Діяльність комітету з конкурсних торгів
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

#101:  Автор: wdarw СообщениеДобавлено: 28 Окт 2010, 10:18
    —
bortniks писал(а):
а зачем тогда отведено место в форме для информации об отмене? Для лотов?

А вот на мой взгяд и товет.
Читаем инструкцию по заполнению формы уведомления учасников о результатах процедуры закупки:

- У разі відміни торгів або визнання їх такими, що не відбулися, у підпункті 5.5 зазначається "Торги відмінені" чи "Торги визнані такими, що не відбулися" із зазначенням в підпунктах 5.5.1 та 5.5.2 дати та причин прийняття такого рішення відповідно до статті 30 Закону. У такому разі підпункти 5.1 - 5.4 не заповнюються.

Вывод: надо готовить, размещать и отправлять. Sad

#102:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 28 Окт 2010, 10:50
    —
Это просто жесть. Я сейчас поднес эту кипу бумаг на подпись голове ККТ и у него были вот такие галаза Shocked
А когда сказал,что это только по какому-то запиту несчастному,где всего три учасника, его глаза стали еще больше...
Ну и принтер мой тоже в легком шоке...
Короче мрак,товарисчи...

#103:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 28 Окт 2010, 11:11
    —
bortniks писал(а):
Это просто жесть. Я сейчас поднес эту кипу бумаг на подпись голове ККТ и у него были вот такие галаза Shocked
А когда сказал,что это только по какому-то запиту несчастному,где всего три учасника, его глаза стали еще больше...
Ну и принтер мой тоже в легком шоке...
Короче мрак,товарисчи...

Проте за такої кількості паперу в Вас буде чиста... совість! Very Happy

#104:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 28 Окт 2010, 11:12
    —
Такого кол-ва бумаги хватило бы,чтоб вычистить ту самую "совесть" маленькой деревне.. Smile как минимум..

#105:  Автор: tatyana79 СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 03:51
    —
Помогите, пожалуйста.
Коллега Ползак 05.10.2010г. разместил болванку протокола заседания о назначении зама, секретаря и распределении обязанностей.

А в приказе написано: 4. Голова комітету призначає заступника (заступників) голови, відповідального секретаря з числа членів комітету та визначає функції кожного члена комітету.

Я правильно понимаю? Это не решение членов комитета, а решение головы? Да?

#106:  Автор: polzak СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 08:23
    —
tatyana79 писал(а):
Помогите, пожалуйста.
Коллега Ползак 05.10.2010г. разместил болванку протокола заседания о назначении зама, секретаря и распределении обязанностей.

А в приказе написано: 4. Голова комітету призначає заступника (заступників) голови, відповідального секретаря з числа членів комітету та визначає функції кожного члена комітету.

Я правильно понимаю? Это не решение членов комитета, а решение головы? Да?

Наш голова ККТ не має повноважень щодо видання наказів чи розпоряджень, тому єдиним документом, яким можливо призначити заступника, секретаря та визначити функції кожного члена ККТ залишається протокол засідання ККТ.

#107:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 09:42
    —
polzak писал(а):
Наш голова ККТ не має повноважень щодо видання наказів чи розпоряджень, тому єдиним документом, яким можливо призначити заступника, секретаря та визначити функції кожного члена ККТ залишається протокол засідання ККТ.

Цитата:
ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
про комітет з конкурсних торгів
....
3. Голова комітету:
...
Рішення голови комітету щодо призначення заступника (заступників) голови та відповідального секретаря комітету, визначення функцій кожного члена комітету та вирішення інших питань заносяться до протоколу засідання комітету.

#108:  Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 12:40
    —
Шановні колеги підкажіть будь-ласка.
На учаксть у ВТ не подано жодної ПКТ.
Склали протокол про відміну торгів на підставі ст. 30 (подано менше 2 ПКТ)
В такому випадку, я так розумію публікуються "Повідомлення про відміну торгів чи визнання іх такими, що не відбулися", "Оголошення про результати" та оприлюднюється "Звіт"
По Оголошенню і Звіту механізм зрозумілий (Оголошення через "Управління закупівлями" на веб-порталі, а Звіт ел. поштою за зразком)
А як подати на публікацію "Повідомлення про відміну торгів чи визнання іх такими, що не відбулися"? (факсом, чи що?)

