Міжнародні торги.Прошу підкажіть
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1: Міжнародні торги.Прошу підкажіть Автор: P_sveta СообщениеДобавлено: 01 Ноя 2011, 15:28
    —
Підкажіть! Чи обов"язковим є здійснення перекладу та подальше оприлюднення документації конкурсних торгів на здійснення закупівлі при винесенні на міжнародні торги? Exclamation

#2: Re: Міжнародні торги.Прошу підкажіть Автор: Velana СообщениеДобавлено: 01 Ноя 2011, 15:53
    —
P_sveta писал(а):
Підкажіть! Чи обов"язковим є здійснення перекладу та подальше оприлюднення документації конкурсних торгів на здійснення закупівлі при винесенні на міжнародні торги? Exclamation

Стаття 15. Мова, що застосовується під час проведення процедур закупівель

1. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову.

Таким чином, якщо немає рішення про необхідність перекладу - то не обов'язково.

#3:  Автор: UKBSMDA СообщениеДобавлено: 15 Ноя 2011, 10:20
    —
Подскажите пожалуста, когда я звонила в международный Вестник чтобы опубликовать объявление о результатах(договор заключен 14.11.2011) мне сказали что законодательно не предусмотрены сроки опубликования в международном вестнике и поставили дату публикации 22.11.2011. Правильно ли это, что-то я засомнивалась. Если да, то какой датой правильнее будет сделать отчет? (Я всегда ставила дату отчета, когда выходило объявление о результатах в обычном Вестнике в данном случае 18.11.2011 либо мне нужно ждать когда выйдет обявление в международном Вестнике - 22.11.2011) Заранее благодарна

#4:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 15 Ноя 2011, 12:37
    —
UKBSMDA писал(а):
Подскажите пожалуста, когда я звонила в международный Вестник чтобы опубликовать объявление о результатах(договор заключен 14.11.2011) мне сказали что законодательно не предусмотрены сроки опубликования в международном вестнике и поставили дату публикации 22.11.2011. Правильно ли это, что-то я засомнивалась. Если да, то какой датой правильнее будет сделать отчет? (Я всегда ставила дату отчета, когда выходило объявление о результатах в обычном Вестнике в данном случае 18.11.2011 либо мне нужно ждать когда выйдет обявление в международном Вестнике - 22.11.2011) Заранее благодарна

Какую ставить дату отчета в Законе вообще не сказано и она не привязана не только к выходу объявления в МВ но и к выходу объявления в ВДЗ.
Но если Вы регистрируете договор в казначействе, то лучше отчет составлять тогда когда будет скан-копия объявления о результатах, так как "реєстрація бюджетних фінансових зобов'язаннь протягом 7 робочих днів з дати їх виникнення, але не пізніше останнього робочого дня місяця" (zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0040-11).

#5:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 12:05
    —
Спор возник. Торги на товар. Ожидаемая стоимость до 200,0 тыс.евро. После выхода обьявления о начале торгов внесли изменения в ДКТ и добавили количество товара, в связи с чем увеличилась ожидаемая стоимость, которая уже превышает порог в 200,0 тыс.евро. Нужно ли публиковать обьявление о начале торгов и (или) обьявление о результатах в международном издании?

#6:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 12:14
    —
Jyrcom писал(а):
Спор возник. Торги на товар. Ожидаемая стоимость до 200,0 тыс.евро. После выхода обьявления о начале торгов внесли изменения в ДКТ и добавили количество товара, в связи с чем увеличилась ожидаемая стоимость, которая уже превышает порог в 200,0 тыс.евро. Нужно ли публиковать обьявление о начале торгов и (или) обьявление о результатах в международном издании?

Четкого ответа на данный вопрос не найдешь и не надейся Sad

Цитата:
4. Оголошення про проведення процедури закупівлі та про результати процедури закупівлі обов'язково додатково розміщуються у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Уповноваженого органу та на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість предмета закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

Я бы разместил и не мучился. От греха подальше Cool

#7:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 12:16
    —
Jyrcom писал(а):

неоднозначная ситуация
я бы размещала.. ведь прямых требований к срокам публикации в междурадном издании - нет в законе,. а формально - вы выполните

#8:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 12:21
    —
Не было бы требования публиковать результаты, можно было бы отмазываться тем, что первоначальная сумма не превышала лимит, а так ... Получается, что законодатель обязывает дублировать в международном издании ВСЮ процедуру "от начало до конца", а не только ее начало.

#9:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 12:27
    —
Допустим обьявление вышло с количеством 1 000,0 тонн товара. В результате изменений уже решили закупить 3 000,0 тонн товара. Что публиковать в обьявлении в международном? Ведь для публикации к заявке прикладывается обьявление о начале тогов, а там - 1 000,0 тон товара, который не превышает порог в 200,0 тыс.евро.

#10:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 13:11
    —
Jyrcom писал(а):
Допустим обьявление вышло с количеством 1 000,0 тонн товара. В результате изменений уже решили закупить 3 000,0 тонн товара. Что публиковать в обьявлении в международном? Ведь для публикации к заявке прикладывается обьявление о начале тогов, а там - 1 000,0 тон товара, который не превышает порог в 200,0 тыс.евро.

Хорошо, опубликуйте только результаты.

#11:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 16 Ноя 2011, 13:22
    —
tendurion писал(а):

Хорошо, опубликуйте только результаты.
Так тоже ж вопрос. Весник не опубликует оголошення о результатах (на украинском языке), которое хоть в чём то отличается от обьявления о начале торгов - в моём случае это изменённое количество. Тогда и обьявление о результатах в международном издании нужно будет публиковать с количеством, ожидаемая стоимость которого не попадает под публикацию...
И попутно вопрос - обязательно ли "обгрунтовывать" ожидаемую стоимость?

#12:  Автор: pandaОткуда: Ukraine СообщениеДобавлено: 17 Ноя 2011, 07:41
    —
Jyrcom писал(а):
И попутно вопрос - обязательно ли "обгрунтовывать" ожидаемую стоимость?
Сейчас уже спрашивают.
По поводу международки - если ситуация обоснованно изменилась после даты выхода объявления о торгах с точки зрения Закона непубликация в международном не есть нарушение.
ИМХО - опубликуйтесь и забудьте, дабы не дразнить драконов.

#13:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 17 Ноя 2011, 08:31
    —
panda писал(а):
СИММЕТРИЧНО! Rolling Eyes

#14:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 17 Ноя 2011, 09:00
    —
panda писал(а):

Ток что же публиковать? и дату раскрытия ставить уже новую? Опубликует ли так журнал - с изменённым количеством и новой датой раскрытия?

#15:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 17 Ноя 2011, 09:05
    —
Jyrcom писал(а):
Так тоже ж вопрос. Весник не опубликует оголошення о результатах (на украинском языке), которое хоть в чём то отличается от обьявления о начале торгов - в моём случае это изменённое количество. Тогда и обьявление о результатах в международном издании нужно будет публиковать с количеством, ожидаемая стоимость которого не попадает под публикацию...
А Ви пробували у для оператора давати додаткову інформацію про те, що вносились зміни у ДКТ? По суті вони не можуть вам відмовити у публікації, оскільки вони не несуть ніякої відповідальності = за все відповідати та пояснювати вам, у т.ч. і розбіжності.
З додатковою інформацією для оператора повинно пройти оголошення.

#16:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 17 Ноя 2011, 09:15
    —
poster писал(а):
А Ви пробували у для оператора давати додаткову інформацію про те, що вносились зміни у ДКТ?
Оператору Зовнішторгвидав? Не пробував. Тому і запитую - чи опублікують міжнародне оголошення з відмінною від оголошення про початок торгів на українській мові в частині кількості товару та дати розкриття... А оператору на Порталі і пояснювати нічого - опубліковуємо зміни до ДКТ з новою датою розкриття і все.
Як вихід - публікувати в міжнародному оголошення аналогічне опублікованому, а далі пояснювати, що були зміни...

