Алгоритм проведення вiдкритих торгiв
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги

#1351:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Июл 2015, 07:53
    —
Нужна помощь, в случае подачи предложения с опозданием, предприятие все-равно приобретает статус участника со всеми полагающимися, или нет?

#1352:  Автор: skubaval СообщениеДобавлено: 21 Июл 2015, 12:37
    —
У мене питання щодо відміни торгів зо лотом, може не в тему, вибачте.
Чи оприлюднюється оголошення про відміну торгів частково за лотом? На порталі форми не має. Майже , що не потрібно, але вагаюся. Цю інформацію вказати тільки в оголошенні про результати торгів?
Колеги, розвійте мій сумнів, а то перед відпусткою вже зовсім голова "не варить"

#1353:  Автор: Dmitry_81 СообщениеДобавлено: 21 Июл 2015, 14:36
    —
skubaval писал(а):
У мене питання щодо відміни торгів зо лотом, може не в тему, вибачте.
Чи оприлюднюється оголошення про відміну торгів частково за лотом? На порталі форми не має. Майже , що не потрібно, але вагаюся. Цю інформацію вказати тільки в оголошенні про результати торгів?
Колеги, розвійте мій сумнів, а то перед відпусткою вже зовсім голова "не варить"


подається в оголошенні про результати частково за лотами

#1354:  Автор: Dmitry_81 СообщениеДобавлено: 21 Июл 2015, 14:40
    —
irka писал(а):
Нужна помощь, в случае подачи предложения с опозданием, предприятие все-равно приобретает статус участника со всеми полагающимися, или нет?


п.3 ст.25

#1355:  Автор: bilmed СообщениеДобавлено: 23 Июл 2015, 19:45
    —
Як що тільки один учасник, пропозицію відкриваєм і складаєм протокол розкриття? Як що ні то куди діваємо пропозицію. Аджене розкривати і повертати пропозицію треба тільки коли пропозиція подана після строку подання?

#1356:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 23 Июл 2015, 21:48
    —
bilmed писал(а):
Як що тільки один учасник, пропозицію відкриваєм і складаєм протокол розкриття? Як що ні то куди діваємо пропозицію. Аджене розкривати і повертати пропозицію треба тільки коли пропозиція подана після строку подання?

http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=91806#91806

#1357:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 26 Июл 2015, 08:19
    —

#1358:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 09 Сен 2015, 19:43
    —
Шановні колеги, підкажіть таке питання, замовник має право внести зміни у ДКТ у частині забезпечення ПКТ (спочатку його не було, зараз плануємо внести зміни та прописати, проснулись, називається). Чи потрібно у такому випадку вносити зміну у оголошення про проведення, що вже опубліковано? Дякую.

#1359:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 09 Сен 2015, 20:53
    —
irka писал(а):
Шановні колеги, підкажіть таке питання, замовник має право внести зміни у ДКТ у частині забезпечення ПКТ (спочатку його не було, зараз плануємо внести зміни та прописати, проснулись, називається). Чи потрібно у такому випадку вносити зміну у оголошення про проведення, що вже опубліковано? Дякую.
раніше так чудили. питань не було. але як пояснити ускладнення?

#1360:  Автор: Oleg_SОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 06 Янв 2016, 11:33
    —
Добрый день!
В п.2 ч.2 ст.22 сказано "Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність вимогам статті 17 у разі, якщо така інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним". А к каким единым госреестрам у нас открытый достып и как туда зайти? Спасибо!)

#1361:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 06 Янв 2016, 12:16
    —
Oleg_S писал(а):
Добрый день!
В п.2 ч.2 ст.22 сказано "Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність вимогам статті 17 у разі, якщо така інформація міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним". А к каким единым госреестрам у нас открытый достып и как туда зайти? Спасибо!)
все прочитайте

#1362:  Автор: IvankaM СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:07
    —
Доброго дня. Підкажіть будь ласка як правильно визначити кінцевий термін для подання пропозицій конкурсних торгів якщо ст. 21 суперечить ст. 10- рахувати 20р.д. від дня подання для оприлюднення оголошення (ст. 10) чи від дня оприлюднення на веб-сайті (ст.21)?

#1363:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:12
    —
IvankaM писал(а):
Доброго дня. Підкажіть будь ласка як правильно визначити кінцевий термін для подання пропозицій конкурсних торгів якщо ст. 21 суперечить ст. 10- рахувати 20р.д. від дня подання для оприлюднення оголошення (ст. 10) чи від дня оприлюднення на веб-сайті (ст.21)?

