Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro.
UA-Tenders.com

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 
ДК 021:2015 зручний для пошуку кодів

Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 31 Янв 2016, 13:11 Ответить с цитатой

Тут на форумі вже розміщували класифікатор ДК 021:2015 в xls-форматі із згрупованими в ієрархічному порядку кодами, але особисто мені не зручно ним користуватись, оскільки там одним кольором позначено різні рівні ієрархії кодів, та й шрифт цей стандартний - зливається все.

Отут варіант класифікатора, про який йде мова (дякуємо колезі Jyrcom за розміщення; інформація про самого автора - в прикріпленому нижче файлі). Тут також запропонований і класифікатор в форматі doc.

Дуже поважаю роботу автора того варіанту класифікатора, оскільки на своєму досвіді відчув що це за праця, але я вирішив для себе зробити більш зручний (ну принаймні мені так здається!) для користування класифікатор ДК 021:2015 в форматі xls.

Чим зручніший запропонований мною варіант (НМД!)
- кожен рівень ієрархії кодів виділено іншим шрифтом і іншим кольором;
- в примітках до кожного коду (2-, 3-. 4- і 5-тизначного) зазначено назву рівня ієрархії - як прописано у відповідному Роз'ясненны МЕТРУ;
- я не ставив ніяких обмежень, паролів чи ще чогось подібного - кожен зможе редагувати файл для ще більшої зручності.

Схожий ВАРІАНТ цього класифікатора можна знайти в інтернеті (за посилання дякуємо колезі tendurion!)

Дуже зручний варіант класифікатора ДК 021:2015 знаходиться ТУТ - після введення ключового слова для пошуку відображаються всі коди. в яких це слово чи фрагмент слова зустрічається. Тут, до речі, за тим самим принципом можна шукати коди і по ДК 016:2010!

Таким чином, якщо є необмежений доступ до якісного швидкісного інтернету, то, в принципі, там є зручні для користування класифікатори. Ну а для замовників, які мають проблеми (чи систематичні чи тимчасові) з інтернетом то можливі варіанти можна знайти якраз тут.

Ще кілька слів про недопрацювання в ДК 021:2015.
Так як мені довелося переглянути всі 9200+ кодів то я виявив "недостачу" ))
В класифікаторі не вистачає кількох кодів, а саме: 35611, 35612, 35811, 38527, 3925, 42924 і 6011 (звіряв всі доступні варіанти класифікатора!)
Враховуючи те, що ці коди нижчого рівня присутні то, швидше за все, мав місце людський фактор при перекладі. Для з'ясування цього звернувся до Олександра Стародубцева - коли буде відповідь то обов'язково поділюся нею тут.

Ну і самі варіанти ДК 021:2015, якими можна користуватись - всі в одному місці і кожен обирає той, який йому зручніший!

1) Мій дещо "відтюнінгований" варіант
2) Архів, який вже розміщувався в сусідній темі (в форматах .xls і .doc)

_021 2015 (v. 1.0).xls
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  _021 2015 (v. 1.0).xls
 Размер файла:  1.84 MB
 Скачано:  1314 раз(а)

021 2015 (CPV 2008).zip
 Описание:

Скачать
 Имя файла:  021 2015 (CPV 2008).zip
 Размер файла:  1.57 MB
 Скачано:  470 раз(а)

Последний раз редактировалось: Sekret_ar (01 Фев 2016, 09:20), всего редактировалось 1 раз
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Sekret_ar
Модер
Модер

Сообщение 31 Янв 2016, 20:03 Ответить с цитатой

Скинули мені ще отакий цікавий РЕСУРС

Він може стати корисним для наших (українських) замовників, враховуючи необхідність вказувати коди двох класифікаторів в предметі закупівлі.
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Начать новую тему   Ответить на тему   вывод темы на печать    Список форумов Форум о Тендерах, государственных закупках в Prozorro. -> Определение предмета закупки Часовой пояс: GMT + 2
Страница 1 из 1

Перейти: