Кваліфікаційні критерії по новому закону
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам

#51:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 08 Сен 2010, 10:57
    —
Masich писал(а):
Прошу прощения за назойливость, но все же и все еще интересует мнение заказчиков по вопросу - как быть с участником который не предоставил справок про оборудование, персонал и опыт выполнения аналогичных договоров (финасову спроможнысть подтвердил и прочие справки предоставил), а предоставил нечто в виде информационного письма, о том, что опыта нет и необходимый заказчику товар этот участник приобретает у производителей и предлагает заказчику?

Скажу так, зазвичай у "своїх" учасників з цим все в порядку, тому учасникам про яких Ви говорите - одна дорога!
Якщо ж розглядати ситуацію коли торги проводяться "чесно", то знову ж таки кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально (чи є ще інші учасники з повним переліком необхідних документів, нагальність потреби в предметі закупівлі тощо). В такій ситуації за часів Положення можна було б спробувати зробити протокол засідання ТК про допуск такої пропозиції до оцінки, а на сьогоднішній день особисто я цього не ризикнув би робити.
Отака от моя думка.

#52:  Автор: MasichОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 08 Сен 2010, 11:16
    —
Sekret_ar писал(а):
Скажу так, зазвичай у "своїх" учасників з цим все в порядку, тому учасникам про яких Ви говорите - одна дорога!
Якщо ж розглядати ситуацію коли торги проводяться "чесно", то знову ж таки кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально (чи є ще інші учасники з повним переліком необхідних документів, нагальність потреби в предметі закупівлі тощо). В такій ситуації за часів Положення можна було б спробувати зробити протокол засідання ТК про допуск такої пропозиції до оцінки, а на сьогоднішній день особисто я цього не ризикнув би робити.
Отака от моя думка.

1. Спасибо за ответ (это не в качестве лести или еще чего модератору, а вообще) Very Happy
2. Вашу думку не совсем понимаю - т.е. во время производителе/представителей Вы бы подумывали на предмет допуска такого участника (не производителя и не представителя) к оценке, а теперь, когда проблема производителей/представителей не стоит Вы не рискнули бы допустить разрешенного.....нет, не так, неправильно выразился....не запрещенного перекупа к оценке? Более того, не пойму причем тут рассмотрение ситуации индивидуально на предмет наличия иных участников с полным комплектом или срочность необходимости закупки? Зачем это еще рассматривать? К чему это?

#53:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 08 Сен 2010, 11:51
    —
Masich писал(а):
2. Вашу думку не совсем понимаю - т.е. во время производителе/представителей Вы бы подумывали на предмет допуска такого участника (не производителя и не представителя) к оценке, а теперь, когда проблема производителей/представителей не стоит Вы не рискнули бы допустить разрешенного.....нет, не так, неправильно выразился....не запрещенного перекупа к оценке? Более того, не пойму причем тут рассмотрение ситуации индивидуально на предмет наличия иных участников с полным комплектом или срочность необходимости закупки? Зачем это еще рассматривать? К чему это?

Спробую докладніше пояснити.
Цитата:
Стаття 16. Кваліфікаційні критерії
1. Замовник вимагає від учасників або учасників попередньої кваліфікації подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.

Цитата:
п. 24 Положення: Замовник може вимагати від учасника подання інформації, що підтверджує відповідність учасника таким кваліфікаційним вимогам:

Коли я писав "В такій ситуації за часів Положення можна було б спробувати зробити протокол засідання ТК про допуск такої пропозиції до оцінки, а на сьогоднішній день особисто я цього не ризикнув би робити." я мав на увазі, що якби в Законі було написано "замовник МОЖЕ ВИМАГАТИ" а не "замовник ВИМАГАЄ" то можна було б зробити протокол засідання ТК з обгрунтуванням доцільності допуску такого учасника до оцінки, але, оскільки там написано те, що написано, то такий документ дуже ризиковано робити.
Що ж стосується "індивідуального підходу" то я мав на увазі наступне:
1) Якщо є інші учасники (хоча б два) в яких ТП повністю відповідає вимогам ТД то, звичайно ж, ТП "Вашого" учасника можна зі спокійною душею відхиляти.
2) Якщо на торги подано всього дві ТП, з яких одна "Ваша" з меншою ціною, то тут можна говорити про протокол засідання ТК про який йшлося вище. Правда тут знову ж таки необхідно враховувати ризик при перевірці і можливість оскарження зі сторони другого учасника.
Не всі ж торги проводяться "під копірку"!
Надіюсь Ви вловили те, що я хотів сказати!

