ЗОУ_2013_енергоносії
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 59, 60, 61  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки

#51:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:18
    —
kucpmsdamv писал(а):
yulyasha писал(а):
kucpmsdamv писал(а):
irsk_ писал(а):
А подскажите, а вы договор заключаете этим годом? (ну, на ожидаемую для 2013-го). А потом ЗВІТ делаете уже январем 2013, и сдаете в казну? Мне в казне сказали, что я не могу декабрем заключить договор на 2013-й...

Планирую не ставить конечную дату в ДКТ, а сам Договор заключить уже в 2013году. Конечной же даты заключения вроде нет, лишь бы не раньше 14-ти (5-ти) дней.

а регистрировать в Казне будете к концу января?

Планировала в середине, там то и останется, что дождаться публикации результата. 02.01.13 скину результат +/- 5 дней - его опубликуют, ещё дней 5 на поиски распечатки с ВДЗ, вот вроде и всё. Комунальщики предоплаты пока не требуют, и на том спасибо.

у меня такая же дилема. вот и думаю. страшно, что потом потребуют оплату, а мы не успеем.

Дожились. Поздно заканчиваем процедуру - головняк, не знаем, что делать. Рано заканчиваем - тоже беда. Счастливые времена Smile (ттт)

#52:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:19
    —
Я всетаки не погоджуюсь!
Сам той факт, що можливий варіант з одним протоколом переговорів можливо і має право на життя, але...!!! Питання тоді в тому, який саме протокол переговорів має залишитись!? Повертаюсь до тієї ж цитати:
Цитата:
Таким чином, перші переговори мають характер попередніх та інформативних (проводяться до початку процедури, а не в її рамках), другі переговори проводяться в рамках процедури закупівлі в одного учасника після публікації оголошення.

Тобто, сценарій, який Ви пропонуєте тут, мав би виглядати приблизно таким чином:
1) РП
2) Листи учасникам
3) Після отримання документів від учасників і розрахунку очікуваних сум договору (їх же ж потрібно вказати в оголошенні!) готуєте протокол засідання про початок процедури.
(особисто ми от якраз згадані вище розрахунки очікуваних сум договору із зазначенням всіх обсягів, тарифів, НПА, якими тарифи затверджені зазначаємо у першому протоколі переговорів, який мав би передувати пункту 3!)
4) Оголошення
5) ПРОТОКОЛ ПЕРЕГОВОРІВ!!!!
6) Акцепт...
і т. д.

Нам зручно так працювати! А кожен інший замовник може працювати так як він вважає правильним! Тут ніхто нікому не нав'язує свою думку!

#53:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:21
    —
tederenok писал(а):

11. Звіт. Wink

Drinks or Beer

#54:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:40
    —
irsk_ писал(а):
А подскажите, а вы договор заключаете этим годом? (ну, на ожидаемую для 2013-го). А потом ЗВІТ делаете уже январем 2013, и сдаете в казну? Мне в казне сказали, что я не могу декабрем заключить договор на 2013-й...
У нас в договоре стоит
СТОК ДІЇ ДОГОВОРУ - з 02.01.2013 по 31.12.2013.

Казна пропустит без прблем.

#55:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:43
    —
Sekret_ar писал(а):
Я всетаки не погоджуюсь!
Сам той факт, що можливий варіант з одним протоколом переговорів можливо і має право на життя, але...!!! Питання тоді в тому, який саме протокол переговорів має залишитись!?

Вот здесь с Вами соглашаюсь, хотя прямого "посилання" в Законе на это нет, так как о переговорах написано, но не уточнено.

Я с Вами не спорю, а всего лишь пытаюсь понять, на сколько правильно/неправильно мое видение алгоритма ЗОУ

#56:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:45
    —
Sagittarius писал(а):
irsk_ писал(а):
У нас в договоре стоит

да я вообще, читая Ваши комменты поняла, что Ваша Казна одна из самых лояльных

#57:  Автор: tederenok СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:47
    —
Sekret_ar писал(а):
tederenok писал(а):

11. Звіт. Wink

Drinks or Beer

#58:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:56
    —
Sagittarius писал(а):
irsk_ писал(а):
У нас в договоре стоит

У 2012 році ми також працюємо по договорах за результатами ЗОУ, в яких строк їх дії був з 01.01.2012 року і Казна на цьому не акцентувала уваги! Кошти поступають з одного і того ж рахунка що по тимчасовому, що по основному кошторису! Навіть якщо не затверджені кошторисні призначення - працюємо по 1/12 минулорічних! Так що тут ніби все як мінімум логічно!

