Навчання та підвищення кваліфікацї
Выбрать сообщения с
# по # FAQ
[/[Печать]\]
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  След.  :| |:
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

#151:  Автор: McQueen СообщениеДобавлено: 28 Апр 2011, 11:11
    —
Навчайтесь за кошти своєї організації.
КРУ під час перевірок перевіряють і проходження членами комітету навчання або підвищення кваліфікації. Наскільки я знаю, їх влаштовує будь-який документ, що засвідчує проходження курсу навчання або підвищення кваліфікації (сертифікат або свідоцтво). Оскільки порядку на даний час не має, можете проходити навчання у будь-якому закладі, що видає відповідний документ.
Де-які заклади намагаються привернути до себе увагу тим, що обіцяють видати сертифікат встановленого Мінекономіки зразка. Не вірте - Мінекономіки згідно Закону не встановлює ніяких зразків сертифікатів.

#152:  Автор: Flegmat СообщениеДобавлено: 28 Апр 2011, 11:28
    —
McQueen писал(а):
Навчайтесь за кошти своєї організації.
КРУ під час перевірок перевіряють і проходження членами комітету навчання або підвищення кваліфікації. Наскільки я знаю, їх влаштовує будь-який документ, що засвідчує проходження курсу навчання або підвищення кваліфікації (сертифікат або свідоцтво). Оскільки порядку на даний час не має, можете проходити навчання у будь-якому закладі, що видає відповідний документ.
Де-які заклади намагаються привернути до себе увагу тим, що обіцяють видати сертифікат встановленого Мінекономіки зразка. Не вірте - Мінекономіки згідно Закону не встановлює ніяких зразків сертифікатів.

Цитата:
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ГоловКРУ
28.02.2011 N 44 

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ КОНТРОЛЬНО-РЕВІЗІЙНОЇ СЛУЖБИ ПЕРЕВІРОК ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗДІЙСНЕННЯ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ" ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО КОНТРОЛЮ
...
1.2. В обов'язковому порядку підлягає перевірці відповідність фактичної кількості членів комітету з конкурсних торгів кількості, передбаченій Законом, наявність у всіх членів комітету з конкурсних торгів свідоцтв про проходження навчання або підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель у порядку, установленому Уповноваженим органом.

Нема Порядку - нема свідоцтв. Є свідоцтва без Порядку - є факт нераціонального використання коштів. Smile

#153:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 28 Апр 2011, 11:50
    —
Слава Богу пережили дві перевірки КРУ, зауважень не виникнуло, тільки обласному написала пояснення, чому не пройшли навчання. А за відповіді дякую!

#154:  Автор: McQueen СообщениеДобавлено: 28 Апр 2011, 11:56
    —
Flegmat писал(а):

Нема Порядку - нема свідоцтв. Є свідоцтва без Порядку - є факт нераціонального використання коштів. Smile

Свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації видаються тими навчальними закладами, що мають ліцензії Міносвіти на проведення підвищення кваліфікації за відповідним напрямом. Свідоцтво державного зразка (затвердженого постановою КМУ від 12 листопада 1997 р. N 1260) - документ, що має вище значення ніж сертифікат, форма якого встановлюється самим навчальним закладом. Я вважаю, що це досить серйозний агрумент проти "нераціонального використання коштів".

#155:  Автор: hospital57 СообщениеДобавлено: 18 Авг 2011, 14:26
    —
Зміни до ЗУ "Про здійснення державних закупівель", набрання чинності яких відбудеться 02.10.2011 року:
у статті 11:
у частині другій:
абзац третій викласти в такій редакції:
"Голова та секретар комітету з конкурсних торгів повинні
пройти навчання з питань організації та здійснення закупівель.
Таке навчання можуть пройти також інші члени комітету з конкурсних
торгів. Порядок зазначеного навчання встановлюється Уповноваженим
органом".
Станом на сьогодняшній день відповідного порядку, розробленого Уповноваженим органом, так и не існує.
Confused Confused

#156:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 18 Авг 2011, 15:19
    —
hospital57 писал(а):
Confused Confused
Их и сейчас нету Razz

#157:  Автор: hospital57 СообщениеДобавлено: 18 Авг 2011, 15:39
    —
При проверке КРУ были предьявлены свидетельства о прохождении всех членов комитета курса обучения в одном из обласных центров переподготовки и повышения квалификации работников органов государственной власти, местного самоуправления, госпредприятий и организаций по 18-ти часовой программе подготовки/повышения квалификации специалистов в сфере госзакупок)) Smile Smile

#158:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 18 Авг 2011, 15:45
    —
hospital57 писал(а):
При проверке КРУ были предьявлены свидетельства о прохождении всех членов комитета курса обучения в одном из обласных центров переподготовки и повышения квалификации работников органов государственной власти, местного самоуправления, госпредприятий и организаций по 18-ти часовой программе подготовки/повышения квалификации специалистов в сфере госзакупок)) Smile Smile
Мы тоже обучены, но при проверку областного КРУ сами инспектора (правда, "вскользь") соглашались с тем что это "хорошо, но не обязательно - порядок не разработан"

#159:  Автор: hospital57 СообщениеДобавлено: 18 Авг 2011, 17:30
    —
У нас на предьявлении подобных документов настаивали Sad правда, первый раз на такой проверке, да и новичок в тендерах, поэтому слегка подрастерялась Smile Smile

#160:  Автор: irkaОткуда: из провинции СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 06:21
    —
hospital57 писал(а):
У нас на предьявлении подобных документов настаивали Sad правда, первый раз на такой проверке, да и новичок в тендерах, поэтому слегка подрастерялась Smile Smile

У нас теж вимагали пред?явити документи по навчанню ККТ, але ми об?яснили, що порядку немає, написали пояснення, вони побурчали, але заспокоїлись Smile

#161:  Автор: zse05 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 09:07
    —
Всем добрый день!
У кого есть письмо или ссылка от Института который проводит обучение ККТ + заявка. Нужны цены на дистанционное обучение!!! Спасибо.