#54:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 08 Сен 2010, 12:00
    —
Торги начинались по Положению. Заканчивались уже в то время,когда вступил в силу Закон. Как думаете, акцептировать предложение учасника,который есть оф. представителем иностранной фирмы было нарушением? Предмет закупки производится в Украине.
Я понимаю,что есть розяснення МЕУ, но есть и прикінцеві положення Закона., где написано,что использовать НПА только в той части, что не противоречит Закону. Какие мысли?

#55:  Автор: MasichОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 08 Сен 2010, 13:54
    —
Sekret_ar писал(а):
Коли я писав "В такій ситуації за часів Положення можна було б спробувати зробити протокол засідання ТК про допуск такої пропозиції до оцінки, а на сьогоднішній день особисто я цього не ризикнув би робити." я мав на увазі, що якби в Законі було написано "замовник МОЖЕ ВИМАГАТИ" а не "замовник ВИМАГАЄ" то можна було б зробити протокол засідання ТК з обгрунтуванням доцільності допуску такого учасника до оцінки, але, оскільки там написано те, що написано, то такий документ дуже ризиковано робити.
Що ж стосується "індивідуального підходу" то я мав на увазі наступне:
1) Якщо є інші учасники (хоча б два) в яких ТП повністю відповідає вимогам ТД то, звичайно ж, ТП "Вашого" учасника можна зі спокійною душею відхиляти.
2) Якщо на торги подано всього дві ТП, з яких одна "Ваша" з меншою ціною, то тут можна говорити про протокол засідання ТК про який йшлося вище. Правда тут знову ж таки необхідно враховувати ризик при перевірці і можливість оскарження зі сторони другого учасника.
Не всі ж торги проводяться "під копірку"!
Надіюсь Ви вловили те, що я хотів сказати!

Вловив Smile
Но считаю, что вимагаэ, то оно конечно вимагаэ, но это вымогательство похоже на вымогательство например уставных документов у ФЛП. Т.е. если есть, то обязаны дать, а вот если нет (ну не предусмотрен например устав для ФЛП), то и требование (вымогательство) не выполнимо. Не будете же вы отклонять ФЛП из-за того, что не предоставил устав? Не будете. Т.к. даже скорее всего в самой ДКТ напишете нечто вроде "Документи, наявність яких не передбачена для суб’єктів підприємницької діяльності та фізичних осіб, не подаються останніми в складі своїх пропозицій." Так а почему же к участнику не производителю применять всю строгость несовершенного закона?

Получается пародоксальный вывод - Хоть в Законе прямо и не указано, что участник должен быть ТОЛЬКО и БЕЗОГОВОРОЧНО производителем товара, но если Заказчик в квалификационных требованиях укажет наличие оборудования и персонал, то не производителям дорога в этот тендер заказана.

Последний раз редактировалось: Masich (08 Сен 2010, 13:55), всего редактировалось 1 раз

#56:  Автор: Sekret_arОткуда: Україна СообщениеДобавлено: 13 Сен 2010, 08:33
    —
irka, Вам сюди:
http://forum.ua-tenders.com/viewtopic.php?p=30345#30345

#57:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 13 Сен 2010, 08:55
    —
ИМХО рано тему в архив переместили.

#58:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 13 Сен 2010, 09:08
    —
irka писал(а):
Шановні колеги, таке питання. Для отримання ліцензії на будівництво, суб'єкти господарської діяльності подають наступні документи (згідно з ПКМ №1396 від 05.12.2007р.):
Цитата:
відомості про виробничо-технічну базу, склад працівників за
професійним та кваліфікаційним рівнем, технологію виробництва,
інформаційно-правове, нормативно-технічне забезпечення, про наявну
систему контролю якості виконання робіт;

Питання, якщо я на підтвердження ст.16 п.1п.2 Закону у кваліфікаційних критеріях буду вимагати копію Ліцензії та відповідних дозволів, це не буде вважатися дискримінацією учасників? Предмет закупівлі капітальне будівництво.

