Вісник державних закупівель_Закон_2010
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок

#26:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 10:03
    —
Sekret_ar писал(а):
Сьогодні відсилав оголошення про результати - прийняли без всяких проблем!
Запитував про ситуацію з прийомом оголошень про проведення. Сказав милий жіночий голосок, що ще вчора вони приймали по Закону, а сьогодні вже приймають по Положенню (нових форм, мол, ще не затвердили!), але вимагають щоб в "Додатковій інформації" вказували всю інформацію, яка передбачена новою (ще не затвердженою формою) і яка не передбачена старою формою. А що буде завтра - не знає. І, звичайно ж, не знає коли все стабілізується.
Отак от!

Дякуємо за ініціативу та пролите світло на темряву ситуації держзакупівель Very Happy

#27:  Автор: medtechnikОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 10:28
    —
Sekret_ar писал(а):
Сьогодні відсилав оголошення про результати - прийняли без всяких проблем!
Запитував про ситуацію з прийомом оголошень про проведення. Сказав милий жіночий голосок, що ще вчора вони приймали по Закону, а сьогодні вже приймають по Положенню (нових форм, мол, ще не затвердили!), але вимагають щоб в "Додатковій інформації" вказували всю інформацію, яка передбачена новою (ще не затвердженою формою) і яка не передбачена старою формою. А що буде завтра - не знає. І, звичайно ж, не знає коли все стабілізується.
Отак от!

Подтверждаю, мне бюллетень сказал тоже самое. Drinks or Beer

#28:  Автор: tender-kremen СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 12:15
    —
а как тогда быть с "запитом цінових пропозицій"? Ведь раньше не публиковали обьявления! Question

#29:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 12:36
    —
есть уже формы, в разъяснении 3303-25/7445-07 в виде "додатків", но прошу учесть что "Опера" эти додатки у меня лично не открыла

#30:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 13:20
    —
dorvin писал(а):
есть уже формы, в разъяснении 3303-25/7445-07 в виде "додатків", но прошу учесть что "Опера" эти додатки у меня лично не открыла

А моя Опера відкриває! Smile Cool

#31:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 13:24
    —
Тобто форми вже затвердили? Щось я взагалі вже заплуталась Sad

#32:  Автор: tender-kremen СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 13:27
    —
звонил только что в в виснык... подтвердили что работают ещё по старым формам...

#33:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 13:31
    —
tender-kremen писал(а):
звонил только что в в виснык... подтвердили что работают ещё по старым формам...


А как так по старым формам? А ак же приказ МЭУ от 26.07.2010. № 922, об утверждении форм. Дебри!!!

#34:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 13:54
    —
коллега порядок публикации, о котором Вы спрашивали в соседней теме ищите на оф веб-портале.
Дело в том что ни ссылки ни даже намёки, этот форум не пропускает в результате чего меня опять оштрафовали Mad

Порядок подання, прийому, реєстрації та розміщення інформації про державні закупівлі у міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель

ПОРЯДОК

подання, прийому, реєстрації та розміщення інформації про державні закупівлі у міжнародному друкованому виданні «,,,,,,».

1. ДГВПП «Зовнішторгвидав України» (далі – Підприємство) здійснює прийом, реєстрацію та розміщення інформації про державні
закупівлі (далі – Оголошення) в міжнародному інформаційному виданні «Announcer of the public purchasing» (далі – Бюлетень) та офіційному загальнодержавному веб-порталі «Державні закупівлі» за адресою в мережі Internet ,,,.,,,.,,,.,,,.,, (далі – Веб-портал) на виконання Наказу Міністерства економіки України 28.07.2010р. №932 з урахуванням вимог ч.4 ст.10 Закону України «Про здійснення державних закупівель» 01.06.2010р. №2289-VI (далі – Закон), .

2. Бюлетень видається двічі на місяць (15 та 30 числа). Якщо день видання співпадає зі святковим або вихідним днем, дата виходу бюлетеня переноситься на наступний день.

3. У Бюлетені Оголошення розміщуються за рубриками:

- Оголошення про проведення процедури закупівлі.

- Оголошення про результати здійснення закупівлі.

- Терміново в номер.

4. Подання та прийом Оголошень.

4.1.Прийом Оголошень здійснюється відділом міжнародного видання Підприємства на підставі заявки для розміщення оголошень в міжнародному інформаційному виданні (далі – Заявка), яка готується українською мовою та подається секретарем тендерного комітету організації-замовника (або іншою уповноваженою особою організації-замовника) особисто, телефаксом або електронною поштою, зазначеними в Заявці, з наступним надісланням оригіналу Заявки, у разі подання телефаксом або електронною поштою, на поштову адресу Підприємства.