#17:  Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 21 Ноя 2011, 12:09
    —
Jyrcom писал(а):
poster писал(а):
А Ви пробували у для оператора давати додаткову інформацію про те, що вносились зміни у ДКТ?
Оператору Зовнішторгвидав? Не пробував. Тому і запитую - чи опублікують міжнародне оголошення з відмінною від оголошення про початок торгів на українській мові в частині кількості товару та дати розкриття... А оператору на Порталі і пояснювати нічого - опубліковуємо зміни до ДКТ з новою датою розкриття і все.
Як вихід - публікувати в міжнародному оголошення аналогічне опублікованому, а далі пояснювати, що були зміни...

Опублікують!
В мене була така ситуація, було 300 тонн товару, а стало 1 500 тонн і поділ на 2 лоти (800 і 700 тонн).
Вніс зміни в ДКТ, оприлюднив, написав листа Віснику про те, що у зв’язку зі змінами в ДКТ............................прошу надати доступ до поділу на лоти і зміну кількості (мається на увазі при поданні оголошення про акцепт через "Кабінет замовника"). На протязі години все зробили (доступ до лотів і кількість)
Потім зробив українське оголошення з новими парамнтрами (кількість, лоти нова дата розкриття) відправив ел. поштою, продзвонив в Міжн. видання пояснив ситуацію (радились всім відділом, потім ходили консультуватись до "старших", чекав десь 15 хв.) і дали добро - опублікували.

#18:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 12:46
    —
Подскажите как мне получить международный Весник. Мы оплатили счет за объявление, а счет на доставку 15,60 так и не прислали. Дозвониться я туда не могу.

#19:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 12:54
    —
goryo писал(а):
Подскажите как мне получить международный Весник. Мы оплатили счет за объявление, а счет на доставку 15,60 так и не прислали. Дозвониться я туда не могу.

Вы оплатили за объявление. Международный вестник входит в эту же стоимость. Вам пришлют его, но позже. Пока можете взять объявление на портале в разделе Новини

#20:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:08
    —
Да с портала я его выбрала. Дело в том, что в том году нам приходил счет на доставку этого журнала 15,60 4 раза, мы платили и нам присылали журналы. Вот поэтому я и беспокоюсь, звонила уточнить с той недели, так и не дозвонилась.

#21:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:13
    —
странно. мы платили за объявление, в заявке указывали, что получаем вестних по почте, а не лично. нам пришел счет за объявление вместе с журналом в одном конверте

#22:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:28
    —
yulyasha писал(а):
странно. мы платили за объявление, в заявке указывали, что получаем вестних по почте, а не лично. нам пришел счет за объявление вместе с журналом в одном конверте

мы счет по факсу получали-платили не через Казну

#23:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:29
    —
goryo писал(а):
yulyasha писал(а):

мы счет по факсу получали-платили не через Казну

а заявку писали? отмечали в ней галочкой, что получение по почте. думаю, нет разницы, как платить. сумма-то одна

#24:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:30
    —
да все отмечала

#25:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:32
    —
goryo писал(а):
да все отмечала

думаю, ждите. Вам же не горит. зачем Вам сам журнал?пришлют счет -оплатите, нет - так нет. нам журнал прислали только через месяц после публикации

#26:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:48
    —
yulyasha писал(а):
goryo писал(а):
да все отмечала

думаю, ждите. Вам же не горит. зачем Вам сам журнал?пришлют счет -оплатите, нет - так нет. нам журнал прислали только через месяц после публикации

Мне Казна без него не зарегистрирует Договора

#27:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 13:57
    —
goryo писал(а):
yulyasha писал(а):
goryo писал(а):
да все отмечала

Мне Казна без него не зарегистрирует Договора

на сайте объявление есть, не в кабинете заказчика, а в разделе Новости журнал есть. Можно же спокойно и без него распечатать

#28:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 14:25
    —
Может я не там смотрю но журнал я вижу не сам, а вывешен он как и ВДЗ, такая распечатка не подходит с портала, нужна именно с самого журнала.

#29:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 14:29
    —
goryo писал(а):
Может я не там смотрю но журнал я вижу не сам, а вывешен он как и ВДЗ, такая распечатка не подходит с портала, нужна именно с самого журнала.

А они различат - копия это из журнала или из сайта распечатка? там же внизу есть номер бюлетня и дата, все, что и требует Казна.

#30:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 14:31
    —
Различат. Вы сравните распечатку с сайта и копию с Весника обычного объявления, с международным тоже самое.

#31:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 14:44
    —
goryo писал(а):
Различат. Вы сравните распечатку с сайта и копию с Весника обычного объявления, с международным тоже самое.

не знаю. на портале международные объявления в виде журнала сделаны. мы такое распечатывали.
справа на главной выбирали Announcer of the public purchasing (2012) (или 2011 - что Вам надо), далее - нужный Вам номер, открывается файл PDF и печатаем нужную страницу. Вверху на странице указана дата и номер бюлетня, внизу - название журнала. Но если Вас не устраивает такой вариант - 498-29-92 - позвоните в канцелярию Вестника и узнайте, отправляли ли Вам журнал

#32:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 15:21
    —
yulyasha писал(а):
goryo писал(а):

не знаю. на портале международные объявления в виде журнала сделаны. мы такое распечатывали.
справа на главной выбирали Announcer of the public purchasing (2012) (или 2011 - что Вам надо), далее - нужный Вам номер, открывается файл PDF и печатаем нужную страницу. Вверху на странице указана дата и номер бюлетня, внизу - название журнала. Но если Вас не устраивает такой вариант - 498-29-92 - позвоните в канцелярию Вестника и узнайте, отправляли ли Вам журнал

Все поняла и нашла. Спасибо!

#33:  Автор: Ualia СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 17:10
    —
пришлите мне пожалуйста скан-копю вестника№2(604) от 04.01.2011г. № объявления о результатах, галузь пхп услуги по поставке готовой еды, услуги по шк.столовой -007562,007554, галузь тех - услуги по монтажу нагрев.котлов- 008045 на мой эл.адрес:[email protected]

#34:  Автор: goryo СообщениеДобавлено: 23 Янв 2012, 18:11
    —
Ualia писал(а):
пришлите мне пожалуйста скан-копю вестника№2(604) от 04.01.2011г. № объявления о результатах, галузь пхп услуги по поставке готовой еды, услуги по шк.столовой -007562,007554, галузь тех - услуги по монтажу нагрев.котлов- 008045 на мой эл.адрес:[email protected]

из международного бюлетня?

#35:  Автор: nikorosov СообщениеДобавлено: 19 Апр 2012, 09:54
    —
Уважаемые коллеги! Подскажите умным советом в нашей проблеме. Провели ОТ на закупку услуг, ожидаемая сумма была меньше 300 т. евро. Участники подали предложение с ценой выше этой. Оказалось, при составлении РП у нас были неактуальные цены. Собственно, вопрос: объявление в МВ мы не подавали, раскрытие уже состоялось, что нам делать?! Можно ли подать объявл. о проведении в МВ сейчас, ведь Законом не установлен срок. Отменять торги крайне не приветствуется...

