Зміна ціни на підставі Закону N 5044-VI від 04.07.12
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора

#51:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 22 Окт 2013, 12:30
    —
Sekret_ar писал(а):
про Ваш вислів "раз в сутки ..." цього не скажеш!
Чого? Можна зробити висновок, що у учасника все гаразд із апетитом Cool
З.І. А у задавача запитання все гаразд із креативом в рекламній галузіSmile

#52:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 22 Окт 2013, 12:59
    —
konsalttender писал(а):
Проведена процедура на закупівлю ПММ! Заключено договір на 3 позиції: А92, А95, ДП.
Учасник звертається до замовника з проханням укласти додаткову угоду згідно п.2 ч.5 ст.40 Закону: зміна ціни за одиницю товару не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
А тепер саме цікаве: учасник по ДП і А92 хоче зменшити обсяг закупівлі, а по А95 збільшити!!!!
Зрозуміло, що все в межах договору!!!!
Можна так робити чи ні?

Питання в іншому, мабуть, чи потрібен взагалі замовнику А95 в тій кількості, в якій його пропонує учасник на сьогоднішній момент? Учасники багато чого можуть хотіти. Але при цьому, 92 та Дт коштуют дешевше і обгрунтувати заміну А92 та ДТ на А95 без його якоїсь ну дуже негайної потреби (наприклад, коли планувались торги машини були одні, уклали договір на 92 та Дт, а машини виявились інші, які не бажають працювати на паливі нізької якості, або замовник купив новий автопарк Smile ) А взагалі дуже сумнівна перспектива. Або, якщо мова йде просто про зменшьшення ціни за одиницю одного товару та збільшення ціни іншого товару, за рахунок зменшення обсягів закупівлі при цьому не чіпати обсяг 95 в сторону збільшення, ще можна поміркувати.

#53:  Автор: !konsalttender СообщениеДобавлено: 22 Окт 2013, 15:23
    —
Колеги, без всього сарказму, який присутній на форумі, я цікавився законністю відповідних змін в договору.
Як люблять говорити на форумі переважна частина користувачів: з посиланнням на НПА....
А тут розвелась демагогія: навіщо, як і т.д. і т.п.
Ми ж тут обговорюємо тему закупівель, а не апетити учасників....

#54:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 22 Окт 2013, 16:10
    —
konsalttender писал(а):
Колеги, без всього сарказму,...
Ми ж тут обговорюємо тему закупівель, а не апетити учасників....
Чим не сподобалась відповідь Flegmata ?
К чему был этот "раз в день" в виде:
konsalttender писал(а):

Ви писали: "... не схоче, кобель не вскоче". Не тот субъект инициативы изменений.

Я думаю, мені першому слід було сказати, що Ви хамите... Я ж по нормальному задав запитання. Чи не так?

#55:  Автор: medtechnikОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 23 Окт 2013, 18:46
    —
Не понравилась, наверное, потому, что человек денег хочет заработать. а если он клиенту процитирует ответ Флегмата, то я сомневаюсь что клиент ему хоть копейку даст и потом ещё придет Very Happy

#56:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 24 Окт 2013, 07:53
    —
medtechnik писал(а):
Не понравилась, наверное, потому, что человек денег хочет заработать. а если он клиенту процитирует ответ Флегмата, то я сомневаюсь что клиент ему хоть копейку даст и потом ещё придет Very Happy

ROFL

#57:  Автор: uliana4283 СообщениеДобавлено: 19 Сен 2014, 21:25
    —
Підкажіть будь ласка!!!
Учасник просить підняти ціну за одиницю товару на 10 %, знаю, що можна підняти не змінюючи ціну договору,завдяки зменшення кількості товару. Підкажіть як ця процедура відбувається! Спершу потрібно мабуть запросити в учасника якісь документи?????можете сказати які???Прочитала в інтернеті що потрібні відомості з єдиного державного реєстру підприємств та організацій!
А що дальше??одразу додаткову угоду укладаєм???
І чи потрібно десь опубліковувати про цю додаткову угоду????
Дякую наперед Smile

#58:  Автор: uliana4283 СообщениеДобавлено: 19 Сен 2014, 21:29
    —
Підкажіть будь ласка!!!
Учасник просить підняти ціну за одиницю товару на 10 %, знаю, що можна підняти не змінюючи ціну договору,завдяки зменшення кількості товару. Підкажіть як ця процедура відбувається! Спершу потрібно мабуть запросити в учасника якісь документи?????можете сказати які???Прочитала в інтернеті що потрібні відомості з єдиного державного реєстру підприємств та організацій!
А що дальше??одразу додаткову угоду укладаєм???
І чи потрібно десь опубліковувати про цю додаткову угоду????
Дякую наперед Smile

#59:  Автор: Yulia.Evg. СообщениеДобавлено: 22 Сен 2014, 08:43
    —
Ми в такому випадку пишемо учаснику листа з проханням не піднімати ціну у звязку зі скрутним становищем. Вони не погоджуються і знову пишуть на підняття з погрозами щодо розірвання договору. До цього прикладають листи виробника про здорожчання продукції і збільшення відпускної ціни, а також довідку з управління статистики з цінами (десь читала, що можна ще довідку з промислової палати, але вони там дорогі). Після цього підписуємо додаткову угоду.

#60:  Автор: uliana4283 СообщениеДобавлено: 22 Сен 2014, 13:13
    —
Дуже дякую за відповідь!!
Ще одне запитання.....
оформляєте рішення комітету з конкурсних торгів про підняття ціни протоколом???якщо так де знайти його зразок
чи взагалі такого не потрібно???
Я новачок,а порадити з колишнім юристом нема змоги((

#61:  Автор: Yulia.Evg. СообщениеДобавлено: 22 Сен 2014, 15:58
    —
ми складаємо протокол ККТ у довільній формі де описуємо всю ситуацію: що надійшов лист, що просять підняти ціну з___ на ___, що прийняли рішення (відмовити чи погодити). Інакше наш начальник не підписує.



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Изменение цены договора


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3  :| |:
Страница 3 из 3

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group