#109:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 12:44
    —
yaroslav081108 писал(а):
Шановні колеги підкажіть будь-ласка.
На учаксть у ВТ не подано жодної ПКТ.
Склали протокол про відміну торгів на підставі ст. 30 (подано менше 2 ПКТ)
В такому випадку, я так розумію публікуються "Повідомлення про відміну торгів чи визнання іх такими, що не відбулися", "Оголошення про результати" та оприлюднюється "Звіт"
По Оголошенню і Звіту механізм зрозумілий (Оголошення через "Управління закупівлями" на веб-порталі, а Звіт ел. поштою за зразком)
А як подати на публікацію "Повідомлення про відміну торгів чи визнання іх такими, що не відбулися"? (факсом, чи що?)

Думаю повідомлення про відміну слід розглядати як повідомлення про результати, а тому:
ІВ, ПОВ: [email protected],

#110:  Автор: wdarw СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 13:19
    —
Sekret_ar писал(а):
Думаю повідомлення про відміну слід розглядати як повідомлення про результати, а тому:

Не могу с Вами согласиться по этому вопросу. Уведомление об отмете торгов подается согласно Порядка факсом или лично. А потом уже подается уведомление о результатах (ПОВ)

#111:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 14:44
    —
wdarw писал(а):
Не могу с Вами согласиться по этому вопросу. Уведомление об отмете торгов подается согласно Порядка факсом или лично. А потом уже подается уведомление о результатах (ПОВ)

Визнаю - недоглянув!
Дякую за те, що звернули увагу!

#112:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 16:31
    —
wdarw писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Меня тоже єтот вопрос мучал. Факсом отправить не удалось - дозвонится не реально. Отправил только почтой с сопроводиловкой. Нарушение?

#113:  Автор: wdarw СообщениеДобавлено: 23 Ноя 2010, 16:52
    —
Jyrcom писал(а):
wdarw писал(а):
Sekret_ar писал(а):

Меня тоже єтот вопрос мучал. Факсом отправить не удалось - дозвонится не реально. Отправил только почтой с сопроводиловкой. Нарушение?

Если приймут и опубликуют, то скорее всего с нарушением сроков ст. 10 Закона. Но для Вас это не будет существенно так как договор Вы не заключали, доказывать правильность проведения торгов перед проверяющими не думаю что Вам прийдется, так как их такие торги не интересуют. Объявление о результатах и Отчет не предусматривают ссылки на номер в ВДЗ, только на дату принятия ККТ решения об отмене и причину со ссылкой на ст. 30. Поэтому я думаю что все у вас будет ОК. Удачи.

#114:  Автор: lenazh СообщениеДобавлено: 30 Ноя 2010, 16:38
    —
На курсах підвищення кваліфікації лектор запевнила що членами комітету не можуть бути депутати міської ради . В нас заступник міського голови - депутат Чи стосується це посадових осіб - депутатів. Допоможіть ТЕРМІНОВО

#115:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 30 Ноя 2010, 16:40
    —
lenazh писал(а):
На курсах підвищення кваліфікації лектор запевнила що членами комітету не можуть бути депутати міської ради . В нас заступник міського голови - депутат Чи стосується це посадових осіб - депутатів. Допоможіть ТЕРМІНОВО

Цитата:
Стаття 11. Комітет з конкурсних торгів
...

2. Склад комітету з конкурсних торгів та положення про комітет з конкурсних торгів затверджуються рішенням замовника (генерального замовника). До складу комітету з конкурсних торгів не можуть входити посадові особи та представники учасників, члени їх сімей, а також народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим та депутати місцевих рад.

#116:  Автор: pandaОткуда: Ukraine СообщениеДобавлено: 30 Ноя 2010, 20:53
    —
Меня умиляют эти вопросы про депутатов Laughing
Или если перефразировать: "Скажите пожалуйста, а почему в Законе не выделен жирным запрет на участие в комитетах депутатов? Так если жирным не выделено - так может можно?" Laughing Laughing Laughing

Надеюсь спрашивающий не депутат, иначе я совсем разочаруюсь в умственных способностях избранников народа Very Happy

#117: Діяльність тендерних комітетів Автор: !shostacka СообщениеДобавлено: 27 Дек 2010, 16:16
    —
Чи потрібно створювати комітети з конкурсних торгів у розпорядників коштів другого рівня(районних), якщо це економічно недоцільно, тому що в цьому році не планується проведення державних закупівель. Якщо потрібно, тоді чи потрбібно щоб вони проходили навчання?