#36:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 19 Апр 2012, 10:10
    —
nikorosov писал(а):
Уважаемые коллеги! Подскажите умным советом в нашей проблеме. Провели ОТ на закупку услуг, ожидаемая сумма была меньше 300 т. евро. Участники подали предложение с ценой выше этой. Оказалось, при составлении РП у нас были неактуальные цены. Собственно, вопрос: объявление в МВ мы не подавали, раскрытие уже состоялось, что нам делать?! Можно ли подать объявл. о проведении в МВ сейчас, ведь Законом не установлен срок. Отменять торги крайне не приветствуется...
Согласно закона

Цитата:
Оголошення про проведення процедури закупівлі та про результати процедури закупівлі обов'язково додатково розміщуються у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Уповноваженого органу та на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:
для товарів - 200 тисячам євро;
для послуг - 300 тисячам євро;
для робіт - 500 тисячам євро.

Но наш закон как дышло.. на кого нарвешся. Прицепятся или к тому, что не разместил, или наоборот, за излишне потраченные средства (сказано же "ожидаемая сумма").

#37:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 19 Апр 2012, 11:15
    —
попробуйте составить расчет, который покажет, что на момент объявления торгов, Вы не могли предусмотреть, что сумма будет выше пороговой. и храните его))

#38:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 28 Май 2012, 16:43
    —
Обьявление о начале торгов опубликовано через 3 дня после раскрытия. (ну получилось так Sad ) Проверяющие собираются отменить торги. На моё:"нету сроков для публикации международных обьвлений" в Законе", отвечает "Не логично. Дискриминируете международных участников". Twisted Evil

#39:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 28 Май 2012, 17:28
    —
Jyrcom писал(а):
Обьявление о начале торгов опубликовано через 3 дня после раскрытия. (ну получилось так Sad ) Проверяющие собираются отменить торги. На моё:"нету сроков для публикации международных обьвлений" в Законе", отвечает "Не логично. Дискриминируете международных участников". Twisted Evil

Пускай пишут Smile Флаг им в руки. Обжаловать всегда можно, у нас вон, после последнего КРУ два года рубились. Ничего, отстояли Cool

#40:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 28 Май 2012, 17:34
    —
tendurion писал(а):
Jyrcom писал(а):

Пускай пишут Smile Флаг им в руки. Обжаловать всегда можно, у нас вон, после последнего КРУ два года рубились. Ничего, отстояли Cool
да текущий аудит у нас - проплаты рубают Sad

#41:  Автор: QWERTY77 СообщениеДобавлено: 04 Окт 2012, 11:16
    —
Підскажіть, з початку року була проведена процедура закупівлі теплопостачання, оголошення друкували в міжнародному виданні, на даний момент виникла необхідність проводити нову процедуру на листопад-грудень 2012р. Сума закупівлі не перевищує 300 тис., отже можна не подавати оголошення в міжнародне видання?

#42:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 04 Окт 2012, 11:40
    —
QWERTY77 писал(а):
Підскажіть, з початку року була проведена процедура закупівлі теплопостачання, оголошення друкували в міжнародному виданні, на даний момент виникла необхідність проводити нову процедуру на листопад-грудень 2012р. Сума закупівлі не перевищує 300 тис., отже можна не подавати оголошення в міжнародне видання?

можно не подавать.

#43:  Автор: tatyana79 СообщениеДобавлено: 29 Окт 2013, 08:32
    —
Начинаем открытые международные торги. Если кому не жалко - поделитесь стандартной ДКТ в английском варианте.

#44:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 29 Окт 2013, 09:07
    —
tatyana79 писал(а):
Начинаем открытые международные торги. Если кому не жалко - поделитесь стандартной ДКТ в английском варианте.

Я не стикався з англомовною ДКТ, але Ви не пробували по оголошеннях в міжнародному виданні глянути які торги потенційно можуть бути міжнародними і пошукати на порталі ДКТ цього замовника?

#45:  Автор: tatyana79 СообщениеДобавлено: 29 Окт 2013, 11:01
    —
Если здесь никто не отзовется, так и буду делать.

#46:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 31 Окт 2013, 15:45
    —
tatyana79 писал(а):

А разве надо делать ДКТ на англ языке? Знаю, что на вопрос: "Объявление надо переводить?", сотрудники ВДЗ говорят: "Нет, мы это делаем сами. Стоимость включает данную услугу

#47:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 31 Окт 2013, 15:49
    —
yulyasha писал(а):
tatyana79 писал(а):

А разве надо делать ДКТ на англ языке? Знаю, что на вопрос: "Объявление надо переводить?", сотрудники ВДЗ говорят: "Нет, мы это делаем сами. Стоимость включает данную услугу
+ и себе задл такой же вопросSmile

#48:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2013, 11:51
    —
Jyrcom писал(а):
yulyasha писал(а):
tatyana79 писал(а):

+ и себе задл такой же вопросSmile

Никогда не делал ДКТ на английском.

#49:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 20 Июл 2015, 09:59
    —
Оголошення про початок торгів виходить 22.07.15. міжнародку тільки вкинув і оприлюднена буде 23.07.15. Розкриття 20.08.15. чи виконується умова закону про оприлюднення міжнародного оголошення
Цитата:
"не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів ...;"
Question
З.І. щось туплю Sad

#50:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 20 Июл 2015, 12:10
    —
Jyrcom писал(а):
Оголошення про початок торгів виходить 22.07.15. міжнародку тільки вкинув і оприлюднена буде 23.07.15. Розкриття 20.08.15. чи виконується умова закону про оприлюднення міжнародного оголошення
Цитата:
"не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів ...;"
Question
З.І. щось туплю Sad

та нормально будет, как раз на 20-й день - ничего не нарушается.

#51:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 07 Авг 2015, 11:22
    —
Шанові колеги, таке питання. На торги вийшла іноземна фірма. Відповідно ніяких антикорупційних програм, довідок з корупція та МВС у них немає, також немає ніяких листів, чому їх немає Smile . Питання, чи відображати це в протоколі розкриття, що цих документів немає, незважаючи на те, що вони можуть бути не передбачені законодавством цієї країни? У ДКТ стандатрна фраза:
Цитата:
Документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі пропозиції конкурсних торгів.
Учасники – нерезиденти, для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та відсутності підстав для відмови в участі у торгах, подають у складі своєї пропозиції конкурсних торгів документи, передбачені законодавством країн, де вони зареєстровані.

З ними іще одна проблема, їх пропозиція взагалі не прошита. Переживаю, що якщо не зазначу інформацію про відсутність цих документів, буде мені горе потім.

#52:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 08:16
    —
подскажите пожалуйста! объявление о торгах подано 10.09.2015, размещено будет 15.09.2015. объявление на английском подано 11.09.2015, но сегодня высветило ошибку. исправила, теперь новая дата подачи 14.09.2015 и соответственно публикация 17.09.2015. раскрытие было назначено на 15.10.2015. по срокам нарушение или нет?

#53:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 11:42
    —
что, никто не ответит Sad ?

#54:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 12:13
    —
torgiosv1 писал(а):

думаю, что нарушения не будет (в Законе нет привязки к объявлению на англ. яз.)

#55:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 12:17
    —
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

є. в ч.4 ст. 10:
ст.10 ЗУ 1197 писал(а):
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;

4. Оголошення про проведення процедури закупівлі ... у строки, встановлені в частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

питання - рахувати чи ні дату оприлюднення міжнародки (17.09.15)

#56:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 12:57
    —
Jyrcom писал(а):
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

є. в ч.4 ст. 10:
ст.10 ЗУ 1197 писал(а):
1. Замовник безоплатно подає для оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:
оголошення про проведення процедури закупівлі - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;

4. Оголошення про проведення процедури закупівлі ... у строки, встановлені в частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

питання - рахувати чи ні дату оприлюднення міжнародки (17.09.15)

я уже себе всю голову сломала мыслями. вроде как с одной стороны написано, что "оприлюднюються" по срокам ч.1 ст.10, там речь идет о подаче. подала получается вроде как вовремя. хотя сложно трактовать это их - "не пізніже"... если посчитать от даты подачи до даты раскрытия получается 23 р.д. тешу себя только тем, что нигде не вычитала, что раскрытие привязано к выходу объявления на английском.
проверяющие ведь кишки все выкрутят, пытаясь хоть что-то найти, ведь у нас денюшек отвалили ого-го(((

#57:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:05
    —
torgiosv1 писал(а):

я уже себе всю голову сломала мыслями. вроде как с одной стороны написано, что "оприлюднюються" по срокам ч.1 ст.10,
як на мене, то оприлюднюється - це не подається на оприлюднення (не дата подачі), а вже факт.