4.2.Заявка подається разом з Оголошенням(-ми), після отримання замовником вхідного(-их) номера(-ів), що підтверджує прийняття Оголошення(-нь) для публікації в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель».

4.3.Замовник разом з українським варіантом Оголошення подає Оголошення англійською мовою.

5. Розміщення Оголошень здійснюється в такому порядку:

- Оголошення, які надійшли з першого по дев’яте число поточного місяця та з двадцять п’ятого по тридцяте (тридцять перше) число попереднього місяця, розміщуються у Бюлетені від п'ятнадцятого числа поточного місяця за умови оплати;

- Оголошення, які надійшли з десятого по двадцять четверте число поточного місяця, розміщуються у Бюлетені від тридцятого числа поточного місяця за умови оплати.

Якщо день початку на кінцевої дати подання Оголошень співпадає зі святковим або вихідним днем, дата подання переноситься на наступний день.

- Оголошення, що подаються поза графіком прийому інформації, можуть додатково прийматись для розміщення в Бюлетені у рубриці «Терміново в номер». Такі оголошення замовник оплачує на умовах термінового розміщення.

Розміщення Оголошень на Веб-порталі здійснюється протягом двох робочих днів з дня оплати, але не раніше їх публікації в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» .

6. Відповідальність за достовірність та відповідність поданих Оголошень
вимогам законодавства несе замовник. У разі невідповідності
поданого організацією-замовником Оголошення нормам законодавства
Підприємство має право не прийняти Оголошення та запропонувати
доопрацювати його. Після доопрацювання Оголошення подається до
Підприємства у порядку, встановленому цим Порядком.


7. Підтвердження прийняття та розміщення Оголошень.

7.1.Підтвердженням прийняття Оголошення для розміщення в Бюлетені та на Веб-порталі є вхідний номер, який надається відділом міжнародного видання.

7.2.Замовник, оголошення якого було опубліковане в Бюлетені, отримує екземпляр поштою або особисто.


Последний раз редактировалось: dorvin (05 Авг 2010, 13:57), всего редактировалось 1 раз

#35:  Автор: dorvinОткуда: UA СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 13:55
    —
А что личные сообщения тут не в ходу?

#36:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 14:00
    —
Только что тоже звонил в "вестнег".
Милая барышня чистою українською (что было очень приятно, потому что правильный украинский в славном граде Одессе не услышать можно не каждый день) рассказала, что объявление об отмене необходимо присылать по старой форме, объявление о назначении новых торгов - по разъяснению минэкономики, а ДКТ вешать на своем сайте по старой "форме" (т.е. в свободной), но с соблюдением требований закона.
Объявления на пн., 09.08.2010 г., принимаются до 17:00 сегодняшнего дня при условии оплаты 460 грн. за объявление (оплата должна пройти сегодня, максимум - завтра утром, иначе - все пропало).

#37:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 14:29
    —
Barmaley писал(а):
Только что тоже звонил в "вестнег".
Милая барышня чистою українською (что было очень приятно, потому что правильный украинский в славном граде Одессе не услышать можно не каждый день) рассказала, что объявление об отмене необходимо присылать по старой форме, объявление о назначении новых торгов - по разъяснению минэкономики, а ДКТ вешать на своем сайте по старой "форме" (т.е. в свободной), но с соблюдением требований закона.
Объявления на пн., 09.08.2010 г., принимаются до 17:00 сегодняшнего дня при условии оплаты 460 грн. за объявление (оплата должна пройти сегодня, максимум - завтра утром, иначе - все пропало).

А мені трошки по-іншому сказали! Shocked Напевно їм знов "шапку прийшлось міняти" (це в мене асоціації із фільмом "Сватання на Гончарівці")! Surprised
З оголошеннями про проведення фішка в тому, що коли в тексті розяснення, яке розміщено на сайті МЕ, клікаєш на ссилку ("що додаються") то відкриваються форми, де зверху пише:
"Затверджено наказом МЕ 922" (я не дослівно!), а цей наказ ще не затверджено - от і думай що робити!
Як добре, що в мене не намічається найближчим часом торгів!

#38:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 05 Авг 2010, 15:02
    —
Якщо комусь цікаво і якщо адмін не буде заперечувати, ось ссилка на місце, де розвязалась цікава дискусія між нашими колегами panda i konsultant (той самий Консультант - старожили цього форуму можуть ще памятати його безцінні поради!) щодо форми оголошення про проведення, яке має замовник відсилати у ВДЗ:
forum.protorgi.info/viewtopic.php?f=14&t=130&start=10

#39:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:21
    —
Вчера отправил факсом объявление о результатах и об проведении новых торгов.
"О результатах" оформил в соответствии с со старой формой, "о проведении" - в соответствии с приложениями к разъяснениям. Вчера приняли, сегодня оплатил и получил вх. номера.
Теперь скрестив пальцы жду выхода 32-го номера ВДЗ.

