Діяльність комітету з конкурсних торгів
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

#51: подскажите пожалуйста Автор: aljona18 СообщениеДобавлено: 11 Окт 2010, 10:32
    —
подскажите пожалуйста на какой срок можно подписывать договора которые не идут по процедурам (наши юристы возвращают договора в которых срок действия переваливает за 31.12.2010 года) мотивируя это так "читайте закон о гос. закупках", где там указано что договора (в которых меньше 100 тыс.) можно заключать только на текущий год?

#52:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 11 Окт 2010, 10:34
    —
нигде,ибо Закон не распространяется на такие закупки.

#53:  Автор: aljona18 СообщениеДобавлено: 11 Окт 2010, 10:53
    —
но как мне доказать нашему юристу он уже столько договоров завернул, а все идут ко мне с вопросом почему поскольку я секретарь ККТ

#54:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 11 Окт 2010, 11:16
    —
Ст. 2 Сфера застосування закону. Первый абзац. Пусть почитает. Я не юрист,конечно по образованию, но по-моему тут четко написано, когда применяется Закон.

#55: Re: подскажите пожалуйста Автор: medtechnikОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 11 Окт 2010, 11:27
    —
aljona18 писал(а):
подскажите пожалуйста на какой срок можно подписывать договора которые не идут по процедурам (наши юристы возвращают договора в которых срок действия переваливает за 31.12.2010 года) мотивируя это так "читайте закон о гос. закупках", где там указано что договора (в которых меньше 100 тыс.) можно заключать только на текущий год?

Скорее надо читать Бюджетный кодекс в таком случае

#56:  Автор: aljona18 СообщениеДобавлено: 11 Окт 2010, 11:51
    —
большое спасибо за ответы

#57:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 10:47
    —
Звертаюсь до замовників!
Я розумію, що офіційний лист на адресу редакції ВДЗ для реєстрації готується в довільній формі, але може хтось поділитись "козою" цього листа - боюсь щоб все важливе було зазначене!
І ще питання:
1) Чи можна скинути факсом цього листа для швидшої реєстрації (хтось практикував таке)?
2) Скільки часу проходило з моменту відправлення листа і отримання доступу до інформації?
Буду вдячний за відповіді і допомогу!

#58:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 10:58
    —
Sekret_ar писал(а):
Звертаюсь до замовників!
Я розумію, що офіційний лист на адресу редакції ВДЗ для реєстрації готується в довільній формі, але може хтось поділитись "козою" цього листа - боюсь щоб все важливе було зазначене!

Редакція інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель»
м. Київ, вул. Воровського, 22,
оф. 69, каб. 5,


"Про реєстрацію"

Звертаюсь до Вас з проханням щодо надання комітету з конкурсних торгів ДП "Підприємство" безкоштовного доступу до функції подання інформації для публікації в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» через веб-портал з питань державних закупівель www.tender.me.gov.ua.
Наші реквізити:
повне найменування: __________________;
ідентифікаційний код ЄДРПОУ (не для друку): ____________;
поштова адреса: ___________________________;
e-mail ____________________________________;
контактні телефони: _________________________.
Відомості про склад комітету з конкурсних торгів додаються.
Також звертаюсь з проханням провести реєстрацію нас в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» як замовника під особистим логіном і паролем відповідно:
Логін -
пароль -
Додаток: Відомості про склад комітету з конкурсних торгів


Заступник голови
комітету конкурсних торгів
Sekret_ar писал(а):
І ще питання:
1) Чи можна скинути факсом цього листа для швидшої реєстрації (хтось практикував таке)?

Можливо й можна, але як згадаю муки подачі оголошень про результати то факсом якось і не хочеться...
Sekret_ar писал(а):
2) Скільки часу проходило з моменту відправлення листа і отримання доступу до інформації?

Поки відповідав вище зрозумів що ти запитуєш про реєстрацію на порталі Smile Відправив поштою і зареєстрували десь днів через 10. але ніяких змін в порівнянні з попереднім логіном та паролем не побачив...
Sekret_ar писал(а):
Буду вдячний за відповіді і допомогу!

Drinks or Beer Уже кто то из коллег выкладывал это письмо

#59:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 11:35
    —
Цитата:
Також звертаюсь з проханням провести реєстрацію нас в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» як замовника під особистим логіном і паролем відповідно:
Логін -
пароль -

А чому у ВДЗ? Може на Порталі?

#60:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 12:50
    —
і так зареєстрували... Такий лист писав колега Бортнікс, якщо не пмиляюсь...

#61:  Автор: zodiac23Откуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 14:16
    —
Також реєструвався, лист відсилав факсом на номер 498-12-36. Але, як і зазначали вище, змін у порівнянні з попереднім логіном та паролем не побачив, хоча по телефону мені казали. що вже на наступний день після реєстрації з'явиться щось схоже на нову опцію у колонці з ліва...
Почекаю ще трохи та планую знову звонити та намагатися щось змінити...)

#62:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 15:34
    —
Тобто, для того щоб відіслати будь-який документ для оприлюднення через Портал, як це вимагає чинна редакція Закону, не обовязково бути зареєстрованим (шляхом відсилання офіційного листа!) на Порталі!?
Я правильно зрозумів?

#63:  Автор: maks7Откуда: Киев СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 15:49
    —
Sekret_ar писал(а):
Тобто, для того щоб відіслати будь-який документ для оприлюднення через Портал, як це вимагає чинна редакція Закону, не обовязково бути зареєстрованим (шляхом відсилання офіційного листа!) на Порталі!?
Я правильно зрозумів?


