Діяльність комітету з конкурсних торгів
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

#526:  Автор: pologicrl СообщениеДобавлено: 20 Мар 2013, 11:34
    —
Чи веде комітет з конкурсних торгів реєстр лікарських засобів?

#527:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 20 Мар 2013, 11:36
    —
pologicrl писал(а):

все зависит от того, что написано в Положении о ККТ.

а вообще- что это такое? Smile

#528:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 20 Мар 2013, 11:46
    —
pologicrl писал(а):

Це риторичне питання чи Ви таки хочете почути на нього відповідь!? Very Happy

Ну а якщо серйозно, то це все залежить від того як організована робота у конкретного замовника і які посадові особи входять до складу ККТ! Як на мене, то ККТ не мав би вести такий реєстр - для цього, по ідеї, мали б бути відповідні люди в штаті.
Таким чином, ККТ (а точніше хтось із членів ККТ) може вести такий реєстр за двох умов:
1) коли до складу ККТ входить посадова особа, в посадовій інструкції якої передбачено виконання таких функцій;
2) коли такий реєстр ведеться з метою моніторингу виконання договору, укладення за результатами торгів.

#529:  Автор: hospital57 СообщениеДобавлено: 20 Мар 2013, 11:49
    —
yulyasha писал(а):
pologicrl писал(а):

все зависит от того, что написано в Положении о ККТ.

а вообще- что это такое? Smile

Очевидно речь идет о внутреннем контроле мед.организации за оптово-відпускними цінами на лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів (постанова КМУ N 794 від 13.08.2012)

#530:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 15:57
    —
Уважаемые коллеги ! Кто подскажет обязан ли озвучивать секретарь ККТ вопрос при раскрытии ЗЦП о наличии всех документов имеющийся в документации или только Цену предложения ?Точто такой же вопрос по ОТ ?

#531:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:04
    —
cfiflheu писал(а):
Уважаемые коллеги ! Кто подскажет обязан ли озвучивать секретарь ККТ вопрос при раскрытии ЗЦП о наличии всех документов имеющийся в документации или только Цену предложения ?Точто такой же вопрос по ОТ ?

ст. 27:
Цитата:
3. Під час розкриття пропозицій конкурсних торгів
перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів,
передбачених документацією конкурсних торгів, а також оголошуються
найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціна кожної
пропозиції конкурсних торгів або частини предмета закупівлі
(лота)
. Зазначена інформація вноситься до протоколу розкриття
пропозицій конкурсних торгів.

#532:  Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:05
    —
По ВТ ст.27 ч.3 "........перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів......., оголошується найменування та місцезнаходження кожного учасника, ціна кожної пропозиції........"

А ким саме оголошується та перевіряється не сказано (головою, секретарем, тощо). Це вже може бути внутрішній документ ККТ про розподіл обов’язків.

#533:  Автор: AbsurdlanaОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:07
    —
cfiflheu писал(а):

почитайте здесь
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=72105&highlight=#72105

#534:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:08
    —
Спасибо !.......перевіряється наявність чи відсутність усіх необхідних документів....ЕСЛИ ДОКУМЕНТЫ НЕ ВСЕ ЭТОЖЕ НЕ ОБЬЯВЛЯЕТСЯ НА ОТКРЫТИИ ?

#535:  Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:25
    —
Закон не зобов’язує оголошувати дану інформацію, але для "чистоти процедури" можна.

#536:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:32
    —
yaroslav081108 писал(а):
Закон не зобов’язує оголошувати дану інформацію, але для "чистоти процедури" можна.

ст. 27, ч.4 ЗУ 2289.
Цитата:
Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів складається у день розкриття пропозицій конкурсних торгів за формою, встановленою Уповноваженим органом.
Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів підписується членами комітету з конкурсних торгів та учасниками, які беруть участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.

п.5, колонка 4 Форми протоколу, наказ 922
Цитата:
Інформація про наявність чи відсутність необхідних документів, передбачених документацією конкурсних торгів
(запитом щодо цінових пропозицій)

Можна й не оголошувати, але вносити письмову інформацію до протоколу, при тому до його підписання - таки має сенс... Smile

#537:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 27 Мар 2013, 16:35
    —
Всем огромное спасибо за просвещение !Как бы всё есть в Законе но возникают сомнения !

#538:  Автор: irusik СообщениеДобавлено: 22 Апр 2013, 08:11
    —
Підскажіть, будь-ласка, чи повинен ККТ проводити моніторинг цін закупівель, які не підпадають під дію Закону? Дякую.

#539:  Автор: yulyasha СообщениеДобавлено: 22 Апр 2013, 08:18
    —
irusik писал(а):
Підскажіть, будь-ласка, чи повинен ККТ проводити моніторинг цін закупівель, які не підпадають під дію Закону? Дякую.

