Розміщення акцепту, повідомлення про результат (в т.ч. ЛОТИ)
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#101:  Автор: okpdtke.tenderОткуда: Донецк СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:13
    —
Ви повинні оприлюднити протягом трьох днів с дня акцепту.(подати на портал) У вас є дата акцепту, а потім буде дата публікації в ВДЗ від якої будите відраховувати 14 днів.

#102:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:19
    —
tan писал(а):
Коллеги, вопрос такой (когда-то уже вроде обсуждался):

Сегодня 06.12.13 принимаем решение про акцепт. По графику ВДЗ публикация 12.12.13.
Не нарушаем Ст.10 - "протягом 3х робочих днив..." Question

Не порушуєте! Ваше завдання ЗАБЕЗПЕЧИНТИ публікацію, а не опублікувати. Тобто Ви мусите протягом трьох днів відіслати інформацію на Портал, а далі то вже клопоти самого Порталу...

#103:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:41
    —
tan писал(а):
Коллеги, вопрос такой (когда-то уже вроде обсуждался):

Сегодня 06.12.13 принимаем решение про акцепт. По графику ВДЗ публикация 12.12.13.
Не нарушаем Ст.10 - "протягом 3х робочих днив..." Question
Не. Ща ОТПРАВКА протягом 3Х Р.Д.

#104:  Автор: tan СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:51
    —
Jyrcom писал(а):
tan писал(а):
Коллеги, вопрос такой (когда-то уже вроде обсуждался):

Сегодня 06.12.13 принимаем решение про акцепт. По графику ВДЗ публикация 12.12.13.
Не нарушаем Ст.10 - "протягом 3х робочих днив..." Question
Не. Ща ОТПРАВКА протягом 3Х Р.Д.


А ничего, что в Ст.39 " Замовник протягом трьох робочих днів з моменту прийняття рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника забезпечує публікацію"? Не вяжется со Ст.10 "Замовник надаэ ..."

#105:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:55
    —
tan писал(а):
Jyrcom писал(а):
tan писал(а):
Коллеги, вопрос такой (когда-то уже вроде обсуждался):

Сегодня 06.12.13 принимаем решение про акцепт. По графику ВДЗ публикация 12.12.13.
Не нарушаем Ст.10 - "протягом 3х робочих днив..." Question
Не. Ща ОТПРАВКА протягом 3Х Р.Д.


А ничего, что в Ст.39 " Замовник протягом трьох робочих днів з моменту прийняття рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника забезпечує публікацію"? Не вяжется со Ст.10 "Замовник надаэ ..."

Не написано ж "Публікує"!

#106:  Автор: tan СообщениеДобавлено: 06 Дек 2013, 11:57
    —
Спасибо. Буду сейчас подавать

#107:  Автор: prorabin СообщениеДобавлено: 18 Дек 2013, 11:23
    —
Будь ласка, підскажіть: після оприлюднення документів через Кабінет Замовника чи потрібно оригінали відправляти до ВДЗ ?

#108:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 18 Дек 2013, 11:55
    —
prorabin писал(а):
Будь ласка, підскажіть: після оприлюднення документів через Кабінет Замовника чи потрібно оригінали відправляти до ВДЗ ?


смотря каких. в ст.10 Закона указано, какие документы лишь "оприлюднюються", а какие "публыкуються". те, которые публикуются, отправляются. в инструкции вестника также все расписано. уточните вопрос

#109:  Автор: Ksenyra СообщениеДобавлено: 18 Дек 2013, 14:03
    —
я в последнее время работаю только через кабинет заказчика и никакие документы дополнительно не отправляю, пока всё что надо опубликовывают и на сайте и в газете (ТТТ)

#110:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 18 Дек 2013, 14:22
    —
Ksenyra писал(а):
я в последнее время работаю только через кабинет заказчика и никакие документы дополнительно не отправляю, пока всё что надо опубликовывают и на сайте и в газете (ТТТ)