головне щоб появилась кнопочка "УПРАВЛІННЯ ПОСЛУГАМИ" а що ви там надсилали - не важливо Very Happy

#64:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 14 Окт 2010, 15:56
    —
maks7 писал(а):
головне щоб появилась кнопочка "УПРАВЛІННЯ ПОСЛУГАМИ" а що ви там надсилали - не важливо Very Happy

І коли зявилась у Вас ця "кнопочка"? Скільки часу пройшло з того часу як Ви відіслали листа і зявилась "кнопочка"?

#65:  Автор: medtechnikОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 15 Окт 2010, 08:26
    —
Sekret_ar писал(а):
Тобто, для того щоб відіслати будь-який документ для оприлюднення через Портал, як це вимагає чинна редакція Закону, не обовязково бути зареєстрованим (шляхом відсилання офіційного листа!) на Порталі!?
Я правильно зрозумів?

Якщо ви маєте на увазі документи, які надсилаються електроною поштою то, мабуть, так.
А якщо оголошення про проведення, акцепт та оголошення про результати, то тут , відповідно, реєстрація обов'язкова

#66:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 15 Окт 2010, 08:53
    —
Sekret_ar писал(а):
maks7 писал(а):
головне щоб появилась кнопочка "УПРАВЛІННЯ ПОСЛУГАМИ" а що ви там надсилали - не важливо Very Happy

І коли зявилась у Вас ця "кнопочка"? Скільки часу пройшло з того часу як Ви відіслали листа і зявилась "кнопочка"?

У мене навіть одного дня не минуло, але я реєструвалась, мабуть, одна із перших.

#67:  Автор: polzak СообщениеДобавлено: 15 Окт 2010, 14:04
    —
irka писал(а):
Sekret_ar писал(а):
maks7 писал(а):
головне щоб появилась кнопочка "УПРАВЛІННЯ ПОСЛУГАМИ" а що ви там надсилали - не важливо Very Happy

І коли зявилась у Вас ця "кнопочка"? Скільки часу пройшло з того часу як Ви відіслали листа і зявилась "кнопочка"?

У мене навіть одного дня не минуло, але я реєструвалась, мабуть, одна із перших.


Я реєструвався у цьому місяці то чекати довелося аж вісім днів. А на мій дзвінок роздратовано відповіли, Evil or Very Mad що вони не одним мною займаються. Заходьте періодично на сайт під логіном та паролем і перевіряйте факт реєстрації.

#68:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 15 Окт 2010, 16:16
    —
Відіслав сьогодні факсом на номер 498-12-36 - там прийняли і сказали, що реєстрація буде проведена на протязі доби.

#69:  Автор: zodiac23Откуда: Запорожье СообщениеДобавлено: 16 Окт 2010, 13:29
    —
От і я також ще в минулу п'ятницю відіслав, теж саме казали. а вже тиждень чекаю на позитивні зміни та на "кнопочку"Smile

#70:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 19 Окт 2010, 06:35
    —
Случилось ЧП на обьекте. Выехали 5 членов ККТ из 9ти. А завтра расскрытие по трём предметам закупки - кворума не будет. Как правильно поступить Комитету?

#71:  Автор: polzak СообщениеДобавлено: 19 Окт 2010, 06:48
    —
Jyrcom писал(а):
Случилось ЧП на обьекте. Выехали 5 членов ККТ из 9ти. А завтра расскрытие по трём предметам закупки - кворума не будет. Как правильно поступить Комитету?


Рішенням ККТ призначити групу для розкриття ПКТ

#72:  Автор: aljona18 СообщениеДобавлено: 19 Окт 2010, 07:46
    —
а нельзя сделать протокол, что в связи с тем-то и тем-то перенести расскрытие на такую-то дату и уведомить всех участников

#73:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 19 Окт 2010, 08:23
    —
polzak писал(а):
Jyrcom писал(а):
Случилось ЧП на обьекте. Выехали 5 членов ККТ из 9ти. А завтра расскрытие по трём предметам закупки - кворума не будет. Как правильно поступить Комитету?


Рішенням ККТ призначити групу для розкриття ПКТ

+1 - как вариант рассмотрим. И эту группу вписывать в протокол расскрытия вместо отсутствующих членов ККТ?

#74:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 19 Окт 2010, 09:25
    —
Jyrcom писал(а):
polzak писал(а):
Jyrcom писал(а):
Случилось ЧП на обьекте. Выехали 5 членов ККТ из 9ти. А завтра расскрытие по трём предметам закупки - кворума не будет. Как правильно поступить Комитету?


Рішенням ККТ призначити групу для розкриття ПКТ

+1 - как вариант рассмотрим. И эту группу вписывать в протокол расскрытия вместо отсутствующих членов ККТ?

На скільки я пам'ятаю, це по старому положенню про тендерний комітет ми могли створювати робочі групи для розкриття ТП у складі не менше ніж трьох осіб членів ТК. У новому положенні про ККТ такого пункту немає, тому на підставі чого ви будете створювати таку групу, тим паче із осіб, які не входять до складу ККТ? І як потім перевіряючим пояснити, що на розкритті ПКТ були присутні особи, які ніяким чином на це не уповноважені бо вони не є членами ККТ? Але є ст.11 п.5 у якій сказано, що рішення ККТ оформляється протоколом, який підписується учіма членами комітету, присутніми на засіданні ККТ. Можете ризикнути і провести розкриття, але кожен із варіантів буде суперечливим. Мабудь всеж таки доведеться переносити торги. А можете вивести відсутніх членів ККТ (принаймі двох щоб було 2/3) і ввести нових, а потім вернути назад. Smile

#75:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 19 Окт 2010, 09:32
    —
Советуют расскрывать наявным колличеством членов ККТ, мол комитет то решений ни каких не принимает на расскрытии, а только констатирует факт наличия документов и этот факт подписывают участники...



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 26, 27, 28  След.  :| |:
Страница 3 из 28

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group