Міжнародні торги.Прошу підкажіть
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#76:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2015, 14:12
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
создаю объявление на английском про результаты, выдает следующее:
Адреса (для оприлюднення) -
Повна адреса (не для оприлюднення) -
что там писать, в чем подвох?
я не заморачуюсь і вставляю повну і там і там. раніше редагував Портал - убирав адресу і залишав тільки місто.

на свой страх и риск написала и там, и там одно и то же на английском языке. надеюсь не будет такого, как с проведением, где они завуалировали все так, чтоб специально "облегчить" подачу для бесплатных заказчиков.

#77:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 12:30
    —
Цікавить думка форумчан. Якщо вийшло оголошення про початок торгів (сума не передбачає міжнародного оголошення), згодом внесли зміни до ДКТ, додали обсяг, і очікувана вартість стала більше суми, що передбачає міжнародне оголошення, то Замовник:
Зобов"язаний оприлюднити оголошення про початок в міжнародному виданні і перенести строк розкриття на 20 роб.днів (вимога ст.10) чи переносить торги на 7 днів, оголошення про початок не оприлюднює, а оголошення про результати вже оприлюднює і в міжнародному виданні?
З.І.За аргументовані відповіді кожному цікавий подарунок Smile
З.І.І. ситуація ДО внесення змін до ЗУ 1197

#78:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 12:42
    —
Jyrcom писал(а):
Цікавить думка форумчан. Якщо вийшло оголошення про початок торгів (сума не передбачає міжнародного оголошення), згодом внесли зміни до ДКТ, додали обсяг, і очікувана вартість стала більше суми, що передбачає міжнародне оголошення, то Замовник:
Зобов"язаний оприлюднити оголошення про початок в міжнародному виданні і перенести строк розкриття на 20 роб.днів (вимога ст.10) чи переносить торги на 7 днів, оголошення про початок не оприлюднює, а оголошення про результати вже оприлюднює і в міжнародному виданні?

подарком прям заинтриговали)
я думаю, что подавать международку нужно однозначно и переносить срок на 20 р.д. аргумент для подачи: ч.4 ст.10 закона (ожидаемая стоимость превышает эквивалент). то же самое и с результатами на английском. аргумент для переноса срока: требование ст.10. ну как-то так.

#79:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 13:08
    —
Jyrcom писал(а):

Цитата:
Стаття 3. Принципи здійснення закупівель
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
добросовісна конкуренція серед учасників;

Один зі способів забезпечення дотримання цього принципу - публікація в міжнародному виданні.
Якщо не оприлюднювати в міжнародному виданні при збільшенні суми (у таких випадках яу у тебе), то таким макаром можна уникнути публікації і по всіх торгах - спочатку оголошуєш на очікувану суму до порогової, а потім вносиш зміни і вуаля. Сумніваюсь, що перевіряючі можуть закрити на це очі, і навряд чи будуть розбиратись чи у вас дійсно була причина внести зміни і збільшити очікувану суму договору, чи ви свідомо вирішили уникнути оприлюднення в міжнародному виданні і тим самим обмежили круг потенційних учасників.
НМД

#80:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 14:11
    —
torgiosv1 писал(а):

я думаю, что подавать международку нужно однозначно и переносить срок на 20 р.д. аргумент для подачи: ч.4 ст.10 закона (ожидаемая стоимость превышает эквивалент). то же самое и с результатами на английском. аргумент для переноса срока: требование ст.10. ну как-то так.
ніби згоден, але:
Цитата:
17.4. Оголошення про проведення процедури закупівлі та про результати процедури закупівлі у строки, встановлені в частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

Що таке очікувана вартість? Вона оприлюднюється з виходом оголошення про початок торгів, але чи зобов"язаний Замовник, в разі зміни обсягу закупівель, змінювати очікувану вартість?
Sekret_ar писал(а):

Один зі способів забезпечення дотримання цього принципу - публікація в міжнародному виданні.

можливо. але ще не давно цей самий журнал 2 рази на місяць виходив. тому і відношення до цих міжнародних оголошень було формальне.

#81:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 02 Дек 2015, 20:59
    —
Уважаемые форумчане, подскажите как лучше поступить в такой ситуации:
готовим оголошення про проведення Послуг їдалень (сумма закупки превышает 133 тис. эвро) какую норму ч.3 ст.21 мы можем применить

У разі обґрунтованої нагальної потреби у закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 10 робочих днів (далі - скорочена процедура).

или все же

У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону, строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 40 днів з дня його оприлюднення.

10 рабочих дней или 40 календарных ..... вот в чем вопрос Unknown

#82:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 03:53
    —
Разбейте не несколько процедур и проведите по полной процедуре (20 рабочих)

#83:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 08:20
    —
133 тис.євро - це 40 днів

#84:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 08:53
    —
Stelena писал(а):
Уважаемые форумчане, подскажите как лучше поступить в такой ситуации:
готовим оголошення про проведення Послуг їдалень (сумма закупки превышает 133 тис. эвро) какую норму ч.3 ст.21 мы можем применить

У разі обґрунтованої нагальної потреби у закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 10 робочих днів (далі - скорочена процедура).

на услуги питания сокращенную процедуру вообще нельзя. она касается только продукции пищевой промышленности, коей услуги не являются.

