Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com
 
    FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
Центральна закупівельна організація

 
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Jyrcom
Репутация: 471 [ ? ]
Модер
Модер


Зарегистрирован: 02.01.2007
Сообщения: 6535
Откуда: не дом и не улица
Сообщение 10 Окт 2016, 15:32 Ответить с цитатой

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про реалізацію пілотного проекту із створення та організації діяльності централізованої закупівельної організації”
Проект розпорядження
і текст проекту:
Скрытый текст: 
ПОРЯДОК
реалізації пілотного проекту із створення
та організації діяльності централізованої закупівельної організації

1. Цей Порядок визначає особливості діяльності централізованої закупівельної організації (далі – ЦЗО) в інтересах Секретаріату Кабінету Міністрів України та центральних органів виконавчої влади (далі – замовники) в рамках реалізації пілотного проекту із створення та організації діяльності ЦЗО (далі – пілотний проект).
2. У цьому Порядку терміни “веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель”, “договір про закупівлю”, “закупівля”, “послуги”, “предмет закупівлі”, “публічна закупівля”, “рамкова угода”, “товари”, “Уповноважений орган” вживаються у значенні, наведеному в Законі України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон).
3. Під час реалізації пілотного проекту ЦЗО та замовники керуються Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства.
4. ЦЗО набуває всіх прав та обов’язків замовників, що визначені Законом, та несе відповідальність згідно із законами України.
ЦЗО в інтересах замовників оприлюднює інформацію про закупівлю, обирає процедуру закупівлі, розглядає та приймає рішення щодо скарг суб’єктів оскарження, надає роз’яснення щодо тендерної документації та усуває порушення під час проведення процедури закупівлі, розглядає тендерні пропозиції, звертається за підтвердженням інформації, наданої учасникам, до органів державної влади, підприємств, установ та організацій відповідно до їх компетенції, визначає переможця та приймає рішення про намір укласти з ним договір.
ЦЗО приймає рішення про відміну торгів чи визнання їх такими, що не відбулися, відповідно до вимог Закону.
5. Замовники самостійно визначають потребу в закупівлі товарів і послуг та надають цю інформацію ЦЗО в електронному вигляді за формою, встановленою ЦЗО.
6. Строк та форма подання інформації визначаються ЦЗО в повідомленні, що розміщується на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель у розділі “Діяльність ЦЗО”.
7. ЦЗО аналізує та узагальнює отриману інформацію та розміщує на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель у розділі “Діяльність ЦЗО” зведену відомість щодо предметів закупівель, які закуповуватимуться ЦЗО в інтересах замовників.
ЦЗО визначає строк, протягом якого замовники можуть подавати свої пропозиції та доповнення до зведеної відомості та в разі потреби проводить консультації з ними щодо уточнення основних характеристик та іншої інформації, необхідної для підготовки тендерної документації, зокрема щодо критеріїв оцінки, кількості та місця поставки товарів або місця надання послуг, строків поставки товарів та надання послуг, умов рамкової угоди та істотних умов договору про закупівлю.
8 . На підставі отриманої від замовників інформації ЦЗО формує річний план закупівель ЦЗО відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 22 березня 2016 р. № 490 “Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”, зареєстрованого в Мін’юсті 25 березня 2016 р. за № 449/28579.
9. ЦЗО окремо оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель:
1) річний план, додаток до річного плану та зміни до них щодо закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення своєї діяльності;
2) річний план, додаток до річного плану та зміни до них щодо закупівлі товарів і послуг в інтересах інших замовників.
10. Замовник вносить зміни до свого річного плану закупівель протягом п’яти днів з моменту оприлюднення річного плану закупівель ЦЗО в інтересах інших замовників у частині виключення предмета закупівлі, який унесено до річного плану закупівель ЦЗО в інтересах інших замовників.
11. Замовник має право відмовитися від послуг ЦЗО та провести самостійно закупівлю щодо обраного предмета закупівлі. Про це замовник письмово із зазначенням причин повідомляє ЦЗО, але не пізніше моменту оприлюднення ЦЗО оголошення про проведення процедури закупівлі.
12. У день оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю ЦЗО повідомляє замовника про необхідність укладення договору про закупівлю за результатами проведеної процедури закупівлі у строки, визначені в Законі.
13. Після укладення рамкової угоди ЦЗО проводить відбір та/або конкурентний відбір в інтересах замовника на підставі звернення замовника, що подається за формою, встановленою ЦЗО.
З метою визначення переможця відбору або конкурентного відбору за рамковими угодами, ЦЗО надсилає запрошення всім учасникам, з якими укладено рамкову угоду, подати пропозиції щодо укладення договору про закупівлю із зазначенням строку, достатнього для підготовки учасниками своїх пропозицій.
14. ЦЗО здійснює оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог Закону.
15. Замовники в електронному вигляді надають ЦЗО для оприлюднення ним інформації про закупівлю:
копію договору про закупівлю – протягом одного дня з дня його укладення;
інформацію для повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю та договору про закупівлю, укладеного за рамковою угодою, – протягом одного дня з дня внесення змін;
інформацію для звіту про виконання договору про закупівлю або договору про закупівлю, укладеного за рамковою угодою, – протягом одного дня з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання.
_______________


Монополізація державою закупівель?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Prozorro - Реформа госзакупок Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете вкладывать файлы
Вы не можете скачивать файлы
Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. topic RSS feed 


TenderGid.UA