#40:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:26
    —
Barmaley писал(а):
Вчера отправил факсом объявление о результатах и об проведении новых торгов.
"О результатах" оформил в соответствии с со старой формой, "о проведении" - в соответствии с приложениями к разъяснениям. Вчера приняли, сегодня оплатил и получил вх. номера.
Теперь скрестив пальцы жду выхода 32-го номера ВДЗ.


А за что оплатили и на основании чего?

#41:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:30
    —
Сразу извеняюсь за свой вопрос. ) Не следил за темой. Если я правильно понял, то сейчас нужно накатать письмо на Весник, с целью получить доступ к размещению инфы через их портал. Так?
Все это автоматически будет оприлюднюватись на портале и в друкованому издании. Оригинал направлять в догонку обычной почтой. Верно?

#42:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:37
    —
bortniks писал(а):
Сразу извеняюсь за свой вопрос. ) Не следил за темой. Если я правильно понял, то сейчас нужно накатать письмо на Весник, с целью получить доступ к размещению инфы через их портал. Так?
Все это автоматически будет оприлюднюватись на портале и в друкованому издании. Оригинал направлять в догонку обычной почтой. Верно?


Все правильно Вы поняли, но на практике неизвесно как это будет происходить.

#43:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:43
    —
198219dn писал(а):
Barmaley писал(а):
Вчера отправил факсом объявление о результатах и об проведении новых торгов.
"О результатах" оформил в соответствии с со старой формой, "о проведении" - в соответствии с приложениями к разъяснениям. Вчера приняли, сегодня оплатил и получил вх. номера.
Теперь скрестив пальцы жду выхода 32-го номера ВДЗ.
А за что оплатили и на основании чего?
За размещение срочных объявлений в номере от 09.08.2010 г.
Платил на основании полученного по факсу счета (: Или Вы не о том спрашивали? Rolling Eyes

#44:  Автор: 198219dn СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:49
    —
Barmaley писал(а):
198219dn писал(а):
Barmaley писал(а):
Вчера отправил факсом объявление о результатах и об проведении новых торгов.
"О результатах" оформил в соответствии с со старой формой, "о проведении" - в соответствии с приложениями к разъяснениям. Вчера приняли, сегодня оплатил и получил вх. номера.
Теперь скрестив пальцы жду выхода 32-го номера ВДЗ.
А за что оплатили и на основании чего?
За размещение срочных объявлений в номере от 09.08.2010 г.
Платил на основании полученного по факсу счета (: Или Вы не о том спрашивали? Rolling Eyes


А если не срочное объявление тогда платить не надо?

#45:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 13:51
    —
198219dn писал(а):
А если не срочное объявление тогда платить не надо?

Ні. Поки що! Smile Wink

#46:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 14:10
    —
198219dn писал(а):
Barmaley писал(а):
198219dn писал(а):
Barmaley писал(а):
Вчера отправил факсом объявление о результатах и об проведении новых торгов.
"О результатах" оформил в соответствии с со старой формой, "о проведении" - в соответствии с приложениями к разъяснениям. Вчера приняли, сегодня оплатил и получил вх. номера.
Теперь скрестив пальцы жду выхода 32-го номера ВДЗ.
А за что оплатили и на основании чего?
За размещение срочных объявлений в номере от 09.08.2010 г.
Платил на основании полученного по факсу счета (: Или Вы не о том спрашивали? Rolling Eyes
А если не срочное объявление тогда платить не надо?
Предлагали на 16.08.2010 г. и бесплатно, но этим невменяемым людям надо вот сейчас.... Surprised

#47:  Автор: aalinkaS СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 14:48
    —
получается следующее: я отправляю через инет информацию касающуюся торгов , а портал сам размещает в вестнике , так? Или не так ? кто может подробно объяснить?

#48:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 06 Авг 2010, 15:16
    —
aalinkaS писал(а):
получается следующее: я отправляю через инет информацию касающуюся торгов , а портал сам размещает в вестнике , так? Или не так ? кто может подробно объяснить?

МЕ! Very Happy
Але щось воно не спішить це робити!

#49:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 09 Авг 2010, 15:43
    —
Ура, меня зарегистрировали! Пурум-пум-пум!!!
Правда как вешать ДКТ на сайт инф-ии нет.

#50:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 09 Авг 2010, 16:34
    —
Barmaley писал(а):
Ура, меня зарегистрировали! Пурум-пум-пум!!!
Правда как вешать ДКТ на сайт инф-ии нет.

А навіщо? Кому це потрібно?



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Вестник государственных закупок


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  След.  :| |:
Страница 2 из 18

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group