А Ви Інструкцію подання, прийому та розміщення інформації в ВДЗ і на Порталі читали? Почитайте п. 6.2.3 - там досить однозначно написано, що оригінал інформації ДЛЯ ДРУКУ із зазначенням вхідного номера відсилається в Зовнішторгвидав протягом двох робочих днів.
Я б не ризикував так як Ви - в один прекрасний момент там опам'ятаються і заблокують Вам Кабінет замовника. Ну а за всіма законами жанру виберуть вони "самий підходящий" момент! )

#111:  Автор: Ksenyra СообщениеДобавлено: 18 Дек 2013, 14:53
    —
Sekret_ar писал(а):
Ksenyra писал(а):
я в последнее время работаю только через кабинет заказчика и никакие документы дополнительно не отправляю, пока всё что надо опубликовывают и на сайте и в газете (ТТТ)

А Ви Інструкцію подання, прийому та розміщення інформації в ВДЗ і на Порталі читали? Почитайте п. 6.2.3 - там досить однозначно написано, що оригінал інформації ДЛЯ ДРУКУ із зазначенням вхідного номера відсилається в Зовнішторгвидав протягом двох робочих днів.
Я б не ризикував так як Ви - в один прекрасний момент там опам'ятаються і заблокують Вам Кабінет замовника. Ну а за всіма законами жанру виберуть вони "самий підходящий" момент! )
Правила конечно читала и всегда все отправляла, а в последнее время забываю отправлять оригиналы, ну пока все проходит ТТТ

#112:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 18 Дек 2013, 15:34
    —
Ksenyra писал(а):
Sekret_ar писал(а):
Ksenyra писал(а):
я в последнее время работаю только через кабинет заказчика и никакие документы дополнительно не отправляю, пока всё что надо опубликовывают и на сайте и в газете (ТТТ)

А Ви Інструкцію подання, прийому та розміщення інформації в ВДЗ і на Порталі читали? Почитайте п. 6.2.3 - там досить однозначно написано, що оригінал інформації ДЛЯ ДРУКУ із зазначенням вхідного номера відсилається в Зовнішторгвидав протягом двох робочих днів.
Я б не ризикував так як Ви - в один прекрасний момент там опам'ятаються і заблокують Вам Кабінет замовника. Ну а за всіма законами жанру виберуть вони "самий підходящий" момент! )
Правила конечно читала и всегда все отправляла, а в последнее время забываю отправлять оригиналы, ну пока все проходит ТТТ

Як на мене - граєтесь з вогнем!
Згідно із Законм уповноваженим органом в сфері ДЗ є МЕРТУ. МЕРТУ наказом визначило офіційним виданням ВДЗ і Портал (Зовнішторгвидав). Зовнішторгвидав затвердив інструкцію подання і розміщення інформації. Мені здається, цей логічний ланцюжок є достатньою підставою для того щоб перевіряючі захотіли від Вас підтвердження відсилання оригіналу інформації...
Разом з тим, думаю, можна подискутувати на тему наскільки "указом" для замовників може бути "папірячка" Зовнішторгвидаву - це ж не наказом МЕРТУ затверджувалася та Інструкція - але в кінцевому результаті всеодно думаю замовник буде "крайнім"...
ІМХО

#113:  Автор: qwertyp СообщениеДобавлено: 24 Янв 2014, 16:39
    —
Доброго всім дня. Прошу роз'їяснити мені, хто в курсі, бо я щось читаю - читаю ту ст.10 Закону, ніяк не зрозумію. Після укладання договору про закупівлю у одного учасника, я повинна опублікувати оголошення про результати закупівлі не пізніше ніж через сім днів, так? То оці сім днів -це кінцева дата виходу ВДЗ, чи все ж таки дата подання до ВДЗ? Про початок процедури та акцепт мені зрозуміло, а тут щось сумніваюся.

#114:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 24 Янв 2014, 19:11
    —
qwertyp писал(а):
Доброго всім дня. Прошу роз'їяснити мені, хто в курсі, бо я щось читаю - читаю ту ст.10 Закону, ніяк не зрозумію. Після укладання договору про закупівлю у одного учасника, я повинна опублікувати оголошення про результати закупівлі не пізніше ніж через сім днів, так? То оці сім днів -це кінцева дата виходу ВДЗ, чи все ж таки дата подання до ВДЗ? Про початок процедури та акцепт мені зрозуміло, а тут щось сумніваюся.

