Міжнародні торги.Прошу підкажіть
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#51:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 07 Авг 2015, 11:22
    —
Шанові колеги, таке питання. На торги вийшла іноземна фірма. Відповідно ніяких антикорупційних програм, довідок з корупція та МВС у них немає, також немає ніяких листів, чому їх немає Smile . Питання, чи відображати це в протоколі розкриття, що цих документів немає, незважаючи на те, що вони можуть бути не передбачені законодавством цієї країни? У ДКТ стандатрна фраза:
Цитата:
Документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі пропозиції конкурсних торгів.
Учасники – нерезиденти, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у торгах, подають у складі своєї пропозиції конкурсних торгів документи, передбачені законодавством країн, де вони зареєстровані.

З ними іще одна проблема, їх пропозиція взагалі не прошита. Переживаю, що якщо не зазначу інформацію про відсутність цих документів, буде мені горе потім.

#52:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 08:16
    —
подскажите пожалуйста! объявление о торгах подано 10.09.2015, размещено будет 15.09.2015. объявление на английском подано 11.09.2015, но сегодня высветило ошибку. исправила, теперь новая дата подачи 14.09.2015 и соответственно публикация 17.09.2015. раскрытие было назначено на 15.10.2015. по срокам нарушение или нет?

#53:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 11:42
    —
что, никто не ответит Sad ?

#54:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 12:13
    —
torgiosv1 писал(а):

думаю, что нарушения не будет (в Законе нет привязки к объявлению на англ. яз.)

#55:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 12:17
    —
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

є. в ч.4 ст. 10:
ст.10 ЗУ 1197 писал(а):
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;

4. Оголошення про проведення процедури закупівлі ... у строки, встановлені в частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

питання - рахувати чи ні дату оприлюднення міжнародки (17.09.15)

#56:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 12:57
    —
Jyrcom писал(а):
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

є. в ч.4 ст. 10:
ст.10 ЗУ 1197 писал(а):
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;

4. Оголошення про проведення процедури закупівлі ... у строки, встановлені в частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

питання - рахувати чи ні дату оприлюднення міжнародки (17.09.15)

я уже себе всю голову сломала мыслями. вроде как с одной стороны написано, что "оприлюднюються" по срокам ч.1 ст.10, там речь идет о подаче. подала получается вроде как вовремя. хотя сложно трактовать это их - "не пізніже"... если посчитать от даты подачи до даты раскрытия получается 23 р.д. тешу себя только тем, что нигде не вычитала, что раскрытие привязано к выходу объявления на английском.
проверяющие ведь кишки все выкрутят, пытаясь хоть что-то найти, ведь у нас денюшек отвалили ого-го(((

#57:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:05
    —
torgiosv1 писал(а):

я уже себе всю голову сломала мыслями. вроде как с одной стороны написано, что "оприлюднюються" по срокам ч.1 ст.10,
як на мене, то оприлюднюється - це не подається на оприлюднення (не дата подачі), а вже факт.

#58:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:10
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

я уже себе всю голову сломала мыслями. вроде как с одной стороны написано, что "оприлюднюються" по срокам ч.1 ст.10,
як на мене, то оприлюднюється - це не подається на оприлюднення (не дата подачі), а вже факт.

но ведь факта в 10 статье нет, там речь идет только о подаче.

#59:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:23
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в ч.1 йдеться мову про подачу. ч.4 посилається на ч.1 в розрізі кількості робочих днів, але з приставкою "оприлюднюється".
З.І. хотілося б вірити, що я помиляюсь, але найдеться ж якась голова серед перевіряючих і так само вважати буде Confused

#60:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:31
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в ч.1 йдеться мову про подачу. ч.4 посилається на ч.1 в розрізі кількості робочих днів, але з приставкою "оприлюднюється".
З.І. хотілося б вірити, що я помиляюсь, але найдеться ж якась голова серед перевіряючих і так само вважати буде Confused

все, моя уверенность ушла Crying or Very sad

#61:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:43
    —
не чуть-чуть уверенности осталось, хватаюсь за последнюю соломинку. если завтра оно-таки выйдет, тогда раскрытие на 20 р.д.

#62:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:52
    —
torgiosv1 писал(а):
не чуть-чуть уверенности осталось, хватаюсь за последнюю соломинку. если завтра оно-таки выйдет, тогда раскрытие на 20 р.д.

Тут точно - таки да , двадцатый рабочий день (считая первым днем 18.08.2015).

#63:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:55
    —
torgiosv1 писал(а):

вестник настаивает на том, чтобы два объявления были в один день. у Вас завтра час Х наступает в 10 часов утра. вестник мониторит международные торги и, если нет международки одновременно с украинским вариантом, то снимает с публикации объявление. снять то снимут, ну а что делать с проплаченой международкой? или у Вас бесплатно? хотя... если снимут украинский вариант, то снимут и международку. Ват и решение проблемы))

все снимут бесплатно и Вы еще раз подаете объявления без ошибок

#64:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:59
    —
teona писал(а):

вестник настаивает на том, чтобы два объявления были в один день. у Вас завтра час Х наступает в 10 часов утра. вестник мониторит международные торги и, если нет международки одновременно с украинским вариантом, то снимает с публикации объявление. снять то снимут, ну а что делать с проплаченой международкой? или у Вас бесплатно? хотя... если снимут украинский вариант, то снимут и международку. Ват и решение проблемы))

не знала, что вестник мониторит и снимает с публикации Sad

#65:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:01
    —
teona писал(а):

вестник настаивает на том, чтобы два объявления были в один день.