#58:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:10
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

я уже себе всю голову сломала мыслями. вроде как с одной стороны написано, что "оприлюднюються" по срокам ч.1 ст.10,
як на мене, то оприлюднюється - це не подається на оприлюднення (не дата подачі), а вже факт.

но ведь факта в 10 статье нет, там речь идет только о подаче.

#59:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:23
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в ч.1 йдеться мову про подачу. ч.4 посилається на ч.1 в розрізі кількості робочих днів, але з приставкою "оприлюднюється".
З.І. хотілося б вірити, що я помиляюсь, але найдеться ж якась голова серед перевіряючих і так само вважати буде Confused

#60:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:31
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

в ч.1 йдеться мову про подачу. ч.4 посилається на ч.1 в розрізі кількості робочих днів, але з приставкою "оприлюднюється".
З.І. хотілося б вірити, що я помиляюсь, але найдеться ж якась голова серед перевіряючих і так само вважати буде Confused

все, моя уверенность ушла Crying or Very sad

#61:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:43
    —
не чуть-чуть уверенности осталось, хватаюсь за последнюю соломинку. если завтра оно-таки выйдет, тогда раскрытие на 20 р.д.

#62:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:52
    —
torgiosv1 писал(а):
не чуть-чуть уверенности осталось, хватаюсь за последнюю соломинку. если завтра оно-таки выйдет, тогда раскрытие на 20 р.д.

Тут точно - таки да , двадцатый рабочий день (считая первым днем 18.08.2015).

#63:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:55
    —
torgiosv1 писал(а):

вестник настаивает на том, чтобы два объявления были в один день. у Вас завтра час Х наступает в 10 часов утра. вестник мониторит международные торги и, если нет международки одновременно с украинским вариантом, то снимает с публикации объявление. снять то снимут, ну а что делать с проплаченой международкой? или у Вас бесплатно? хотя... если снимут украинский вариант, то снимут и международку. Ват и решение проблемы))

все снимут бесплатно и Вы еще раз подаете объявления без ошибок

#64:  Автор: SvetulyaОткуда: центр Украины СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 13:59
    —
teona писал(а):

вестник настаивает на том, чтобы два объявления были в один день. у Вас завтра час Х наступает в 10 часов утра. вестник мониторит международные торги и, если нет международки одновременно с украинским вариантом, то снимает с публикации объявление. снять то снимут, ну а что делать с проплаченой международкой? или у Вас бесплатно? хотя... если снимут украинский вариант, то снимут и международку. Ват и решение проблемы))

не знала, что вестник мониторит и снимает с публикации Sad

#65:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:01
    —
teona писал(а):

вестник настаивает на том, чтобы два объявления были в один день.

а как это сделать-то, если возможность прикрепления международки появляется только на следующий день и разместится она также по регламенту работы, на третий рабочий день. по-любому не получается.

#66:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:05
    —
а вот, что еще выбивает из колеи, так это то, что в международный отдел пытаюсь дозвониться целый день. дадут один телефон, звоню туда, они - это не к нам, звоните туда-то. перезваниваю - та же ситуация. в автоматическом наборе говорят нажмите 5, нажимаю, там не международка. говорят нажимайте 6, а 6 в автонаборе нет Shocked Shocked Shocked

#67:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:16
    —
torgiosv1 писал(а):
teona писал(а):

а как это сделать-то, если возможность прикрепления международки появляется только на следующий день и разместится она также по регламенту работы, на третий рабочий день. по-любому не получается.

тогда с учетом международки прибавлять один день.

#68:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:20
    —
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):
teona писал(а):

тогда с учетом международки прибавлять один день.

вообще конечно работа портала "умиляет".
ладно, попробую успокоится до завтра, буду надеяться, что все получится.
всем спасибо за ответы!!!

#69:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:37
    —
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

можливо залежить від кількості робочих днів до дати розкриття? дату розкриття в торгах з міжнародкою я ставлю на 22-й роб. день. бо не завжди виходить з подачою оголошення на портал оприлюднювати міжнародку. + портал інколичасто технічно несправний. тому інколи оголошення в міжнародному виходять на день пізніше оголошення українською мовою.

#70:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 14:56
    —
Jyrcom писал(а):
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

можливо залежить від кількості робочих днів до дати розкриття? дату розкриття в торгах з міжнародкою я ставлю на 22-й роб. день. бо не завжди виходить з подачою оголошення на портал оприлюднювати міжнародку. + портал інколичасто технічно несправний. тому інколи оголошення в міжнародному виходять на день пізніше оголошення українською мовою.

скорей всего зависит...

#71:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 16:34
    —
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Ну взагалі початком строку у даному випадку треба рахувати 15.10.2015 року., тобто день відкриття. Адже відповідно до ЦК
Цитата:
Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

Відповідно до ст. 10 перебіг строку відраховується у протилежному напрямку, адже початком перебігу строку буде день розкриття, тобто 15.10.2015 р. Починаємо рахувати з 14.10.2015 р. виходить 17.09.2015 року це 20 р.д., відповідно до того ж ЦК це буде останній день строку для вчиннення дії, тобто публікації
Цитата:
Якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.

Тому мені здається, ви рано панікуєте.

#72:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 14 Сен 2015, 16:51
    —
irka писал(а):
Svetulya писал(а):
torgiosv1 писал(а):

Ну взагалі початком строку у даному випадку треба рахувати 15.10.2015 року., тобто день відкриття. Адже відповідно до ЦК
Цитата:
Перебіг строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

Відповідно до ст. 10 перебіг строку відраховується у протилежному напрямку, адже початком перебігу строку буде день розкриття, тобто 15.10.2015 р. Починаємо рахувати з 14.10.2015 р. виходить 17.09.2015 року це 20 р.д., відповідно до того ж ЦК це буде останній день строку для вчиннення дії, тобто публікації
Цитата:
Якщо строк встановлено для вчинення дії, вона може бути вчинена до закінчення останнього дня строку. У разі, якщо ця дія має бути вчинена в установі, то строк спливає тоді, коли у цій установі за встановленими правилами припиняються відповідні операції.

Тому мені здається, ви рано панікуєте.

спасибо! буду надеяться, что сегодняшнее исправление даст мне возможность завтра увидеть объявление в зеленом цвете.

#73:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 22 Сен 2015, 16:29
    —
Шановний Замовник! Відповідно до п.4 ст.10 Закону України «Про здійснення державних закупівель» Ваше оголошення за вхідним реєстраційним номером 15094WX000000 повинно обов’язково додатково оприлюднюватись англійською мовою.

Тому, якщо до дати оприлюднення відповідно до графіку вказане оголошення не буде Вами подано/замовлено послугу перекладу англійською мовою, оприлюднення вищезазначеного оголошення не буде здійснено.

За інформацією щодо перекладу звертатись за телефоном: (044) 281-42-60.

#74:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2015, 13:38
    —
создаю объявление на английском про результаты, выдает следующее:
Адреса (для оприлюднення) -
Повна адреса (не для оприлюднення) -
что там писать, в чем подвох?