"все ж таки дата подання до ВДЗ" ))

#115:  Автор: qwertyp СообщениеДобавлено: 25 Янв 2014, 10:44
    —
Тобто, якщо договір у мене, припустимо, 9.01, я подала оголошення про результати 13.01, а ВДЗ вийшов 20.01, то ніяких термінів я не порушила? У нас дуже прискіплива казна, я принесу роздруківку ВДЗ від 20.01, а договір - 09.01, чи не заверне? Чи ще нести роздруківку із сайту, з терміном подання? Чи нікому не завертали?
Просто у тому році якось вклалась у термін із публікацією, а в цьому вийшла нестиковка, ось й сумніваюсь.


Последний раз редактировалось: qwertyp (25 Янв 2014, 10:49), всего редактировалось 1 раз

#116:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 25 Янв 2014, 10:48
    —
qwertyp писал(а):
Тобто, якщо договір у мене, припустимо, 9.01, я подала оголошення про результати 13.01, а ВДЗ вийшов 20.01, то ніяких термінів я не порушила? У нас дуже прискіплива казна, я принесу роздруківку ВДЗ від 20.01, а договір - 09.01, чи не заверне? Чи ще нести роздуківку із сайту, з терміном подання?

Почитайте уважно Закон - замовник зобов'язаний протягом семи днів ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПУБЛІКАЦІЮ, а не опублікувати оголошення про результати. Є роз'яснення МЕРТУ щодо цього питання, так що сміло можете нести своє оголошення в казну - Ви нічого не порушили.

#117:  Автор: qwertyp СообщениеДобавлено: 25 Янв 2014, 10:50
    —
Дуже дякую.

#118:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 27 Янв 2014, 11:21
    —
Договор заключили 20.01, сегодня подаю объявление о результатах. я ведь вписываюсь в срок? не пізніш як через сім днів з дня
укладення договору про закупівлю - сегодня ведь тот седьмой день?

#119:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 27 Янв 2014, 11:29
    —
teona писал(а):
Договор заключили 20.01, сегодня подаю объявление о результатах. я ведь вписываюсь в срок? не пізніш як через сім днів з дня
укладення договору про закупівлю - сегодня ведь тот седьмой день?
по ходу да Smile

#120:  Автор: [email protected] СообщениеДобавлено: 31 Янв 2014, 11:24
    —
Підкажіть, будь ласка, хто знає у якому Роз"ясненні МЕРТУ щодо питання, яке озвучено вище, тобто про ст.10 ЗУ

#121:  Автор: polzak СообщениеДобавлено: 30 Дек 2014, 16:08
    —
Хочу застерегти замовників від помилки, яку допустив я. При поданні на оприлюднення Інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі (закупівля була багатолотова) у графі "Дата запрошення" прописав три дати - 20.11.2014, 21.11.2014, 24.11.2014 (дати відправлення запрошень учасникам на участь у переговорах). В результаті - оголошення червоне, а у квитанції - повідомлення: "При обробці документу виникла помилка. В поле "Дата запрошення невірний тип даних" введено невірні дані "20.11.2014, 21.11.2014, 24.11.2014". Дивіться інструкцію по використанню системи". В інструкції на цей випадок звичайно ж нічого немає Mad . Телефоную на портал, пояснюю ситуацію. Відповідають, що необхідно прописувати одну дату бо програма вас не розуміє. Заперечую, що це не буде відповідати факту і оригіналу документа, який я вам пришлю. У підсумку домовились, що дві інші дати запрошення пропишу у графі "Додаткова інформація". Так і зробив, інформація принята. Отака Embarassed малята. Може комусь стане у пригоді.

#122:  Автор: Esmanoor СообщениеДобавлено: 11 Фев 2015, 12:50
    —
Допоможіть! Не має АЦЗО (в кабінеті замовника). Це тільки в нас така проблема чи його взагалі вже не має?



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5  :| |:
Страница 5 из 5

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group