а как это сделать-то, если возможность прикрепления международки появляется только на следующий день и разместится она также по регламенту работы, на третий рабочий день. по-любому не получается.

#66:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:05
    —
а вот, что еще выбивает из колеи, так это то, что в международный отдел пытаюсь дозвониться целый день. дадут один телефон, звоню туда, они - это не к нам, звоните туда-то. перезваниваю - та же ситуация. в автоматическом наборе говорят нажмите 5, нажимаю, там не международка. говорят нажимайте 6, а 6 в автонаборе нет Shocked Shocked Shocked

#67:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:16
    —
torgiosv1 писал(а):
teona писал(а):

а как это сделать-то, если возможность прикрепления международки появляется только на следующий день и разместится она также по регламенту работы, на третий рабочий день. по-любому не получается.

тогда с учетом международки прибавлять один день.

#68:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:20
    —
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):
teona писал(а):

тогда с учетом международки прибавлять один день.

вообще конечно работа портала "умиляет".
ладно, попробую успокоится до завтра, буду надеяться, что все получится.
всем спасибо за ответы!!!

#69:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:37
    —
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

можливо залежить від кількості робочих днів до дати розкриття? дату розкриття в торгах з міжнародкою я ставлю на 22-й роб. день. бо не завжди виходить з подачою оголошення на портал оприлюднювати міжнародку. + портал інколичасто технічно несправний. тому інколи оголошення в міжнародному виходять на день пізніше оголошення українською мовою.

#70:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:56
    —
Jyrcom писал(а):
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

можливо залежить від кількості робочих днів до дати розкриття? дату розкриття в торгах з міжнародкою я ставлю на 22-й роб. день. бо не завжди виходить з подачою оголошення на портал оприлюднювати міжнародку. + портал інколичасто технічно несправний. тому інколи оголошення в міжнародному виходять на день пізніше оголошення українською мовою.

скорей всего зависит...

#71:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 16:34
    —
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Ну взагалі початком строку у даному випадку треба рахувати 15.10.2015 року., тобто день відкриття. Адже відповідно до ЦК
Цитата:
Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

Відповідно до ст. 10 перебіг строку відраховується у протилежному напрямку, адже початком перебігу строку буде день розкриття, тобто 15.10.2015 р. Починаємо рахувати з 14.10.2015 р. виходить 17.09.2015 року це 20 р.д., відповідно до того ж ЦК це буде останній день строку для вчиннення дії, тобто публікації
Цитата:
Якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.

Тому мені здається, ви рано панікуєте.

#72:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 16:51
    —
irka писал(а):
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Ну взагалі початком строку у даному випадку треба рахувати 15.10.2015 року., тобто день відкриття. Адже відповідно до ЦК
Цитата:
Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

Відповідно до ст. 10 перебіг строку відраховується у протилежному напрямку, адже початком перебігу строку буде день розкриття, тобто 15.10.2015 р. Починаємо рахувати з 14.10.2015 р. виходить 17.09.2015 року це 20 р.д., відповідно до того ж ЦК це буде останній день строку для вчиннення дії, тобто публікації
Цитата:
Якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.

Тому мені здається, ви рано панікуєте.

спасибо! буду надеяться, что сегодняшнее исправление даст мне возможность завтра увидеть объявление в зеленом цвете.

#73:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 22 Сен 2015, 16:29
    —
Шановний Замовник! Відповідно до п.4 ст.10 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Ваше оголошення за вхідним реєстраційним номером 15094WX000000 повинно обов’язково додатково оприлюднюватись англійською мовою.

Тому, якщо до дати оприлюднення відповідно до графіку вказане оголошення не буде Вами подано/замовлено послугу перекладу англійською мовою, оприлюднення вищезазначеного оголошення не буде здійснено.

За інформацією щодо перекладу звертатись за телефоном: (044) 281-42-60.

#74:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2015, 13:38
    —
создаю объявление на английском про результаты, выдает следующее:
Адреса (для оприлюднення) -
Повна адреса (не для оприлюднення) -
что там писать, в чем подвох?

#75:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2015, 14:04
    —
torgiosv1 писал(а):
создаю объявление на английском про результаты, выдает следующее:
Адреса (для оприлюднення) -
Повна адреса (не для оприлюднення) -
что там писать, в чем подвох?
я не заморачуюсь і вставляю повну і там і там. раніше редагував Портал - убирав адресу і залишав тільки місто.

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6  След.  :| |:
Страница 3 из 6