калькуляция
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1: калькуляция Автор: AzAzellA СообщениеДобавлено: 11 Фев 2011, 19:20
    —
ребята, помогите, срочно нужна калькуляция, но не поизводственника, а ПРОДАЖНИКА.
мы выступаем как диллеры, требуют калькуляцию, где то была формула, но найти не могу.
Помогите, плиззззззззззз....................

#2:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 22 Мар 2011, 13:31
    —
А можно ли требовать в ДКТ расшифровку ценообразования? в виде калькуляции например?

#3:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 22 Мар 2011, 13:36
    —
Jyrcom писал(а):
А можно ли требовать в ДКТ расшифровку ценообразования? в виде калькуляции например?

А що ви закуповуєте послуги чи роботи?

#4:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 22 Мар 2011, 13:37
    —
Jyrcom писал(а):
А можно ли требовать в ДКТ расшифровку ценообразования? в виде калькуляции например?


А почему бы и нет? Smile

#5:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 22 Мар 2011, 13:43
    —
irka писал(а):
Jyrcom писал(а):
А можно ли требовать в ДКТ расшифровку ценообразования? в виде калькуляции например?

А що ви закуповуєте послуги чи роботи?

Это в основном товаров касается, возможно некоторых видов услуг не связанных с производством работ.

tendurion писал(а):


А почему бы и нет? Smile

А какой либо нормативкой оговаривается лимит рентабельности?

Это от меня требуют экономисты Confused

#6:  Автор: tendurionОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 22 Мар 2011, 14:56
    —
Jyrcom писал(а):


Это от меня требуют экономисты Confused


Экономисты требуют? А Вы им это напомните Cool

Цитата:
ДОВІДНИК
кваліфікаційних характеристик професій працівників


ЕКОНОМІСТ

Повинен знати: законодавчі та нормативні правові акти, методичні матеріали з планування, обліку та аналізу діяльності підприємства; організацію планової роботи; порядок розроблення перспективних і річних планів господарсько-фінансової та виробничої діяльності підприємства;

#7:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 22 Мар 2011, 15:09
    —
tendurion писал(а):


Экономисты требуют? А Вы им это напомните Cool
Правильное распределение труда возможно не только в нашей организации головная боль Cool
Возможно так пытаются руководители через эконом.службы решить задачу экономии средствWink

#8:  Автор: Protey СообщениеДобавлено: 04 Апр 2011, 09:28
    —
Яким чином визначати вартість поставки товару? Чи треба вимогати від Учасника торгів включати до ціни пропозиції вартість доставки товару згідно п. 30 Ст. 1 Закону "Здійснення державних закупівель" за умови, якщо вартість доставки не перевищує вартість самого товару.
Яким чином це можна відстежити, якщо Учасник подає просто ціну й невідомо, що є її складовими?

#9:  Автор: aljona18 СообщениеДобавлено: 04 Апр 2011, 11:55
    —
Protey писал(а):
Яким чином визначати вартість поставки товару? Чи треба вимогати від Учасника торгів включати до ціни пропозиції вартість доставки товару згідно п. 30 Ст. 1 Закону "Здійснення державних закупівель" за умови, якщо вартість доставки не перевищує вартість самого товару.
Яким чином це можна відстежити, якщо Учасник подає просто ціну й невідомо, що є її складовими?


так вы в ДКТ в "Форма цінової пропозиції" пропишите. У нас например в табличке которая заполняется участником в составе "Форма цінової пропозиції" отдельными колонками идут "Витрати на транспортування" та "Інші витрати"

#10:  Автор: Protey СообщениеДобавлено: 04 Апр 2011, 22:34
    —
Тим не менш, я так розумію, що відхилити пропозицію у якої вартість транспортування вище за варість товару ми не зможемо? Чи сюди можна привязати "невідповідінсть вимогам ДКТ"?

#11:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 05 Апр 2011, 07:34
    —
Protey писал(а):
Тим не менш, я так розумію, що відхилити пропозицію у якої вартість транспортування вище за варість товару ми не зможемо? Чи сюди можна привязати "невідповідінсть вимогам ДКТ"?

Тут можно ссылаться на порядок определения предмета закупки, в часности:
Цитата:
...2.5. У разі, якщо при здійсненні замовником закупівлі товарів передбачається також закупівля послуги (послуг), пов'язаної з поставкою товару (зокрема послуги з транспортування, установки, монтажу, наладки, інсталяції програмного забезпечення, навчання персоналу тощо), предметом закупівлі в такому разі є товари за умови, що вартість такої послуги (таких послуг) не перевищує вартості самих товарів.

А в ДКТ это условие было прописано?

#12: Re: калькуляция Автор: Romashka30 СообщениеДобавлено: 31 Май 2011, 10:14
    —
обязательно устанавливать заказчику торгов калькуляцию в документации, если он закупает рекламные услуги.



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

Страница 1 из 1

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group