#59:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 14:59
    —
yulyasha писал(а):
да я вообще, читая Ваши комменты поняла, что Ваша Казна одна из самых лояльных
тфу-тфу, чтоб не сглазить.

#60:  Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 15:03
    —
Sekret_ar писал(а):

У 2012 році ми також працюємо по договорах за результатами ЗОУ, в яких строк їх дії був з 01.01.2012 року і Казна на цьому не акцентувала уваги! Кошти поступають з одного і того ж рахунка що по тимчасовому, що по основному кошторису! Навіть якщо не затверджені кошторисні призначення - працюємо по 1/12 минулорічних! Так що тут ніби все як мінімум логічно!

Скажіть, будь-ласка, а реєстрували Ви договір по тимчасовому кошторису, тобто не всю суму? А потім, коли затвердять річний кошторис, Вам казна дореєстровувала суму по цьому ж договору?

#61:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 15:18
    —
Nadiya. писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Скажіть, будь-ласка, а реєстрували Ви договір по тимчасовому кошторису, тобто не всю суму? А потім, коли затвердять річний кошторис, Вам казна дореєстровувала суму по цьому ж договору?

Не берусь стверджувати, оскільки наше діло подати в бухгалтерію договір із визначеним пакетом документів по торгах, а далі бухгалтерія вже сама "рулить"....

#62:  Автор: raketik СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 15:21
    —
Sekret_ar писал(а):
Нам зручно так працювати! А кожен інший замовник може працювати так як він вважає правильним! Тут ніхто нікому не нав'язує свою думку!

Не хочу казатись "назойливым", просто хочу виразити свою точку зору повністю (ВИХОДЯЧИ З КРИТЕРІЮ "НАМ НІХТО НЕ ДОПОМОЖЕ - ТІЛЬКИ САМІ СОБІ".
А також врахуйте що до нас на наступному тижні приїзжає Рахункова палата України!!!!!
Далі по темі:

Враховуючи форму протоколу (додаток в листі МЕРІТУ) на наш погляд
- попередні переговори проводяться
- та рішення ККТ щодо вибору процедури закупівлі приймаються
під час одного й того ж засідання ККТ, форма протоколу повністю забезпечує фіксацію як проведених переговорів так і прийняття рішень комітетом в одному протоколі.
Учасник прибуває на засідання з необхідними (у випадку вимагання замовником) документами, питаннями поточної цінової політики він володіє (до того ж він(вони) уповноважені учасником щодо прийняття рішень). Отже всі питання, аж до основних умов договору можна узгодити. І якщо після публікації інформації не виникає форс-мажору, як то зміни тарифів) то на нашу думку відсутня необхідність в повторному проведенні переговорів.
В підтвердження вище викладеного наводжу той факт, що варіант проведення попередніх переговорів до дня прийняття рішення комітетом щодо визначення процедури закупівлі не передбачений ні в одному нормативному (піднормативному) акті (або в цей день, або після прийняття рішення але до відправлення інформації). Тобто. якщо вибрати варіант проведення в один день, то спочатку проводяться переговори на тому ж таки засіданні ККТ, оформляються протоколом, засідання закривається. Учасники відбувають, проводиться ще одне засідання ККТ з метою прийняття рішення щодо вибору процедури та учасника. І в результаті отримуємо два протоколи з однією датою (при тому що в протоколі переговорів уже фігурує вид закупівлі ЗОУ, та зазначений учасник, і протокол підписаний членами ККТ (зверніть увагу на форму протоколу погодження, розділ УХВАЛИЛИ).
І останнє - розділ VIII Закону «Про здійснення…» цитую Стаття 39. Умови застосування процедури закупівлі в одного учасника
1. Закупівля в одного учасника - це процедура, відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками та акцепту пропозиції переможця процедури закупівлі в одного учасника.
Замітьте - кількість переговорів не зазначена.
І ще повертаючись до сценарію, на момент проведення переговорів має бути документальне підтвердження підстави вибору процедури, отже на наш погляд листи-запрошення учасникам - за бажанням замовника (як варіант потрібні в розрізі вимагання підтверджуючих документів, особливо під час закупівлі ГАЗУ- кваліфікаційні критерії, тобто посилання на ст. 16 залишаються, хоча і вспрощеному вигляді, а ось листи до територіальних відділень Антимонопольного комітету з проханням підтвердити інформацію про те, що вибрані учасники являються монополістами обов’язкові. Без отримання підтвердження приймати рішення на підставі цитую 2) відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи - самогубство. Тобто пункт 2 сценарію в нашому варіанті буде - надсилання листів учасникам та АМК.