если это написано в Положении о ККТ или должностной инструкции

#540:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 11:25
    —
Шановні колеги, підкажіть, чи можно внести у трудову книжку запис про те, що ти був секретарем ККТ, якщо так, то як це правильно зробити?

#541:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 11:43
    —
Согласно классификатора професий такой специальности нет .

#542:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 11:52
    —
cfiflheu писал(а):
От мені так і у відділі кадрів сказали, а я вважаю, що це не справедливо Smile От як, наприклад, підтвердити, що ти взагалі був у комітеті та маєш відповідний досвід при переході на іншу роботу? Тільки підтвердження від самого підприємства у формі якого-небуть листа?

#543:  Автор: cfiflheuОткуда: Бердянск СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 11:57
    —
irka писал(а):
cfiflheu писал(а):
От мені так і у відділі кадрів сказали, а я вважаю, що це не справедливо Smile От як, наприклад, підтвердити, що ти взагалі був у комітеті та маєш відповідний досвід при переході на іншу роботу? Тільки підтвердження від самого підприємства у формі якого-небуть листа?
Думаю в виде характеристики или рекомендательного письма .

#544:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 12:33
    —
irka писал(а):
cfiflheu писал(а):

Закупщик есть Smile Узаконить только нада Smile А показать можна всё что угодно - начиная от дёргающегося глаза, трусящихся рук и заканчивая документом об обучении Smile

#545:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 13:06
    —
Jyrcom писал(а):
irka писал(а):
cfiflheu писал(а):

А показать можна всё что угодно - начиная от дёргающегося глаза, трусящихся рук
Laughing Головне не перестаратись щоб тебе не прийняли за божевільного або алкоголіка Smile Я чомусь вважала, що документ про навчання повинен залишатись на підприємстві, а раптом у них буде перевірка. Да і по суті він не підтверджує, що тебе призначено секретарем ККТ. Ну захотів ти добровільно пройти навчання у зазначеній галузі, той що?

#546:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 23 Апр 2013, 13:30
    —
irka писал(а):
Jyrcom писал(а):
irka писал(а):
cfiflheu писал(а):

Laughing Головне не перестаратись щоб тебе не прийняли за божевільного або алкоголіка Smile Я чомусь вважала, що документ про навчання повинен залишатись на підприємстві, а раптом у них буде перевірка. Да і по суті він не підтверджує, що тебе призначено секретарем ККТ. Ну захотів ти добровільно пройти навчання у зазначеній галузі, той що?

Сделайте копию приказа о составе ККТ, и будет Вам счастье Smile !!!

#547:  Автор: tatyana79 СообщениеДобавлено: 24 Апр 2013, 11:46
    —
198219dn писал(а):
irka писал(а):
Jyrcom писал(а):
irka писал(а):
cfiflheu писал(а):

Сделайте копию приказа о составе ККТ, и будет Вам счастье Smile !!!

Согласна: копия приказа + обязательно сертификат об обучении. Мне кажется все знают в нашей стране, что в составе комитета многие люди "для галочки", которые не владеют вопросом.
Тем не менее, как и 3 года назад, считаю, что добровольное желание афишировать знания о закупках и желание трудоустраиваться в этой сфере ни к чему хорошему не приводит.

#548:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 06 Ноя 2013, 11:36
    —
Здравствуйте!
Согласно приказа Мин. экономики № 922 от 26.07.2010 (в редакции приказа № 428 от 27.12.2011) на объявлении про проведение закупки должна обязательна стоять подпись и печать председателя ТК. Но в то же время в Типовом положении про ТК указано, что председатель МОЖЕТ иметь право на подписание договоров, т.е. это право не обязательное. Возникает вопрос: две эти нормы друг другу противоречат и получается председателя нужно в любом случае уполномачивать на подписание документов в сфере закупок?

#549:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 06 Ноя 2013, 14:07
    —
torgiosv1 писал(а):
Здравствуйте!
Согласно приказа Мин. экономики № 922 от 26.07.2010 (в редакции приказа № 428 от 27.12.2011) на объявлении про проведение закупки должна обязательна стоять подпись и печать председателя ТК. Но в то же время в Типовом положении про ТК указано, что председатель МОЖЕТ иметь право на подписание договоров, т.е. это право не обязательное. Возникает вопрос: две эти нормы друг другу противоречат и получается председателя нужно в любом случае уполномачивать на подписание документов в сфере закупок?

На право подписи договоров должен быть Приказ по основной деятельности, доверенность или другой документ дающий право подписи договора. Не обязательно чтоб председатель ККТ подписывал договор.

#550:  Автор: sevtax СообщениеДобавлено: 24 Ноя 2013, 20:56
    —
доброго времени суток! подскажите, пожалуйста, на процедуре раскрытия вскрывать конверты и озвучивать документы, которые есть в наличии в предложении КТ имеет право только секретарь или председатель? просто у некоторых специалистов существует мнение, что такое право есть только у тех членов ККТ, которые имеют сертификаты

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  След.  :| |:
Страница 22 из 28