#75:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2015, 14:04
    —
torgiosv1 писал(а):
я не заморачуюсь і вставляю повну і там і там. раніше редагував Портал - убирав адресу і залишав тільки місто.

#76:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Ноя 2015, 14:12
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
я не заморачуюсь і вставляю повну і там і там. раніше редагував Портал - убирав адресу і залишав тільки місто.

на свой страх и риск написала и там, и там одно и то же на английском языке. надеюсь не будет такого, как с проведением, где они завуалировали все так, чтоб специально "облегчить" подачу для бесплатных заказчиков.

#77:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 12:30
    —
Цікавить думка форумчан. Якщо вийшло оголошення про початок торгів (сума не передбачає міжнародного оголошення), згодом внесли зміни до ДКТ, додали обсяг, і очікувана вартість стала більше суми, що передбачає міжнародне оголошення, то Замовник:
Зобов"язаний оприлюднити оголошення про початок в міжнародному виданні і перенести строк розкриття на 20 роб.днів (вимога ст.10) чи переносить торги на 7 днів, оголошення про початок не оприлюднює, а оголошення про результати вже оприлюднює і в міжнародному виданні?
З.І.За аргументовані відповіді кожному цікавий подарунок Smile
З.І.І. ситуація ДО внесення змін до ЗУ 1197

#78:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 12:42
    —
Jyrcom писал(а):
Цікавить думка форумчан. Якщо вийшло оголошення про початок торгів (сума не передбачає міжнародного оголошення), згодом внесли зміни до ДКТ, додали обсяг, і очікувана вартість стала більше суми, що передбачає міжнародне оголошення, то Замовник:
Зобов"язаний оприлюднити оголошення про початок в міжнародному виданні і перенести строк розкриття на 20 роб.днів (вимога ст.10) чи переносить торги на 7 днів, оголошення про початок не оприлюднює, а оголошення про результати вже оприлюднює і в міжнародному виданні?

подарком прям заинтриговали)
я думаю, что подавать международку нужно однозначно и переносить срок на 20 р.д. аргумент для подачи: ч.4 ст.10 закона (ожидаемая стоимость превышает эквивалент). то же самое и с результатами на английском. аргумент для переноса срока: требование ст.10. ну как-то так.

#79:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 13:08
    —
Jyrcom писал(а):

Цитата:
Стаття 3. Принципи здійснення закупівель
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
добросовісна конкуренція серед учасників;

Один зі способів забезпечення дотримання цього принципу - публікація в міжнародному виданні.
Якщо не оприлюднювати в міжнародному виданні при збільшенні суми (у таких випадках яу у тебе), то таким макаром можна уникнути публікації і по всіх торгах - спочатку оголошуєш на очікувану суму до порогової, а потім вносиш зміни і вуаля. Сумніваюсь, що перевіряючі можуть закрити на це очі, і навряд чи будуть розбиратись чи у вас дійсно була причина внести зміни і збільшити очікувану суму договору, чи ви свідомо вирішили уникнути оприлюднення в міжнародному виданні і тим самим обмежили круг потенційних учасників.
НМД

#80:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 20 Ноя 2015, 14:11
    —
torgiosv1 писал(а):

я думаю, что подавать международку нужно однозначно и переносить срок на 20 р.д. аргумент для подачи: ч.4 ст.10 закона (ожидаемая стоимость превышает эквивалент). то же самое и с результатами на английском. аргумент для переноса срока: требование ст.10. ну как-то так.
ніби згоден, але:
Цитата:
17.4. Оголошення про проведення процедури закупівлі та про результати процедури закупівлі у строки, встановлені в частині першій цієї статті, обов'язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну:

Що таке очікувана вартість? Вона оприлюднюється з виходом оголошення про початок торгів, але чи зобов"язаний Замовник, в разі зміни обсягу закупівель, змінювати очікувану вартість?
Sekret_ar писал(а):

Один зі способів забезпечення дотримання цього принципу - публікація в міжнародному виданні.

можливо. але ще не давно цей самий журнал 2 рази на місяць виходив. тому і відношення до цих міжнародних оголошень було формальне.

#81:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 02 Дек 2015, 20:59
    —
Уважаемые форумчане, подскажите как лучше поступить в такой ситуации:
готовим оголошення про проведення Послуг їдалень (сумма закупки превышает 133 тис. эвро) какую норму ч.3 ст.21 мы можем применить

У разі обґрунтованої нагальної потреби у закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 10 робочих днів (далі - скорочена процедура).

или все же

У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону, строк для подання пропозицій конкурсних торгів не може бути меншим, ніж 40 днів з дня його оприлюднення.

10 рабочих дней или 40 календарных ..... вот в чем вопрос Unknown

#82:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 03:53
    —
Разбейте не несколько процедур и проведите по полной процедуре (20 рабочих)

#83:  Автор: tenderlog СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 08:20
    —
133 тис.євро - це 40 днів

#84:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 08:53
    —
Stelena писал(а):
Уважаемые форумчане, подскажите как лучше поступить в такой ситуации:
готовим оголошення про проведення Послуг їдалень (сумма закупки превышает 133 тис. эвро) какую норму ч.3 ст.21 мы можем применить

У разі обґрунтованої нагальної потреби у закупівлі продукції харчової промисловості, лікарських засобів і виробів медичного призначення строк для подання пропозицій конкурсних торгів може бути скорочено до 10 робочих днів (далі - скорочена процедура).

на услуги питания сокращенную процедуру вообще нельзя. она касается только продукции пищевой промышленности, коей услуги не являются.

#85:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 03 Дек 2015, 09:19
    —
torgiosv1 писал(а):
на услуги питания сокращенную процедуру вообще нельзя. она касается только продукции пищевой промышленности, коей услуги не являются.
Спасибо) точно

#86:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:22
    —
подскажите пожалуйста в такой ситуации:одновременно было объявлено несколько процедур по одному коду классификатора, ожидаемая сумма закупки каждой из них не превышает эквиваленту 133 тыс евро. а в сумме по этим процедурам - превышает. Нужно ли размещать информацию в международном издании, если да, то какую из процедур? З.Ы. несколько процедур (по поставщикам) обусловлено тем что в рамках каждой идет разбивка по лотам (месту поставки)

#87:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:31
    —
Stelena писал(а):
подскажите пожалуйста в такой ситуации:одновременно было объявлено несколько процедур по одному коду классификатора, ожидаемая сумма закупки каждой из них не превышает эквиваленту 133 тыс евро. а в сумме по этим процедурам - превышает. Нужно ли размещать информацию в международном издании, если да, то какую из процедур? З.Ы. несколько процедур (по поставщикам) обусловлено тем что в рамках каждой идет разбивка по лотам (месту поставки)

Сумма закупки в понимании закона - это совокупность всех процедур (сума их стоимости) закупки по одному коду.
Таким образом, я бы такое расценивал, как разбивку закупки с целью уклонения от проведения международных торгов.

#88:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:36
    —
polaroid писал(а):
Сумма закупки в понимании закона - это совокупность всех процедур (сума их стоимости) закупки по одному коду.
Таким образом, я бы такое расценивал, как разбивку закупки с целью уклонения от проведения международных торгов.

Ну чого ж так категорично!
Це, я так розумію, ППЗ по якомусь виду комуналки та ще й кожна зі своїми лотами. Я б не назвав це поділом предмету закупівлі, оскільки кожна процедура з іншим постачальником.

#89:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 11:45
    —
Sekret_ar писал(а):
Це, я так розумію, ППЗ по якомусь виду комуналки та ще й кожна зі своїми лотами. Я б не назвав це поділом предмету закупівлі, оскільки кожна процедура з іншим постачальником.