хе, так у нас в законе много таких "нестыковочек" Very Happy считаете от дня опубликования.

#1364:  Автор: IvankaM СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:17
    —
Дякую. А якщо вже "прорахувались" через вихідний день 7 березня, то відміняти торги?

#1365:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:19
    —
IvankaM писал(а):
Дякую. А якщо вже "прорахувались" через вихідний день 7 березня, то відміняти торги?

лучше отменить сейчас, чем потом что-то доказывать проверяющим.

#1366:  Автор: IvankaM СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:20
    —
Дякую за відповідь

#1367:  Автор: InnaLОткуда: Одесса СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:25
    —
Внесите изменения в ДКТ в части сроков с учетом п.2.ст.22 Закона "Про здійснення державних закупівель" и продолжайте торги.

#1368:  Автор: IvankaM СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 15:30
    —
і оприлюднити на сайті протокол засідання ккт про виправлення помилки? зміна дати розкриття - це несуттєва помилка?

#1369:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 16:00
    —
IvankaM писал(а):
Дякую. А якщо вже "прорахувались" через вихідний день 7 березня, то відміняти торги?


а у Вас не перенесли 7 на 12? 12 рабочий день

#1370:  Автор: IvankaM СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 16:26
    —
саме через перенесення 7 березня і пррблема - дата розкриття призначена на 20 р.д. - 10.03, а не 11.03

#1371:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 18 Фев 2016, 21:27
    —
IvankaM писал(а):
саме через перенесення 7 березня і пррблема - дата розкриття призначена на 20 р.д. - 10.03, а не 11.03


Вы почти без крови успеваете внести изменения в дкт и продлить срок подачи предложений. По сути, проблема и не такая страшная. Хуже было бы если бы уже расскрылысь

#1372:  Автор: IvankaM СообщениеДобавлено: 19 Фев 2016, 08:33
    —
якщо я правильно зрозуміла Закон, то вносити зміни до ДКТ за власною ініціативою без звернень можна в будь який період до розкриття, продовживши термін подання на 7 р.д.?

#1373:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 03 Мар 2016, 13:07
    —
коллеги, срочно хелп. сейчас у нас проверяющие (проверяют 2013 и 2014 года), нашли зацепку для нарушения, а именно: отсутствие нумерации страниц, которая требовалась в дкт, есть нумерация листов. есть ли какие-нибудь разъяснения мэрту или заключения амку, что это не серьезное нарушение?

#1374:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 03 Мар 2016, 13:42
    —
torgiosv1 писал(а):
коллеги, срочно хелп. сейчас у нас проверяющие (проверяют 2013 и 2014 года), нашли зацепку для нарушения, а именно: отсутствие нумерации страниц, которая требовалась в дкт, есть нумерация листов. есть ли какие-нибудь разъяснения мэрту или заключения амку, что это не серьезное нарушение?

Зачіпка - стандартна ДКТ. Лінія захисту:
1. В Законі не прописана нумерація сторінок тому кожен замовник може вимагати в ДКТ по своєму (сторінки або аркуші)
2. Формальні помилки, якщо процедура проводилась після 30.09.15

#1375:  Автор: torgiosv1 СообщениеДобавлено: 03 Мар 2016, 13:50
    —
Jyrcom писал(а):
torgiosv1 писал(а):
коллеги, срочно хелп. сейчас у нас проверяющие (проверяют 2013 и 2014 года), нашли зацепку для нарушения, а именно: отсутствие нумерации страниц, которая требовалась в дкт, есть нумерация листов. есть ли какие-нибудь разъяснения мэрту или заключения амку, что это не серьезное нарушение?

Зачіпка - стандартна ДКТ. Лінія захисту:
1. В Законі не прописана нумерація сторінок тому кожен замовник може вимагати в ДКТ по своєму (сторінки або аркуші)
2. Формальні помилки, якщо процедура проводилась після 30.09.15

процедура 2014 года. в законе-то не прописана нумерация страниц, но зато там прописано отклонение предложения в связи с несоответствием требованиям дкт, а дкт, как вы правильно сказали - стандартная.
и как назло все решения амку, которые я нашла, тоже говорят за отклонение(



Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Открытые торги


output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  След.  :| |:
Страница 55 из 59

Powered by phpBB 2.0.22 © 2001,2002 phpBB Group