#63:  Автор: kucpmsdamv СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 15:29
    —
yulyasha писал(а):
kucpmsdamv писал(а):
yulyasha писал(а):
kucpmsdamv писал(а):
irsk_ писал(а):

Планирую не ставить конечную дату в ДКТ, а сам Договор заключить уже в 2013году. Конечной же даты заключения вроде нет, лишь бы не раньше 14-ти (5-ти) дней.

а регистрировать в Казне будете к концу января?

Планировала в середине, там то и останется, что дождаться публикации результата. 02.01.13 скину результат +/- 5 дней - его опубликуют, ещё дней 5 на поиски распечатки с ВДЗ, вот вроде и всё. Комунальщики предоплаты пока не требуют, и на том спасибо.

у меня такая же дилема. вот и думаю. страшно, что потом потребуют оплату, а мы не успеем.

Дожились. Поздно заканчиваем процедуру - головняк, не знаем, что делать. Рано заканчиваем - тоже беда. Счастливые времена Smile (ттт)

Юляша, наверняка временные сметы дадут, так что успеете. Непонятно, что с бюджетом будет.

#64:  Автор: kucpmsdamv СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 15:37
    —
Nadiya. писал(а):

Не берусь стверджувати, оскільки наше діло подати в бухгалтерію договір із визначеним пакетом документів по торгах, а далі бухгалтерія вже сама "рулить"....

Эх( повезло Вам с бухгалтерией, моя гл.б., по-моему, даже не то что ДКТ, договоров не видела)))) Это всё у меня, и 3 года точно никому ничего не отдам, ищи потом свищи Confused

#65:  Автор: raketik СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 17:11
    —
ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ!
прошу вибачення, але допоможіть розібратися:
1) в яких випадках при ЗАКУПІВЛІ В ОДНОГО УЧАСНИКА конкретно комунальщини є можливість провести переговори з кількома учасниками (при наявності кількох потенційних постачальників/учасників який варіант підстави для вибору ЗОУ, у нас за кожною закупівлею стоїть один МОНОПОЛІСТ!!!) чому тоді не відкриті торги, ЗЦП в кінці кінців?)
2) Звертаючись до листа МЕРІТУ я розумію так, що номери пунктів листа визначають послідовність дій/алгоритм проведення процедури.
Проаналізувавши листа дійшов висновку як кажуть в народі - при таких друзях - і ворогів не треба.
Особисто у мене до появи листа-роз’яснення питань було менше.
(курсивом в текстах витягів виділені мої запитання)
Витяги з листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3301-04/40987-06 від 31.10.2012 щодо проведення ПЕРЕГОВОРІВ.
пункту 2. Абзац 2
У протоколі засідання комітету зазначається найменування предмета закупівлі, підстава застосування процедури закупівлі відповідно до частини другої статті 39 Закону, очікувана вартість, найменування учасника, а також посилання на проведення попередніх переговорів з учасником (якщо переговори проведені в цей же день). Якщо попередні переговори проведені після прийняття рішення про застосування процедури в одного учасника (до публікації інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника), результати попередніх переговорів оформлюються ОКРЕМИМ протоколом засідання комітету.
пункт 3. абзаци 1-4
Проведення переговорів з одним або декількома учасниками для вибору найоптимальнішого варіанта умов договору.
Результати проведених попередніх переговорів оформлюються протоколом засідання комітету.
Довідково.
Перебіг процедури закупівлі в одного учасника, установлений частиною першою статті 39 Закону (зокрема абзаци перший і дев’ятий), передбачають обов’язковість проведення переговорів з учасником або учасниками до публікації інформації про застосування процедури закупівлі, яка вже за результатами проведених переговорів містить найменування учасника, з яким буде укладатися договір, та ціну його пропозиції. При цьому Закон не обмежує право замовника проводити переговори як до прийняття рішення про застосування процедури (обов’язково фіксується у протоколі відповідного засідання комітету з конкурсних торгів), так і після такого рішення, але за умови, в останньому випадку, що проведення переговорів буде здійснене до подання у Вісник державних закупівель інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника для опублікування.
пункт 3. абзац 9
Таким чином, перші переговори мають характер попередніх та інформативних (проводяться до початку процедури, а не в її рамках), другі переговори проводяться в рамках процедури закупівлі в одного учасника після публікації оголошення.
пункт 3. абзац 11
Після оприлюднення інформації про застосування і до акцепту пропозиції одного учасника замовник у разі потреби (так у разі потреби, - чи обов’язково)(за власною ініціативою чи ініціативою учасника) може провести додаткові переговори (це і є другі чи ще якісь треті) з учасником для узгодження параметрів та/або умов договору про закупівлю, у тому числі щодо перегляду ціни пропозиції, насамперед щодо її зменшення (знижки тощо).
пункт 5. абзац 1
Проведення остаточних переговорів (а це вже які) з учасником щодо узгодження основних умов договору, за результатами чого складається протокол переговорів.
пункт 5. абзац 5
у відповідь на письмовий запит замовника, у якому замовник заявляє про ПОЧАТОК переговорів (я так розумію, що остаточних) і прохання надати кваліфікаційні документи, учасник надсилає їх або надає під час переговорної зустрічі з замовником. У такому разі за аналогією в запиті доцільно встановити спосіб визначення відповідності учасника кваліфікаційним критеріям. У запиті також повинна міститись інформація, необхідна учаснику для формування ціни
пункт 6. абзаци 1,2
Відповідно до абзацу першого частини третьої статті 39 Закону Замовник не пізніше п’яти днів з моменту опублікування інформації про застосування процедури закупівлі в одного учасника приймає рішення про визначення переможця процедури закупівлі та акцептує його пропозицію.
Протокол переговорів (яких переговорів???) є підставою для подальшого здійснення акцепту пропозиції учасника.
ТАК СКІЛЬКИ ПЕРЕГОВОРІВ ПРОВОДИТИ?????