Именно, по теплу...

#90:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:21
    —
polaroid писал(а):
Stelena писал(а):

тогда вопрос : в МВ по какой процедуре подавать заявку??? (каждая процедура не превышает 133 тис.)

#91:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:27
    —
Sekret_ar писал(а):
polaroid писал(а):

Предмет закупки определяется по признаку поставщика или как-то иначе? Smile
Цитата:
тогда вопрос : в МВ по какой процедуре подавать заявку??? (каждая процедура не превышает 133 тис.)

Мое мнение - по каждой.

#92:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:41
    —
polaroid писал(а):
Мое мнение - по каждой.

если можно по-подробнее. чем Вы руководствуетесь?

#93:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 12:51
    —
polaroid писал(а):
Sekret_ar писал(а):
polaroid писал(а):

Предмет закупки определяется по признаку поставщика или как-то иначе? Smile
Цитата:

Мое мнение - по каждой.

Я не заперечую, що формально це мали б бути одні торги із 100500 лотів, але, враховуючи що те міжнародне оголошення по комуналці нікому не потрібне, не бачу великої проблеми якщо процедуру із кожним окремим постачальником розцінювати як окремий предмет закупівлі.

#94:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 13:43
    —
Stelena писал(а):
polaroid писал(а):
Мое мнение - по каждой.

если можно по-подробнее. чем Вы руководствуетесь?

Законом Smile
Цитата:
Я не заперечую, що формально це мали б бути одні торги із 100500 лотів, але, враховуючи що те міжнародне оголошення по комуналці нікому не потрібне, не бачу великої проблеми якщо процедуру із кожним окремим постачальником розцінювати як окремий предмет закупівлі.

Насколько я помню, законом (кажется, было и разъяснение МЕРТ) предусмотрено, что каждый объект может быть отдельным предметом закупки только в строительстве. Не знаю, насколько уместно проводить аналогию, но если хочется, то можно.

#95:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 14:23
    —
В якості аргументів для перевіряючих:
Цитата:
21) предмет закупівлі - товари, роботи чи послуги, які закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі, на які учасникам дозволяється подавати пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційні, цінові пропозиції) або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом.

Цитата:
2.1. Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 20 і 27 частини першої статті 1 Закону України “Про здійснення державних закупівель” та на основі Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016:2010, затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457, за показником п'ятого знака із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до показників третьої - п'ятої цифр основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 23 грудня 2015 року № 1749, а також конкретної назви товару чи послуги.

А далі включаємо здоровий глузд і фантазію:
1) Оскільки процедура закупівлі (ППЗ) проводиться по кожному постачальнику (чи об'єкту) то мова про "поділ предмету закупівлі" не може йти!
2) Так як в предметі кожної процедури зазначено різну "конкретну назву товару чи послуги" то кожен такий предмет закупівлі розглядається окремо і, відповідно, це будуть окремі процедури.
3) Постачальники по кожному предмету різні.
4) По кожній процедурі і так є багато лотів
5) Міжнародне оголошення по монополісту і так нікому не потрібне.
Останні три - "такі собі" аргументи, але в цілому, як на мене, достатньо.
НМД Smile

#96:  Автор: polaroid СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 15:35
    —
Цитата:
НМД

Тем более, что уклонение в понимании закона в результате деления является преступным, если имеет перед собой цель уклониться от открытых торгов или вообще применения закона.
Цитата:
5. Забороняється укладання договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

Я-то с вами согласен. Но форум полон историй о бахнутых ревизорах, которым только дай повод прицепиться. Если уж и мутить тему, то нужно быть готовым к непростому разговору с ревизорами. Я так щитаю.

#97:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 15:54
    —
спасибо за реагирование.
как обычно: понятно что ничего не понятно Surprised

#98:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 16:10
    —
Stelena писал(а):

не потрібно.

#99:  Автор: Stelena СообщениеДобавлено: 04 Фев 2016, 21:18
    —
Jyrcom писал(а):
Stelena писал(а):

не потрібно.

спасибо, я тоже так думаю

#100:  Автор: elija.l СообщениеДобавлено: 29 Мар 2016, 16:06
    —
Підскажіть будь-ласка, що перекладається в Оголошенні про проведення торгів та Оголошенні про результати торгів англійською мовою для Міжнародного бюлетеня? Чи всі поля перекладаються?

#101:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 29 Мар 2016, 16:46
    —
elija.l писал(а):
Підскажіть будь-ласка, що перекладається в Оголошенні про проведення торгів та Оголошенні про результати торгів англійською мовою для Міжнародного бюлетеня? Чи всі поля перекладаються?
всі поля повинні бути заповнені

#102:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 13:29
    —
начинаем международку. согласно ч.3 ст.21 закона раскрытие назначается не раньше, чем через 40 дней после размещения объявления. это ясно. а вот в ч.4 ст.10 ссылка уже идет на 20 р.д. вопрос: между размещением международного объявления и раскрытием должно быть 40 дней или 20 р.д.?

#103:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 13:37
    —
torgiosv1 писал(а):
начинаем международку. согласно ч.3 ст.21 закона раскрытие назначается не раньше, чем через 40 дней после размещения объявления. это ясно. а вот в ч.4 ст.10 ссылка уже идет на 20 р.д. вопрос: между размещением международного объявления и раскрытием должно быть 40 дней или 20 р.д.?

ст. 10 - не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж
ст. 21 ч. 3 - У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до норм частини четвертої статті 10 цього Закону, строк для подання тендерних пропозицій не може бути менше ніж 30 днів з дня його оприлюднення
Про який закон мова?

#104:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 13:42
    —
1197 как я понял - 40 дней!

#105:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 14:06
    —
dorvin писал(а):
там написано "начинаем", а сьогодні вже розпочати процедуру по 1197 неможливо. чи не так?

#106:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 14:11
    —
чевойта Smile
Для всех заказчиков, кто не ЦОВВ и не монополист, закон про паблиш закупки с 01.08.2016 - чи не так?

#107:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 14:25
    —
dorvin писал(а):
чевойта Smile
Для всех заказчиков, кто не ЦОВВ и не монополист, закон про паблиш закупки с 01.08.2016 - чи не так?
Drinks or Beer на себе приміряв ))))))) Забув що не всі ще щасливі від змін Smile

#108:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 14:39
    —
Jyrcom
Very Happy Drinks or Beer

#109:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 15:16
    —
Jyrcom, dorvin, вы хорошо пообщались Very Happy но вопрос-то остается в силе.
закон 1197.

#110:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 15:19
    —
torgiosv1
dorvin писал(а):

#111:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 15:25
    —
dorvin писал(а):
torgiosv1
dorvin писал(а):

дык там, где идет речь про 40 дней, нет ни слова про объявление на английском языке. там привязка исключительно к объявлению на мове.

#112:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 15:32
    —
torgiosv1 писал(а):
закон 1197.
Виправляюсь: "в ст.10 написано "оголошення про проведення процедури закупівлі (документацію конкурсних торгів) - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;"
ч.3 ст.21 встановлює 40 к.днів.
І подавати бажано в один день або строки рахувати від дати виходу оголошення, що вийшло пізніше.

#113:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 15:53
    —
И я так считаю!

#114:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 05 Апр 2016, 16:04
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
закон 1197.
Виправляюсь: "в ст.10 написано "оголошення про проведення процедури закупівлі (документацію конкурсних торгів) - не пізніш як за 20 робочих днів до дня розкриття пропозицій конкурсних торгів або кваліфікаційних пропозицій, якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк;"
ч.3 ст.21 встановлює 40 к.днів.
І подавати бажано в один день або строки рахувати від дати виходу оголошення, що вийшло пізніше.

