оприлюднення (а саме, повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договору), а їх форми прийнятті не були та з інших причин, вчасно (протягом трьох робочих днів) не оприлюднили ці документи. Чим це загрожує? Що порадите робити в даному випадку?

#12:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Дек 2014, 17:01
    —
Esmanoor писал(а):
В зв"язку з прийняттям нового Закону і появою нових форм, необхідних для оприлюднення (а саме, повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договору), а їх форми прийнятті не були та з інших причин, вчасно (протягом трьох робочих днів) не оприлюднили ці документи. Чим це загрожує? Що порадите робити в даному випадку?

какой предмет закупки?
по поводу отчета о выполнении договора, могу посоветовать следующее: поскольку во всех договорах срок действия до 31 декабря, то можно отталкиваться от этой даты и разместить отчет на протяжении трех рабочих дней со дня окончания срока действия договора.

#13:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 06:20
    —
Esmanoor писал(а):
В зв"язку з прийняттям нового Закону і появою нових форм, необхідних для оприлюднення (а саме, повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договору), а їх форми прийнятті не були та з інших причин, вчасно (протягом трьох робочих днів) не оприлюднили ці документи. Чим це загрожує? Що порадите робити в даному випадку?

А коли зміни були (дата)? Якщо до 07.11.2014 р. - Ви нічого не порушили.

#14:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 08:43
    —
Sekret_ar, дуже вдячна за відповідь. Зміни були 11.09., тоді і пробували якось зробити в довільній формі, але портал їх вертав з відповіддю, що невірна форма чи щось в цьому ж дусі. А потім вже було ніколи. А це недавно знайшла лист Міністерства в якому вони рекомендували примірні форми на той час. От і думаю тепер "Чому я не сокіл, чому не літаю?"

#15:  Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 08:55
    —
Все вірно, але згідно офіційного листа Мінекономіки від 21. 07. 2014 року ми оприлюднюємо зміни до угод та їх виконання згідно примірних форм, які наведені у цьому листі. Нові форми тіж самі, не помінялися. І це ми почали робити з 21.07.2014 року, коли офіційно було надано це пояснення.

#16:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 09:04
    —
skubaval писал(а):
Все вірно, але згідно офіційного листа Мінекономіки від 21. 07. 2014 року ми оприлюднюємо зміни до угод та їх виконання згідно примірних форм, які наведені у цьому листі. Нові форми тіж самі, не помінялися. І це ми почали робити з 21.07.2014 року, коли офіційно було надано це пояснення.

http://www.me.gov.ua/Documents/List?lang=uk-UA&tag=ListiInformativnogoKharakteru - Інформаційний лист від 07.05.2014 р.:
Цитата:
Ураховуючи викладене, оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору та звіту про виконання договору про закупівлю замовниками буде здійснюватися після набрання чинності наказу Мінекономрозвитку, яким будуть затверджені форми документів у сфері державних закупівель

Цей наказ набрав чинності 07.11.2014 р. От і все!

#17:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 09:44
    —
Sekret_ar, skubaval, ще раз вам дякую. Розумію, що якщо хтось захоче придертися, то буде це робити, але тепер в мене є хоч якісь пояснення наших дій.

#18:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 10:18
    —
І ще останнє питання по темі. Зміни в угоди (підняття ціни, розривання угоди) потрібно проводити через протоколи засідань КзКТ чи ні? Колись, ще до прийняття нового закону, під час прокуроської перевірки, вони нам сказали, що КзКТ не має відношення до змін в договорі, т. я. договір укладається між установою і постачальником, а не між КзКТ і постачальником.

#19:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 10:59
    —
Esmanoor писал(а):
І ще останнє питання по темі. Зміни в угоди (підняття ціни, розривання угоди) потрібно проводити через протоколи засідань КзКТ чи ні? Колись, ще до прийняття нового закону, під час прокуроської перевірки, вони нам сказали, що КзКТ не має відношення до змін в договорі, т. я. договір укладається між установою і постачальником, а не між КзКТ і постачальником.

Це вже залежить він кожного замовника - по-різному практикують.
У Вас предмет закупівлі часом не компослуги?

#20:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 11:10
    —
Sekret_ar писал(а):

У Вас предмет закупівлі часом не компослуги?

а тоже это спрашивала, но меня проигнорировали...

#21:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 14:48
    —
Предмвет закупівлі і ком.послуги (переговорна процедура), і бензин, дрова (ВТ) і продукти харчування (ЗЦП). Я раніше це через комітет це не проводила, і так цих протоколів вистачає, а тепер думаю - може потрібно? Одні замовники розповідали, що в них керівник ці доп.угоди підписує лише, коли бачить протокол засідання КзКт, в якому розглядалося це питання і комітетом прийняте рішення про підняття ціни.

#22:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 14:55
    —
Esmanoor писал(а):
Предмвет закупівлі і ком.послуги (переговорна процедура), і бензин, дрова (ВТ) і продукти харчування (ЗЦП). Я раніше це через комітет це не проводила, і так цих протоколів вистачає, а тепер думаю - може потрібно? Одні замовники розповідали, що в них керівник ці доп.угоди підписує лише, коли бачить протокол засідання КзКт, в якому розглядалося це питання і комітетом прийняте рішення про підняття ціни.

Зверніть увагу, що повідомлення про зміну договору не готується якщо зміни вносились з посиланням на п. 7 ч. 5. ст. 40. Зміни по комуналці, я так розумію, якраз по цьому пункту мали б проходити. Та й решта з переліченого також ймовірно по ньому!

#23:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 05 Дек 2014, 15:28
    —
Ні, ми зміни робили, ссилаючись на п.2 або п.1, а в цих випадках якраз повідомлення треба робити. Хоча в основних умовах по угоді на бензин дуже доцільно було б використати цей п.7, але я не юрист і не знаю як це прописати, бо там, кажуть, ще має бути прописана методика зміни ціни залежно від курсу.



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group