#66:  Автор: Velana СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2012, 18:17
    —
yulyasha писал(а):
я вообще делаю так:
1. ГП
2. Письмо участнику с просьбой предоставить документы и поучаствовать в перегвоорах
3. Протокол переговоров, в котором сразу же принимается решение о том, чтобы провести закупку
4. Объявление
5. Протокол об акцепте
6. Акцепт
7. Договор
8. Объявление о рез-тах
9. ЗВИТ

Что-то пропустила?

Исходя из письма МЕРіТ № 3302-04/8710-12 від 07.03.2012 должен быть еще протокол остаточних переговорів:
"4. Проведення остаточних переговорів з учасником щодо узгодження основних умов договору, за результатами чого складається протокол переговорів."

#67:  Автор: Dur СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 06:48
    —
По теплу договір можна заключати через 5 днів після публікації акцепту, а по газу???. Щодо протоколів, то я проводжу два: попередній та остаточний перед акцептом. Хоча це чиста формальність. Все зводиться до того, що по телефону узгоджуються "істотні умови", а потім везеться протоколи у енергопостачальну оргнізацію, які їх представник, що відповідає за тендера підписує. З новинок цього року можу ще додати, що антимонопольний комітет довідок уже не дає. Рекомендують зайти на сайт АК у розділ природні монополії і перевірити чи ваша організація є монополістом. Хоча я й без перевірки це добре знаю. Цікаво, а що тепер вказувати в обгрунтуванні з цого приводу, адже посилання на довідку з АК відсутнє. І ще одне питання, шановні форумчани, як ви розпочинаєте процедуру закупівлі. Невже Вам відомі ціни на газ і тепло у 2013р. Невже у Вас уже є хоча б контрольні цифри кошторису? У нас про це ще ніхто не думає! Ризикувти і проводити процедуру по діючих цінах страшно, бо як щось не так, то усіх собак повішають на мене. Тобто і починати треба, бо не хочеться, щоб затяглось до середини березня, і руки зв"язані відсутністю "істотних умов". Як Ви в такій ситуації викручуєтесь? І щодо річного плану. Треба його оприлюднювати на порталі ДП чи ні! Дякую за відповіді!

#68:  Автор: tederenok СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 08:28
    —
По теплу договір можна заключати через 5 робочих днів після публікації акцепту, а по газу???. Через 14 днів.

І ще одне питання, шановні форумчани, як ви розпочинаєте процедуру закупівлі. Невже Вам відомі ціни на газ і тепло у 2013р. Невже у Вас уже є хоча б контрольні цифри кошторису? У нас про це ще ніхто не думає! Ризикувти і проводити процедуру по діючих цінах страшно, бо як щось не так, то усіх собак повішають на мене. Тобто і починати треба, бо не хочеться, щоб затяглось до середини березня, і руки зв"язані відсутністю "істотних умов". Як Ви в такій ситуації викручуєтесь?