#162:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 09:24
    —
найближче на цьому сайті навчання: http://www.ua-tenders.com/rubrics/learning/

#163:  Автор: zse05 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 09:37
    —
poster писал(а):
найближче на цьому сайті навчання: http://www.ua-tenders.com/rubrics/learning/

Sad именно дистанционное обучение

#164:  Автор: zse05 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 09:56
    —
[quote="sstk1"]
Нові послуги:

- Дистанційне навчання у сфері здійснення державних закупівель (всього [b]

- Безкоштовний аналіз документації конкурсних торгів Замовника.

Интересно)))) Нам дороже предложили (Институт). Обучение дороже почти в два раза чем у этого ТОВ... Twisted Evil

#165:  Автор: sstk1 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:01
    —
[quote="poster"]
sstk1 писал(а):
Нові послуги:
- Дистанційне навчання у сфері здійснення державних закупівель
- Безкоштовний аналіз документації конкурсних торгів Замовника.

Більш детальну інформацію та Ви можете отримати на нашому сайті та за телефонами в Києв

я думаю только дистанционка, а вообще не знаю , мы еще не обращались т.к. у нас на обучение совсем не выделяются деньги

#166:  Автор: zse05 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:04
    —
sstk1 писал(а):

я думаю только дистанционка, а вообще не знаю , мы еще не обращались т.к. у нас на обучение совсем не выделяются деньги

т.е. редко выдаются или Вас за свои деньги вынуждают обучатся??? Shocked

#167:  Автор: sstk1 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:10
    —
zse05 писал(а):
sstk1 писал(а):

т.е. редко выдаются или Вас за свои деньги вынуждают обучатся??? Shocked

последний раз выделялись в 2007г.
еще чего не хватало - за свои, а кушать что я буду?))) тут стоимость обучения больше чем моя зарплата

Последний раз редактировалось: sstk1 (19 Авг 2011, 10:15), всего редактировалось 1 раз

#168:  Автор: sstk1 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:14
    —
нам Институт присылал, но где-то с год назад. Тогда у них дистанционка стоила 740 грн.

#169:  Автор: zse05 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:14
    —
poster
Laughing Laughing Laughing
таки да, умеете поднять настроение!!!

#170:  Автор: sstk1 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:19
    —
poster писал(а):

- масимально сжаті строки (гроші сьогодні, навчання та сертифікат вже завтра!)

Laughing Laughing Laughing вечером - деньги, утром- стулья Drinks or Beer

Последний раз редактировалось: sstk1 (19 Авг 2011, 10:25), всего редактировалось 1 раз

#171:  Автор: sstk1 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:23
    —
poster писал(а):
при оплаті сьогодні ви бонусом отримаєте два дні вихідних телепатії замість одного і в понеділок отримаєте сертифікат, ок?

Good клёво! Laughing

#172:  Автор: zse05 СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:27
    —
poster Very Happy

Вы бы знали как серьезно у нас сейчас эти вопросы решаются: у кого учится? сколько стоит?...
Ваше отношение к теме дает новый взгляд на вещи))))

#173:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:33
    —
Щось я не бачу заявок Mad
Чи ви думаєте, що коллега poster навчить вас гірше, аніж інші центри? Evil or Very Mad
Ви що не українці, чи що?
Люди! Згадайте рідне заповітне: "Свій до свого по своє!"

#174:  Автор: posterОткуда: Саракш СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:38
    —
zse05 писал(а):
Вы бы знали как серьезно у нас сейчас эти вопросы решаются: у кого учиться? сколько стоит?...
Якщо мова йде саме про навчання то дистанційно воно не робиться! Неможна навчитися водити машину читаючи книжку - необхідна практика!

Тому не росказуйте мені тут казок, що ви хочете дистанційно дешево навчитися - маячня! Вам необхідні сертифікати/корочки/дипломи!

А сертифікати/корочки/дипломи встановленого зразка! (який доречі ніким і нічим не встановлений!) можна отримати найдешевше лише в коллеги poster'а - дешевше аніж в мене ви точно не знайдете Exclamation

#175:  Автор: SagittariusОткуда: Харьков СообщениеДобавлено: 19 Авг 2011, 10:43
    —
zse05 писал(а):
poster Very Happy

Вы бы знали как серьезно у нас сейчас эти вопросы решаются: у кого учится? сколько стоит?...

http://www.ukrbbs.com/goszakupki_v_ukraine_772514128.html
Пока только это.

Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Комитет по конкурсным торгам

output generated using printer-friendly topic mod. Часовой пояс: GMT + 2

На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  След.  :| |:
Страница 7 из 11