#118:  Автор: OOO_Oksana СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 10:27
    —
Допоможіть, будь-ласка!!! попробую викласти стисло і чітко: я - секретар ККТ і по закону всі бумажки по процедурах повинна оформляти я. Проте, наш начальник придумав і підписав геніальний наказ: я і ще два моїх співробітники, які не є членами ККТ повинні оформляти всі документи щодо процедур закупівель по напрямках (матеріали, запчастини, обладнання). Хлопці виявились не надто відповідальними і звітів по процедурах вони не робили... а тепер в мене нова проблема - звіт ф.№1 в мене не приймуть, поки не надам копій звітів по процедурах... в мене їх повинно бути 21, а є половина... Підкажіть, такий наказ має право на життя, чи суперечить Закону? Що мені робити, щоб не виникало такого в подальшому? Я ж-то думала, що мої співробітники документи оформляли...

#119:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 11:22
    —
OOO_Oksana писал(а):
Допоможіть, будь-ласка!!! попробую викласти стисло і чітко: я - секретар ККТ і по закону всі бумажки по процедурах повинна оформляти я. Проте, наш начальник придумав і підписав геніальний наказ: я і ще два моїх співробітники, які не є членами ККТ повинні оформляти всі документи щодо процедур закупівель по напрямках (матеріали, запчастини, обладнання). Хлопці виявились не надто відповідальними і звітів по процедурах вони не робили... а тепер в мене нова проблема - звіт ф.№1 в мене не приймуть, поки не надам копій звітів по процедурах... в мене їх повинно бути 21, а є половина... Підкажіть, такий наказ має право на життя, чи суперечить Закону? Що мені робити, щоб не виникало такого в подальшому? Я ж-то думала, що мої співробітники документи оформляли...

Вы имеете ввиду Отчет № 1–торги (тендери)?
когда Вы его сдаете, то никто не имеет права требовать еще и "звіти по процедурах". последние Вам понадобятся при регистрации договоров в казне и при проверке. Хотя, если не было финансирования по данным торгам, то никто не будет их проверять, ИМХО

#120:  Автор: OOO_Oksana СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 13:50
    —
Teona, Ви мене правильно зрозуміли, №1 Торги (тендери). Наше підприємство є відокремленим підрозділом, а тому наш "центральний офіс" має повне право вимагати від нас все.... і звіт №1 я здаю не в статистику, а нашим, вони формують зведений і т.п. моя проблема не в тому, що вимагають звіти по процедурах, а в *розумних* внутрішніх розпорядженнях, які не виконуються... маю на увазі наказ, згідно якого наші працівники, які не є членами ККТ, повинні "...готувати, оформлювати всі документи, необхідні для проведення закупівель..." А працівники, які не є членами ККТ не оформлюють ці документи... от я і хочу довести нашому керівництву, що їх наказ - маячня, при чому повна... прошу допомогти, підказати, чим можна аргументувати мої припущення...

#121:  Автор: polzak СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 15:12
    —
OOO_Oksana писал(а):

Ви зобов"язані були визначити протокольно (протокол засідання ККТ) обов"язки кожного члена ККТ, де було би вписано хто і які бумажкм оформляє. От тоді такий наказ би не з"явився, а як би і з"явився то суперечив би протоколу ККТ і ви мали би змогу довести своєму начальнику, що обов"язки по веденню документації по процедурам закупівель уже покладено на Гаврила Пилиповича. Дивує інше, як секретар ККТ може не знати, що у нього не на всі процедури закупівель оформлені бумажки?

#122:  Автор: OOO_Oksana СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 15:37
    —
Скажу відверто: секретар знає, що половина бумажок просто відсутні. Але секретар ККТ виконує і ряд інших обов"язків - раз є наказ керівника, його виконувати мусиш, а от пояснити йому, що наказ дурний, перепрошую, не зовсім коректний я не можу... от і хотіла пустити по течії, а коли прийде дядя ревізор і запитає, що за муть, я начальнику помахаю перед носом його ж наказом... Самі звіти зробити не така проблема, але я не хочу робити це за когось. разом з тим розумію, що по Закону - це мої обов"язки, проте залишатись після роботи чи брати додому я не хочу. Це напевно мало кого хвилює, але в мене не така зарплата, щоб працювати і за себе, і за васю, і за дасю Що ж стосується розподілу обов"язків, - він є, але між членами ККТ, а мої колеги не являються такими...

#123:  Автор: polzak СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 15:54
    —
OOO_Oksana писал(а):
а коли прийде дядя ревізор і ...

То прийдеться готувати 5100

#124:  Автор: OOO_Oksana СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 16:27
    —
5100?

#125:  Автор: OOO_Oksana СообщениеДобавлено: 29 Дек 2010, 16:28
    —
OOO_Oksana писал(а):
5100?
тобто 300 неоподаткованих?

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  След.  :| |:
Страница 5 из 28