Відповідно до листа Мінекономрозвитку від 29.02.2012 № 3302-04/7500-06 (розміщено на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку за адресою: www.me.gov.ua у рубриці “Державні закупівлі”, підрубриці “Роз’яснення стосовно застосування законодавства у сфері державних закупівель”), по-перше, у разі, якщо до визначення переможця відбулася зміна цін (тарифів), то кінцева ціна погоджується при проведенні остаточних переговорів з урахуванням затверджених (уведених у дію) цін (тарифів) та зазначається у відповідному протоколі та повідомленні про акцепт, по-друге, якщо після визначення переможця процедури закупівлі в одного учасника тарифи змінилися вбік збільшення, Замовник може укласти договір про закупівлю за обсягом, указаним у повідомленні про акцепт, зазначивши у такому договорі відповідний тариф та після укладання зазначеного договору вчинити дії, передбачені пунктом 1 частини п’ятої статті 40 Закону.

І щодо річного плану. Треба його оприлюднювати на порталі ДП чи ні! Якщо ви не монополіст, і не проводите діяльність у сферах:

забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії;

забезпечення виробництва, передачі та постачання електричної енергії;

забезпечення виробництва, транспортування та постачання питної води;

забезпечення функціонування централізованого водовідведення;

надання послуг з користування інфраструктурою залізничного транспорту загального користування;

забезпечення функціонування міського електричного транспорту та експлуатація його об'єктів для надання послуг з перевезення;

надання послуг автостанцій, портів, аеропортів;

надання послуг з аеронавігаційного обслуговування польотів повітряних суден;

надання послуг поштового зв'язку;

геологічне вивчення (у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ) нафтогазоносних надр, родовищ вугілля та інших видів твердого палива;

забезпечення функціонування та експлуатація телекомунікаційних мереж фіксованого зв'язку загального користування або надання загальнодоступних телекомунікаційних послуг;

забезпечення транспортування, зберігання, переробки нафти та нафтопродуктів сирих, то ні, оприлюднювати не треба.

#69:  Автор: Dur СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 09:56
    —
Дякую за відповідь шановний tederenok. Але застосування згаданої Вами статті Закону призведе до зменшення обсягів закупівлі. А визначальним фактором для нас, бюджетної установи є не ціна, а вартість енергоносія, тобто та сума, яка виділяється по кошторису на КЕКВ 1161. Таким чином, проводячи процедуру без інформації про ціну, яка швидше за все буде збільшена у 2013р., ми свідомо зменшуємо обсяги закупівлі, тобто кількість. Це означає, що в кінці року оведеться просити додаткові кошти, які навряд чи виділять. І ще одне, в оголошенні про застосування процедури закупівлі у 5.2 вказуємо кількість товару, робіт чи послуг. При збільшенні ціни, кількість буде відповідно зменшена. Чи прийме Вісник для публікації повідомлення про акцепт у такому випадку. Я працюю через Кабінет Замовника. А там щось пояснити складно. Можуть після верифікації постійно відмовляти в прийомі. Адже в ідеалі кількість і вартість повинні бути однаковими у всіх трьох оголошеннях, які публікуються у Віснику. Чи я не прав?

#70:  Автор: raketik СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 10:41
    —
Dur писал(а):
По теплу З новинок цього року можу ще додати, що антимонопольний комітет довідок уже не дає. Рекомендують зайти на сайт АК у розділ природні монополії і перевірити чи ваша організація є монополістом. Хоча я й без перевірки це добре знаю. Цікаво, а що тепер вказувати в обгрунтуванні з цого приводу, адже посилання на довідку з АК відсутнє. І ще одне питання, шановні форумчани, як ви розпочинаєте процедуру закупівлі. Невже Вам відомі ціни на газ і тепло у 2013р. Невже у Вас уже є хоча б контрольні цифри кошторису? У нас про це ще ніхто не думає! Ризикувти і проводити процедуру по діючих цінах страшно, бо як щось не так, то усіх собак повішають на мене. Тобто і починати треба, бо не хочеться, щоб затяглось до середини березня, і руки зв"язані відсутністю "істотних умов". Як Ви в такій ситуації викручуєтесь? І щодо річного плану. Треба його оприлюднювати на порталі ДП чи ні! Дякую за відповіді!