тогда вообще не понятна эта ссылка на ст.10, ссылались бы уже на ст.21. если говорить, про приписку - якщо цим Законом для окремих процедур закупівлі не встановлено інший строк - так она аж никак не говорит про 40 дней. вообщем очередной мозгоштурм Sad

#115:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 06 Апр 2016, 08:10
    —
написано коряво, как всегда - согласен!
если сума > 133 килоевро = 40календней

#116:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 11:27
    —
начинается международка и очередная мозго.... вынос)
я-то думала, что мт проводятся с точностью до наоборот по сравнению с украинскими торгами, т.е. сначала проверка всех документов, на которую согласно закона дается 20р.д., потом аукцион и уже по результатам аукциона определяется победитель. вроде как все чинно, благородно, но... дочиталась в законе, что на предквалификации заказчиком рассматриваются только документы по тех.части и квалификационные критерии. позвонила на прозорро, они подтвердили, что да - сначала только эти документы, а остальные потом, после аукциона Shocked т.е. по сути после аукциона начинается то же, что и на обычных открытых торгах - проверка документов, на которую дается по 5р.д. на участника. и таким образом процедура мт будет длиться неопределенно долгое время и путаница с проверкой документов обеспечена.
пыталась дозвониться в мэрту, но там как всегда тишина(((
кто что думает по этому поводу?

#117:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 12:02
    —
torgiosv1 писал(а):
я-то думала, что мт проводятся с точностью до наоборот по сравнению с украинскими торгами, т.е. сначала проверка всех документов, на которую согласно закона дается 20р.д., потом аукцион и уже по результатам аукциона определяется победитель. вроде как все чинно, благородно, но... дочиталась в законе, что на предквалификации заказчиком рассматриваются только документы по тех.части и квалификационные критерии. позвонила на прозорро, они подтвердили, что да - сначала только эти документы, а остальные потом, после аукциона Shocked т.е. по сути после аукциона начинается то же, что и на обычных открытых торгах - проверка документов, на которую дается по 5р.д. на участника. и таким образом процедура мт будет длиться неопределенно долгое время и путаница с проверкой документов обеспечена.

а какие документы рассматриваются после аукциона? разве мы не все рассмотрим до него?

#118:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 12:19
    —
teona писал(а):
torgiosv1 писал(а):

а какие документы рассматриваются после аукциона? разве мы не все рассмотрим до него?

а вот и я раньше думала, что ВСЕ документы рассматриваются до аукциона, но не тут-то было.
аргументы:
1. второе предложение ч.1 ст.25
2. второй абзац ч.1 ст.27
3. ч.5 ст.28
Sad Sad Sad

#119:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:40
    —
В міжнародних торгах ми напрацювали наступний алгоритм:
На етапі пре-кваліфікації перевіряємо:
1. технічну частину і кваліфікаційну частину - вказано в в ч.1 ст.25
2. Перевіряємо у відкритих реєстрах відсутність підстав по ст.17 + довідка в довільній формі про відсутність підстав (ми вимагаємо). Цю перевірку робимо на основі ст. 30 - "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;"

На етапі після аукціону перевіряємо:
1. Гарантію
2. Цінову
3. Проект договору
4. Документи, що підтверджують право підпису (статут, наказ, рішення)
Нюанси:
1. Є роз"яснення МЕРіТ від 05.08.2016 р. і є думка деяких консультантів/замовників, що перевіряти потрібно всі документи, що баче замовник. А бачить замовник може ті документи, які учасник при подачі помітив як технічна частина та кваліфікаційна частина. Аргумент - ст. 30 - "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
4) тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації."
.
Але при цьому не в кожного учасника видно всі документи, а в декого відразу видно і цінову Smile
2. Дуже таки дискусійне питання - що таке дата розкриття в міжнародних торгах. Чи це кінцева дата подачі пропозицій чи дата аукціону. Від цього залежить з якої дати рахувати термін дії гарантії. Я схиляюсь до думки, що це перша дата - кінцевий термін подання. Потрібні будуть аргументи - обгрунтую.

розяснення від 05.08.16

Последний раз редактировалось: Jyrcom (26 Окт 2016, 15:44), всего редактировалось 1 раз

#120:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:44
    —
все, у меня взрыв мозга Confused
закон и представители прозорро говорят о том, что документы участников будут рассматриваться в два этапа (пред- и пост-квалификация), а мэрту всех удивило и написало в разъяснении, что "здійснення розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації передує проведенню електронного аукціону". т.е. звучит так, как будто все нужно проверять.

#121:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:48
    —
Jyrcom писал(а):
В міжнародних торгах ми напрацювали наступний алгоритм:
На етапі пре-кваліфікації перевіряємо:
1. технічну частину і кваліфікаційну частину - вказано в в ч.1 ст.25
2. Перевіряємо у відкритих реєстрах відсутність підстав по ст.17 + довідка в довільній формі про відсутність підстав (ми вимагаємо). Цю перевірку робимо на основі ст. 30 - "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо:
1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;"

а как вы описываете в тд, что документы по ст.17 участник должен подать в одном файле в квалификацией и тех.требованиями.

#122:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:48
    —
torgiosv1 писал(а):
все, у меня взрыв мозга Confused
закон и представители прозорро говорят о том, что документы участников будут рассматриваться в два этапа (пред- и пост-квалификация), а мэрту всех удивило и написало в разъяснении, что "здійснення розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації передує проведенню електронного аукціону". т.е. звучит так, как будто все нужно проверять.
вони напевне мають на увазі випадки, коли замовник бачить всі документи учасника. хоч роз"яснення хоч і стали більш лаконічними, але інформативними і обгрунтованими їх назвати важко Smile

#123:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:50
    —
torgiosv1 писал(а):

а как вы описываете в тд, что документы по ст.17 участник должен подать в одном файле в квалификацией и тех.требованиями.
ніяк - це можливість майданчика проставити галочки чи прикріпити документи відповідно до їх статусу - кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д. Відповідно які документи бачитиме замовник на етапі прекваліфікації залежить від учасника

Последний раз редактировалось: Jyrcom (26 Окт 2016, 15:51), всего редактировалось 1 раз

#124:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:50
    —
Jyrcom писал(а):
інформативними і обгрунтованими їх назвати важко Smile

це точно Sad

#125:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:52
    —
Jyrcom писал(а):
кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д.

а ч.1 ст.25 говорит, что документы по этим двум требованиям подаются в одном файле.

#126:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:54
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

ніяк - це можливість майданчика проставити галочки чи прикріпити документи відповідно до їх статусу - кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д. Відповідно які документи бачитиме замовник на етапі прекваліфікації залежить від учасника

вы пишите, что на этапе предквалификации требуете ст.17 в свободной форме. а если не дали, отклоняете несмотря на ч.5 ст.28?

#127:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:56
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
кваліфікація окремо, техчастина - окремо і т.д.

а ч.1 ст.25 говорит, что документы по этим двум требованиям подаются в одном файле.
"В окремому файлі", а не в одному файлі. ми в ТД прописали "окремими файлами"

#128:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 15:59
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):

вы пишите, что на этапе предквалификации требуете ст.17 в свободной форме. а если не дали, отклоняете несмотря на ч.5 ст.28?
так:
Цитата:
Довідка Учасника у довільній формі, яка підтверджує відсутність підстав щодо відмови в участі у процедурі закупівлі та/або відхилення тендерної пропозиції, зазначених у статті 17 та частині сьомій статті 28 Закону

За відсутність - відхиляємо, оскільки є ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;".