Sekret_ar писал(а):
irka писал(а):
Шановні колеги, таке питання. Для отримання ліцензії на будівництво, суб'єкти господарської діяльності подають наступні документи (згідно з ПКМ №1396 від 05.12.2007р.):
Цитата:

Питання, якщо я на підтвердження ст.16 п.1п.2 Закону у кваліфікаційних критеріях буду вимагати копію Ліцензії та відповідних дозволів, це не буде вважатися дискримінацією учасників? Предмет закупівлі капітальне будівництво.

Як на мене, то тут і обговорювати немає що! Якщо діяльність підпадає під ліцензування то вимагати копію ліцензії замовник просто зобовязаний! Та й дозволи думаю також не зашкодять - особисто ми все що тільки можна із дозвільних документів прописуємо!

bortniks писал(а):
Тем более ст.17. Правомочнысть укладання договору...

Barmaley писал(а):
Sekret_ar писал(а):
...особисто ми все що тільки можна із дозвільних документів прописуємо!
Если можно, по-конкретнее (:

Sekret_ar писал(а):
Barmaley писал(а):
Sekret_ar писал(а):
...особисто ми все що тільки можна із дозвільних документів прописуємо!
Если можно, по-конкретнее (:

Ми озброїлись досвідом шановного Равіля, який вивчає всю нормативну базу по предмету закупівлі, а потім визначає які документи для підтвердження кваліфікаційних вимог прописувати в ДКТ.
По роботах, наприклад, ми вимагаємо дозвіл на виконання робіт в сейсмічно активній зоні.

#59:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 13 Сен 2010, 18:01
    —
irka писал(а):
Цитата:

Кстати, Стаття 40. Основні вимоги до договору про закупівлю:
3. Учасник - переможець процедури закупівлі при укладенні договору повинен надати дозвіл або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання такого дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законодавством..
Неужели только у победителя можно затребовать лицензию?

#60:  Автор: Barmaley СообщениеДобавлено: 13 Сен 2010, 18:31
    —
Думаю, что лицензия необходима даже на этапе участия.
Хотя бы исходя из того, что на получения лицензии для проведения строительных работ, а так же для открытия определенных видов необходимо наличие определенных условий.
Другое дело, что на момент заключения договора она должна быть действительна, а участник не лишен права заниматься определенной деятельностью (читай - не лишен лицензии, а не в уголовно-правовом аспекте).

#61:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 13 Сен 2010, 18:36
    —
А какой статьёй Закона подтвердить требование Лицензии? Ст.17 ч.2 п.2(госп. діяльність)?

#62:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 06:38
    —
Jyrcom писал(а):
А какой статьёй Закона подтвердить требование Лицензии? Ст.17 ч.2 п.2(госп. діяльність)?

Я планую (у торгах на закупівлю робіт) на підтвердження ст.16 п.1п.2 Закону, тому що якщо запросити довідку у довільній формі, то учасник може написати все, що заманаться, а Ліцензія на будівнитво вже має на увазі, наявність відповідної матеріально-технічної бази та робітників відповідної кваліфікації, тому що це все потрібно для її отримання. Та і по іншим видам діяльності мабуть також. Якщо я помиляюсь, виправте.

#63:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 06:51
    —
Напимер мне нужно в Лицензии видеть может ли Участник работать на "...трубопроводах", имеет ли Участник строчку "Генподряд" и т.д. Плюс разрешения Держгирпромнагляд на работы на обьектах повышеной опасности, плюс Сертификат соответствия УкрСЕПРО и т.д....
Если это я всё не увжу на раскрытии, я не смогу быть уверенным, что Участник сможет выполнять даный вид работ у нас на обьектах...

#64:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:16
    —
Jyrcom писал(а):
Напимер мне нужно в Лицензии видеть может ли Участник работать на "...трубопроводах", имеет ли Участник строчку "Генподряд" и т.д. Плюс разрешения Держгирпромнагляд на работы на обьектах повышеной опасности, плюс Сертификат соответствия УкрСЕПРО и т.д....
Если это я всё не увжу на раскрытии, я не смогу быть уверенным, что Участник сможет выполнять даный вид работ у нас на обьектах...

Ну Ліцензію я буду вимагати з додатками, а там вже можно побачити, які саме роботи має право здійснювати учасник. На підтвердження виконання робіт підвищенної небезпеки також потрібні робітники відповідної кваліфікації, тому можно просити відповідні копії документів в яких зазначено, що данний працівник проходив навчання, та атестований на такі роботи, а можно одразу дозвіл Держгирпромнагляду (або іншої установи), тому що на отримання цього дозволу підприємство надає інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації. А про сертифікат відповідності УкрСЕПРО нічого не можу сказати.