#85:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 09:19
    —
torgiosv1 писал(а):
на услуги питания сокращенную процедуру вообще нельзя. она касается только продукции пищевой промышленности, коей услуги не являются.
Спасибо) точно

#86:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:22
    —
подскажите пожалуйста в такой ситуации:одновременно было объявлено несколько процедур по одному коду классификатора, ожидаемая сумма закупки каждой из них не превышает эквиваленту 133 тыс евро. а в сумме по этим процедурам - превышает. Нужно ли размещать информацию в международном издании, если да, то какую из процедур? З.Ы. несколько процедур (по поставщикам) обусловлено тем что в рамках каждой идет разбивка по лотам (месту поставки)

#87:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:31
    —
Stelena писал(а):
подскажите пожалуйста в такой ситуации:одновременно было объявлено несколько процедур по одному коду классификатора, ожидаемая сумма закупки каждой из них не превышает эквиваленту 133 тыс евро. а в сумме по этим процедурам - превышает. Нужно ли размещать информацию в международном издании, если да, то какую из процедур? З.Ы. несколько процедур (по поставщикам) обусловлено тем что в рамках каждой идет разбивка по лотам (месту поставки)

Сумма закупки в понимании закона - это совокупность всех процедур (сума их стоимости) закупки по одному коду.
Таким образом, я бы такое расценивал, как разбивку закупки с целью уклонения от проведения международных торгов.

#88:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:36
    —
polaroid писал(а):
Сумма закупки в понимании закона - это совокупность всех процедур (сума их стоимости) закупки по одному коду.
Таким образом, я бы такое расценивал, как разбивку закупки с целью уклонения от проведения международных торгов.

Ну чого ж так категорично!
Це, я так розумію, ППЗ по якомусь виду комуналки та ще й кожна зі своїми лотами. Я б не назвав це поділом предмету закупівлі, оскільки кожна процедура з іншим постачальником.

#89:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:45
    —
Sekret_ar писал(а):
Це, я так розумію, ППЗ по якомусь виду комуналки та ще й кожна зі своїми лотами. Я б не назвав це поділом предмету закупівлі, оскільки кожна процедура з іншим постачальником.

Именно, по теплу...

#90:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:21
    —
polaroid писал(а):
Stelena писал(а):

тогда вопрос : в МВ по какой процедуре подавать заявку??? (каждая процедура не превышает 133 тис.)

#91:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:27
    —
Sekret_ar писал(а):
polaroid писал(а):

Предмет закупки определяется по признаку поставщика или как-то иначе? Smile
Цитата:
тогда вопрос : в МВ по какой процедуре подавать заявку??? (каждая процедура не превышает 133 тис.)

Мое мнение - по каждой.

#92:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:41
    —
polaroid писал(а):
Мое мнение - по каждой.

если можно по-подробнее. чем Вы руководствуетесь?

#93:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:51
    —
polaroid писал(а):
Sekret_ar писал(а):
polaroid писал(а):

Предмет закупки определяется по признаку поставщика или как-то иначе? Smile
Цитата:

Мое мнение - по каждой.

Я не заперечую, що формально це мали б бути одні торги із 100500 лотів, але, враховуючи що те міжнародне оголошення по комуналці нікому не потрібне, не бачу великої проблеми якщо процедуру із кожним окремим постачальником розцінювати як окремий предмет закупівлі.

#94:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 13:43
    —
Stelena писал(а):
polaroid писал(а):
Мое мнение - по каждой.

если можно по-подробнее. чем Вы руководствуетесь?

Законом Smile
Цитата:
Я не заперечую, що формально це мали б бути одні торги із 100500 лотів, але, враховуючи що те міжнародне оголошення по комуналці нікому не потрібне, не бачу великої проблеми якщо процедуру із кожним окремим постачальником розцінювати як окремий предмет закупівлі.

Насколько я помню, законом (кажется, было и разъяснение МЕРТ) предусмотрено, что каждый объект может быть отдельным предметом закупки только в строительстве. Не знаю, насколько уместно проводить аналогию, но если хочется, то можно.

#95:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 14:23
    —
В якості аргументів для перевіряючих:
Цитата:
21) предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, які закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, на які учасникам дозволяється подавати пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційні, цінові пропозиції) або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом.

Цитата:
2.1. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 20 і 27 частини першої статті 1 Закону України “Про здійснення державних закупівель” та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457, за показником п'ятого знака із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників третьої - п'ятої цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, а також конкретної назви товару чи послуги.

А далі включаємо здоровий глузд і фантазію:
1) Оскільки процедура закупівлі (ППЗ) проводиться по кожному постачальнику (чи об'єкту) то мова про "поділ предмету закупівлі" не може йти!
2) Так як в предметі кожної процедури зазначено різну "конкретну назву товару чи послуги" то кожен такий предмет закупівлі розглядається окремо і, відповідно, це будуть окремі процедури.
3) Постачальники по кожному предмету різні.
4) По кожній процедурі і так є багато лотів
5) Міжнародне оголошення по монополісту і так нікому не потрібне.
Останні три - "такі собі" аргументи, але в цілому, як на мене, достатньо.
НМД Smile

#96:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 15:35
    —
Цитата:
НМД

Тем более, что уклонение в понимании закона в результате деления является преступным, если имеет перед собой цель уклониться от открытых торгов или вообще применения закона.
Цитата:
5. Забороняється укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

Я-то с вами согласен. Но форум полон историй о бахнутых ревизорах, которым только дай повод прицепиться. Если уж и мутить тему, то нужно быть готовым к непростому разговору с ревизорами. Я так щитаю.

#97:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 15:54
    —
спасибо за реагирование.
как обычно: понятно что ничего не понятно Surprised

#98:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 16:10
    —
Stelena писал(а):

не потрібно.

#99:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 21:18
    —
Jyrcom писал(а):
Stelena писал(а):

не потрібно.

спасибо, я тоже так думаю

#100:  Автор: elija.l СообщениеДобавлено: 29 Мар 2016, 16:06
    —
Підскажіть будь-ласка, що перекладається в Оголошенні про проведення торгів та Оголошенні про результати торгів англійською мовою для Міжнародного бюлетеня? Чи всі поля перекладаються?

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.  :| |:
Страница 4 из 6