#129:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 16:09
    —
Jyrcom писал(а):

За відсутність - відхиляємо, оскільки є ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;".

а почему вы эту норму используете для пред-квалификации? она же может использоваться когда участник не дал эту информацию на пост-квалификации.
p.s. может сумбурно и не совсем понятно пишу, но словами сложно донести то, что творится в голове Smile

#130:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 16:18
    —
torgiosv1 писал(а):
Jyrcom писал(а):

а почему вы эту норму используете для пред-квалификации? она же может использоваться когда участник не дал эту информацию на пост-квалификации.
p.s. может сумбурно и не совсем понятно пишу, но словами сложно донести то, что творится в голове Smile

Голова і юрист наші також не хотіли цього робити, поки дивились виключно на ст.28 ч.5. А якщо глянути в комплексі:
1.
Цитата:
Стаття 17. Відмова в участі у процедурі закупівлі
1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника

2.
Цитата:
ст.30 "1. Замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо: 1) учасник: не надав документи, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 цього Закону;"

то вирішили все таки перевіряти.

#131:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 16:28
    —
вроде как все это имеет место быть. все бы ничего, но думаю будет большое количество жалоб от участников, когда мы начнем их отклонять из-за отсутствия свободной справки по ст.17.
вот опять же здесь сталкиваемся с разными, противоречащими друг другу нормами закона. все, хочу уйти с комитета Neutral

#132:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 26 Окт 2016, 21:14
    —
torgiosv1 писал(а):
вроде как все это имеет место быть. все бы ничего, но думаю будет большое количество жалоб от участников, когда мы начнем их отклонять из-за отсутствия свободной справки по ст.17.
вот опять же здесь сталкиваемся с разными, противоречащими друг другу нормами закона.

хай оскаржують. може тоді офіційна позиція якогось органу з"явиться. ми так чекаємо такого випадку.
torgiosv1 писал(а):
все, хочу уйти с комитета Neutral
тільки в декрет ! Very Happy тоді різницю відчуєте і на роботу летітимите ))))))

#133:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 27 Окт 2016, 08:11
    —
Jyrcom писал(а):

torgiosv1 писал(а):
все, хочу уйти с комитета Neutral
тільки в декрет ! Very Happy тоді різницю відчуєте і на роботу летітимите ))))))

знаю-знаю, было дело)))

#134:  Автор: Myrzilko СообщениеДобавлено: 27 Окт 2016, 10:05
    —
Добрый.

Подскажите плиз.
МТ, допустили до аукциона 2-х с 8-ми.

Была подана жалоба на не правомерное отклонение + неправомерный допуск к аукциону одного из учасников.
Жалобу удовлетворили частично.
Постановили отменить решение о допуске к аукциону одного из ранее допущенных и отменили решение о не допуске скаржника к аукциону.
Соответственно нужно провести повторную преквалификацию этих двух участников, но 20-ти дневный строк отведенный на это закончился так как первый раз преквалификация длилась как раз 20 роб дней.

Как быть теперь?

#135:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 11:36
    —
Скажить будь ласка: частина 4 ст 10 Закону (133 тис. євро) застосовується, якщо така сума закупівлі по одному коду класифікатора за рік буде, чи можно купити частину, наприклад ліків, до 133 тис. потім через деякий час ще закупити до 133 тис.? Чи не буде це поділом процедури?

#136:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 12:05
    —
bilmed писал(а):
Чи не буде це поділом процедури?

будет

#137:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 12:34
    —
torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):

будет

Адже ми не уникаемпроведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону (ст. 2 останній абзац)?

#138:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 14:11
    —
bilmed писал(а):
або застосування цього Закону (ст. 2 останній абзац)?

вот как раз "уникнення застосування цього Закону" вы и планируете сделать. планируете нарушить условие части 4 статьи 10 закона. сумма по предмету закупки определяется по годовой необходимости, в вашем случае она превышает 133 тыс.евро. так что во избежание нарушений нужно проводить международку.

#139:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 12 Янв 2017, 17:12
    —
bilmed писал(а):
torgiosv1 писал(а):
bilmed писал(а):

будет

Адже ми не уникаемпроведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону (ст. 2 останній абзац)?
краще розбийте в річному плані на два предмети закупівлі (два рядки). Хоча ми проводимо міжнародки в залежності від суми конкретного предмету закупівлі а не суми строчки в плані.

#140:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 13:34
    —
если ожидаемая стоимость моей закупки 19,2 млн.грн., то я же не требую информацию по п.10 ч.1 ст.17?

#141:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 15:27
    —
torgiosv1 писал(а):
если ожидаемая стоимость моей закупки 19,2 млн.грн., то я же не требую информацию по п.10 ч.1 ст.17?
ні Smile

#142:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 04 Апр 2017, 15:55
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
ні Smile

фуууххх, отлично Smile а то опять же начитаешься всего, голова кругом Confused в одном месте пишут, что даже если стоимость закупки меньше 20 млн.грн. нужно просить антикор.программу, т.к. есть организации для которых она обязательна согласно закона про коррупцию. но зачем же усложнять себе жизнь, если в нашем законе четко прописано, что просить нужно только после 20 млн.
я смотрю сейчас на одну и ту же норму закона есть, как минимум, куча разных мнений Very Happy

#143:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 29 Июн 2017, 15:22
    —
Запитаю ще раз, будь ласка, якщо можна:
"Оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну..."

Не бачу слів "предмет закупівлі". Можна це так трактувати, що мова йде саме про вартість процедури? А то ще одна багатолотова міжнародка - це знущання порівняно із звичайними відкритими торгами.

#144:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 04 Июл 2017, 14:12
    —
Verona1 писал(а):
Не бачу слів "предмет закупівлі".
саме цей аргумент і є підставою для багатьох замовників проводити по одному рядку річного плану декілька процедур, які залежно від суми ділять на укр-і євро торги. в ідеалі кожну закупівлю варто було б рознести окремими рядками по річному плану (змінивши конкретну назву предмету закупівлі).

#145:  Автор: Verona1 СообщениеДобавлено: 04 Июл 2017, 14:35
    —
Маємо 1 рядок в плані по коду - міжнародні відкриті торги, які проведені на початку року. Але протягом року виникає додаткова потреба у закупівлі по тому ж коду - по сумі тягне на відкриті торги. Робимо ще один рядок у плані і спокійно проводимо неміжнародні відкриті торги. Так можна?

#146:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 10 Июл 2017, 11:50
    —
Verona1 писал(а):
Маємо 1 рядок в плані по коду - міжнародні відкриті торги, які проведені на початку року. Але протягом року виникає додаткова потреба у закупівлі по тому ж коду - по сумі тягне на відкриті торги. Робимо ще один рядок у плані і спокійно проводимо неміжнародні відкриті торги. Так можна?
При проверке задала вопрос КРУшнице - смысл ответа следующий:
Если Вам выделили средства и Вы распределили их в ГП так, что в итоге у Вас получилось 2 (или более) закупок пусть даже и открытые торги - то это нарушение закона, в частности ст.7.
Но, если в течении года у Вас появилась необходимость что-либо дозакупить, то это вполне возможно. Если уж совсем идеально, то хорошо-бы было, чтобы дозакупка была сделана на доп.средства.

#147:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 19 Июл 2017, 15:51
    —
Sagittarius писал(а):

Если Вам выделили средства и Вы распределили их в ГП так, что в итоге у Вас получилось 2 (или более) закупок пусть даже и открытые торги - то это нарушение закона, в частности ст.7..
Surprised Surprised Surprised

#148:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 20 Июл 2017, 11:03
    —
Jyrcom писал(а):
Surprised Surprised Surprised
Embarassed пункта 7, ст.2
Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону.

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1