#65:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:22
    —
Я не много не понял обсуждения - Вы напрямую требуете Лицензию и Дозвил Держгирпромнагляду или всё же через квалификацию работников? Если первое, то какой статьей Закона подтверждаете? Если второе, то работники может и прошли квалификацию, но мы не видим действительна ли лицензия на момент проведения торгов?

#66:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:29
    —
Jyrcom писал(а):
Я не много не понял обсуждения - Вы напрямую требуете Лицензию и Дозвил Держгирпромнагляду или всё же через квалификацию работников?

Буду вимагати напряму, але на підтвердження ст.16 п.1п.2 Закону, просто хотіла мотивувати чому і спросити вашої думки з цього приводу, тому що торги по Закону ще не проводила, а на сайті держ.закупівель у ДКТ на закупівлю робіт не знайшла жодної, де було б прописано ліцензію чи дозволи, але на мій погляд, вони потрібні. З іншого боку чи не буде це розцінено як дискримінацію до фізичних осіб (мається на увазі не підпрємців)?

#67:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:35
    —
irka писал(а):
Буду вимагати напряму, але на підтвердження ст.16 п.1п.2 Закону, просто хотіла мотивувати чому і спросити вашої думки з цього приводу, тому що торги по Закону ще не проводила. З іншого боку чи не буде це розцінено як дискримінацію до фізичних осіб (мається на увазі не підпрємців)?

Я буду мотивировать статьей 17, потому как:
Стаття 40. Основні вимоги до договору про закупівлю
3. Учасник - переможець процедури закупівлі при укладенні договору повинен надати дозвіл або ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності,
Стаття 17. Відмова в участі у процедурі закупівлі
2) учасник або учасник попередньої кваліфікації не провадить господарську діяльність відповідно до положень його статуту.

#68:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:37
    —
Дуже дякую, так і зроблю.

#69:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:52
    —
irka писал(а):
Дуже дякую, так і зроблю.

В диалоге с Вам я сам попытался разобраться с этим вопросом. Smile

#70:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 07:57
    —
Jyrcom писал(а):
В диалоге с Вам я сам попытался разобраться с этим вопросом. Smile

Принаймі Ваша логіка зрозуміла, у мене виходить дуже "закручено".

#71:  Автор: JyrcomОткуда: не дом и не улица СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 12:02
    —
А какой статьёй Закона подтвердить предоставление копий паспортов или сертификатов качества на поставляемій товар? Как Участник должен подтвердить соответствие его товара необходимім нам тех.характеристикам? Confused

#72:  Автор: yaroslav081108Откуда: Кировоград СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 13:22
    —
Jyrcom писал(а):
А какой статьёй Закона подтвердить предоставление копий паспортов или сертификатов качества на поставляемій товар? Как Участник должен подтвердить соответствие его товара необходимім нам тех.характеристикам? Confused

У ДКТ відповідно до п.3 та абз. 20 ч.2 та ст 22 прописуєте необхідні Вам технічні якісні та ін. характеристики товару та його відповідність тим чи іншим ДСТУ чи ТУ
приклад: Предмет закупівлі (товар) Мазут М-100 повинен відповідати ДСТУ 4058-2001 Паливо нафтове. Мазут. Технічні умови
В підтвердження цього надати такі документи:
- сертифікат відповідності дійсний на момент розкритя пропозицій.
- паспорт якості

#73:  Автор: bortniksОткуда: Киев СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 13:27
    —
А что писать в требовании материально-технична база и наявність кваліфікованих спеціалістів при покупке обычнейшей бумаги оберточной?

#74:  Автор: teona СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 18:32
    —
а пусть покажут Вам, что у них есть техника для доставки данной продукции Very Happy и грузчики, чтобы ее отгрузить Very Happy Very Happy

#75:  Автор: pandaОткуда: Ukraine СообщениеДобавлено: 14 Сен 2010, 21:39
    —
teona писал(а):
а пусть покажут Вам, что у них есть техника для доставки данной продукции Very Happy и грузчики, чтобы ее отгрузить Very Happy Very Happy

это ярко выраженное дискриминационное требование.

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Квалификационные требования к участникам

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  След.  :| |:
Страница 3 из 36