Мені довідки підтвердження АМК дали від 19.11.2012.
Щодо початку процедур:
- при плануванні на наступний рік враховуємо нормативні потреби в фізичних величинах, накладаємо на них реальне споживання поточного року в фізичних величинах. перемножуємо на діючі тарифи, отримані суми збільшуємо на 10-15% і закладаємо в суму договору ОЧІКУВАНУ ВАРТІСТЬ предмета закупівлі з обов'язковим зазначенням у договорі - ЗАМОВНИК ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО зменшувати об'єми закупівель з урахуванням(в залежності від) реального фінансування видатків 201___ року.
В договорах свідомо закладається більша сума (відповідно і більша кількість) але тому й називається вона очікувана або орієнтовна. Оплата проводиться за діючими на час оплати тарифами (зміна тарифів не являється зміною умов договору) а закладений запас не вимагає зменшення об'ємів закупівлі.

#71:  Автор: tederenok СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 11:20
    —
Dur писал(а):
... в оголошенні про застосування процедури закупівлі у 5.2 вказуємо кількість товару, робіт чи послуг. При збільшенні ціни, кількість буде відповідно зменшена. Чи прийме Вісник для публікації повідомлення про акцепт у такому випадку. Я працюю через Кабінет Замовника. А там щось пояснити складно. Можуть після верифікації постійно відмовляти в прийомі. Адже в ідеалі кількість і вартість повинні бути однаковими у всіх трьох оголошеннях, які публікуються у Віснику. Чи я не прав?

Я сама замислююсь над цим питанням. Я теж працюю через кабінет замовника. Проте у мене був випадок, коли не приймали протокол розкриття на порталі-вони дивляться формально на дати (розкриття 1-го, значить останній день оприлюднення - 4-го), а то що трапляються різні нетипові ситуації-працівників порталу не цікавить. От і прийшлося писати лист, пояснювати, що процедура була призупинена АМКУ, посилатися на ст. Закону і т. д. І тільки потім оприлюднили.

#72:  Автор: davydov_a СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 13:32
    —
yulyasha писал(а):
я вообще делаю так:
1. ГП
2. Письмо участнику с просьбой предоставить документы и поучаствовать в перегвоорах
3. Протокол переговоров, в котором сразу же принимается решение о том, чтобы провести закупку
4. Объявление
5. Протокол об акцепте
6. Акцепт
7. Договор
8. Объявление о рез-тах
9. ЗВИТ

Что-то пропустила?
0. Письмо в АМКУ что те обьекты у которых будем ЗОУ являются монополистами .

#73:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2012, 13:43
    —
davydov_a писал(а):
yulyasha писал(а):
я вообще делаю так:
1. ГП
4. Объявление
5. Протокол об акцепте
6. Акцепт
7. Договор
8. Объявление о рез-тах
9. ЗВИТ

Что-то пропустила?
0. Письмо в АМКУ что те обьекты у которых будем ЗОУ являются монополистами .

это само собой, по умолчанию Smile

#74:  Автор: Nadiya. СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2012, 11:42
    —
Щодо листа в АМКУ
У минулому році ми вже його брали, то що, треба кожного разу цей лист? Адже в роз'ясненні МЕРТ від 31.10.2012 сказано, що "Документи, що підтверджують факт настання таких випадків, залежать від кожного окремого випадку і конкретної ситуації та потрібні замовнику для обґрунтування правильності вибору такої процедури закупівлі у випадку оскарження, контрольних заходів і перевірок контролюючих і правоохоронних органів, а також для майбутніх аналогічних випадків.[u]"
То, може не потрібно кожного разу новий лист?

#75:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2012, 11:56
    —
Nadiya. писал(а):
Щодо листа в АМКУ
У минулому році ми вже його брали, то що, треба кожного разу цей лист? Адже в роз'ясненні МЕРТ від 31.10.2012 сказано, що "Документи, що підтверджують факт настання таких випадків, залежать від кожного окремого випадку і конкретної ситуації та потрібні замовнику для обґрунтування правильності вибору такої процедури закупівлі у випадку оскарження, контрольних заходів і перевірок контролюючих і правоохоронних органів, а також для майбутніх аналогічних випадків.[u]"
То, може не потрібно кожного разу новий лист?

Желательно чтоб дата письма была свежая, а вдруг что-то за время могло произойти.
(какое-либо предприятие конкурент появилось у монополиста Very Happy или название другое стало, и т.д.)

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Переговорная процедура закупки

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 59, 60, 61  След.  :| |:
Страница 3 из 61